אספרסו מוזיקה ושרת

soler

אוהב את התחום
מעורבות
128
נקודות
43
מעניינת. מה שכן, רשיון לא זול...
ראיתי באתר שהם מתעתדים לשחרר מקור (סאונד, לא סיגנל) אומני מכויל למדידת תגובה של חדר - נחמד! זה במידה רבה מכוון לענות על שאלה הביצה והתרנגולת שעלתה פה סביב מתי מודדים - נותן אופציה להבין את החדר כנקודת מוצא לפני הכל. אני מניח שזה מכוון פחות למשתמשים פרטיים אבל בכ"ז קוסם לחוכמולוגים :D

אם יש לך שמץ כמה רחוק זה "לא רחוק" - תרגיש חופשי לחלוק...
אני חושב שנחמד זה UNDERSTATEMENT, המערכת הזו (שמה UNISON) מתעתדת להביא כל חלל למקסימום (או מאד מאד קרוב) ללא שום עזרים אקוסטיים (במקרים קיצוניים יהיו מעט מאד) - מדובר במהפיכה אמיתית בתוכנות הכיול, היא מכניסה את כל התוכנות הקיימות ( כולל דיראק העכשווי) לארכיון :cool:.
היא בתקוה גם תייתר את הדיונים המתישים האלו של מה עדיף? פסיבי או אקטיבי? שברור שכרגע התשובה היא: שילוב של שניהם !!! עם דגש על כרגע ;).
למי שמעניין אותו, אז כדאי לדעת שהיא בפועל גם מקצרת את זמן הכיול בהמון ! מדובר על בערך 1/10 (לפחות) מהזמן הממוצע הנוכחי..
לוח הזמנים להבנתי מדבר על תחילת שנה הבאה 1Q 2023. מתוכנן כרגע להיות מותקן רק על פרוססורים של STORM AUDIO בגלל דרישות מאד גבוהות של יכולות העיבוד בכדי לתמוך בתוכנה.
אני באופן אישי ממש מחכה ומתרגש לחוות אותה בעצמי.
ואם אפשר לבקש : לא חייבים בכל שרשור ליצור מחנאות שמעליבה ומקטינה את הצד השני - לאף אחד אין בעלות על האמת וגם לא על איך צריך לשמוע - כל אחד מאיתנו הוא שונה ! וכל אחד יכול לבחור מה עושה לו טוב..

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
אני חושב שנחמד זה UNDERSTATEMENT, המערכת הזו (שמה UNISON) מתעתדת להביא כל חלל למקסימום (או מאד מאד קרוב) ללא שום עזרים אקוסטיים (במקרים קיצוניים יהיו מעט מאד) - מדובר במהפיכה אמיתית בתוכנות הכיול, היא מכניסה את כל התוכנות הקיימות ( כולל דיראק העכשווי) לארכיון :cool:.
היא בתקוה גם תייתר את הדיונים המתישים האלו של מה עדיף? פסיבי או אקטיבי? שברור שכרגע התשובה היא: שילוב של שניהם !!! עם דגש על כרגע ;).
למי שמעניין אותו, אז כדאי לדעת שהיא בפועל גם מקצרת את זמן הכיול בהמון ! מדובר על בערך 1/10 (לפחות) מהזמן הממוצע הנוכחי..
לוח הזמנים להבנתי מדבר על תחילת שנה הבאה 1Q 2023. מתוכנן כרגע להיות מותקן רק על פרוססורים של STORM AUDIO בגלל דרישות מאד גבוהות של יכולות העיבוד בכדי לתמוך בתוכנה.
אני באופן אישי ממש מחכה ומתרגש לחוות אותה בעצמי.
ואם אפשר לבקש : לא חייבים בכל שרשור ליצור מחנאות שמעליבה ומקטינה את הצד השני - לאף אחד אין בעלות על האמת וגם לא על איך צריך לשמוע - כל אחד מאיתנו הוא שונה ! וכל אחד יכול לבחור מה עושה לו טוב..
היי soler,
מסכים עם כל מילה! שים לב רק שה"נחמד" לא נאמר על המערכת החדשה של דיראק אלא על תוכנת מידול החללים של odeon, וביתר ספציפיות על ה"רמקול המכוייל" שלהם (לחץ על הלינק ותציץ - זה מעניין). אני שותף להתלהבות ולציפיה וזה מתחבר קצת למשפט הסיום שלך -
מסכים, מקבל, אקח לתשומת ליבי. רק בבקשה לזכור - גם טכנופילים "קרים" אינם באמת קרים, מותר גם לי להתלהב כמו ילד מהכיוונים באודיו שמרגשים אותי. אין בזה שום אג'נדה, אני לא מתואם עם אף אחד (לעניין המחנאות), אפילו לא פגשתי מעולם אף אחד מהג'נטלמנים האחרים...
רועי

soler

אוהב את התחום
מעורבות
128
נקודות
43
היי soler,
מסכים עם כל מילה! שים לב רק שה"נחמד" לא נאמר על המערכת החדשה של דיראק אלא על תוכנת מידול החללים של odeon, וביתר ספציפיות על ה"רמקול המכוייל" שלהם (לחץ על הלינק ותציץ - זה מעניין). אני שותף להתלהבות ולציפיה וזה מתחבר קצת למשפט הסיום שלך -
מסכים, מקבל, אקח לתשומת ליבי. רק בבקשה לזכור - גם טכנופילים "קרים" אינם באמת קרים, מותר גם לי להתלהב כמו ילד מהכיוונים באודיו שמרגשים אותי. אין בזה שום אג'נדה, אני לא מתואם עם אף אחד (לעניין המחנאות), אפילו לא פגשתי מעולם אף אחד מהג'נטלמנים האחרים...
רועי
תודה רועי על תגובה מכובדת ומכבדת :בעד:

באמת מאד מעניין הלינק הזה ששלחת - לא הייתי מודע לו אז תודה רבה :שתוי:

לגבי הבקשה שלי: לא התכוונתי אליך אישית אלא לכל חברי הפורום ! אז מחילה אם זה התפרש כאילו הדבר מכוון אליך ספציפית.
אגב, לא יודע מה זה בדיוק טכנופיל "קר" ולא כ"כ יודע איפה אני נכנס בהגדרת האודיופיל, אני יודע שאנחנו - כולנו, משחקים בצעצועים/מכשירים (מאד יקרים :מנצח::מנצח: {לצערי}).
לדעתי, לא צריך להפוך את התחביב למשהו שהוא יותר מכיף (אפילו שלפעמים זה מרגיש כאילו הוא נוגע לנו בנשמה), דווקא אחד מהדברים שמייחדים את התחביב הזה שהוא חוצה מגזרים, גילים, מינים (למרות שיש פה מיעוט נשי בצורה מובהקת :confused:) וכו', וכולם יכולים ללמוד אחד מהשני.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
.. אלא על תוכנת מידול החללים של odeon, וביתר ספציפיות על ה"רמקול המכוייל" שלהם (לחץ על הלינק ותציץ - זה מעניין). ..
רועי
קראתי. מעניין מאוד

אנחנו בכלל לפני תקופה מאוד מעניינת.

משיחה שלי עם טרינוב אתמול, הם אישרו לי את השמועות שקיבלתי רק משביבי מידע (חברה סופר שושואיסטית) , לפיו האלגוריתם שלהם הולך לעבור מהפכה....גירסה חדשה לחלוטין עליה הן עובדים כבר מספר שנים ותוצג בגרסתה החדשה במהלך שנה הבאה.

מדובר על שינוי מוחלט מכל מה שהכרנו, הן על התפיסה של מהו בכלל באס והן על היכולת של מערכת לייצר סאונד, כל זאת עם ניטרול מוחלט של החדר.

בסופו של יום מדובר בחברה המורכבת מפיזיקאים המשוגעים על מוזיקה.

להבנתי, חלק גדול מהמהפכה הזאת יבוא לידי ביטוי בפשטות שלה, בעובדה שהמשתמש (בניגוד להיום) יצטרך בסך הכל ללחוץ על כפתור.

שווה לחכות. זה הולך להיות מאוד מעניין.

רן

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,873
נקודות
113
קראתי. מעניין מאוד

אנחנו בכלל לפני תקופה מאוד מעניינת.

משיחה שלי עם טרינוב אתמול, הם אישרו לי את השמועות שקיבלתי רק משביבי מידע (חברה סופר שושואיסטית) , לפיו האלגוריתם שלהם הולך לעבור מהפכה....גירסה חדשה לחלוטין עליה הן עובדים כבר מספר שנים ותוצג בגרסתה החדשה במהלך שנה הבאה.

מדובר על שינוי מוחלט מכל מה שהכרנו, הן על התפיסה של מהו בכלל באס והן על היכולת של מערכת לייצר סאונד, כל זאת עם ניטרול מוחלט של החדר.

בסופו של יום מדובר בחברה המורכבת מפיזיקאים המשוגעים על מוזיקה.

להבנתי, חלק גדול מהמהפכה הזאת יבוא לידי ביטוי בפשטות שלה, בעובדה שהמשתמש (בניגוד להיום) יצטרך בסך הכל ללחוץ על כפתור.

שווה לחכות. זה הולך להיות מאוד מעניין.

רן
ללחוץ על כפתור בלי לעשות מדידות?
כי ללחוץ על כפתור לאחר מדידות להבנתי יש להם כבר היום.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
גם אני חושב כך. בסופו של יום הפשטות (יותר נכון היעדרה) היא החסם הגדול ולא המחיר. בשוק גדול באמת, עם מספיק זמן ו-r&d, אפשר להפוך כמעט כל דבר לקומודיטי.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
תמיד נדרשת מדידה, זו בעצם הלחיצה...

הרעיון הוא טיפה שונה.

כיום נדרשת לחיצה על כפתור ומדידה קצרה, כשלאחריה טרינוב מבצעת את כל החישובים המתמטיים, בזמן זה, המשתמש לוגם אספרסו קצר ולאחר מספר שניות שומר את תוצאות החישוב ומקשיב למוזיקה. עניין של דקות ספורות.

העניין הוא שזה חצי מדויק, כי זה אומנם תמיד יביא לתוצאות משמעותיות טובות יותר מכל פרה, בכל סכום, שנשים בחדר לא מטופל, אבל היחס בין אותה לחיצה קצרה לתוצאה המושגת באמצעות חפירה, נבירה, מדידות נוספות, שימוש בתוכנות חיצוניות ועוד, היא גדולה ומשמעותית.

כדי לכפר על הפער הזה, בין תוצאה שמגיעים אליה בלחיצת כפתור לעומת תוצאה שתביא למיצוי יכולותיו של הטרינוב, נדרשות אחת משתיים:
1. יכולות כספיות= שכירת שירותיו של מכייל מחו"ל, או 2. לימוד עצמי נרחב הקשור עם אודיו, אקוסטיקה והיכולות הספציפיות של טרינוב.

המערכת החדשה לא רק תציג פתרון מדעי ומתקדם לאין שיעור ביחס לכל מה שאנחנו מכירים עד היום וכל מה שחשבנו שהוא אפשרי בכלל במערכות RC , אלא היא תצמצם בצורה ניכרת את הפער בין שימוש בלחיצה יחידה, לעומת חפירה ארוכה לתוך מערך היכולות הבלתי נגמרות של המכשיר.

בכך זה למעשה ייתר את הצורך הלימודי ועל הדרך יפגע בפרנסה של מספר לא מועט של אנשים, המטיילים בכל העולם (לא על חשבונם) על מנת לכייל טרינובים....

היות וזו חברה שלא מפרסמת טיזרים, או מפריחה שמועות לאוויר ומעדיפה לשמור על הקלפים מאוד קרוב לחזה , כל זאת עד שהיא מסיימת את כל הפיתוח והכל עובד כמו שצריך, אז בשלב זה, רב הנסתר על הגלוי אבל ...זה הולך להיות מסעיר מאוד.

רן

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,873
נקודות
113
תמיד נדרשת מדידה, זו בעצם הלחיצה...

הרעיון הוא טיפה שונה.

כיום נדרשת לחיצה על כפתור ומדידה קצרה, כשלאחריה טרינוב מבצעת את כל החישובים המתמטיים, בזמן זה, המשתמש לוגם אספרסו קצר ולאחר מספר שניות שומר את תוצאות החישוב ומקשיב למוזיקה. עניין של דקות ספורות.

העניין הוא שזה חצי מדויק, כי זה אומנם תמיד יביא לתוצאות משמעותיות טובות יותר מכל פרה, בכל סכום, שנשים בחדר לא מטופל, אבל היחס בין אותה לחיצה קצרה לתוצאה המושגת באמצעות חפירה, נבירה, מדידות נוספות, שימוש בתוכנות חיצוניות ועוד, היא גדולה ומשמעותית.

כדי לכפר על הפער הזה, בין תוצאה שמגיעים אליה בלחיצת כפתור לעומת תוצאה שתביא למיצוי יכולותיו של הטרינוב, נדרשות אחת משתיים:
1. יכולות כספיות= שכירת שירותיו של מכייל מחו"ל, או 2. לימוד עצמי נרחב הקשור עם אודיו, אקוסטיקה והיכולות הספציפיות של טרינוב.

המערכת החדשה לא רק תציג פתרון מדעי ומתקדם לאין שיעור ביחס לכל מה שאנחנו מכירים עד היום וכל מה שחשבנו שהוא אפשרי בכלל במערכות RC , אלא היא תצמצם בצורה ניכרת את הפער בין שימוש בלחיצה יחידה, לעומת חפירה ארוכה לתוך מערך היכולות הבלתי נגמרות של המכשיר.

בכך זה למעשה ייתר את הצורך הלימודי ועל הדרך יפגע בפרנסה של מספר לא מועט של אנשים, המטיילים בכל העולם (לא על חשבונם) על מנת לכייל טרינובים....

היות וזו חברה שלא מפרסמת טיזרים, או מפריחה שמועות לאוויר ומעדיפה לשמור על הקלפים מאוד קרוב לחזה , כל זאת עד שהיא מסיימת את כל הפיתוח והכל עובד כמו שצריך, אז בשלב זה, רב הנסתר על הגלוי אבל ...זה הולך להיות מסעיר מאוד.

רן
זה באמת יהיה שיפור אדיר ומבורך.
כי משתמש ״רגיל״ שאין לו את הזמן או היכולת הטכנית או הכספית, בודאי שמתבאס מאוד לדעת שהוא מנצל במקרה הטוב חמישים אחוז מהיכולות.
בכל מקרה, נראה שהשוק הזה נמצא בבום ואנחנו רק באמצע הדרך הטכנולוגית.
יהיה מעניין בהחלט.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
DLBC - מערכת ניהול באס של דירק הקיימת מאפשרת לך נכון להיום לקבל את כל האינטגרציה בלחיצת כפתור והתוצאות טובות מאוד כולל קרוס וכולל דיליי -המשתמש לא מעורב כלל.
אך עדיין מדובר באלגוריתם SIMO - מתקדם ככל שיהיה - עדיין מוגבל כמו כל מערכות הכיול, בעיקר באיזון המרחבי וגם בטיפול בזמני הדהוד.

אם המעבר ל MIMO של דיראק UNISON ששם האלגוריתם שרואה את כל הערוצים בכל רגע נתון ויכול להשתמש בכל רמקול/סאב - ככלי אקוסטי ולא רק כמפיץ סיגנל תוכן של הערוץ הרלוונטי אליו - המתקן כל רמקול אחר במיקום האזנה - זה כבר משחק אחר לחלוטין ולהבנתי לא תהיה עוד מערכת שתציע את זה(מכיר קצת אנשים בתחום :) ) -זה מעל 8 שנים בעבודה.

אין ספק שהעתיד יהיה מעניין - זה בטוח

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
זה באמת יהיה שיפור אדיר ומבורך.
כי משתמש ״רגיל״ שאין לו את הזמן או היכולת הטכנית או הכספית, בודאי שמתבאס מאוד לדעת שהוא מנצל במקרה הטוב חמישים אחוז מהיכולות.
בכל מקרה, נראה שהשוק הזה נמצא בבום ואנחנו רק באמצע הדרך הטכנולוגית.
יהיה מעניין בהחלט.

ברור.

החוזקה של טרינוב זו העובדה שמדובר בפלטפורמה שהיא עצמאית לחלוטין, בניגוד לפלטפורמות אחרות, למעשה כל הפלטפורמות האחרות נסמכות על צדדי ג', כמו החברות שמייצרות את ה- RC, או הצ'יפים, או קודאקים, או כל דבר אחר.

טרינוב מפתחים את הכל In House ולכן רמת התיחכום הנוכחית שלהם, ביחד עם אינטראקציה מאוד גבוהה, המאפשרת מיצוי של כל נקודה בפלטפורמה, כל זאת בזמן שאחרים יושבים ומחכים לצדדי ג' שיואילו בטובם להביא את החומר, או הידע הנדרש, או לפתור בעיות שמתעוררות ברמת התוכנה או החומרה , הכל ברמה כזו או אחרת.

בגלל היכולות הללו ובעיקר בגלל שמדובר בחברה השוקדת במשך שנים רבות על R&D, הם מסוגלים לצאת עכשיו עם משהו שיציג תוצאות טובות יותר מכל מה שאנחנו מכירים ובגלל זה הבאז העצום שיש עכשיו בכל הפורומים בזמן שדנים על טרינוב.

משעמם לא יהיה.

רן

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
89
נקודות
28
DLBC - מערכת ניהול באס של דירק הקיימת מאפשרת לך נכון להיום לקבל את כל האינטגרציה בלחיצת כפתור והתוצאות טובות מאוד כולל קרוס וכולל דיליי -המשתמש לא מעורב כלל.
אך עדיין מדובר באלגוריתם SIMO - מתקדם ככל שיהיה - עדיין מוגבל כמו כל מערכות הכיול, בעיקר באיזון המרחבי וגם בטיפול בזמני הדהוד.

אם המעבר ל MIMO של דיראק UNISON ששם האלגוריתם שרואה את כל הערוצים בכל רגע נתון ויכול להשתמש בכל רמקול/סאב - ככלי אקוסטי ולא רק כמפיץ סיגנל תוכן של הערוץ הרלוונטי אליו - המתקן כל רמקול אחר במיקום האזנה - זה כבר משחק אחר לחלוטין ולהבנתי לא תהיה עוד מערכת שתציע את זה(מכיר קצת אנשים בתחום :) ) -זה מעל 8 שנים בעבודה.

אין ספק שהעתיד יהיה מעניין - זה בטוח

מעניין, ראיתי את הסרטון, ולפי ההצהרות לפחות, זה דבר חדש לחלוטין, גיים ציינצר לדבריו.. אם זה יעבוד כמו שהוא אומר זה בהחלט ישאיר חברות כמו טרינוב ולינגדורף מאחור..

קישור:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
אם זה יעבוד נוכל להגיד שלום למלכודות באס כי הן יהיו נחותות בהרבה מבחינת תוצאה ומלכודות באס הן הדבר היקר והכי פחות ישים בסביבה ביתית.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
אנחנו לא יודעים.
מאמינים ומקווים שבתחילת שנה.

MarioMan

אוהב את התחום
מעורבות
45
נקודות
28
מעניין, ראיתי את הסרטון, ולפי ההצהרות לפחות, זה דבר חדש לחלוטין, גיים ציינצר לדבריו.. אם זה יעבוד כמו שהוא אומר זה בהחלט ישאיר חברות כמו טרינוב ולינגדורף מאחור..

קישור:

חידושים בתחום זה תמיד רצוי ומבורך, כמו גם תחרות בריאה, כי בסוף מי שמרוויח מזה הוא הצרכן.

עם זאת, אני מתקשה להבין איך אפשר לקרוא לזה Game Changer בהקשר לדיון שלנו כאן ולמעשה למהות הפורום, שהרי הדיון כאן הוא סביב פתרון RC תיאורטי (או יותר מדויק: מעין מימוש של BM למטרת RC) בפורום אודיו דו-ערוצי, כשהפתרון / מוצר הזה בכלל רלוונטי לסראונד.

למיטב ידיעתי לרוב החברים פה אין אפילו סאב וופר בודד (וזה לא נאמר כביקורת או דעה אלא כציון עובדה), וכאן נדרש סטאפ היקפי ועוד של רמקולי Full Range ?

לי, ברמה הטכנית נטו, זה נשמע כמו משהו שהוא בעיקר תיאוריה או עבודת מחקר אקדמית שיהיה בעייתי ביותר להוריד לשטח באופן כזה שבאמת ייתן תועלת, מכיוון שכדי שזה ייתן תועלת לא רק שצריך רמקולים Full Range אלא הם צריכים להיות ברמה גבוהה מספיק וזה גם יחייב הגברה מכובדת.

אז אם נסתכל רגע ת׳כלס על היישום בשטח של העניין – לבודדים מאתנו שיש פה סט רב ערוצי – כמה עלו הרמקולים הקדמיים שלכם וכמה רמקולי הסראונד? כמה עלתה ההגברה של הקדמיים וכמה של הסראונד? אני מכיר ומודע לקורא אחד בפורום שהעניין עשוי להתאים לו מבחינה טכנית, והוא עד כה בכלל לא שותף לדיון הזה.

מעבר לכך, יש את כל הנושא הטכני בפועל (לא האלגוריתמי) שקצת לא ברור איך מה שמבטיחים מתכנס עם העובדות והחומרה הקיימת בפרוססורים שאמורים להריץ את זה.

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
89
נקודות
28
חידושים בתחום זה תמיד רצוי ומבורך, כמו גם תחרות בריאה, כי בסוף מי שמרוויח מזה הוא הצרכן.

עם זאת, אני מתקשה להבין איך אפשר לקרוא לזה Game Changer בהקשר לדיון שלנו כאן ולמעשה למהות הפורום, שהרי הדיון כאן הוא סביב פתרון RC תיאורטי (או יותר מדויק: מעין מימוש של BM למטרת RC) בפורום אודיו דו-ערוצי, כשהפתרון / מוצר הזה בכלל רלוונטי לסראונד.

למיטב ידיעתי לרוב החברים פה אין אפילו סאב וופר בודד (וזה לא נאמר כביקורת או דעה אלא כציון עובדה), וכאן נדרש סטאפ היקפי ועוד של רמקולי Full Range ?

לי, ברמה הטכנית נטו, זה נשמע כמו משהו שהוא בעיקר תיאוריה או עבודת מחקר אקדמית שיהיה בעייתי ביותר להוריד לשטח באופן כזה שבאמת ייתן תועלת, מכיוון שכדי שזה ייתן תועלת לא רק שצריך רמקולים Full Range אלא הם צריכים להיות ברמה גבוהה מספיק וזה גם יחייב הגברה מכובדת.

אז אם נסתכל רגע ת׳כלס על היישום בשטח של העניין – לבודדים מאתנו שיש פה סט רב ערוצי – כמה עלו הרמקולים הקדמיים שלכם וכמה רמקולי הסראונד? כמה עלתה ההגברה של הקדמיים וכמה של הסראונד? אני מכיר ומודע לקורא אחד בפורום שהעניין עשוי להתאים לו מבחינה טכנית, והוא עד כה בכלל לא שותף לדיון הזה.

מעבר לכך, יש את כל הנושא הטכני בפועל (לא האלגוריתמי) שקצת לא ברור איך מה שמבטיחים מתכנס עם העובדות והחומרה הקיימת בפרוססורים שאמורים להריץ את זה.
העלת נקודה נכונה, השאלה האם המערכת תדע לתת מענה לסטאפ 2.2

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
231
נקודות
63

סוף סוף מישהו עם ראש על הכתפיים והיגיון בריא. בנוסף הטרינוב וגם הלינגדורף הם יקרים להחריד. ככל הנראה רק באמצעותם ניתן לקבל רמת סאונד משביעת רצון בעוד האחרים נאלצים לסבול עם מיני DSP ודומיו שהמימוש שם מזעזע. במקרה יצא לי בעבר לשמוע כמה פעמים. הADC שם ברמה כל כך עלובה שהוא מקלקל הרבה יותר מאשר עוזר במשהו.
אני עדיין חושב שקודם כל יש להתאים לחלל רמקול מתאים ומשם להתקדם עם כל העזרים הקיימים ולבסוף גם מדידות ושימוש באקוסטיקה פאסיבית ככל שניתן. הטרינוב ולינגדורף ככל הנראה לבעלי כיסים עמוקים במיוחד וגם כאלה שמעוניינים להאזין עם יותר מזוג רמקולים אחד.

soler

אוהב את התחום
מעורבות
128
נקודות
43
בנוסף הטרינוב וגם הלינגדורף הם יקרים להחריד. ככל הנראה רק באמצעותם ניתן לקבל רמת סאונד משביעת רצון בעוד האחרים נאלצים לסבול עם מיני DSP ודומיו שהמימוש שם מזעזע.
לגבי המחיר, כמעט כל הפרוססורים הם יקרים מאד (זה דווקא הייתי אומר לשלילה) : Lyngdorf, JBL Synthesis, ASTRAL, TRINNOV, STORM AUDIO, DATASAT וכו' ובכולם ישמעו מדהים (מכיר את רובם). אגב גם עם MINIDSP שומעים מדהים אבל מסכים שלא ברמה של הפרוססורים הנ"ל אבל זה גם מחיר אחר לחלוטין ו-VFM הרבה יותר טוב.
הטרינוב ולינגדורף ככל הנראה לבעלי כיסים עמוקים במיוחד וגם כאלה שמעוניינים להאזין עם יותר מזוג רמקולים אחד.
שוב, כמעט כולם באותו מחיר פחות או יותר וכולם מתחרים בכולם.
יש מימוש מאד משמעותי גם לגבי סטריאו וגם לגבי סראונד ! לא חושב שיש חלוקה על כך.

וכאמור כולם מכשירי על, כל מי שיגיד לך אחרת, לדעתי סתם מונע מאגו.

אני באופן אישי בחרתי ב-STORM AUDIO . ולמזלי מערכת ה-UNISON תהיה משוייכת אליו (לפחות בשנים הראשונות) - ושלא תטעה, זה מה שיעשה הבדל של שמיים וארץ בין מערכות הכיול השונות שמוטמעות בפרוססורים השונים - כל התעשייה רועשת ונרגשת מאד מהמערכת הזו.
תקרא ותראה (יש סרטונים ברשת) מה קורה בחו"ל אצל מי שהתנסה בה.. ולפי אנשים בתעשיה - אין משהו שדומה לזה !

אציין גם שעבורי יש גם ערך מוסף : יש לנו את המכייל, פה בארץ, שמאד נגיש לכולנו, שיודע להביא את ה-STORM למימוש מלא, תשאל אנשים שהוא היה אצלם - על ההבדל שהוא יצר אצלם במערכת הקיימת שלהם.
ואגיד לך עוד דבר : אני מחזיק מעצמי מבין לא קטן בתחום מערכות הכיול אבל מה לעשות, זה לא העיסוק שלי וכיום דן שם אותי "בכיס הקטן" מבחינת ההבנה שלו בתחום..

ולפני שמישהו יגיד שאני כותב את זה בגלל שאני חבר של דן.. אני גם חבר של רוני מטופליין, רן שביט הענק, דור מפיוצ'ר, ליאור מאודיוקלאב ועוד אחרים וטובים שיש לנו בארץ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור