ANA[DIA]LOG -- קשקשן צמרת

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,888
נקודות
113
אתה מבין כמה אתה סותר את עצמך?
אני תמיד הבעתי את דעתי ואחרי שהבעתי את דעתי שלא התאימה לחלק מהאנשים כאן קראו לי תולעת ובעל היגיון עקום ושאר מילים יפות
צורה חברית ? הצחקתני
"כשדעתי שונה מדעתך אני מסביר אותה ומשתדל להביא הסבר למה אני חושב אחרת ממך"
זה בדיוק מה שעשיתי , וזה היחס שקיבלתי רק כי דעתי שונה
למה הביקורת שלך היא כלפיי ולא אלה שמדברים יפה ?
אז זהו! ממש לא עשית את זה, תמיד אתה חוזר על אותם משפטים שדיגיטל עדיף על אנלוג ועוד כמה כאלה… נו,,, ו,,,, איפה העומק? איפה ההסבר הטכני? מתי ענית לשאלות טכניות ששאלו אותך בעיניין? אף פעם!
ואז אתה מתחיל עם הפוסטים של הפגוע שדיברו אליו לא יפה.
הרי על מה אתה שונא את עמיר? הוא הרי לאורך כל הדרך טוען ומסביר למה היכולת של הדיגיטל עדיפה טכנית על אנלוג, מסביר בצורה מעמיקה ייתרונות וגם חסרונות, מביא סימוכין לכל טיעון לגבי הדרך שבה מייצרים תקליט וכמה ירידות איכות יש בדרך, מסביר בדיוק איפה הייתרונות של דיגיטל. מביא סימוכין מאנשי המקצוע שמייצרים את המדיות שבהן גם אתה וגם אני משתמשים.
ומה אתה מביא לדיון? יש לי דעה והיא לא פחות טובה מדעתו של כל אחד אחר…. נו? עם זה אפשר להגיע לעומק של דברים? עם זה יש בכלל דיון? ואז כששואלים אותך על מה אתה מסתמך אתה לא מביא כלום חדש שמישהו פה לא יודע…
עכשיו רק לצורך הפורמליות…. במידה ולא תחדש כלום גם הפעם אז מיצינו ומבטיח לא לפנו אליך יותר בלי שתביא וויב חדש ודברים מהותיים שיכולים לקדם את הדיון.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אז זהו! ממש לא עשית את זה, תמיד אתה חוזר על אותם משפטים שדיגיטל עדיף על אנלוג ועוד כמה כאלה… נו,,, ו,,,, איפה העומק? איפה ההסבר הטכני? מתי ענית לשאלות טכניות ששאלו אותך בעיניין? אף פעם!
ואז אתה מתחיל עם הפוסטים של הפגוע שדיברו אליו לא יפה.
הרי על מה אתה שונא את עמיר? הוא הרי לאורך כל הדרך טוען ומסביר למה היכולת של הדיגיטל עדיפה טכנית על אנלוג, מסביר בצורה מעמיקה ייתרונות וגם חסרונות, מביא סימוכין לכל טיעון לגבי הדרך שבה מייצרים תקליט וכמה ירידות איכות יש בדרך, מסביר בדיוק איפה הייתרונות של דיגיטל. מביא סימוכין מאנשי המקצוע שמייצרים את המדיות שבהן גם אתה וגם אני משתמשים.
ומה אתה מביא לדיון? יש לי דעה והיא לא פחות טובה מדעתו של כל אחד אחר…. נו? עם זה אפשר להגיע לעומק של דברים? עם זה יש בכלל דיון? ואז כששואלים אותך על מה אתה מסתמך אתה לא מביא כלום חדש שמישהו פה לא יודע…
עכשיו רק לצורך הפורמליות…. במידה ולא תחדש כלום גם הפעם אז מיצינו ומבטיח לא לפנו אליך יותר בלי שתביא וויב חדש ודברים מהותיים שיכולים לקדם את הדיון.
לא שונא אף אחד אבל אני לא מוכן שיגידו לי היגיון עקום או תולעת או לא יודע מה
לא מוכן מאף אדם בשום מצב בחיים האלה
בטח לא מאנשים שלא מכירים אותי בכלל אז אנשים כאלה אני בכלל לא טורח להשקיע בהם אנרגיות.
דבר שני
אני לא עומד כאן למבחן או שאם לא אחדש יגרשו אותי מכאן או לא יודע מה
אני אומר את דעתי בן אדם יכול לקבל או שלא לקבל וזהו
לגבי עומק הדיון ...כשזה היחס אין בכלל מצב רוח לעומקים .
בפורומים אחרים שאני נמצא בהם המצב אחר לגמרי
דיונים בעומקים שבוא נגיד ... אפשר רק לקנא בהם

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
לינקים לדברים בעומק גדול מאפס?

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
תודה. 2.5v זה קצת לרמות...בכל זאת, מ70 הרץ ומטה אני 70 וואט טרנזיסטוריים שמושתלים בתוך תיבת סאבוופר מוגבר.
ואגב, שלא ישתמע שאני אומר שאצלי זה הוורסיה המוחלטת של אלמנט אחד או פולריינג'/ wide band. אבל כן אפשר לקבל טעימה טובה מהאפשרות להנות מהכיוון הזה כששומעים אצלי- מי שחושש שיחסר לו צליל בגבוהים כי אין מול העין טוויטר, יתבדה, לדעתי כמובן.ומי שחושש מניגון קטעים מורכבים והעמסתם על כתפי אלמנט בודד עם גב 8 אינץ, אני חושב שגם ילמד שזה אפשרי. במגבלות הדרך כמובן של צימוד האביזרים הנלווים וכולי..
יש לי עוד דרך על מנת למקסם את העיקרון שהמערכת שלי בנויה עליה.
כן, אני מודע לסאב אצלך - אני זוכר מה אנשים כותבים במשך השנים (חרב פיפיות) :)
יצא לי להשתעשע שנים עם diy של פול-ריינג'ים ו-וויד-באנד במגוון תיבות (כולל back loaded horn). בסופו של דבר ירדתי מזה ממגוון סיבות אבל זה היה כיף גדול.
ההתקדמות תלויה רק בי ובעיקר בעדיפויות הכלכליות שלי בחיים כרגע.
זו הגישה הכי בריאה שאני מכיר...

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,888
נקודות
113
ואיזה עומק אתה הבאת משם לפה?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
לא שונא אף אחד אבל אני לא מוכן שיגידו לי היגיון עקום או תולעת או לא יודע מה
לא מוכן מאף אדם בשום מצב בחיים האלה
בטח לא מאנשים שלא מכירים אותי בכלל אז אנשים כאלה אני בכלל לא טורח להשקיע בהם אנרגיות.
דבר שני
אני לא עומד כאן למבחן או שאם לא אחדש יגרשו אותי מכאן או לא יודע מה
אני אומר את דעתי בן אדם יכול לקבל או שלא לקבל וזהו
חוצמזה, גם לפני השרשור הזה, תולעים ומה שאתה לא רוצה, בכל אלפי הפעמים שהתערבת בשרשורים, כל הדעות שהבאת היו קלישאות, שכולם יודעים גם ללא עזרתך, ובאף מקרה לא כתבת הסברים, ובאף מקרה שבו לא הסכמת, לא הפרכת את טענות הצד האחר, רק חזרת על שלך כמו תוכי.

כך שכל התכנים בכל הפוסטים שלך היו חסרי תועלת.

ואתה משתמש בהיעלבויות כתירוצים שלא להביא טיעונים מעבר לקלישאות.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
חוצמזה, גם לפני השרשור הזה, תולעים ומה שאתה לא רוצה, בכל אלפי הפעמים שהתערבת בשרשורים, כל הדעות שהבאת היו קלישאות, שכולם יודעים גם ללא עזרתך, ובאף מקרה לא כתבת הסברים, ובאף מקרה שבו לא הסכמת, לא הפרכת את טענות הצד האחר, רק חזרת על שלך כמו תוכי.

כך שכל התכנים בכל הפוסטים שלך היו חסרי תועלת.

ואתה משתמש בהיעלבויות כתירוצים שלא להביא טיעונים מעבר לקלישאות.

לא כי כל תגובה שלך מקורית מינימום כמו המונה ליזה
את ההתנשאות בשקל תשמור למי שזה מזיז לו

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
ואיזה עומק אתה הבאת משם לפה?

עומק של שלולית בסדר?
הדבר המגוחך הזה שאני צריך להוכיח משהו למישהו או להביא איזה עומקים
אל תשאל איזה עומקים נחשפים אליהם עד כה שאני אצטרך להביא משם לפה.
לא במבחן של אף אחד ולא חייב כלום לאף אחד

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
אתה נכנס לפורום שכולם מביעים בו את דעתם, משתדלים לעשות את זה בצורה חברית על מנת לשמור על אווירה טובה. כשדעתי שונה מדעתך אני מסביר אותה ומשתדל להביא הסבר למה אני חושב אחרת ממך.
למה נכנסת לפרום אם לא על מנת לחלוק דעות?

חבל על האנרגיה, למה לנהל שיח חרשים?
שיכתוב מה שבא לו, לא חייבים להשתתף במשחק שלו.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
חבל על האנרגיה, למה לנהל שיח חרשים?
שיכתוב מה שבא לו, לא חייבים להשתתף במשחק שלו.
הבדיחה היא שעל רבע ממה שכתבו לי כאן אנשים היו טסים כבר מזמן מפורומים בחו"ל .
אגב אם אני אסכים לכל מילה שלך ושל AK1 ושל מתנוש האם זה לא יהיה שיח של חרשים וסוף סוף יקבלו אותי ?
פליז או פליז :לב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
לינקים לדברים עם היגיון עקום
לא בשבילך בקיצור
רק ההיגיון שלך ישר
לא כי כל תגובה שלך מקורית מינימום כמו המונה ליזה
את ההתנשאות בשקל תשמור למי שזה מזיז לו
עומק של שלולית בסדר?
הדבר המגוחך הזה שאני צריך להוכיח משהו למישהו או להביא איזה עומקים
אל תשאל איזה עומקים נחשפים אליהם עד כה שאני אצטרך להביא משם לפה.
לא במבחן של אף אחד ולא חייב כלום לאף אחד
אתה באמת חושב שאף אחד לא שם לב שאתה מתחמק ומביא קשקושים במקום טיעונים ובמקום דוגמאות?

לא משנה מה אני ומה העומק של דברי. זה לא שאתה נמדד ביחס אלי, וזה לא שאני נותן לך ציונים, ולא משנה מה אני חושב על עצמי או עליך.

אתה לא צריך להביא עומקים, אבל כעובדה, אתה לא מביא, אלא רק קלישאות+יומרנות, אז מתייחסים אליך בהתאם.

אתה לא צריך להוכיח שום דבר, למעט אם לא מסכים עם מישהו, וגם רוצה שיקחו אותך ברצינות, אז אתה צריך להוכיח שמה שהוא אומר שגוי, או שמה שאתה אומר עדיף, עם טיעונים הגיוניים. אתה צריך גם להוכיח אם אתה טוען משהו שאינו קלישאה (וגם רוצה שיקחו אותך ברצינות), אבל זה עדיין לא קרה.

הצורך האמור בהוכחה במקרים הספציפיים אינו קשור ליומרות בן שיחך להיות גורו, אם יש לו כאלה, או לכל דבר אחר הקשור לבן שיחך. בכל זה מדובר רק על טיעוני הצדדים נטו, בלי קשר לשום דבר אחר, אבל אתה משתמש בדברים אחרים כדי להתחמק במקום להוכיח.

אתה לא במבחן, אבל אתה מעיד על עצמך שאתה מביא עומקים ראויים לקנאה, ולא מגבה גם את זה בעובדות, כך שגם זה נשאר בחזקת יומרנות ריקה, כמו כל שאר דבריך.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
אתה באמת חושב שאף אחד לא שם לב שאתה מתחמק ומביא קשקושים במקום טיעונים ובמקום דוגמאות?

לא משנה מה אני ומה העומק של דברי. זה לא שאתה נמדד ביחס אלי, וזה לא שאני נותן לך ציונים, ולא משנה מה אני חושב על עצמי או עליך.

אתה לא צריך להביא עומקים, אבל כעובדה, אתה לא מביא, אלא רק קלישאות+יומרנות, אז מתייחסים אליך בהתאם.

אתה לא צריך להוכיח שום דבר, למעט אם לא מסכים עם מישהו, וגם רוצה שיקחו אותך ברצינות, אז אתה צריך להוכיח שמה שהוא אומר שגוי, או שמה שאתה אומר עדיף, עם טיעונים הגיוניים. אתה צריך גם להוכיח אם אתה טוען משהו שאינו קלישאה (וגם רוצה שיקחו אותך ברצינות), אבל זה עדיין לא קרה.

הצורך האמור בהוכחה במקרים הספציפיים אינו קשור ליומרות בן שיחך להיות גורו, אם יש לו כאלה, או לכל דבר אחר הקשור לבן שיחך. בכל זה מדובר רק על טיעוני הצדדים נטו, בלי קשר לשום דבר אחר, אבל אתה משתמש בדברים אחרים כדי להתחמק במקום להוכיח.

אתה לא במבחן, אבל אתה מעיד על עצמך שאתה מביא עומקים ראויים לקנאה, ולא מגבה גם את זה בעובדות, כך שגם זה נשאר בחזקת יומרנות ריקה, כמו כל שאר דבריך.

הרי לא תקבל תשובות לשאלות. למה להמשיך? מה זה נותן?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
היום במקרה אני בחופש , כנראה מעורב יותר מדי ,
בהרבה (רוב?) אולמות הקונצרטים זה המצב, שכל שורה גבוהה מקודמתה, ויש כאלה שבהם הבמה היא המקום הנמוך ביותר באולם.

אז אין אפילו פגם תיאורטי אם ה-image מופיע נמוך. למשל, ה-Berlin Philharmonie, בתקווה שהוא חשוב מספיק כדי להוות דוגמה:

צפה בקובץ המצורף 65711

מה שאני לא מבין זה מה זה משנה מאיזה גובה המוזיקה מגיעה, ובכל מקרה אין אינפורמציית גובה בהקלטה.

אם ה-image מופיע בגובה 80 ס"מ, זה לא אומר שגובה הזמרת הוא 80 ס"מ, כי יכול להיות שגובהה 2 מטר, אבל היא עומדת על במה שנמוכה ב-120 ס"מ מגובה האוזניים שלי בישיבה באולם מדורג.
גם אז ההקלטה לא מבוצעת במעלה היציע ,אבל כרצונך לבטל פרט כל כך אלמנטרי , תמהני על תגובתך שדי דומה להתנהלות ממשלתנו , בטוחני שגם באולם ששלחת בצילום הצליל מתרומם אל על , אבל לא שמעתי ! העיקר שאתה מרוצה !

• Like
Reactions: arb

arb

אוהב את התחום
מעורבות
131
נקודות
43
כל העיסוק שלך בפוסט הזה הוא נטו להשמיץ, בלי שיש לך שמץ משהו ענייני לומר. כלום. נאדה.

מה אתה מקשקש?
א. נדמה לך שהייתי צריך את התגובה של שניצל כדי לדעת שאין לי הסבר לתופעה??
ב. ולמה ההסבר לתופעה משנה אם היא לא משקפת שום אספקט של ההקלטה או של המציאות? לזה אתה לא עונה אפילו.

כבר בפוסט המקורי שלי על הנושא כתבתי שאין לי הסבר:

חוצמזה, האשמת אותי בהטעיית הציבור, אבל לא אמרת במה טעיתי והטעיתי.

אני מצפה ממך שאו שתנמק במדויק מה ה"טעות" או שתיקח את דבריך חזרה, ומן הראוי שגם תתנצל אם אינך יכול להוכיח שהטעיתי אנשים והאשמת אותי בהאשמת שווא.

איפה אתה רואה *בכלל* השערות? אתה מתייחס למה שכתבתי אחרי זה שאין לי הסבר לתופעה? :)

בדרך כלל אני כותב הסברים מפורטים. אני גם יודע שאת רובם אתה לא מבין. אז עכשיו אתה מוסיף לזה שאתה גם לא מבחין בין טיעון להשערה :)

נו, שויין.

אתה שוב מקשקש כיד הדמיון העקום הרעה עליך.

הקלטות רב ערוציות הן מיעוט קטן, לא זניח, אבל קטן. הרוב המוחלט של המוזיקה שיש לי, וכמובן 100% מאלפי התקליטים, היא דו ערוצית. אני לא עד כדי כך מטומטם שאתייחס לתוצאות בדו-ערוצי כקליפת השום.

קישקוש בלבוש.

זה שרוב החומר שלך דו ערוצי לא אומר שאתה לא מעדיף להאזין לתצורת 5.1 מסיבות שאין טעם להכנס אליהן. גם עם זה אין לי בעיה וכמובן שכל הכחשה שלך רק תחזק את מה שאני טוען לגבי דברים אחרים. לדוגמה אתה יכול לטעון שתצורת ה-5.1 לא מעניינת אותך, ואתה כל כולך מתמסר אין קץ לזו שמגלמת את רוב המדיה שברשותך.

בהחלט היית צריך את התגובה של שניצל וחברים אחרים שמבחינתך הם אוטוריטות אודיופיליות, כדי להבין שאתה לא בכיוון. שלא רק שאין לך הסבר לתופעה הנדונה (מעניין שלפני כמה שירשורים טובים כאשר העלתי את זה, לא נפל לך האסימון), ושמראש טעית כאשר קראת תיגר כנגד כל התעסקות בה. בכך גם זלזלת ברבים אחרים, שבניגוד מוחלט אליך עוסקים במיקסום איכויות התוצאה, ובכלל בניסיון להרחיב ולהעצים את חווית האזנה, מהמקום שמשרת את המהות האודיופילית שלהם, גם אם זו לא הכוס תה שלך.

לבסוף אתה לא פעם יורה לאוויר רעיונות או מסיק מסקנות מנותקות מציאות, ואני זה שעוסק בהשמצות, התבלבלת שוב.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
גם אז ההקלטה לא מבוצעת במעלה היציע ,אבל כרצונך לבטל פרט כל כך אלמנטרי , תמהני על תגובתך שדי דומה להתנהלות ממשלתנו , בטוחני שגם באולם ששלחת בצילום הצליל מתרומם אל על , אבל לא שמעתי ! העיקר שאתה מרוצה !
ההקלטה נעשית לרוב לא במעלה היציע ולא באולם, אלא או מעל הכלים, ו/או לידם, ו/או בתוכם, ובאף אחת מהאפשרויות לא נכללת אינפורמציה גובה.

לא נראה לי שיש קשר, ישיר, עקיף או אחר, לממשלתנו.

באולם שאת תמונתו שלחתי הצליל עולה אל על, ומגיע מצויין לכל המושבים, אבל מי שיושב בו, שומע את הצליל מגיע בעיקר מלמטה. יש גם החזרים מהתקרה, שמגיעים מלמעלה, אבל הם חלשים בהרבה מהצליל הישיר.

אני מבין שאתה כועס על זה שאני "מבטל" אספקט "כל כך אלמנטרי", ולכן אתה מגיב בציניות, אבל אני מצטער, זה לא "ביטול" מתוך פרובוקציה, או רצון להיות מיוחד, או כדי להכעיס, או כל סיבה אחרת שמצדיקה כעס או ציניות.

כתבתי איך לדעתי הדברים קורים במציאות -- גם את זה שההקלטות אינן כוללות אינפורמציית גובה, וגם שבמציאות, לפחות בחלק מהמקרים, הצליל אכן מגיע מגובה נמוך מאוזני המאזין.

מי ששומע גובה ונהנה מזה, אין לי שום הסתייגות או ביקורת על זה.
יש לי הסתייגות, מוצדקת לדעתי, מהתייחסות לזה כאל מדד איכות של המערכת.

בכל מקרה, לא נראה לי שמדובר כאן ב"טעות", או בדברים לא נכונים. אם אתה חושב אחרת, אנא הסבר, ללא פוליטיקה וללא ציניות בבקשה. הסבר פשוט, שגם אני אבין.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
זה שרוב החומר שלך דו ערוצי לא אומר שאתה לא מעדיף להאזין לתצורת 5.1 מסיבות שאין טעם להכנס אליהן. גם עם זה אין לי בעיה וכמובן שכל הכחשה שלך רק תחזק את מה שאני טוען לגבי דברים אחרים. לדוגמה אתה יכול לטעון שתצורת ה-5.1 לא מעניינת אותך, ואתה כל כולך מתמסר אין קץ לזו שמגלמת את רוב המדיה שברשותך.
אתה עסוק בהשמצות, לא בעובדות. זה לא רלוונטי אם אני מעדיף לשמוע בסראונד אם הרוב המוחלט של ההקלטות הוא בסטריאו, כך שהקשקוש הקודם שלך, "תוצאה בדו ערוצי מעניינת אותך כקליפת השום", בעליל לא נכון, אז אתה מנסה קשקוש אחר.

חוסר הבקיאות האלמנטרי שלך בנושא מתבטא גם בהתייחסות שלך ל-5.1: רק אחוז נמוך מתוך הקלטות הסראונד (שאחוזן מכלל ההקלטות הוא נמוך) מכילות תוכן בערוץ ה-LFE. רוב הקלטות הסראונד הן ב-5.0 או 4.0.

יש גם הקלטות ב-3channel stereo, שכוללות גם ערוץ סנטר, מה שמאפשר לשמוע הקלטות מופת מהעבר, כמו למשל Mercury Living Presence, כפי שהוקלטו.

בהחלט היית צריך את התגובה של שניצל וחברים אחרים שמבחינתך הם אוטוריטות אודיופיליות, כדי להבין שאתה לא בכיוון. שלא רק שאין לך הסבר לתופעה הנדונה (מעניין שלפני כמה שירשורים טובים כאשר העלתי את זה, לא נפל לך האסימון), ושמראש טעית כאשר קראת תיגר כנגד כל התעסקות בה.
אתה ממשיך לקשקש בקומקום. אני מאוד מעריך את @שניצל וחושב שיש לו שמיעה מעולה וכושר הבחנה מעולה, ושהוא אודיפיל רציני, שתרומתו ל"קהילה" שלנו היא גדולה ומתמשכת על פני עשורים.

אין ולא הייתה לי באף רגע שמץ חרטה על העלאת הנושא. הקישקושים שלך הם החרטא.

בכך גם זלזלת ברבים אחרים, שבניגוד מוחלט אליך עוסקים במיקסום איכויות התוצאה, ובכלל בניסיון להרחיב ולהעצים את חווית האזנה, מהמקום שמשרת את המהות האודיופילית שלהם, גם אם זו לא הכוס תה שלך.
בעצם העלאת הנושא אין שום שמץ זלזול. המקום היחידי שבו אפשר היה לראות זלזול היה בזה שאמרתי שלי זה נראה משעשע להעריך מערכת על פי יכולתה להשמיע משהו שמעולם לא הוקלט ולא היה, אם כי מדובר כאן בשיתוף של הרגשה אישית, ולא בהבעת זלזול מכוונת.

אני מתנצל בזאת בפני אלה שחוו זלזול מדברי.

לבסוף אתה לא פעם יורה לאוויר רעיונות או מסיק מסקנות מנותקות מציאות, ואני זה שעוסק בהשמצות, התבלבלת שוב.
להיפך, אתה זה שמדבר שטויות ומסיק מסקנות עקומות -- זה כבר הודגם כמה פעמים בשרשור הזה עצמו.

שני הפוסטים האחרונים שלך הם השמצות נטו. זה לא שבאת לומר משהו רלוונטי לנושא, אלא התעסקת רק במה שאתה מדמיין לגבי ההעדפות שלי, לגבי מידת הערכתי לאנשים אחרים, לגבי החרטה שלי כביכול על העלאת הנושא, וכו וכו' -- התעסקות בפנימיותי -- שאינה ידועה לך -- ולא בשום עובדה או משהו רלוונטי אחר. אין בזה שום תרומה עניינית לאך אחד, רק השמצות נטו בכוונת זדון מזוקקת.

והעיקר, האשמת אותי בטעות -- האשמה שגויה -- ובהטעיית הציבור -- האשמה שגויה -- אבל לא הפרכת אף דבר ממה שכתבתי לגבי נושא הגובה, לא הסברת במה הטעות הגדולה, ואתה מסרב להכיר בזה שאתה הוא זה שטעה, ולהתנצל כראוי במצב כזה, אלא עוסק בהשמצות נטו.

תתבייש! :נגד::נגד::נגד:(ורד נבול)(ורד נבול)(ורד נבול)

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
345
נקודות
83
היית אצלי לשעתיים, בעיקר דיסקסנו על הסאב חלקנו דיעות קצת שונות על צורת הביטוי של הסאב במערכת. מעבר לסאב לא הספקנו לדקסקס על שאר הספקטרום. הגוון סאונד שלי לא כל כך דיבר אליך.ככה נדמה לי. ויותר מזה גם אצל ה" גורו' שלי חננאל, נהנית אבל לא רצת להחליף מערכת ולשנות כיוון. לא מבושה, פשוט לא דיבר אליך מספיק. זה לגיטימי.
אם זה אותו האיש אז הוא שיפץ לי זוג quad ii בני 60 שנה שהיו חלק מהציוד ״האודיופילי״ הראשון שלי והייתי איתם מספר שנים,
זה בדיוק חתימת הצליל השפורפרית החמה שאני אוהב ושזה הכיוון שלי פחות או יותר.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אתה עסוק בהשמצות, לא בעובדות. זה לא רלוונטי אם אני מעדיף לשמוע בסראונד אם הרוב המוחלט של ההקלטות הוא בסטריאו, כך שהקשקוש הקודם שלך, "תוצאה בדו ערוצי מעניינת אותך כקליפת השום", בעליל לא נכון, אז אתה מנסה קשקוש אחר.

חוסר הבקיאות האלמנטרי שלך בנושא מתבטא גם בהתייחסות שלך ל-5.1: רק אחוז נמוך מתוך הקלטות הסראונד (שאחוזן מכלל ההקלטות הוא נמוך) מכילות תוכן בערוץ ה-LFE. רוב הקלטות הסראונד הן ב-5.0 או 4.0.

יש גם הקלטות ב-3channel stereo, שכוללות גם ערוץ סנטר, מה שמאפשר לשמוע הקלטות מופת מהעבר, כמו למשל Mercury Living Presence, כפי שהוקלטו.

אתה ממשיך לקשקש בקומקום. אני מאוד מעריך את @שניצל וחושב שיש לו שמיעה מעולה וכושר הבחנה מעולה, ושהוא אודיפיל רציני, שתרומתו ל"קהילה" שלנו היא גדולה ומתמשכת על פני עשורים.

אין ולא הייתה לי באף רגע שמץ חרטה על העלאת הנושא. הקישקושים שלך הם החרטא.

בעצם העלאת הנושא אין שום שמץ זלזול. המקום היחידי שבו אפשר היה לראות זלזול היה בזה שאמרתי שלי זה נראה משעשע להעריך מערכת על פי יכולתה להשמיע משהו שמעולם לא הוקלט ולא היה, אם כי מדובר כאן בשיתוף של הרגשה אישית, ולא בהבעת זלזול מכוונת.

אני מתנצל בזאת בפני אלה שחוו זלזול מדברי.

להיפך, אתה זה שמדבר שטויות ומסיק מסקנות עקומות -- זה כבר הודגם כמה פעמים בשרשור הזה עצמו.

שני הפוסטים האחרונים שלך הם השמצות נטו. זה לא שבאת לומר משהו רלוונטי לנושא, אלא התעסקת רק במה שאתה מדמיין לגבי ההעדפות שלי, לגבי מידת הערכתי לאנשים אחרים, לגבי החרטה שלי כביכול על העלאת הנושא, וכו וכו' -- התעסקות בפנימיותי -- שאינה ידועה לך -- ולא בשום עובדה או משהו רלוונטי אחר. אין בזה שום תרומה עניינית לאך אחד, רק השמצות נטו בכוונת זדון מזוקקת.

והעיקר, האשמת אותי בטעות -- האשמה שגויה -- ובהטעיית הציבור -- האשמה שגויה -- אבל לא הפרכת אף דבר ממה שכתבתי לגבי נושא הגובה, לא הסברת במה הטעות הגדולה, ואתה מסרב להכיר בזה שאתה הוא זה שטעה, ולהתנצל כראוי במצב כזה, אלא עוסק בהשמצות נטו.

תתבייש! :נגד::נגד::נגד:(ורד נבול)(ורד נבול)(ורד נבול)
אהבתי את רמת הרגישות שלך כשמדובר בך :D
אגב מקשקשים בקומקום
לא חסרים כאלה בעולם
במיוחד אלה שמחלקים ציונים להגיון של אחרים.....עקום , ישר ,פלס

• Haha
Reactions: AK1

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
אם אתם חושבים שיש גובה בהקלטה והטכנאי תיכנן גובה. זה פשוט לא קיים.
הוסבר כבר איך להשיג את זה בבית למי שרוצה - אבל זה לא פרט קיים בהקלטה.

• Like
Reactions: AK1

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור