WiiM Ultra המכשיר שעושה מהפכה בעולם האודיו

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
בהנחה ומתכוונים למבחן כזה:

אפשר לראות ש"רוב האנשים" זה בעצם מאזינים מיומנים . הללו יודעים מה זה נייטראלי , בין יתר הקריטריונים שעל מציאתם בנויה מיומנותם.
מבקש לשים לב למשתנה ה"אמינות" על פיו קהל המאזינים נבחן . אמינות ... במובן של התאמה בין העדפה לאופי רמקול מסוים .. הנאה ? יוק . חוסר היכולת לבדל המוץ מהתבן בתוך ה"רוב" הזה וההתיחסות אליו כאל ישות קולקטיבית היא הגורם האמיתי והיחיד למחלוקת .
לא צריך סולם לרדת מהעץ . כיף בצמרת , יש זמן .
על מה אתה מדבר ?
קראת דקה וחצי איזה מחקר והסקת מסקנות ?
אתה יודע כמה מחקרים היו ?
במחקר אני מדבר עליו מדובר על מה אהבו - חוזר ואומר מה אהבו ( liked ) - שום נטרלי ושום מיץ תפוזים .
הקבוצה היחידה שהייתה לא עיקבית הייתה אילו עם בעיות השמיעה . שאגב הרבה מהם היו בתחום … רק אומר

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
צפוי לגמרי, אבל זכותך.
לא התכוונתי להפתיע עמיר .
אני.מאוד עקבי וברור - תמיד .

clip99

חבר משקיען
מעורבות
129
נקודות
43
התגובות שנתנו שהן בגדול - קשקוש .
יצא המרצע מן השק .
אגב אשמח לראות את הקישור למחקר שאתה ראית , שכולל אזכור של נגזרת השורש "א.ה.ב." בהקשר זה . את ההמרה מאנגלית אעשה לבד . בלינק שנתתי יש הרבה כאלה עם בעיות שמיעה : קמעונאים , סוקרים , משווקים וסטודנטים בני 18 . כולם עם אוזן עקומה . איזה אוצר אתה מחזיק ביד ולא משחרר לנו! כמויות של מחקרים וכולם עקביים במציאת ההתאמה בין נתונים להנאה? רעידת אדמה בפורום

נערך לאחרונה ב:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
יצא המרצע מן השק .
אגב אשמח לראות את הקישור למחקר שאתה ראית , שכולל אזכור של נגזרת השורש "א.ה.ב." בהקשר זה . את ההמרה מאנגלית אעשה לבד . בלינק שנתתי יש הרבה כאלה עם בעיות שמיעה : קמעונאים , סוקרים , משווקים וסטודנטים בני 18 . כולם עם אוזן עקומה
אם זה כל כך משמח אותך - תקדיש כמה דקות ותמצא .
חזור עם המסקנות
אגב אין פה שק :cool:
אתה לא ממש בלופ גם - המחקר יצא לפני עשרות שנים ונכתב פה בפורום לפני שנים .
אתה דיי מבדר האמת . תמשיך

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
על מה אתה מדבר ?
קראת דקה וחצי איזה מחקר והסקת מסקנות ?
אתה יודע כמה מחקרים היו ?
במחקר אני מדבר עליו מדובר על מה אהבו - חוזר ואומר מה אהבו ( liked ) - שום נטרלי ושום מיץ תפוזים .
הקבוצה היחידה שהייתה לא עיקבית הייתה אילו עם בעיות השמיעה . שאגב הרבה מהם היו בתחום … רק אומר
כן, הבנת נכון, עכשיו עושים בדיטאון peer review מחורטט בחמש דקות לפלוייד טול ושון אוליב. ועוד קראו לך יומרני..
יצא המרצע מן השק .
את המרצע אתה הוצאת קודם. דומה שאתה צץ פתאום רק בדיונים כאלה, שמספקים לך הזדמנות לשפוך את הפאתוס הפסיאודו אינטלקטואלי שלך.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
129
נקודות
43
אם זה כל כך משמח אותך - תקדיש כמה דקות ותמצא .
חזור עם המסקנות
אגב אין פה שק :cool:
אתה לא ממש בלופ גם - המחקר יצא לפני עשרות שנים ונכתב פה בפורום לפני שנים .
אתה דיי מבדר האמת . תמשיך

האמת שחיפשתי , בחיי . לא הצלחתי למצוא . לא שאני מחזיק מעצמי עילוי במנועי חיפוש , בד"כ אני יודע להסתדר יפה , אך הפעם כשלתי , במטותא .
קצת צניעות לא תזיק לך גם , לפני שאתה נאחז בקש כמוצא שלל רב ; את המחקר הזה אני מכיר כבר כמה שנים טובות , מהימים שעמד במוקד הויכוח שלי עם עמית שלך ושל קובץ האודיו בפורום הכחול. גם עמיר כתב שהמחקר הזה הוא-הוא האחד , אבל כבר הבנתי שחינו סר מעיניך ונחשב הוא כעת גם כן לאחד העם בפורום , דבר שהוא עוד לא הפנים או חושש להודות בו , אז כנראה שאין הרבה טעם גם להזכיר את העניין הפעוט הזה .

עדיף לבדר מאשר לאמץ את התנהלותו של ידידך לאסכולה , התנהלות של ילד בגן בנוסח "לא רוצה... לא רוצה..! למה ?.... ככהההה!" ולהתחמק בכל פעם שמבקשים ממך משהו פשוט .

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
אתה מתייחס למילה like כאילו יש לה משמעות יחידה שאינה תלויית הקשר.

בהחלט אפשר לומר like ואפילו love , והתייחס לזה כאל "העדפות שמיעה" גם בהקשר של המבחן הממוחשב והיבש הזה, שבו שומעים מוזיקה שלאו דווקא מדברת אליהם, ולאו דווקא בווליום שמתאים להם, ונותנים ציונים משוקללים. אנשים מתרגלים לכל דבר, ובמסגרת הזו, אפשר לחבב ואפילו לאהוב רמקולים מסויימים יותר מאחרים.

אבל בהקשר האודיופילי הרגיל, או הרגיל כפי שאני מכיר אותו -- אולי אצל אחרים זה שונה -- לאהוב צליל -- העדפות שמיעה -- מדבר על סאונד שגורם לאנשים להתרגש, להתחבר, להתלהב, לקבל goose bumps, להישאב לתוך המוזיקה שמדברת אליהם רגשית -- זה לא בהכרח קורה בכל מוזיקה -- בווליום שהם מעדיפים להאזין בו -- יש הבדלים עצומים בהעדפות הווליום -- חלק רוצים חזק כדי לשמוע עוד פרטים, עוד באס ועוד אימפקט, ויש כאלה שחזק צועק להם באוזניים ולא נעים להם להיות שם.

אז כן, מדובר באותן מלים, אבל המשמעות לא דומה בכלל. אתה מתעקש על זה שאם משתמשים באותה המילה, בהכרח מתכוונים לאותו דבר, אבל לא זה המקרה כאן. להיפך.

לספינורמה יש מתאם גבוה ל-like במשמעות הראשונה. אין נתונים לגבי המשמעות השנייה -- זה לא נבדק במחקר הזה, וכנראה גם לא באחרים.

עכשיו עושים בדיטאון peer review מחורטט בחמש דקות לפלוייד טול ושון אוליב
גם על תקן בדיחה זה לא מצחיק. אין כאן בפורום peers של האנשים האלה, כולל לא דן, RB68, clip99 ובטח לא אני.

אין מקום לזלזל באנשים האלה משום כיוון, והם ראויים לכל הכבוד וההערכה, מומחים ברמה בינלאומית ופורצי דרך בתחום.
לכל היותר יש כאן ויכוח על איך לפרש את התוצאות שהם קיבלו, וכמה תהיות לגבי התהליכים, שיכולים להשפיע על הפרשנות והתוצאות.

אבל כבר הבנתי שחינו סר מעיניך ונחשב הוא כעת גם כן לאחד העם בפורום , דבר שהוא עוד לא הפנים או חושש להודות בו
לא קראת את מה שכתבתי במפורש:
מבחינתך זה מקסימום רק עוד אחד מני רבים בפורום הזה שלא מבין את מה שהוא אומר.
...
אבל מהצד שלך, זו לא בעיה אמיתית, כי לא משנה ולא מעניין מה עוד אחד בפורום הבעייתי הזה חושב, או מעדיף, או אוהב.
כך שהבחנתי בזה, "הפנמתי" את זה, ולא חששתי "להודות" בזה :)

רק שהתאכזבתי לראות שבכל זאת דן בהחלט מתנשא, ומוכן רק שילמדו ממנו, בלי שהוא מוכן לקבל אפשרות לסימני שאלה על הדברים שמבחינתו אולי יותר מדי מובנים מאליהם, ומי שחושב אחרת לא שווה לדון אתו בכלל.

חבל. מצער אותי לראות את זה, וכמובן את אובדן היחס למי שלא מיישר קו לפי האמת המוחלטת והבלתי ניתנת לערעור. אבל זה מה יש.

עדיין בהחלט עדיף שהוא כאן מאשר בלעדיו, ואין לו מתחרים בידע המעשי, איך למדוד ואיך לשפר.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
345
נקודות
83
היה לי קצת deja vu שכבר ראיתי את כל המלל הזה

Time is a flat circle..

זה Startup מטורף לחזות הנאה מובטחת לכל אינדיבידואל עם מדידות, בכל תחום שמפעיל את החושים.
ואם זה היה באמת קיים, היינו כבר מתעלים לשלב הבא באבולוציה.

אם בתחביב שלנו אפשר להשתמש במדידות בשביל להנדס הנאה.
למה יש כל כך הרבה חברות האודיו? .. ולא חברה אחת דומיננטית?
איפה האייפון של ה "High Fidelity"?

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
היה לי קצת deja vu שכבר ראיתי את כל המלל הזה

Time is a flat circle..

זה Startup מטורף לחזות הנאה מובטחת לכל אינדיבידואל עם מדידות, בכל תחום שמפעיל את החושים.
ואם זה היה באמת קיים, היינו כבר מתעלים לשלב הבא באבולוציה.

אם בתחביב שלנו אפשר להשתמש במדידות בשביל להנדס הנאה.
למה יש כל כך הרבה חברות האודיו? .. ולא חברה אחת דומיננטית?
איפה האייפון של ה "High Fidelity"?
בכל תחום בעולם שבו פרמטר הטכני שולט - יש מאה חברות .
מהסיבה הפשוטה שאף פעם לא ניתן לייצר שני מוצרים זהים ותמיד יהיו שינויים כאלה או אחרים - זה נקרא תחרות ואיפה שיש כסף יש תחרות .

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
לגבי עמיר וקליפ - אני בטוח שזה לא ישנה לכם מה יהיה רשום במחקר - like , love , in love או כל דבר אחר .
אתם פשוט לא בפוזיציה לקבל את זה .
צריך לקבל את האמת כפי שהיא והיא לא תתמיד מתאימה לכולם .
אני.מכיר את זה מתחום הדתות אגב .
לגבי ידידי או פורום כחול - אין לי מושג על מה אתה מדבר.
אתה לא יכול להאשים אותי בחרדת אזניים כי אני שם כל יום , בשטח , בודק מוצא ומסיק מסקנות - אני גם מסיק אותן במהירות שיא .זאת עובדה קיימת .

אני בהחלט יכול ״ להאשים״ אותך ואת קסנר בחסר ידע בסיסי .
מה לעשות - זה המצב .
אני לא חושב שזה עניין של צניעות .
זה יותר עניין של חוסר ידע ואי הכרה בו או רצון ללמוד ואת זה אני פחות מכבד - אפשר להגיד לא יודע .
אי אפשר לבקר משהו שאתה לא מבין בו . כמו שלא תשמע אותי מבקר פטיפונים . זו תהיה חוצפה ויהירות מצידי - בדיוק כפי שאתם עושים כעת על תחום שאין שום קשר בינו לבניכם .

מה שכן - הררי מלל שאומר … כלום .

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
345
נקודות
83
בכל תחום בעולם שבו פרמטר הטכני שולט - יש מאה חברות .
מהסיבה הפשוטה שאף פעם לא ניתן לייצר שני מוצרים זהים ותמיד יהיו שינויים כאלה או אחרים - זה נקרא תחרות ואיפה שיש כסף יש תחרות .
אבל לא על זה הדיון..
השיח פה הוא לא המהפכה התעשייתית או טיבו של הקפיטליזם.

אתה בעצם טוען שעם מדידות אתה יכול להבטיח הנאה?

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
אבל לא על זה הדיון..
השיח פה הוא לא המהפכה התעשייתית או טיבו של הקפיטליזם.

אתה בעצם טוען שעם מדידות אתה יכול להבטיח הנאה.
אני טוען שאתה יכול לחזות בדיוק מאוד גבוה מה יאהבו רוב האנשים .

לא מאה אחוז אבל מאוד מאוד גבוה .
זאת גם הדרך היחידה שאני מכיר לפתור בעיות אקוסטיקות בחדרים ולא להיכנס אליהן מלכתחילה .

אבל אתה חייב להבין שזו לא טענה לי .
זה כמו שתטען שהוכחנו שיש שמש ואתה מאמין שזה משהו אחר .

לא לשכוח שגם בתור חובב וגם בתור עוסק הייתי עשור ללא שום מדידה ואני יודע בדיוק ממקור ראשון איך זה להיות שם .אני גם רואה הרבה ת זה כל יום בערך .

אני לא יושב מאחורי מחשב - קורא ומדקלם כאן מה שהבנתי או חושב שהבנתי .

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
509
נקודות
113
בניתם חללית מסטרימר של אלף שקל

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
לגבי עמיר וקליפ - אני בטוח שזה לא ישנה לכם מה יהיה רשום במחקר - like , love , in love או כל דבר אחר .
אתם פשוט לא בפוזיציה לקבל את זה .
צריך לקבל את האמת כפי שהיא והיא לא תתמיד מתאימה לכולם .
אני.מכיר את זה מתחום הדתות אגב .
לגבי ידידי או פורום כחול - אין לי מושג על מה אתה מדבר.
אתה לא יכול להאשים אותי בחרדת אזניים כי אני שם כל יום , בשטח , בודק מוצא ומסיק מסקנות - אני גם מסיק אותן במהירות שיא .זאת עובדה קיימת .

אני בהחלט יכול ״ להאשים״ אותך ואת קסנר בחסר ידע בסיסי .
מה לעשות - זה המצב .
אני לא חושב שזה עניין של צניעות .
זה יותר עניין של חוסר ידע ואי הכרה בו או רצון ללמוד ואת זה אני פחות מכבד - אפשר להגיד לא יודע .
אי אפשר לבקר משהו שאתה לא מבין בו . כמו שלא תשמע אותי מבקר פטיפונים . זו תהיה חוצפה ויהירות מצידי - בדיוק כפי שאתם עושים כעת על תחום שאין שום קשר בינו לבניכם .

מה שכן - הררי מלל שאומר … כלום .
WOW, לא האמנתי שתגיע כל כך נמוך.

יש לנו כאן את הדבר האמיתי -- אד הומינם במלוא כיעורו -- פסילת הדובר במקום את טיעוניו, ובצורה מגעילה בהחלט.

האשמה ב"פוזיציות" (מי שמדבר!), כלא מקבלים את "האמת", קנאות דתית, חוסר ידע בסיסי, חוסר ידע ואי הכרה בו או רצון ללמוד, וכו' וכו'.

אבל נושא הוויכוח הוא ההבדל בפירוש המילים like ו/או "העדפות שמיעה" בהקשר של המחקר הספציפי והידוע לבין השימוש בהם בהקשר אודיופילי.

בשביל הדיון הזה לא צריך אפילו להכיר את המילים אלקטרוניקה ואקוסטיקה, של לדבר על תוכנן.
גם לא צריך להיות מומחה בפסיכולוגיה, בסמנטיקה, או בכל תחום אחר של ידע בסיסי.

צריך רק להבין שלאותה מילה או מונח יכולות להיות פרשנויות שונות בהקשרים שונים, ולהבין את ההבדל בהקשר/במצב בין לשמוע מוזיקה נתונה בווליום נתון ולתת ציונים, לבין לשמוע מוזיקה שאוהבים בווליום מתאים ולראות עד כמה מתרגשים, נשאבים, מתלהבים, אוהבים, לא רוצים שייפסק, וכו'.

זהו.

אתה לא בפוזיציה לקבל את העובדה שיש הבדל מהותי בין המצבים.

אתה לא מוכן לשקול שום דבר שיכול להיות "אמת" (לא אוהב את המונח היומרני הזה) או סתם נכון, אם הוא סותר את מה שאתה חושב, כאילו ההבנה שלך, אחרי שהתקבעה אצלך בראש, הופכת להיות אמת, ללא מרכאות, ממש כמו אצל קנאי דתי, אבל אומר שאחרים לא מוכנים ללמוד ואת זה אתה לא מכבד.

אבל הפוסל במומו פוסל, וכל מה שאמרת, חל במדויק עליך.

ואת כל הלכלוך הזה אתה זורק כי אתה לא יכול לגבות את האקסיומות שזרקת בדוגמאות קונקרטיות, וההתחמקויות בתירוצים השונים לא התקבלו.

עצוב. עצוב. עצוב.

נערך לאחרונה ב:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
WOW, לא האמנתי שתגיע כל כך נמוך.

יש לנו כאן את הדבר האמיתי -- אד הומינם במלוא כיעורו -- פסילת הדובר במקום את טיעוניו, ובצורה מגעילה בהחלט.

האשמה ב"פוזיציות" (מי שמדבר!), כלא מקבלים את "האמת", קנאות דתית, חוסר ידע בסיסי, חוסר ידע ואי הכרה בו או רצון ללמוד, וכו' וכו'.

אבל נושא הוויכוח הוא ההבדל בפירוש המילים like ו/או "העדפות שמיעה" בהקשר של המחקר הספציפי והידוע לבין השימוש בהם בהקשר אודיופילי.

בשביל הדיון הזה לא צריך אפילו להכיר את המילים אלקטרוניקה ואקוסטיקה, של לדבר על תוכנן.
גם לא צריך להיות מומחה בפסיכולוגיה, בסמנטיקה, או בכל תחום אחר של ידע בסיסי.

צריך רק להבין שלאותה מילה או מונח יכולות להיות פרשנויות שונות בהקשרים שונים, ולהבין את ההבדל בהקשר/במצב בין לשמוע מוזיקה נתונה בווליום נתון ולתת ציונים, לבין לשמוע מוזיקה שאוהבים בווליום מתאים ולראות עד כמה מתרגשים, נשאבים, מתלהבים, אוהבים, לא רוצים שייפסק, וכו'.

זהו.

אתה לא בפוזיציה לקבל את העובדה שיש הבדל מהותי בין המצבים.

אתה לא מוכן לשקול שום דבר שיכול להיות "אמת" (לא אוהב את המונח היומרני הזה) או סתם נכון, אם הוא סותר את מה שאתה חושב, כאילו ההבנה שלך, אחרי שהתקבעה אצלך בראש, הופכת להיות אמת, ללא מרכאות, ממש כמו אצל קנאי דתי, אבל אומר שאחרים לא מוכנים ללמוד ואת זה אתה לא מכבד.

אבל הפוסל במומו פוסל, וכל מה שאמרת, חל במדויק עליך.

ואת כל הלכלוך הזה אתה זורק כי אתה לא יכול לגבות את האקסיומות שזרקת בדוגמאות קונקרטיות, וההתחמקויות בתירוצים השונים לא התקבלו.

עצוב. עצוב. עצוב.
צפוי .
ברגע שאין לך מה לטעון עוד ואתה מחפש פרשנות למילה like - אתה פונה לאישי ומציג אותי כבעל אינטרסים .

תמשיך לחפש פרשנות למילה like - תחזור אלינו .
באשר ללרדת נמוך - אתה באמת רוצה שאתייחס לזה ?
תסתכל במראה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
צפוי .
ברגע שאין לך מה לטעון עוד ואתה מחפש פרשנות למילה like - אתה פונה לאישי ומציג אותי כבעל אינטרסים .

תמשיך לחפש פרשנות למילה like - תחזור אלינו .
באשר ללרדת נמוך - אתה באמת רוצה שאתייחס לזה ?
תסתכל במראה
לא מחפש משמעות למילה like -- הסברתי במדויק למה התכוונתי כמה וכמה פעמים, הרבה לפני שירדת לאד הומינם.

ורק הגבתי למה שכתבת. לפני כן בכלל לא התייחסתי לשום דבר ברמה האישית, ודאגתי באופן מתמשך להדגיש כמה אני מעריך אותך למרות כל הוויכוחים.

כל דבר אישי בתגובה שלי היה בהתייחסות ישירה למשהו שאתה כתבת, ואני מצטער שכתבת את הדברים האלה ושנאלצתי להגיב. לא מתאים לך, ולא מתאים לי לעסוק בדברים כאלה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,888
נקודות
113
תכלס, מחקר על העדפותיהם האודיופיליות של מאזינים שונים בלי שהם קובעים מה לשמוע ואת העוצמה זה מחקר שאת המסקנות שלו צריך לקחת בערבון מאוד מוגבל. זו גם הסיבה שכשאודיופילים מארחים אחד את השני נותנים לאורח לבחור מה לשמוע…

נערך לאחרונה ב:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
לא מחפש משמעות למילה like -- הסברתי במדויק למה התכוונתי כמה וכמה פעמים, הרבה לפני שירדת לאד הומינם.

ורק הגבתי למה שכתבת. לפני כן בכלל לא התייחסתי לשום דבר ברמה האישית, ודאגתי באופן מתמשך להדגיש כמה אני מעריך אותך למרות כל הוויכוחים.

כל דבר אישי בתגובה שלי היה בהתייחסות ישירה למשהו שאתה כתבת, ואני מצטער שכתבת את הדברים האלה ושנאלצתי להגיב. לא מתאים לך, ולא מתאים לי לעסוק בדברים כאלה.
עמיר - אל תתמם .
זה תמיד אותו לופ .
אתה לא חייב להגיב או להתעסק בדברים כאלה .

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
תכלס, מחקר על העדפותיהם האודיופיליות של מאזינים שונים בלי שהם קובעים מה לשמוע ואת העוצמה זה מחקר שאת המסקנות שלו צריך לקחת בערבון מאוד מוגבל. זו גם הסיבה שכשאודיופילים מארחים אחד את השני נותנים לאורח לבחור מה לשמוע…
לא הייתי מטיל ספק במחקר ו/או במסקנותיו. הוא מחקר מקצועני ביותר. כל הוויכוח הוא על הפרשנות שדן מעניק להעדפות של המשתתפים, כאילו הן העדפות במשמעות האודיופילית הרגילה, כשהן לדעתי בכלל לא, מהסיבות שהוסברו, ולפי הבנתי, העניין התנתב להעדפות של צליל ניטראלי, לא של מרגש או מערב.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
עמיר - אל תתמם .
זה תמיד אותו לופ .
אתה לא חייב להגיב או להתעסק בדברים כאלה .
לשמחתי, לא היה עדיין שום לופ שבו האשמת אותי ברמה האישית, ב"פוזיציות" , באי קבלת "האמת", בקנאות דתית, בחוסר ידע בסיסי, בחוסר ידע ובאי הכרה בו או רצון ללמוד, וכו'.

זו קפיצת מדרגה מצערת, וכל מה שכתבתי בתגובה היה על תקן התגוננות מהכפשות, לא כי רציתי לעסוק בלכלוך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור