WiiM Ultra המכשיר שעושה מהפכה בעולם האודיו

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
טריוויאלי -- הרי כתבתי "אין לך -- ולאחרים -- שום סטטיסטיקות", וברור שאני נכלל בין האחרים. היה שם גם סמיילי, להבהיר שזה ברור לי.

אבל אני לא מסתמך על סטטיסטיקות מופרכות כטיעון, ואתה כן.

אין לך שום תפקיד כאן, כולל לא זה.

רק שמה שאתה אומר לא שווה הרבה אם אתה לא עונה באופן משכנע לטיעונים שהועלו כנגד דבריך.
תפקידי הוא לא לשכנע אותך
דעתך שווה לשלי

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
תפקידי הוא לא לשכנע אותך
כאמור, אין לך שום תפקיד כאן

דעתך שווה לשלי
ממש לא. דעתי מגובה בטיעונים הגיוניים שלא הפרכת, וטענותיך הופרכו אחד לאחד ולא סתרת את ההפרכות, כך שמה שטענת נשאר מופרך. ולפיכך לא שווה.

לא רק לא שווה לשלי, אלא לא שווה בכלל, נקודה :)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
981
נקודות
113
יש המון סקירות
התפקיד שלי הוא לא לשכנע אנשים בדבריי ולספק ביסוס לגבי כל מילה ומילה מה שלא נדרש מאף אחד כאן חוץ ממני
זאת הדעה שלי ואנשים רשאים לחלוק עליה
אף אחד פה לא יוצא בהצהרות בומבסטיות כמוך, זה ההבדל.
אם היית מביא לינק למכשיר ורק מוסיף שלפי חוות דעת בחו״ל הוא נראה מעניין אז אף אחד לא היה אומר לך שום דבר.
אבל אתה החלטת (על סמך קריאה של סקירה ) שזה עושה בית ספר וכו…. אז למה ציפית ?

בעצם אתה מנסה להעביר לנו מסר , פעם אחר פעם, שההתבטאויות שלך לא רציניות ופשוט רצוי/כדאי/עדיף להתעלם מהן.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אף אחד פה לא יוצא בהצהרות בומבסטיות כמוך, זה ההבדל.
אם היית מביא לינק למכשיר ורק מוסיף שלפי חוות דעת בחו״ל הוא נראה מעניין אז אף אחד לא היה אומר לך שום דבר.
אבל אתה החלטת (על סמך קריאה של סקירה ) שזה עושה בית ספר וכו…. אז למה ציפית ?

בעצם אתה מנסה להעביר לנו מסר , פעם אחר פעם, שההתבטאויות שלך לא רציניות ופשוט רצוי/כדאי/עדיף להתעלם מהן.
אם כל אחד אחר היה מעלה את הפוסט שלי היחס כלפיו היה שונה לגמרי
בגלל זה לא מתרגש מכל האד הומינם הזה
כבר רגיל

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
981
נקודות
113
כבר רגיל
תראה לי פוסט אחד שמישהו אחר העלה עם הצהרה בומבסטית בסגנון ״עושה בית ספר גם למכשירים שעולים פי 10״ ולא זכה ליחס דומה.
אתה חזק בלטעון טענות .
בוא תראה שאחת מהן גם נכונה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
כבר רגיל
אף אחד לא היה מעלה את הפוסט הזה.

ייתכן שמישהו היה ממליץ על המכשיר הזה, אבל רק אם הוא שמע אותו, ואם הוא לא שמע, הוא לא היה ממליץ אלא שואל מי שמע.
אם הוא ראה ביקורת טובה, הוא היה נותן לינק לביקורת.

ובכל מקרה לא טוען שזה עושה בית ספר למה שעולה פי 10 באופן כללי, אלא רק אם הוא השווה בעצמו למשהו ספציפי שעולה פי 10, ואומר שהוא מעדיף את הזול, או אפילו שהזול עושה ביצפר ליקר הספציפי.

אף אחד מאלה לא דומה לפוסט שלך, לא בתוכן ולא בטון, וההתייחסות הייתה בהתאם.

אתה מרוויח ביושר את ההתייחסויות אליך.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אף אחד לא היה מעלה את הפוסט הזה.

ייתכן שמישהו היה ממליץ על המכשיר הזה, אבל רק אם הוא שמע אותו, ואם הוא לא שמע, הוא לא היה ממליץ אלא שואל מי שמע.
אם הוא ראה ביקורת טובה, הוא היה נותן לינק לביקורת.

ובכל מקרה לא טוען שזה עושה בית ספר למה שעולה פי 10 באופן כללי, אלא רק אם הוא השווה בעצמו למשהו ספציפי שעולה פי 10, ואומר שהוא מעדיף את הזול, או אפילו שהזול עושה ביצפר ליקר הספציפי.

אף אחד מאלה לא דומה לפוסט שלך, לא בתוכן ולא בטון, וההתייחסות הייתה בהתאם.

אתה מרוויח ביושר את ההתייחסויות אליך.
לפחות זה ביושר

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
תראה לי פוסט אחד שמישהו אחר העלה עם הצהרה בומבסטית בסגנון ״עושה בית ספר גם למכשירים שעולים פי 10״ ולא זכה ליחס דומה.
אתה חזק בלטעון טענות .
בוא תראה שאחת מהן גם נכונה.
כשכולם כאן ינמקו יביאו הוכחות , צילומים וידיואים, הצלבה עם ויקיפדיה וChatGpt4 ובריטניקה על כל מילה שלהם אני אעשה את זה
אבל לא שזה סטנדרט יחודי לי רק כדי לנסות לערער את טיעוניי סטייל אד הומינם משודרג.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
כשכולם כאן ינמקו יביאו הוכחות , צילומים וידיואים, הצלבה עם ויקיפדיה וChatGpt4 ובריטניקה על כל מילה שלהם אני אעשה את זה
אבל לא שזה סטנדרט יחודי לי רק כדי לנסות לערער את טיעוניי סטייל אד הומינם משודרג.
אתה עדיין לא מבין מה זה אד-הומינם: פסילת הדובר כתחליף לפסילת טיעוניו.
כאן לא עסקו בך אלא בטיעוניך.

אף אחד לא צריך להביא הוכחות לדבריו אלא אם מישהו מעלה טענות שסותרות אותם. במקרה כזה, כל אחד אחר כאן, חוץ ממך, או מבין שטעה, או מנסה להצדיק את עמדתו בהיגיון ו/או בהסתמכות על עזרים חיצוניים כמו אלה שהזכרת. אתה מסתפק בלהתבכיין על אד-הומינם מדומה ולהתקרבן כתחליף לזה.

אין כאן שום דבר מיוחד לך שאינו נובע ישירות מדבריך והתנהלותך.

נערך לאחרונה ב:

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
398
נקודות
83
האזנה היא המדד הגרוע ביותר
כי לכל אדם יש שמיעה אחרת , העדפות אחרות והאוזניים שלנו הן הדבר הכי לא מדויק שקיים
אתה טוען דבר והיפוכו, לכל אחד יש מה שהאוזן שלו אוהבת אבל צריך לקנות מה שנמדד הכי טוב :oops:
אם לכל אדם יש שמיעה אחרת ולאוזניים שלך יש העדפה אז אתה צריך להאזין למכשיר ולהחליט האם זו ההעדפה של האוזניים שלך וכמובן לשמוע אותו מול מכשירים אחרים יקרים יותר או זולים יותר ולבדוק איך הם לעומתו בהתאם להעדפה שלך.
אחרי שתסיים את הבדיקה הזאת תמדוד את כל המכשירים ששמעת ותחליט האם אתה מעדיף את מה שנמדד ולא את מה ששמעת.
והכי חשוב תדווח לנו אחרי זה כי זה מעניין מאוד לדעת מה התוצאות:
1. מה מחירו של המכשיר שהאוזן שלך אהבה הכי הרבה ?
2. מה המכשיר שנמדד הכי טוב ובאיזה מקום הוא ממוקם בין כל מה שהאוזן שלך אוהבת ?

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אתה טוען דבר והיפוכו, לכל אחד יש מה שהאוזן שלו אוהבת אבל צריך לקנות מה שנמדד הכי טוב :oops:
אם לכל אדם יש שמיעה אחרת ולאוזניים שלך יש העדפה אז אתה צריך להאזין למכשיר ולהחליט האם זו ההעדפה של האוזניים שלך וכמובן לשמוע אותו מול מכשירים אחרים יקרים יותר או זולים יותר ולבדוק איך הם לעומתו בהתאם להעדפה שלך.
אחרי שתסיים את הבדיקה הזאת תמדוד את כל המכשירים ששמעת ותחליט האם אתה מעדיף את מה שנמדד ולא את מה ששמעת.
זה בתהליך ;)
הבעיה שאני כרגע ביחידה של 3 על 4 מטר אז אין בדיוק מקום למערכת

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
981
נקודות
113
כנראה פספסת שאין לו מערכת.
זה הכל תרגיל תיאורטי.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
זה לא תרגיל כי אני די סגור על כיוון
פשוט פיזית אין מקום לזה
גם אקוסטית זה לא יעבוד בכלל

אני עדיין לא הבנתי מה המהפכה.
יש מלא מכשירים זולים.

אתה יודע, אפשר להזרים מהטלפון בכלל, תקנה רמקולים מוגברים עם כניסת רשת וממיר..

• Like
Reactions: gtr

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אני עדיין לא הבנתי מה המהפכה.
יש מלא מכשירים זולים.

אתה יודע, אפשר להזרים מהטלפון בכלל, תקנה רמקולים מוגברים עם כניסת רשת וממיר..
המהפכה היא ה form factor את מספר הפינצ'רים, איכות בניה וסאונד כמובן וכו וכו לעומת המחיר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
המהפכה היא ה form factor את מספר הפינצ'רים, איכות בניה וסאונד כמובן וכו וכו לעומת המחיר

ממש לא
יש מלא מכשירים

ה-form factor הכי טוב זה ללא מכשיר, כי זה מיותר..
איכות סאונד אתה לא יודע
איכות הבניה. כמו שאומרים.. דרשני .. לא ראית aurender למשל?? או lumin?

בקיצר, לא שולל כלום, אבל אין פה בשורה

קראתי את הביקורת..
הבשורה כביכול היא כי זה עולה 300$..

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
ממש לא
יש מלא מכשירים

ה-form factor הכי טוב זה ללא מכשיר, כי זה מיותר..
איכות סאונד אתה לא יודע
איכות הבניה. כמו שאומרים.. דרשני .. לא ראית aurender למשל?? או lumin?

בקיצר, לא שולל כלום, אבל אין פה בשורה

קראתי את הביקורת..
הבשורה כביכול היא כי זה עולה 300$..
הכל יחסי למחיר
מעולם לא היה מכשיר כה שלם במחיר כזה
אנשים עם תקציב נמוך לא צריכים הרבה יותר ממנו

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
זה היה דבר והיפוכו רק אם נותנים חשיבות כלשהי להאזנה. מה שהוא אומר הוא שצריך להתעלם ממה שהאוזן אוהבת -- זה מדד גרוע לטענתו -- ולהסתמך רק על מדידות.

במקומות אחרים הוא כתב שבבחירה בין מה שנשמע לו טוב יותר לבין מה שנמדד טוב יותר, הוא יעדיף את השני.

אתה מדבר מהעולם שלך. בעולם שלו אין את כל זה. פשוט לוקחים את מה שנמדד הכי טוב. נקודה. אתם לא באותו יקום.

זה לא חשוב ולא מעניין, כי אתם לא שואפים לאותה מטרה.

אם היה מדובר במישהו עם טעם באודיו, שמעריך את הטעם של עצמו מעבר לרק היותו מדד גרוע, ומתעניין במאזן בין מה ששומעים למה שמודדים, היה יכול להיות חשוב/מעניין.

אבל הוא לא מעריך את הטעם של עצמו -- אם בכלל יש לו כזה -- אלא רק מצהיר שהוא מדד גרוע, ולא מתעניין במיקום של מה שאוזן שלו אוהבת יחסית למחיר, אלא רק באיך הוא נמדד יחסית למחיר.

אין לו תשובות רלוונטיות לשאלות שלך, אלא רק דיקלומים חד צדדיים חוזרים של הקלישאות שלו בנושאי אודיו.

אז למה ולמי זה חשוב ו/או מעניין, מעבר לו עצמו?

זה בתהליך ;)
הבעיה שאני כרגע ביחידה של 3 על 4 מטר אז אין בדיוק מקום למערכת
זה תהליך של הרבה שנים -- של בלבולי מוח תיאורטיים, בלי מערכת ששווה לדבר עליה, אם בכלל. הוא עצמו לא מוצא לנכון לדבר עליה, אלא מתחמק, ושואל על המערכות של אחרים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור