ANA[DIA]LOG -- קשקשן צמרת

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אהבתי את רמת הרגישות שלך כשמדובר בך :D
קישקוש, לא מדובר כאן ב"רגישות". אין צורך ברגישות מיוחדת כדי להבחין שמדובר בהשמצות חסרות ביסוס, שמתייחסות לפנימיותי שאינה ידועה לו, עם אפס תרומה.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
עמיר היקר !
לאור דבריך-"
אני מבין שאתה כועס על זה שאני "מבטל" אספקט "כל כך אלמנטרי", ולכן אתה מגיב בציניות, אבל אני מצטער, זה לא "ביטול" מתוך פרובוקציה, או רצון להיות מיוחד, או כדי להכעיס, או כל סיבה אחרת שמצדיקה כעס או ציניות.

כתבתי איך לדעתי הדברים קורים במציאות -- גם את זה שההקלטות אינן כוללות אינפורמציית גובה, וגם שבמציאות, לפחות בחלק מהמקרים, הצליל אכן מגיע מגובה נמוך מאוזני המאזין.

מי ששומע גובה ונהנה מזה, אין לי שום הסתייגות או ביקורת על זה.
יש לי הסתייגות, מוצדקת לדעתי, מהתייחסות לזה כאל מדד איכות של המערכת.

בכל מקרה, לא נראה לי שמדובר כאן ב"טעות", או בדברים לא נכונים. אם אתה חושב אחרת, אנא הסבר, ללא פוליטיקה וללא ציניות בבקשה. הסבר פשוט, שגם אני אבין."

אין בי שום ציניות או כעס חלילה כלפיך , ההפך הוא הנכון , לא יודע למה זה נראה כך , מתנצל !
אבל מהכרותי את המומחים בחול והתיחסותם לנושא , אחד מהדברים העיקריים שהם מקפידים עליו הוא דווקא מיבנה וגודל הבמה , זאת כמובן עם מכשירים מצויינים ורמקולים איכותיים , לא נעים לי לספר לך איך הם משנים את הגודל מחשש שתשלח מכתב לאברבאנל :), בקצרה רק אזכיר שזה קשור הדוקות לגובה התקרה , כוון הרמקול, ובעיקר לפאסות חשמל , כן !!! ,מפתיע , אבל הם לא תמיד צריכות להיות מחוברות לפי הפלוס והמינוס הנכונים , אלא עיתים במכשירים מסוימים הפוך בהתאם למיבנה ולחווט המכשיר ,גם זה קשה מאוד למצוא מכיוון שיש הרבה אפשריות ויש קושי בתקעים אמריקאים בניגוד לשוקו , יש לי אביזרים שהופכים בקצה השני של הכבל , ופתאום הצליל מתרומם , צריך לשים לב לא להפוך כשלא צריך , אני יודע שזה נשמע לא לעניין , שטות גמורה בעצם , גם בטוחני שאם יזדמן לך לבקר תזדעזע קשות מטעמי , אבל אנחנו שונים מאוד גם בטעם המוזיקלי ,ושחכתי שאני בעצם די בהמה , והצליל מותאם לאופיי הלקוי , אינני יכול להתחרות בעדינות ובאנינות שלך בתחום הזה , רק שאני בניגוד לרוב ,לא קונה מכשיר טוב ,מחבר וחלאס ,אלא טורח ובודק מעבר , הדבר מוביל מטבע הדברים לבזבוז עצום של כסף בגלל מס הכבלים ,מכשירים ,רמקולים וכו , שבחלקם מאוכסנים לנצח !

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
תרשו לי לנסות חזור לנושא השרשור

ברני גרנדמן מדבר על (1) מה שניתן למדוד, (2) האם הדיגיטלי יכול ללכוד הכל כמו האנלוגי ו-(3) הפסדים דוריים מהדיגיטלי. ברני הוא רק דעה אחת, מהנדסי הקלטה בולטים אחרים רואים את הדיגיטלי והאנלוגי מנקודת מבט שונה. אך ברני כנראה עובד עם אנלוגי יותר מכל אחד אחר, ולכן בהחלט יש לו ניסיון מעשי והיסטוריה של תוצאות בעלות צליל נהדר.

בסרטון זה, בנקודה של 1 דקה, הוא מדבר על מה שניתן למדוד, ומ-1:17 עד 1:27 הוא מדבר על הפסדים דוריים מהדיגיטלי;

"דברים חסרים"

בזה, בסביבות הדקה ה-24, הוא מדבר על כך שהדיגיטלי ברזולוציה גבוהה לא מצליח ללכוד את המקור מהטייפ כמו האנלוגי.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
מה שמצחיק זה שהגובה של הבמה נובע בעיקר מגובה הרמקול
תמיד כשהרמקולים ענקיים כשהטוויטר/מיד למעלה מהדעת מעל האוזן
יש נטיה להכל להשמע"גבוהה"
בצורה לא טבעית

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
הטויטר צריך להיות בגובה 92 סמ מהקרקע, גובה הרמקול פחות מעניין

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אין בי שום ציניות או כעס חלילה כלפיך , ההפך הוא הנכון , לא יודע למה זה נראה כך , מתנצל !
אין בעייה

אבל מהכרותי את המומחים בחול והתיחסותם לנושא , אחד מהדברים העיקריים שהם מקפידים עליו הוא דווקא מיבנה וגודל הבמה , זאת כמובן עם מכשירים מצויינים ורמקולים איכותיים , לא נעים לי לספר לך איך הם משנים את הגודל מחשש שתשלח מכתב לאברבאנל :), בקצרה רק אזכיר שזה קשור הדוקות לגובה התקרה , כוון הרמקול, ובעיקר לפאסות חשמל , כן !!! ,מפתיע , אבל הם לא תמיד צריכות להיות מחוברות לפי הפלוס והמינוס הנכונים , אלא עיתים במכשירים מסוימים הפוך בהתאם למיבנה ולחווט המכשיר ,גם זה קשה מאוד למצוא מכיוון שיש הרבה אפשריות ויש קושי בתקעים אמריקאים בניגוד לשוקו
בהינתן שאנשים אוהבים את זה, בהחלט כדאי להם לייצר את זה!!

גם בטוחני שאם יזדמן לך לבקר תזדעזע קשות מטעמי , אבל אנחנו שונים מאוד גם בטעם המוזיקלי ,ושחכתי שאני בעצם די בהמה , והצליל מותאם לאופיי הלקוי , אינני יכול להתחרות בעדינות ובאנינות שלך בתחום הזה
אני מוחה נמרצות על הביטול העצמי!! אין כאן שום ענייני בהמות ואנינות -- אנא נטוש את הכיוון הזה לצמיתות, הוא לא לעניין!! :(

אין כאן שום עניין של אופי לקוי, וקודם בשרשור הזה עצמו כתבתי שאני מקבל גם טעמים שונים מהקונצנזוס בתור אודיופיליה טהורה.

אני צריך ללכת, אחרת הייתי נותן לינק להודעה הזו, בעצם יש יותר מאחת כזו.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
הטויטר צריך להיות בגובה 92 סמ מהקרקע, גובה הרמקול פחות מעניין
מתכוון לרמקולים כמו גרנד יוטיופיה וכאלה
כל הפרופורציות שם לא נשמעות בשיא
הכל ענק
כולל הווקאל
מעדיף סאונד יותר אינטימי
כשיש טוויטר גבוה במיוחד אתה מרגיש שאתה מתחת לבמה והזמר על הבמה
קשה להסביר

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113

תמונות מצורפות

• 01x_images.jpg
    01x_images.jpg
    KB 9.2 · צפיות: 25
  • 02x_images.jpg
    02x_images.jpg
    KB 136.6 · צפיות: 26
  • 03x_images.jpg
    03x_images.jpg
    KB 6.5 · צפיות: 25
  • 04x_images.jpg
    04x_images.jpg
    KB 60.8 · צפיות: 25

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
יש קשר כי יש רמקולים גבוהים שגם הטוויטר שלהם ממוקם גבוה בחלק העליון של הרמקול ולא באמצע שאליהם התכוונתי כמובן

arb

אוהב את התחום
מעורבות
131
נקודות
43
אתה עסוק בהשמצות, לא בעובדות. זה לא רלוונטי אם אני מעדיף לשמוע בסראונד אם הרוב המוחלט של ההקלטות הוא בסטריאו, כך שהקשקוש הקודם שלך, "תוצאה בדו ערוצי מעניינת אותך כקליפת השום", בעליל לא נכון, אז אתה מנסה קשקוש אחר.

חוסר הבקיאות האלמנטרי שלך בנושא מתבטא גם בהתייחסות שלך ל-5.1: רק אחוז נמוך מתוך הקלטות הסראונד (שאחוזן מכלל ההקלטות הוא נמוך) מכילות תוכן בערוץ ה-LFE. רוב הקלטות הסראונד הן ב-5.0 או 4.0.

יש גם הקלטות ב-3channel stereo, שכוללות גם ערוץ סנטר, מה שמאפשר לשמוע הקלטות מופת מהעבר, כמו למשל Mercury Living Presence, כפי שהוקלטו.

אתה ממשיך לקשקש בקומקום. אני מאוד מעריך את @שניצל וחושב שיש לו שמיעה מעולה וכושר הבחנה מעולה, ושהוא אודיפיל רציני, שתרומתו ל"קהילה" שלנו היא גדולה ומתמשכת על פני עשורים.

אין ולא הייתה לי באף רגע שמץ חרטה על העלאת הנושא. הקישקושים שלך הם החרטא.

בעצם העלאת הנושא אין שום שמץ זלזול. המקום היחידי שבו אפשר היה לראות זלזול היה בזה שאמרתי שלי זה נראה משעשע להעריך מערכת על פי יכולתה להשמיע משהו שמעולם לא הוקלט ולא היה, אם כי מדובר כאן בשיתוף של הרגשה אישית, ולא בהבעת זלזול מכוונת.

אני מתנצל בזאת בפני אלה שחוו זלזול מדברי.

להיפך, אתה זה שמדבר שטויות ומסיק מסקנות עקומות -- זה כבר הודגם כמה פעמים בשרשור הזה עצמו.

שני הפוסטים האחרונים שלך הם השמצות נטו. זה לא שבאת לומר משהו רלוונטי לנושא, אלא התעסקת רק במה שאתה מדמיין לגבי ההעדפות שלי, לגבי מידת הערכתי לאנשים אחרים, לגבי החרטה שלי כביכול על העלאת הנושא, וכו וכו' -- התעסקות בפנימיותי -- שאינה ידועה לך -- ולא בשום עובדה או משהו רלוונטי אחר. אין בזה שום תרומה עניינית לאך אחד, רק השמצות נטו בכוונת זדון מזוקקת.

והעיקר, האשמת אותי בטעות -- האשמה שגויה -- ובהטעיית הציבור -- האשמה שגויה -- אבל לא הפרכת אף דבר ממה שכתבתי לגבי נושא הגובה, לא הסברת במה הטעות הגדולה, ואתה מסרב להכיר בזה שאתה הוא זה שטעה, ולהתנצל כראוי במצב כזה, אלא עוסק בהשמצות נטו.

תתבייש! :נגד::נגד::נגד:(ורד נבול)(ורד נבול)(ורד נבול)

הנסיון שלך כאן לאכול מהעוגה ולנסות להשאירה שלמה זו עובדה, ורלוונטי בדיוק כמו שלדידך גבולות התלת בדו ערוצי לא מעסיקים אותך והם מתקבלים אצלך בשלוות נפש, ובברכה כמות שהם.

זה לא מותיר מקום מלהסיק שהאיכות שמתקבלת מהדו ערוצי שלא פעם אתה מנתח אותה באזמל מנתחים, לא ממש מטרידה אותך בלשון המעטה, כל שכן באותה המידה שזה מטריד את מנוחתם של הרבה מאד העוסקים בתחביב.

אין לי במה להתבייש בעיקר לאור העובדה שאתה שוב נטפל לזוטות, ואני נתפסתי בחוסר דיוק של 0.1.
למרות ביקורת החברים הקרובים לך, אתה אף פעם לא טועה, או מטעה. רק ככה תזכורת בקטנה, כך את מקרה ברגי הטיטניום, ששוב בלי לבחון אותו לעומק ובכלל להתנסות בו, לא רק שנחרדת לנוכח הידיעה שהם משפרים את תוצאת הסאונד, פסלת זאת על הסף ובנחרצות, והגדלת לעשות שלגלגת על כך קבל עם ועדה.

התנצלותך אגב התקבלה לפחות על ידי.

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,888
נקודות
113
הנסיון שלך כאן לאכול מהעוגה ולנסות להשאירה שלמה זו עובדה, ורלוונטי בדיוק כמו שלדידך גבולות התלת בדו ערוצי לא מעסיקים אותך והם מתקבלים אצלך בשלוות נפש, ובברכה כמות שהם.

זה לא מותיר מקום מלהסיק שהאיכות שמתקבלת מהדו ערוצי שלא פעם אתה מנתח אותה באיזמל מנתחים, לא ממש מטרידה אותך בלשון המעטה, כל שכן באותה המידה שזה מטריד את מנוחתם של הרבה מאד העוסקים בתחביב.

אין לי במה להתבייש בעיקר לאור העובדה שאתה שוב נטפל לזוטות, ואני נתפסתי בחוסר דיוק של 0.1, ואתה איך לא, למרות ביקורת החברים הקרובים לך, אף פעם לא טועה, או מטעה. רק ככה תזכורת בקטנה, כך את מקרה ברגי הטיטניום, ששוב בלי לבחון אותו לעומק ובכלל להתנסות בו, לא רק שנחרדת לנוכח הידיעה שהם משפרים את תוצאת הסאונד, פסלת זאת על הסף ובנחרצות, והגדלת לעשות שלגלגת על כך קבל עם ועדה.

@Audiofile על מה נתת לייק? הרי Arb הוא בדיוק ההיפך מכל מה שאתה מאמין בו בתחום, הוא חובב אנלוג מושבע שבטוח שהפורמט הדיגיטלי רחוק שנות אור מזה האנלוגי…
נתת לייק אך ורק בגלל ששניכם משני קצוות התחביב לא סובלים את עמיר, למה שניכם לא סובלים אותו? לא מתמודדים עם הטיעונים שלו עיניינית…

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
מתכוון לרמקולים כמו גרנד יוטיופיה וכאלה
כל הפרופורציות שם לא נשמעות בשיא
הכל ענק
כולל הווקאל
מעדיף סאונד יותר אינטימי
כשיש טוויטר גבוה במיוחד אתה מרגיש שאתה מתחת לבמה והזמר על הבמה
קשה להסביר
לא יודע באם זה רע ? דווקא אוהב גרנד אוטופיה , אבל באמת לא צריך להרגיש מתחת לבמה , רק שזה קורה לעיתי לאנשים שרגילים לצליל קטן?

arb

אוהב את התחום
מעורבות
131
נקודות
43
@Audiofile על מה נתת לייק? הרי Arb הוא בדיוק ההיפך מכל מה שאתה מאמין בו בתחום, הוא חובב אנלוג מושבע שבטוח שהפורמט הדיגיטלי רחוק שנות אור מזה האנלוגי…
נתת לייק אך ורק בגלל ששניכם משני קצוות התחביב לא סובלים את עמיר, למה שניכם לא סובלים אותו? לא מתמודדים עם הטיעונים שלו עיניינית…
ברשותך pruym מספר תיקונים.
אתה לוקח את הדברים שאני כותב למקום שמתאים לך, למקום של התנצחות ומדון. כבר ציינתי שאני לא שם, ואין לי כלום ושום דבר אישי נגד עמיר, אלה מול דרך הצגת הטעונים שלו שרחוקה בסוף היום מלהיות מבוססת אג'נדה פרקטית כלשהי. מבחינתי זה גם בגדר הסנדלר שהולך יחף.

בנוסף כבר ציינתי אין ספור פעמים שאין לי שום דבר נגד דגיטל, ובשלוש השנים האחרונות אף למדתי דברים חדשים בתחום דרך האזנה למדיה הזו. כמו שבעבר נכתב עלי שאני אנטי RC, וזה ממש לא נכון, ואין לי בעיה שמי שזה נותן לו את השדרוג והתוצאה המיוכלת אז בבקשה שיהנה.

לגבי הפטפון, הוא נותן לי אקסטרה, והוא יותר מרגש אותי מכל מדיה אחרת, וזאת למרות המגבלות האוביקטיביות שלו. לסיום אני אף פעם לא פוסל שינוי כיוון מבורך, ותמיד יש לצפות להפתעות.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
זה ש ARAB קיבל לייק מאודיופייל לא צריך לעניין אותך ,אגב ,מה קורה אם ההשתלחות הזו באודיופייל , מישהו השתלח בך כשבאנו אליך מאזין בכייף עם רמקול אחד מנותק ? מציע להפסיק עם האגרסיות כלפיו כי זה לא מכובד ומתקבל כאו בשוטף כאילו הכל בסדר , מקווה שזה לא יקרה יותר , לכולנו חולשות ולא צריך להכנס בהם חדשות לבקרים בשוטף , יש כאן גם אודיופילים צעירים שיש לקדמם שחוששים לפצוח את פיהם מחמת הנפוליאונים שמסתובבים פה ובעצם גם הם לא מבינים שום דבר מעבר לחזה נפוח ,

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
על מה נתתי לייק ?על זה שהוא מדבר לעניין ובכבוד
ואין לי שומדבר נגד אנשים שאוהבים ויניל
פשוט חושב אישית שדיגיטל הוא יותר טוב מבחינה טכנית
אז שוב פירשת את מעשיי ודבריי בצורה לא נכונה אבל לא נורא אני רגיל

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
שוב פוסט השמצות ללא תוכן.

מהם "גבולות התלת ערוצי", לדעתך המלומדת? ואם אתה מדבר על להביע דעה בלי לבדוק, מתי בדיוק בדקת את ההבדל בין סטריאו דו ערוצי ותלת ערוצי במערכת טובה עם הקלטה טובה?

חוצמזה, מתוך איזה 10,000 כותרים שיש לי, אולי 100 הם תלת-ערוציים -- בערך 1% -- אבל אתה שם את כל הפוקוס שלך עליהם, כאילו זה מוכיח משהו לגבי. משענת קנה רצוץ עלובה באופן קיצוני.

זה לא מותיר מקום מלהסיק שהאיכות שמתקבלת מהדו ערוצי שלא פעם אתה מנתח אותה באזמל מנתחים, לא ממש מטרידה אותך בלשון המעטה, כל שכן באותה המידה שזה מטריד את מנוחתם של הרבה מאד העוסקים בתחביב.
שוב, אתה מדבר בוודאות מוחלטת על מה שמתחולל בתוך הראש שלי, שזו יומרנות שרלטנית של קריאת מחשבות, ואתה טועה בכל דבר ודבר לכל אורך הדרך בכל מה שאתה מייחס לי.

שנית, כבר אמרתי לך כמה פעמים שהרוב המוחלט של המוזיקה אצלי הוא דו-ערוצי, ושאני לא מספיק מטומטם כדי לא להתייחס ברצינות לתוצאה אצלי בדו ערוצי. אם אתה מתעקש על זה בכל זאת, זה כבר הוכחה לטמטום שלך.

אין לי במה להתבייש בעיקר לאור העובדה שאתה שוב נטפל לזוטות, ואני נתפסתי בחוסר דיוק של 0.1, ואתה איך לא, למרות ביקורת החברים הקרובים לך, אף פעם לא טועה, או מטעה. רק ככה תזכורת בקטנה, כך את מקרה ברגי הטיטניום, ששוב בלי לבחון אותו לעומק ובכלל להתנסות בו, לא רק שנחרדת לנוכח הידיעה שהם משפרים את תוצאת הסאונד, פסלת זאת על הסף ובנחרצות, והגדלת לעשות שלגלגת על כך קבל עם ועדה.

אני לא חסין מטעויות, אבל הן יחסית נדירות. לעומת זאת, אחוז גבוה מהפוסטים שלך מכילים שטויות ברמה זו או אחרת, והגדלת לעשות לא בטעות של 0.1, אלא, אם זכרוני אינו מטעני, בזה שהזמנת מישהו לטפל בבעיות אקוסטיות מהותיות בעזרת רזונטורים וטוויקים במקום RC וסאבים, וטענת שזה יותר אלגנטי. שרלטנות ברמה כזו נדירה אפילו במחוזותינו.

בניגוד המוחלט אליך, ברגע שמתברר לי שטעיתי, אני מכיר בכך מיידית -- "מודה בזה" בלשון העם -- וגמתנצל אם זה מה שהולם את המצב, כפי שאתה עצמך ציינת.

עזוב היסטוריה: במקרה הנתון כתבת שטעיתי והטעיתי. יש לך שתי דרכים מכובדות לצאת מזה: להוכיח שטעיתי, או להודות בכך שטעית בהאשמה ולהתנצל.

אתה בחרת בדרך שלישית -- הדרך הנלוזה של השמצות אישיות ושל יומרות לדעת מה אני חושב ומרגיש.

יש לך בהחלט על מה להתבייש: גם על ההאשמות הנמהרות, גם בטעות וגם בהטעייה -- עטת על ההזדמנות לתפוס אותי בטעות ולנפח את המקרה כמיטב יכולתך -- אבל מאז לא אמרת אפילו במה הטעות!! לא הוכחת את טענתך בשום צורה, אפילו לא ניסית, ולא לקחת אחריות על ההאשמות הכוזבות. כתחליף לאחריות, בחרת בלנסות כמיטב יכולתך העלובה ללכלך עלי, בטיעונים מופרכים ומצוצים מהאצבע, שאתה חוזר עליהם כמו תוכי, או מנסה כל פעם זווית מופרכת אחרת.

זו לא התנהלות של מישהו רציני ואחראי, שמנהל דיונים בצורה עניינית, אלא של מישהו נבזה ונקמן, שרלטן עלוב, שהידע שלו בטכנולוגיה שואף לאפס, שמנסה בצורה פתטית לבנות לעצמו תדמית של מומחה, ושמתנהל בצורה נלוזה לאורך זמן, לא רק איזה פוסט בודד עצבני.

בושה וחרפה, מהיסוד ועד הטפחות.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
זה ש ARAB קיבל לייק מאודיופייל לא צריך לעניין אותך ,אגב ,מה קורה אם ההשתלחות הזו באודיופייל , מישהו השתלח בך כשבאנו אליך מאזין בכייף עם רמקול אחד מנותק ? מציע להפסיק עם האגרסיות כלפיו כי זה לא מכובד ומתקבל כאו בשוטף כאילו הכל בסדר , מקווה שזה לא יקרה יותר , לכולנו חולשות ולא צריך להכנס בהם חדשות לבקרים בשוטף , יש כאן גם אודיופילים צעירים שיש לקדמם שחוששים לפצוח את פיהם מחמת הנפוליאונים שמסתובבים פה ובעצם גם הם לא מבינים שום דבר מעבר לחזה נפוח ,
תודה רבה
תמיד הערכתי אותך בפורום כי תמיד התנסחת בכבוד לכולם גם עם מי שלא הסכים איתך :)

shay7629

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
אני אוהב צליל גדול ומאוזן , כמה שיותר גדול יותר טוב אם שומר על איזון.
אוהב במה ענקית, כל עוד מסודרת ולא מבולגנת.לא מעניין אותי הגודל המקורי של הבמה ,גובה הזמר ,גודל התוף וכדומה.
ומעניין ת'תחת שלי מה הטכנאי שבישל את ההקלטה חושב או מתכוון.

חשוב לי שהצליל טוב (לטעמי). ואני מנסה לכוון לטעם של עצמי.
על פי חוקי ה"אודיופיליה" שמשתמעים מחלק מהגולשים אני לא מבין כלום ושום דבר,

למי אכפת,
לדעתי שכל אחד ישמע ויכוון את המערכת כמו שהוא אוהב.
ישמע את המוסיקה שהוא אוהב
ויתעלם משאר רעשי הרקע.

*ללמוד תמיד רצוי, והשאיפה לשפר רצוייה , אך צריך להיות נאמנים לטעם האישי ולא של אחרים.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,888
נקודות
113
זה שזה מעניי אותי לא צריך לעניין אותך ואף אחד לא שם אותך פה כדי שתיתן הערות על מה מעניין אותי ומה שלא ולעניינו! לא השתלכתי בו וגם לא השתמשתי במילים לא יפות, הבחור לעולם לא עונה לעניין ואני מוכיח אותו על כך, כל מה שמעניין אותו זה להטריל וזה מעצבן אותי אי פעם התהלכתי פה עם חזה נפוח? אי פעם התגאתי במערכת שלי? אני אפילו לא חושב שאני מבין בתחום, שומע במערכת שלי האינטימית וזהו. כשיש טיעון מעניין אני נותן לייק, כשמישהו מנסה להטריל ויש לי חשק להגיב אני מגיב. איך כל זה בכלל קשור לביקור שלך אצלי לפני 5 שנים? זה כל מה שאתה זוכר, שהגעת אלי ואחד הרמקולים שבדיוק הזזתי לא היה מחובר כמו שצריך?

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור