WiiM Ultra המכשיר שעושה מהפכה בעולם האודיו

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
343
נקודות
83
הסטרימר /DAC שעולה 1 200 ILS ועושה בית ספר גם למכשירים שעולים פי 10 ממנו
מישהו ניסה ?צפה בקובץ המצורף 66256
תודה,

+ המגבר שלהם שנסקר פה https://www.dtown.co.il/wiim-amp

זה נראה אחלה פיתרון ל Average Joe
מבלי לבזבז אלפי שקלים לסאונד באיכות גבוה.

אנחנו (לפחות אני) מן הסתם לא קהל היעד,
אבל אם יבקשו ממני המלצה ל DAC או מגבר אני ידע להפנות אותם למוצרים של WIIM.

הניסוח בפוסט הראשון קצת בעייתי (יומרני אם תשאל) אבל לא מצדיק את ההתנפלות והתלהמות אליך,
זה נהיה ממש ספורט פה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,615
נקודות
113
הסיבה שהוא נחשף כ"כ הרבה היא כי הוא עולה 320$ ונשמע כמו DAC וסטרימר אודיופילים היי אנד שעולים פי 10.
פלוס יש לו גם preamp ועוד מלא פיצ'רים
הקו עובר בין לקרוא ביקורות של אנשים שאני סומך עליהם + specs +מדידות שנותנות לי להבין שמדובר בדבר האמיתי ולא בהייפ שבחיים לא שכנע אותי כי אחרת הייתי פשוט קונה את הדבר הכי יקר שאני מסוגל וחושב שאוטומטית זה הדבר הכי טוב שקיים
DAC וסטרימר זה מדיד , וטכנית האמת לא כזה מסובך ליצור בהתחשב בשבבים הסופר מתקדמים שקיימים היום שעולים גרושים
האם אני בספק שבבליינד טסט הUltra ישמע דומה אם לא זהה ל DAC שעולה גם 100,000$?
לא כזה בספק , בהתחשב במדידות שמראות שההבדלים נמצאים מעבר לטווח השמיעה .
כל תפיסות ההיי אנד המיושנות לא עובדות עליי , אני בחור של מדע .
ניתן ללעוג ולללג על מה שאני אומר , אין לי בעיה עם זה בכלל אבל זאת דעתי.
רגע.
אני לשם שינוי לא מתקיף אותך אלא חוזר לניסיון לנהל איתך דיון.
יצאת לי פה לגמרי מפוקוס, ירית לכל הכיוונים, ואתה לא עונה לי על השאלה.
תסתכל כמה עמודים מאונדקסים יש פה על המגבר הזה:

מאות.

לכן, אני שואל שוב, ומנסה להיות יותר ממוקד: בהינתן שיש לו חשיפה אדירה, ומלא סקירות בכל מני מקומות שבטוח שהן תוצאה של מאמצי שיווק, איך *אתה* באופן אישי מסנן הייפ שיווקי (לא מכירתי, שיווקי) מביצועים, מבלי לשמוע את המכשיר?

חדשות לבקרים קמים מוצרים מכל מני יצרנים חדשים שקיבלו השקעה גדולה במוצר שלהם, שבה יש גם תקציב שיווק נאה.
אני מבטיח לך שאם $200K זעומים כחלק מתקציב שיווק, אפשר לעשות שמחה וששון בשוק הנישה הזה. מספיק לקנות 10 כתבות, לשלוח 20 מכשירים לעוד עשרה אינפלואנסרים, ולשלם לעוד 50 שיעשו באאז בפורומים שאתה קורא.
איך אתה יודע לסנן את זה?

אני לא מבין מה מיוחד במכשיר הזה. מה אני מפספס? זה מגבר עם סטרימר ויציאת פרה אמפ. נניח שיש לו גם דרגת הגברה. כל זה ב- $320. נו אז?

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,615
נקודות
113

עוד חות דעת מחמיאה למכשיר
משווה שם למכשיר שעולה 15k$.
היקר מבניהם נשמע טוב יותר
השאלה האם ב15 אחוז שיפור לטענתו (סובייקטיבי)
שווה מחיר היקר בכפולה של 15.
וזה אינדבדואלי ביחס לעומק הארנק.

אישית אני לא נותן משמעות רבה לביקורות ובמיוחד שאני לא מכיר את אוזניו, טעמו ומניעיו של המבקר, ובמקרה הספציפי גם לא אוהב את טעמו המוסיקאלי.

בכל מקרה עושה רושם של מכשיר תקציבי מעניין.

*לרכוש מכשיר שנשמע פחות טוב לאוזניי אך נמדד טוב יותר פחות הגיוני עבורי מלרכוש מכשיר שנשמע יותר טוב לאוזניי אך נמדד פחות טוב.
שי, התמימות שלך מחממת את הלב.
אתה יודע מה הדבר הראשון שעשיתי כשפתחתי את הלינק שלך? פתחתי את התיאור של הוידאו וחיפשתי לינק לאמזון.
ומצאתי.

הבן אדם הוא אפילייט. הוא עושה כסף ממכירות של המוצר הזה. איך אתה יכול לקחת אותו ברצינות?

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
100
נקודות
43
ממליץ להקשיב למגבר שהמבקר בחר לעצמו - לפי דעתי סוג של מהפכה - זה אומנם לא שפופרות אבל , אל מול מגברים טרנסיסטורים מרובי וואטים
agdproduction.com
שמעתי את AOUDION מול Vitus ואהבנו יותר את הראשון

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
רגע.
אני לשם שינוי לא מתקיף אותך אלא חוזר לניסיון לנהל איתך דיון.
יצאת לי פה לגמרי מפוקוס, ירית לכל הכיוונים, ואתה לא עונה לי על השאלה.
תסתכל כמה עמודים מאונדקסים יש פה על המגבר הזה:

מאות.

לכן, אני שואל שוב, ומנסה להיות יותר ממוקד: בהינתן שיש לו חשיפה אדירה, ומלא סקירות בכל מני מקומות שבטוח שהן תוצאה של מאמצי שיווק, איך *אתה* באופן אישי מסנן הייפ שיווקי (לא מכירתי, שיווקי) מביצועים, מבלי לשמוע את המכשיר?

חדשות לבקרים קמים מוצרים מכל מני יצרנים חדשים שקיבלו השקעה גדולה במוצר שלהם, שבה יש גם תקציב שיווק נאה.
אני מבטיח לך שאם $200K זעומים כחלק מתקציב שיווק, אפשר לעשות שמחה וששון בשוק הנישה הזה. מספיק לקנות 10 כתבות, לשלוח 20 מכשירים לעוד עשרה אינפלואנסרים, ולשלם לעוד 50 שיעשו באאז בפורומים שאתה קורא.
איך אתה יודע לסנן את זה?

אני לא מבין מה מיוחד במכשיר הזה. מה אני מפספס? זה מגבר עם סטרימר ויציאת פרה אמפ. נניח שיש לו גם דרגת הגברה. כל זה ב- $320. נו אז?
קל מאוד
מדידות שאתה קורא בפורומים מקצועיים .
ואז אתה לוקח מכשיר זול כלשהו מול מכשיר יקר כלשהו ומודד את שניהם
ולפעמים המכשיר הזול נמדד אפילו יותר טוב מהיקר כי הוא לא איזה יצרן בוטיק קטן עלום שם בלי תקציב למדידות בתהליך היצור .
בכלל DAC /סטרימר הם לא דבר מסובך ליצור היום בגלל שהשבבים כ"כ מתקדמים שהם עושים את רוב העבודה .
ולכן מכשיר זול יכול , לא אומר תמיד , אומר לפעמים להשמע כמו מכשיר שעולה פי 10 ממנו .
לא מעניין אותי הייפ לא מעניין אותי טרנדים מעניין אותי התכלס .
קח את המגבר הזה דוגמא
הוא נמדד יותר טוב ממגברים שעולים $100K
Screenshot_20240728_041423_Chrome.jpg

shay7629

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
שי, התמימות שלך מחממת את הלב.
אתה יודע מה הדבר הראשון שעשיתי כשפתחתי את הלינק שלך? פתחתי את התיאור של הוידאו וחיפשתי לינק לאמזון.
ומצאתי.

הבן אדם הוא אפילייט. הוא עושה כסף ממכירות של המוצר הזה. איך אתה יכול לקחת אותו ברצינות?
שבוע טוב

מתחת ללינק ציינתי שאני לא סומך על ביקורות ובמיוחד כאלה שאיני מכיר את הסוקר, האוזניים שלו והמניעים שלו.

אני חושב שהפואנטה במכשיר
היא החבילה שהוא מציע במחיר סביר למצב השוק כיום, ולא כתחליף למכשירים מושקעים מחברות רציניות.
בכל מקרה עד שלא אשמע אותו
מבחינתי ועבורי יכול להיות שהוא לא שווה 100 שח, ויכול להיות שהוא שווה גם 5000 שח.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
תודה,

+ המגבר שלהם שנסקר פה https://www.dtown.co.il/wiim-amp

זה נראה אחלה פיתרון ל Average Joe
מבלי לבזבז אלפי שקלים לסאונד באיכות גבוה.

אנחנו (לפחות אני) מן הסתם לא קהל היעד,
אבל אם יבקשו ממני המלצה ל DAC או מגבר אני ידע להפנות אותם למוצרים של WIIM.

הניסוח בפוסט הראשון קצת בעייתי (יומרני אם תשאל) אבל לא מצדיק את ההתנפלות והתלהמות אליך,
זה נהיה ממש ספורט פה.
אגב לגבי לא להיות קהל היעד
יהיה מעניין אם אחד האודיפילים כאן עם ציוד שעולה הרבה יותר ממנו יעשה השוואה איתו בעזרת בליינד טסט
יש לי תחושה שתופתע ...

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
507
נקודות
113
המכשיר הנ"ל\החברה בכללותה לא מכוונת לתחום הייאנד עליון, ונגזרת מכך מחירו, אודיופיל עם סטאפ של 400K לא יכניס כזה מכשיר הביתה ולו רק בגלל עלותו ולא משנה כמה טוב יהיה.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
המכשיר הנ"ל\החברה בכללותה לא מכוונת לתחום הייאנד עליון, ונגזרת מכך מחירו, אודיופיל עם סטאפ של 400K לא יכניס כזה מכשיר הביתה ולו רק בגלל עלותו ולא משנה כמה טוב יהיה.
וחבל שכך

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
507
נקודות
113
לא חבל אחרי הכל צריך לשמור על סטטוס מסויים. המכשיר הזה מכוון למקומות אחרים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,615
נקודות
113
משה, אתה חרטטן בלתי נלאה. :)
יש לי שאלה. על פי ההיגיון שלך, אם יש לי מערכת יקרה בחדר אחד, אבל מערכת זולה בחדר אחר, אז אני קהל יעד של המוצר הזה או לא?

• Like
Reactions: omi

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,615
נקודות
113
קל מאוד
מדידות שאתה קורא בפורומים מקצועיים .
ואז אתה לוקח מכשיר זול כלשהו מול מכשיר יקר כלשהו ומודד את שניהם
ולפעמים המכשיר הזול נמדד אפילו יותר טוב מהיקר כי הוא לא איזה יצרן בוטיק קטן עלום שם בלי תקציב למדידות בתהליך היצור .
בכלל DAC /סטרימר הם לא דבר מסובך ליצור היום בגלל שהשבבים כ"כ מתקדמים שהם עושים את רוב העבודה .
ולכן מכשיר זול יכול , לא אומר תמיד , אומר לפעמים להשמע כמו מכשיר שעולה פי 10 ממנו .
לא מעניין אותי הייפ לא מעניין אותי טרנדים מעניין אותי התכלס .
קח את המגבר הזה דוגמא
הוא נמדד יותר טוב ממגברים שעולים $100Kצפה בקובץ המצורף 66276
בנצ'מרק היא אחלה חברה. ומגבר של $3500 זה לא משהו זול מאד.

בקיצור, אם היה לי כוח, ואין לי, הייתי - כמו עמיר - מטרחן את עצמי למוות באתר של הפרסי (ASR) ומביא לך עוד שלושה דגמים שעולים דומה ונמדדים נפלא. אז בוא נעמיד פנים שעשיתי את זה והבאתי לך שלושה מוצרים כאלה, אחד של SMSL, השני של TOPPING והשלישי של יוסי אקוסטיקס. ועכשיו אני שואל אותך שוב: מה במוצר הספציפי הזה מדליק אותך שאין באחרים? או שפשוט רצית לשתף עוד מוצר שנמדד טוב ובמחיר שפוי?

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
בנצ'מרק היא אחלה חברה. ומגבר של $3500 זה לא משהו זול מאד.

בקיצור, אם היה לי כוח, ואין לי, הייתי - כמו עמיר - מטרחן את עצמי למוות באתר של הפרסי (ASR) ומביא לך עוד שלושה דגמים שעולים דומה ונמדדים נפלא. אז בוא נעמיד פנים שעשיתי את זה והבאתי לך שלושה מוצרים כאלה, אחד של SMSL, השני של TOPPING והשלישי של יוסי אקוסטיקס. ועכשיו אני שואל אותך שוב: מה במוצר הספציפי הזה מדליק אותך שאין באחרים? או שפשוט רצית לשתף עוד מוצר שנמדד טוב ובמחיר שפוי?
הוא מדליק כי הוא חבילה מושלמת יחסית למחיר מה שלא היה בעבר
תמיד הייתה פשרה מבאסת כלשהי שכאן לא קיימת כי פשוט יש לו הכל
לגבי הבנצ'מארק ברור שזה לא זול אבל יש מגברים היי אנד של כל מיני חברות "בוטיק" שעולים $100K
אז יחסית אליהם הוא Bargain אמיתי

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
ושוב נשאלת השאלה האם שמעת את אחד מהמכשירים האלו או שאתה רק אודיופיל בתיאוריה?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
בקיצור, אם היה לי כוח, ואין לי, הייתי - כמו עמיר - מטרחן את עצמי למוות באתר של הפרסי (ASR) ומביא לך עוד שלושה דגמים שעולים דומה ונמדדים נפלא.
לא תמצא אותי מטרחן למוות בביקורות באתר הזה, שמדרגות מכשירים לפי הבדלי חצי dB ב-SINAD בלתי שמיע. מי בכלל שומע את ההבדל בין SINAD של 92dB ל-120dB, אפילו אם מאזינים בחדר שבו הרעש הסביבתי נמוך עד כדי 30dBSPL? זה נראה לי דירוג מטומטם שלוקח את המדידה הזו מעבר לכל הגיון סביר, וכך גם כל שאר פולחן המדידות, שזה שקורא לעצמו קובץ אודיו (Audio file) מינה עצמו לכוהן הגדול ולשליח הקדוש של המשיח הפרסי.

אם מדברים על מדידות ועל השוואות double-blind, קודם צריך להראות לגבי כל מדידה ששיפור בה אכן בא לידי ביטוי בשמיעה, שבכלל שומעים את ההבדל, ואז יהיה על מה לדבר. את זה שמדידה טובה יותר נשמעת טוב יותר בכלל אי אפשר להוכיח לפחות לגבי חלק מהמקרים, כי זה לא נכון -- הרי ידוע למשל שיש עיוותים שהאוזן אוהבת.

אולי בחלק מהמדידות קיים סף שמעליו כן מרגישים בהבדלים, ואז אולי יש משמעות לזה שהמדידות הן מעל או מתחת לסף הזה, אבל הערך המדויק לא משנה לכאן או לכאן, ואין טעם לדרג לפי ערכי המדידות האלה. זה טיפשי.

בקיצור, הטענה שאם המדידה טובה יותר אכן שומעים קרוב יותר למקור (בלי להיכנס למה זה בכלל) צריכה להיות מגובה ע"י הוכחה שכך אכן שומעים הבדל בין מדידה טובה לגרועה כאמור, ואין שום רמז להוכחה כזו. לפחות לא נתקלתי בכזה. אולי קובץ האודיו יביא הוכחה לזה. אשמח לקרוא.

עד אז הטענה הזו היא בחזקת קשקוש, שמדקלמיה משתמשים בה להאציל על עצמם הילה "מדעית".

נערך לאחרונה ב:

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
343
נקודות
83
ושוב נשאלת השאלה האם שמעת את אחד מהמכשירים האלו או שאתה רק אודיופיל בתיאוריה?
חוץ מלעורר אנטגוניזם מה הפואנטה של התגובה?

benchmark חברה מצויינת עם המון מוניטין ומידע ברשת,
אני מאמין שאנשים מזמינים מוצרים שלהם מבלי לשמוע רק על סמך ביקורות ופידבקים בפורומים.

אני בעצמי כמעט ולא הזמנתי את ה DAC שלהם.

לא יודע מה איתך אבל לפני שאני קונה משהו אני גם ״אודיופיל בתיאוריה״.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
נ.ב. 1, בהינתן ש-SINAD מכיל את העיוויתים למיניהם, ושיש עיוותים ספציפיים שהאוזן של חלק מהאנשים אוהבת, כמו של מגברי מנורות למשל, מכשיר עם סוכי העיוותים האלה יהיה עם תוצאת SINAD גרועה יותר וצליל טוב יותר עבורם.

נ.ב. 2, Audiofile טוען שהוא אוהב צליל ניטרלי, אבל שיש מקרים שהוא אוהב יותר את הצליל של מכשיר עם מדידות טובות פחות -- סתירה. כלומר זה לא שהוא באמת אוהב צליל נייטראלי, אלא שהוא אוהב את המחשבה שהוא שומע כמה שיותר קרוב למקור מבחינתו. זה בדיוק מצב של אודיופיל בתיאוריה

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
נ.ב. 1, בהינתן ש-SINAD מכיל את העיוויתים למיניהם, ושיש עיוותים ספציפיים שהאוזן של חלק מהאנשים אוהבת, כמו של מגברי מנורות למשל, מכשיר עם סוכי העיוותים האלה יהיה עם תוצאת SINAD גרועה יותר וצליל טוב יותר עבורם.

נ.ב. 2, Audiofile טוען שהוא אוהב צליל ניטרלי, אבל שיש מקרים שהוא אוהב יותר את הצליל של מכשיר עם מדידות טובות פחות -- סתירה. כלומר זה לא שהוא באמת אוהב צליל נייטראלי, אלא שהוא אוהב את המחשבה שהוא שומע כמה שיותר קרוב למקור מבחינתו. זה בדיוק מצב של אודיופיל בתיאוריה
אל תפרשן אותי
אני אוהב את הסאונד הכי נייטרלי שאפשר בכל תקציב נתון עם מערכת שנמדדת כמה שיותר טוב
כששאלו אותי אם אדם צריך לקנות משהו שאהב את הסאונד שלו למרות מדידות גרועות אמרתי שברור שכן , ושיתכן מצב שגם אני אוהב מתישהו משהו שנמדד פחות טוב
אין סתירה בין הדברים
יש ניואנסים , לא הכל שחור ולבן

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
אל תפרשן אותי
אני אוהב את הסאונד הכי נייטרלי שאפשר בכל תקציב נתון עם מערכת שנמדדת כמה שיותר טוב
כששאלו אותי אם אדם צריך לקנות משהו שאהב את הסאונד שלו למרות מדידות גרועות אמרתי שברור שכן , ושיתכן מצב שגם אני אוהב מתישהו משהו שנמדד פחות טוב
אין סתירה בין הדברים
יש ניואנסים , לא הכל שחור ולבן
אל תפרשן אותי.

הסתירה היא בין הטענה שאתה מעדיף סאונד נייטרלי לבין המקרים שבהם אתה מעדיף סאונד של מכשיר שנמדד פחות טוב.

מדובר על ההעדפות שלך כפי שאתה מציג אותן כאן, לא על המלצות לאחרים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור