WiiM Ultra המכשיר שעושה מהפכה בעולם האודיו

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אל תפרשן אותי.

הסתירה היא בין הטענה שאתה מעדיף סאונד נייטרלי לבין המקרים שבהם אתה מעדיף סאונד של מכשיר שנמדד פחות טוב.

מדובר על ההעדפות שלך כפי שאתה מציג אותן כאן, לא על המלצות לאחרים.
תהיה מקורי לפחות ותשתמש במשפט אחר משלי
אין סתירה
אני מעדיף סאונד נייטרלי באופן כללי
יכול להיות תיאורטית מצב שבו אעדיף סאונד פחות נייטרלי של רכיב מסוים

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
תהיה מקורי לפחות ותשתמש במשפט אחר משלי
זו לא הפעם הראשונה שבה אתה דורש מאחרים משהו שאתה לא מקיים בעצמך:
ושוב נשאלת השאלה האם שמעת את אחד מהמכשירים האלו או שאתה רק אודיופיל בתיאוריה?
שמעת כל מכשיר על הפלנטה או שאתה אודיופיל בתיאוריה ?
למשל זה שאתה דורש מאחרים פרטים לגבי המערכות שלהם ומתחמק מלפרט את שלך.

אין סתירה
אני מעדיף סאונד נייטרלי באופן כללי
יכול להיות תיאורטית מצב שבו אעדיף סאונד פחות נייטרלי של רכיב מסוים
זה לא תיאורטית, אלא בהתייחסות למה שאתה כתבת במקום אחר. לא אחפור בעבר כדי להראות לך אותו, אבל כתבת את זה.

לא שזה כזה מפתיע או משנה שיש סתירות בדבריך, אז אפשר להניח לזה.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
אתה עדיין לא מבין מה זה אד-הומינם: פסילת הדובר כתחליף לפסילת טיעוניו.
כאן לא עסקו בך אלא בטיעוניך.
המממ..
לכאורה אתה צודק - הברנש לא הולך עד הסוף כשנכנסים לעובי הקורה. התאכזבתי בעצמי כשהקשתי בנקודה כזו או אחרת ולא קיבלתי מענה - למרות שבהחלט התנסחתי בצורה מכבדת ולא נשאבתי ל"עליהום" (שאינו מדומיין). אבל לצד תגובות סדורות ומנומקות כמו שאתה אוהב (ועל כך תבורך) הברנש חוטף די והותר התייחסויות אישיות. פה ושם - גם ממך עמיר, שבנוסף לפסקאות הענייניות (תן דעתך - גם הן מאתגרות לעתים) מתפלקות לך אמירות כלליות פה ושם על תכונות שאתה מייחס לו.

לטעמי יש פה אד-הומינם - הוא פשוט מבוזר וכמותי ויש לו אפקט של כתישה. קל מאוד לראות סטנדרט כפול בנוגע למה שהוא מעלה - חברה מעלים פה השכם והערב התיחסויות מתלהבות-עד-מתלהמות אל ימבה ציוד שלא התנסו בו על בסיס הייפ ברשת. נכון שבד"כ תהיינה תגובות מסתיגות אבל לא התנפלויות כמו עליו.
אף אחד לא צריך להביא הוכחות לדבריו אלא אם מישהו מעלה טענות שסותרות אותם. במקרה כזה, כל אחד אחר כאן, חוץ ממך, או מבין שטעה, או מנסה להצדיק את עמדתו בהיגיון ו/או בהסתמכות על עזרים חיצוניים כמו אלה שהזכרת. אתה מסתפק בלהתבכיין על אד-הומינם מדומה ולהתקרבן כתחליף לזה.
איזה כיף שכולם מנמקים כאן כל הזמן, מודים בטעויות, נשענים על רפרנסים חיצוניים, חותרים ל"הוכח או הפרך" - ממש גן עדן אקדמי פה, וסחבק בכלל לא שם לב!

כן, הוא מתבכיין ומתקרבן אבל גם חוטף יחס שונה - נזכרתי ב"גם לפרנואיד עשויים להיות אויבים" של קיסינג'ר.
אין כאן שום דבר מיוחד לך שאינו נובע ישירות מדבריך והתנהלותך, כפי שהוסבר לך בפוסטים קודמים, בפירוט מלא
אתה יודע, משפט כמו "כפי שהוסבר לך בפוסטים קודמים, בפירוט מלא" - רוב הבריות יתפשו אותו כסופר מתנשא - חבויה בו ההנחה בדבר צדקתו המוחלטת של ההסבר/המסביר ואפסותו של הנמען, שלמרות ההסברים (הרבים והמפורטים!) - ממאן לראות את האור.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
המממ..
לכאורה אתה צודק - הברנש לא הולך עד הסוף כשנכנסים לעובי הקורה. התאכזבתי בעצמי כשהקשתי בנקודה כזו או אחרת ולא קיבלתי מענה - למרות שבהחלט התנסחתי בצורה מכבדת ולא נשאבתי ל"עליהום" (שאינו מדומיין). אבל לצד תגובות סדורות ומנומקות כמו שאתה אוהב (ועל כך תבורך) הברנש חוטף די והותר התייחסויות אישיות. פה ושם - גם ממך עמיר, שבנוסף לפסקאות הענייניות (תן דעתך - גם הן מאתגרות לעתים) מתפלקות לך אמירות כלליות פה ושם על תכונות שאתה מייחס לו.

לטעמי יש פה אד-הומינם - הוא פשוט מבוזר וכמותי ויש לו אפקט של כתישה. קל מאוד לראות סטנדרט כפול בנוגע למה שהוא מעלה - חברה מעלים פה השכם והערב התיחסויות מתלהבות-עד-מתלהמות אל ימבה ציוד שלא התנסו בו על בסיס הייפ ברשת. נכון שבד"כ תהיינה תגובות מסתיגות אבל לא התנפלויות כמו עליו.

איזה כיף שכולם מנמקים כאן כל הזמן, מודים בטעויות, נשענים על רפרנסים חיצוניים, חותרים ל"הוכח או הפרך" - ממש גן עדן אקדמי פה, וסחבק בכלל לא שם לב!

כן, הוא מתבכיין ומתקרבן אבל גם חוטף יחס שונה - נזכרתי ב"גם לפרנואיד עשויים להיות אויבים" של קיסינג'ר.

אתה יודע, משפט כמו "כפי שהוסבר לך בפוסטים קודמים, בפירוט מלא" - רוב הבריות יתפשו אותו כסופר מתנשא - חבויה בו ההנחה בדבר צדקתו המוחלטת של ההסבר/המסביר ואפסותו של הנמען, שלמרות ההסברים (הרבים והמפורטים!) - ממאן לראות את האור.
האמת ריגשת:בעד:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,615
נקודות
113
חמוד RB68.

תגיד, על איזה פיצ'רים אתה מדבר שעושים אותו חבילה טובה יותר מהאחרים? אני קורא ולא רואה בו שום דבר מיוחד מעבר לאתר מהוקצע, עיצוב תעשייתי מוקפד של הקופסה, והרבה מאד חשיפה ברשת. פיספסתי משהו? אני שואל בתום לב.

אני לא אומר שהוא לא טוב, אני פשוט מנסה להבין איך אתה חושב, כדי להבין איך עובד תהליך מכירה של הרבה לקוחות פוטנציאליים של המוצר הזה.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
חן חן. ההתנפלויות עליך עושות לי איזה טריגר, אני מודה.
אני ממליץ לך בחום, ממקום של מישהו שמסכים עם חלק לא קטן ממה שאתה טוען, להחליף דיסקט (פאק, מה אומרים היום? להחליף NVRAM?) ולשנות גישה. אתה לא מיצג היטב את הגישה מבוססת המדע/מדידות, לפחות לא מעבר לרמה ההצהרתית - כדאי לך מאוד להתייחס עניינית לנקודות שעמיר מעלה, בעיקר בתגובה לניסוחים הכל כך גורפים שאתה פולט - אפילו שזה לא קל ודורש העמקה. אתה מרפרר הרבה לASR - אז תעשה מה שעושים התותחים בASR (בלי ציניות) - הכנס לפרטים ככל שאתה בנוי לזה.

הפורום הוא קהילה וסוג של בית לחברה פה - כשמתארחים במקום חדש - לא ניגשים ישר להזיז רהיטים ע"פ ההגיון של האורח...
יום דבש
רועי

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
אני חולק עליך. אד הומינם זה לא להגיד על מישהו דברים לא מחמיאים, אלא סוג של הטעייה לוגית מאוד ספציפית, שאומרת שבגלל שמישהו הוא -- דברים לא מחמיאים -- אין להאמין לדבריו. בשום שלב לא נטען כאן, בטח לא על ידי, שבגלל שהוא -- דברים לא מחמיאים -- אין להאמין לדבריו, אלא דבריו הופרכו ישירות, אחד לאחד, בהתייחס לתוכנם בלבד, בלי קשר אליו אישית ו/או לדברים לא מחמיאים כלשהם לגביו.

אז תשים לב: כשמישהו אחר -- לא הוא -- כותב משהו באתר, ועולים נימוקים סותרים, הנסתר או מבין שהוא טעה, או מעלה נימוקים נגדיים. במיעוט המקרים סתם מתעלמים. לעומת זאת, האדון האמור מרבה להפריח דברים שנתפסים ע"י רבים כפרובוקציות, או סתם קלישאות, אבל בשום מקרה שזכור לי, הוא באופן עקבי, אף פעם לא העלה נימוקים נגדיים ולא נימק את עמדותיו, גם כשנשאל מפורשות, ולא רק על ידי. התנהלותו אכן יוצאת דופן גם במסגרת הבכלל לא "אקדמית" של האתר.

אני מכיר את זה כ"אם אתה פרנואיד זה לא אומר שלא רודפים אחריך", אבל אני לא מתייחס להתקרבנות ולהתבכיינות לכשעצמם, אלא לכך שהוא משתמש בהן *כתחליף* ללהגיב לעניין.

אפשר לראות בזה את מה שרוצים או רגילים לראות. אני אומר את זה במשמעות המילולית: "כבר כתבתי -- בפוסטים קודמים -- את ההסברים והנימוקים לכל מה שכתבתי כרגע כאן, ואין לי כוונה לחזור על כל זה שוב מהתחלה, אבל מה שאני אומר כאן מגובה ע"י ההסברים והנימוקים הנ"ל".

מבחינתי, אין לראות בנאמר משהו הקשור לצדק מוחלט ו/או אפסותו של מישהו ו/או "האור", גם אם יש מי שמותנה לחשוב כך כשהוא רואה התנסחות כזו.

נערך לאחרונה ב:

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
אני חולק עליך. אד הומינם זה לא להגיד על מישהו דברים לא מחמיאים, אלא סוג של הטעייה לוגית מאוד ספציפית, שאומרת שבגלל שמישהו הוא -- דברים לא מחמיאים -- אין להאמין לדבריו. בשום שלב לא נטען כאן, בטח לא על ידי, שבגלל שהוא -- דברים לא מחמיאים -- אין להאמין לדבריו, אלא דבריו הופרכו ישירות, אחד לאחד, בהתייחס לתוכנם בלבד, בלי קשר אליו אישית ו/או לדברים לא מחמיאים כלשהם לגביו.
זו פרשנות מאוד מצמצמת של אד הומינם. בפועל, הזיקה בין "דברים לא מחמיאים" הנאמרים עליו למשקל שיש ליחס לדבריו - יכולה להיות מרומזת, משתמעת, כאשר הקורא יוצר את הזיקה בעצמו. לא, אתה אישית לא תכשל באד הומינם "בתוך הטיעון" (אתה כן מקטין אותו "מסביב" לטיעונים) אבל המומנטום עושה את שלו ואחרים הרבה פחות זהירים ממך.
צריך קצת צניעות עם "דבריו הופרכו". אני לא בקטע של להעמיד למשפט שדה את הפלטפורמה עצמה אבל באמת שבחוויה המצטברת שלי, לא מוכיחים או מפריכים פה דברים לעתים קרובות - אין בזה משהו רע, it is what it is...
אז תשים לב: כשמישהו אחר -- לא הוא -- כותב משהו באתר, ועולים נימוקים סותרים, הנסתר או מבין שהוא טעה, או מעלה נימוקים נגדיים. במיעוט המקרים סתם מתעלמים. לעומת זאת, האדון האמור מרבה להפריח דברים שנתפסים ע"י רבים כפרובוקציות, או סתם קלישאות, אבל בשום מקרה שזכור לי, הוא באופן עקבי, אף פעם לא העלה נימוקים נגדיים ולא נימק את עמדותיו, גם כשנשאל מפורשות, ולא רק על ידי. התנהלותו אכן יוצאת דופן גם במסגרת הבכלל לא "אקדמית" של האתר.

אני מכיר את זה כ"אם אתה פרנואיד זה לא אומר שלא רודפים אחריך", אבל אני לא מתייחס להתקרבנות ולהתבכיינות לכשעצמם, אלא לכך שהוא משתמש בהן *כתחליף* ללהגיב לעניין.

אפשר לראות בזה את מה שרוצים או רגילים לראות. אני אומר את זה במשמעות המילולית: "כבר כתבתי -- בפוסטים קודמים -- את ההסברים והנימוקים לכל מה שכתבתי כרגע כאן, ואין לי כוונה לחזור על כל זה שוב מהתחלה, אבל מה שאני אומר כאן מגובה ע"י ההסברים והנימוקים הנ"ל".

מבחינתי, אין לראות בנאמר משהו הקשור לצדק מוחלט ו/או אפסותו של מישהו ו/או "האור", גם אם יש מי שמותנה לחשוב כך כשהוא רואה התנסחות כזו.
אני יודע שאתה אומר את זה במשמעות המילולית. הן משום שאני קורא מה שאתה כותב כבר הרבה זמן והן משום שאמרת את זה במספר הזדמנויות. בכל זאת הרגשתי צורך בתזכורת לכך שכאשר אנשים מתקשרים - ראוי לחשוב גם על האימפקט של הנאמר ולא רק על הכוונה, ביחוד כאשר האימפקט הלא נעים הוא כל כך צפוי...

לי די בעניין הזה :)
יום טופ

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,078
נקודות
113
האזנה היא המדד הגרוע ביותר
כי לכל אדם יש שמיעה אחרת , העדפות אחרות והאוזניים שלנו הן הדבר הכי לא מדויק שקיים
בעסה שאי אפשר לקנות אינטלגנציה בעלי אקספרס ב320$

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,577
נקודות
113
עוד שרשור קסום על...כלום.

לעניניו, יש בהחלט מוצרים בתחום, עם VFM פגז, עם זאת טרם נפגשתי/פגשתי לא פה ולא בפורומים בחול,
ולא באין ספור הקבוצות בפייס שאני חבר ופעיל בהם, שמישהו העדיף, נהיה שטחיים, שמכר את שלו (היקר) ורכש X (הזול), למה?, כי זה לא מתקיים בעולם האמיתי, רק הדימיוני.

אין לי שמץ אך המוצר הזה נשמע, ואני בטוח שיכול לתת פתרון מדהים (לא בציניות!) למי שמחפש מוצר שכזה ובתקציב שכזה.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,197
נקודות
113
בעסה שאי אפשר לקנות אינטלגנציה בעלי אקספרס ב320$
אפשר גם אפשר... ב-ASR זה המוצר הכי נמכר שלהם. גם בעלי אפשר לקנות אבל בלי היוקרה של ASR.
יש לנו פה כמה חברים לקוחות VIP, בטוח יוכלו להמליץ לך ;)

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
שמעת כל מכשיר על הפלנטה או שאתה אודיופיל בתיאוריה ?
שלא כמוך אני לא כותב על מכשירים שלא שמעתי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
זו פרשנות מאוד מצמצמת של אד הומינם. בפועל, הזיקה בין "דברים לא מחמיאים" הנאמרים עליו למשקל שיש ליחס לדבריו - יכולה להיות מרומזת, משתמעת, כאשר הקורא יוצר את הזיקה בעצמו. לא, אתה אישית לא תכשל באד הומינם "בתוך הטיעון" (אתה כן מקטין אותו "מסביב" לטיעונים) אבל המומנטום עושה את שלו ואחרים הרבה פחות זהירים ממך.
נראה לי שאתה מרחיב את הפרשנות למונח הרבה מעבר לכוונתו ולמהותו. לדעתי, עצם המהות של אד הומינם הוא ההטעייה הלוגית של השימוש במשהו אישי על אדם כדי לפסול את מה שהוא אומר, כתחליף להתייחסות לתוכנו, שזה משהו שאני לא עושה.

צריך קצת צניעות עם "דבריו הופרכו". אני לא בקטע של להעמיד למשפט שדה את הפלטפורמה עצמה אבל באמת שבחוויה המצטברת שלי, לא מוכיחים או מפריכים פה דברים לעתים קרובות - אין בזה משהו רע, it is what it is...
אם מישהו אומר X, ואחר מראה בצורה תקפה לוגית ש-X לא נכון, זו מבחינתי הפרכה, וזה קורה לעיתים קרובות. אני לא מייחס לזה שום משמעויות מיסטיות או אחרות מעבר למילולית הזו. אני לא חושב שלהפריך טיעון זה משהו להשוויץ בו, ולכן אני לא מבין מה יש להצטנע כאן.

אני יודע שאתה אומר את זה במשמעות המילולית. הן משום שאני קורא מה שאתה כותב כבר הרבה זמן והן משום שאמרת את זה במספר הזדמנויות. בכל זאת הרגשתי צורך בתזכורת לכך שכאשר אנשים מתקשרים - ראוי לחשוב גם על האימפקט של הנאמר ולא רק על הכוונה, ביחוד כאשר האימפקט הלא נעים הוא כל כך צפוי...
לי זה לא כל כך צפוי כי אני לא חושב בצורה כזו, ו/או על כל האפשרויות של כל מה שמישהו עלול להבין לא נכון מתוך הדברים המילוליים שאני כותב. אולי צריך להוסיף disclaimer לכל פוסט.

למען הסר ספק, אסיר את הסיפא האמורה מהפוסט הנ"ל, וגם את הציטוט שלו.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,197
נקודות
113
שלא כמוך אני לא כותב על מכשירים שלא שמעתי.
זה לא משנה מה הוא שמע או לא שמע. הוא הרי כבר אמר שהאזנה היא לא מדד ואף הסביר שהאוזניים הן האמצעי הגרוע ביותר לבחינת טיב ביצועים של מכשיר אודיו.
מה שקבוע הן נתוני המדידה של המכשיר. כל הייתר לא רלוונטי.

עכשיו לך תנהל דיון פרודוקטיבי תובנתי עם אדם כזה... מיותר לחלוטין.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,577
נקודות
113
זה לא משנה מה הוא שמע או לא שמע. הוא הרי כבר אמר שהאזנה היא לא מדד ואף הסביר שהאוזניים הן האמצעי הגרוע ביותר לבחינת טיב ביצועים של מכשיר אודיו.

הבעיה היא שבכל זאת מנהלים (פה) דיון שמוציא מאנשים זמן ואנרגיה...על כלום.

לצורך העניין לא טרחתי אפילו לקרא את השרשור (רק את הפוסט הראשי, ה"כותב" אותו שהסגיר את ריקנותו, 2-3 תגובות אח"כ, הספיק)

נערך לאחרונה ב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,197
נקודות
113
הבעיה היא שבכל זאת מנהלים (פה) דיון שמוציא מאנשים זמן ואנרגיה...על כלום.

לצורך העניין לא טרחתי אפילו לקרא את השרשור (רק את הפוסט הראשי, ה"כותב" אותו שהסגיר את ריקנותו, 2-3 תגובות אח"כ, אנשים שראיתי שמשתתפים (וחבל)).

אל תיקח כל כך קשה איתי. הרוב פשוט מדלגים הלאה. הבודדים שכן נכנסים לדיוני הסרק הללו לבסוף מבינים את החיה וגם הם מתישהו משחררים.
אז יש את אמיר עם היכולות אין קץ שלו לדיונים האלו. שיהיה לו בכיף. כל עוד לא יורדים לדיבורי אשפה, אנשים חופשיים לטחון כרצונם. אין בעיה. אל תתרגש אחי.

וגם פה כמו כמעט כל דבר בחיים, ההיסטוריה חוזרת על עצמה. תמיד יהיו 2-3 בודדים שבאים לצעוק המלך הוא עירום מול כולם. בסדר... יאללה, הלאה... יש לנו צרות גדולות יותר במדינה מאלו שכאן בפורום. קח הכל בפרופורציה אחינו. תמשיך לתת בראש בממלכה שלך ושים פס על השטויות!

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28

הכוונה היא
שמדע ומדידות הם כלים יותר אמינים משמיעה של אדם
בעבר אנשים היו קונים על סמך reviews במגזינים הכי גדולים בעולם כשאודיופילים מבוגרים בעלי Golden ears קבעו מה נשמע טוב ומה לא
היום המגמה השתנתה
נסמכים יותר על מדדים יותר אובייקטיביים ומדע באופן כללי
זאת הכוונה .

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,577
נקודות
113
אז איך מזג האוויר שם בפסגה של האוורסט החדש, התרגלת כבר?

הופה! ממש מבסוט.

לצערי הזמן שיש לי מול המערכת, במיוחד חודשי הקיץ, גורמים להרהר לפעמים,
מתי באמת אזכה לנחת הזו מול המערכת מבלי להסתכל על השעון?, אך באמת אחזיר את ההשקעה שבה בפרקטיקה,
ואז נזכר ב-תוצאה של המכלול שבניתי ודעתי נרגעת ונינוחה (היה שווה את זה).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור