WiiM Ultra המכשיר שעושה מהפכה בעולם האודיו

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,887
נקודות
113
אוקיי דעה לגיטימית
אני מבחינתי יודע מה נכון ומה לא
איפשהו לא בדיוק התרשמתי מכל המגילות
אגב הבאתי כאן המון הוכחות אבל לא ספרו אותן
אכן מפתיע.
אני קורא כל מילה בפורום (בנאדם משועמם) וזאת ההתרשמות שלי…
לא זכור לי שהבאת הוכחות לוגיות ענייניות מול הטענות של עמיר.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
343
נקודות
83
כאילו אני בחקירה צולבת כלשהי
יחס שאליו אף אחד אחר לא זוכה
כי זה הטרנד הנוכחי,
אבל האחריות היא אליך.

אתה עושה טריגר לאנשים עם פוסטים וויכוחים שמקומם ב ASR,
שכל תגובה שניה שם היא Audiofools.

למרות שאתה לא כזה קיצוני וכן מראה שיפור אבל אל תתפלא אם 'נופלים' אליך אחרי שאתה רושם שמדידות זה הדבר הכי חשוב והאזנה היא המדד הגרוע ביותר.

בוא .. מדידות מעניינות לי את ה***
אני לא קונה כרטיס מסך.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
981
נקודות
113
הוא לא הפריך כלום זאת כל הנקודה

בכל המקרים שאני זוכר זה הסתיים באמירה שלך ״זו דעתך וזו דעתי שהיא שווה בדיוק כמו דעתך״.
זו לא תגובה עניינית כאשר עמיר מסביר ומביא טיעונים לוגיים מדוע דעתך שגויה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,615
נקודות
113
אוקיי דעה לגיטימית
אני מבחינתי יודע מה נכון ומה לא
איפשהו לא בדיוק התרשמתי מכל המגילות
אגב הבאתי כאן המון הוכחות אבל לא ספרו אותן
אכן מפתיע.
הוכחות למה?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,615
נקודות
113
ראשית (כפרה עליך) אני ממש מעריך את המאמץ לשחק יפה (באינגליזית זה נשמע יותר טוב).
אני פשוט בונה לעצמי קייס לחזור לסורי אח"כ. בינתיים עובד לי בסדר. :)
תראה, אין מנוס בלהכיר בכך שהערך של "נמדד טוב בASR" שונה בין צרכנים משתי הגישות...
אני לא חושב שעל זה מדברים פה. אנחנו כל הזמן נגררים לוויכוח המתיש הזה. בעיניי זה לא כזה חשוב. כמה מדידות חשובות לאדם בתהליך צרכני זה נושא נפרד שלא קשור למוצר שהוא נושא השרשור.
בוא נחזור לפיצ'רים ול"חבילה":
זה לא בדיוק חדשנות טכנולוגית פאר אקסלנס, יותר עבודת ניהול מוצר שאפשר לקרוא לה מוצלחת (ואפשר גם לא). המסקנה שלך שסאונד לא בראש סדר העדיפויות טעונה הוכחה, במקרה הטוב.

המוצר אגב זכה לשבחים רבים במבחני האזנה סובייקטיבים, לא שצריך להתרגש מזה (אני חשדן כלפי הייפ ברשת לפחות כמוך).
סובייקטיביים היא מילת המפתח :).
אני לא חושב שאוסף הפיצ'רים הוא רק גישה רוחבית (שהיא לא רעה בכלל בקטע עסקי) אלא גם להיות future proof ככל שניתן, צריך לזכור שהזירה הדיגטלית רצה קדימה מהר בהרבה משאר רכיבי מסלול האודיו, פותרת בעיות מהר יותר ומייצרת תקנים חדשים השכם והערב. יש פה גם כמה פיצ'רים שמכוונים ל-multiroom - יש מי שהם חשובים לו.
לטעמי הEQ הפרמטרי (להבדיל מגרפי) + יציאת הסאב גמישת הקינפוג הם הפיצ'רים הכי מוצלחים פה. לי אישית המוצר לא קוסם ממגוון סיבות אבל זה נראה "חבילה יפה" - זה לא מילה גסה, אפילו באתר אודיופילי...
נו בסדר.

האם זה "בשורה"? לא חושב, בשורה זו מילה גדולה. שווה לזרוק איזכור בפורום? לדעתי בהחלט כן.
לזרוק איזכור, בסדר. לבוא בהצהרות על מהפכות? פחות.

אני מנסה בכוח לזקק את הערך מהפוסט הזה.

אני יכול מחר בבוקר לפתוח עשרה שרשורים על מוצרים חמודים, עם הייפ או בלי, חדשים או ישנים, ואפילו להגיד ששמעתי אותם ואני אוהב אותם. לפחות הערך פה הוא שאני, פותח השרשור, שמע אותם.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
אני פשוט בונה לעצמי קייס לחזור לסורי אח"כ. בינתיים עובד לי בסדר. :)
סבבה. בינתיים עוברים לי בראש הרהורי כפירה - אם אני תורם לדינמיקה רגועה, אולי בעקיפין אני תורם לכך שבהיעדר פיצוץ, השרשור נמשך ונמשך והו כה מתיש... אתה רואה מתן, מצאתי לך פונקציה אקולוגית בביצה הקטנה שלנו!
אני לא חושב שעל זה מדברים פה. אנחנו כל הזמן נגררים לוויכוח המתיש הזה. בעיניי זה לא כזה חשוב. כמה מדידות חשובות לאדם בתהליך צרכני זה נושא נפרד שלא קשור למוצר שהוא נושא השרשור.
סבבה
סובייקטיביים היא מילת המפתח :).
מצאת לך מי שיתלהב מ"סובייקטיבים" :p
נו בסדר.

לזרוק איזכור, בסדר. לבוא בהצהרות על מהפכות? פחות.
אין ויכוח. לא מהפכה ואני לא מצדד במילים הגדולות.
אני מנסה בכוח לזקק את הערך מהפוסט הזה.
אתה יודע מה הסיכון שלוקח מי שמזקק (כל דבר)? שבסוף ישאר מעט מאוד...
אני יכול מחר בבוקר לפתוח עשרה שרשורים על מוצרים חמודים, עם הייפ או בלי, חדשים או ישנים, ואפילו להגיד ששמעתי אותם ואני אוהב אותם. לפחות הערך פה הוא שאני, פותח השרשור, שמע אותם.
בכל זאת המבחן שלך לרף ה"פירסום דיון" בפורום די מחמיר - הוא לא עולה בקנה אחד עם ההסטוריה של הקישפרוצים שחווינו פה. כמו שאמר ג'רי - Not that there's anything wrong with that

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
404
נקודות
63
חמוד RB68.

תגיד, על איזה פיצ'רים אתה מדבר שעושים אותו חבילה טובה יותר מהאחרים? אני קורא ולא רואה בו שום דבר מיוחד מעבר לאתר מהוקצע, עיצוב תעשייתי מוקפד של הקופסה, והרבה מאד חשיפה ברשת. פיספסתי משהו? אני שואל בתום לב.

אני לא אומר שהוא לא טוב, אני פשוט מנסה להבין איך אתה חושב, כדי להבין איך עובד תהליך מכירה של הרבה לקוחות פוטנציאליים של המוצר הזה.

נכון, עקרונית אני לא רואה שום דבר מיוחד שאני לא מצפה לקבל ברמקולים מוגברים סטנדרטיים (כמו של אדיפייר, swans, קליפש וכו..), למעט (אולי) RC.
סה"כ אני לא רואה כאן מחיר זול מדי תמורת מה שמקבלים, ובהיעדר מי שהאזין, השווה ורץ להחליף תחתונים כתוצאה מהחוויה, כרגע זה בחזקת מהומה רבה על לא דבר.

יש לו EQ פרמטרי. מניח שלזה התכוונת ב"rc בסיסי". זה תכונה די נדירה בציוד מהסוג הזה ואפשר להגיע איתה די רחוק עם מיקרופון, REW וקצת שיעורי בית (או עם איסי באחד מהסשנים פרו בונו שלו :cool: ). אם נשים בצד מכשיר RC על מלא, אין הרבה מקבילים לזה (RME ב-2k$).
גם הווי פיי סטרימינג וBT מודרני (כולל LDAC) זה נחמד...
עוד יותר נחמד - יציאה לסאב עם כיוון latency בין היתר - בשילוב עם הפילטרים, אפשר לבסס על זה אינטגרציה יפה (של סאב) ובזול.

ע"פ הפרסומים שלהם לפחות, המכשיר בהחלט מגיע עם RC אמיתי, כולל מדידת החדר והתאמת העקומה + כיול לסאב.
זאת בנוסף ך EQ פרמטרי.

כך באתר שלהם לפחות

• Built-in room correction takes precise acoustic measurements of your room, creating customized corrections for your speaker and subwoofer.​

וגם תיאור פרטני באפליקצייה שלהם (שאני לא יודע איזו גירסה שלה מגיעה עם המוצר):
כאן ...

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
נכון, עקרונית אני לא רואה שום דבר מיוחד שאני לא מצפה לקבל ברמקולים מוגברים סטנדרטיים (כמו של אדיפייר, swans, קליפש וכו..), למעט (אולי) RC.
סה"כ אני לא רואה כאן מחיר זול מדי תמורת מה שמקבלים, ובהיעדר מי שהאזין, השווה ורץ להחליף תחתונים כתוצאה מהחוויה, כרגע זה בחזקת מהומה רבה על לא דבר.

ע"פ הפרסומים שלהם לפחות, המכשיר בהחלט מגיע עם RC אמיתי, כולל מדידת החדר והתאמת העקומה + כיול לסאב.
זאת בנוסף ך EQ פרמטרי.

כך באתר שלהם לפחות

• Built-in room correction takes precise acoustic measurements of your room, creating customized corrections for your speaker and subwoofer.​

כאן ...
וואלה. מעניין. זה לא מאוד נוכח בטקסטים השיווקים...
חן חן על היסודיות

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
קח בחשבון שאני כבר מותש כי אני צריך "להוכיח " כל מלה שלי וכל פסיק כאילו אני בחקירה צולבת כלשהי
יחס שאליו אף אחד אחר לא זוכה
אז לכתוב מגילה הסבר על כך דבר אין לי כוח
כאמור, אתה לא צריך להוכיח כלום לאף אחד:
כשאתה אומר משהו, אתה לא צריך להוכיח כלום. אבל אם מישהו, אני או מישהו אחר, ממש לא משנה מי, סותר את מה שאמרת, אז רק אם אתה רוצה שלדבריך תישאר משמעות, אתה צריך או להסביר במה האחר טעה, או למה בכל זאת מה שאתה אומר נכון. אחרת, אם לא חשוב לך שלדבריך תישאר משמעות, אתה לא צריך לעשות כלום, אבל מה שאמרת ישאר בחזקת מופרך.

אבל מה שקורה זה ששוב, כתחליף לתגובות ענייניות, אתה מתקרבן ומתבכיין כמה אתה מסכן, שצולבים אותו בחקירה (אין כאן כזו, אם לא שמת לב), וצריך להתעסק עם פסיקים, אתה מותש, ואין לך כוח, ממש מסכן, רחמים!... :בכי:

אבל להתקרבן ולהתבכיין יש לך כוח, ללא הגבלה וללא לאות, שוב ושוב.

ופתאום הבנתי שזה חלק מהמשחק שלך כאן, שכולל כמה אספקטים:
  1. קידום אג'נדה פשטנית של שחור לבן ושל קלישאות, יותר לצורך תשומת לב מאשר האג'נדה עצמה
  2. פרובוקציות שמטרתן תשומת לב ואולי גם לעשות "דווקא"
  3. התקרבנות, שמטרתה תשומת לב ואמפתיה, עד כדי הפעלת אנשים להגן עליך -- וזה אפילו עובד!
אם האג'נדה עצמה הייתה חשובה לך, היית מגן על דבריך כשהם מועמדים בסימן שאלה ע"י "דעות" סותרות או הפוכות, שלא לומר מופרכים, אבל אתה לא עושה זאת. אתה גם לא טרחת לפרט את היתרונות של המכשיר שהמלצת עליו. כתחליף לזה יצרת פרובוקציה של "בית ספר", והשארת לאחרים לעשות את העבודה האמיתית של מציאת היתרונות שלו במקומך.

בכל הוויכוחים שלכם הוא הפריך את הטענות שלך, לפחות מבחינתי. עכשיו אם לדעתך זה לא המצב זה לגמרי סבבה אבל כחבר פורום לא הצלחת לשכנע שדעתך היא זאת הנכונה.
נראה לי שזו המסקנה הצפויה של כל קורא רציונלי :בעד:

הוא לא הפריך כלום זאת כל הנקודה
בהחלט גם סתרתי וגם הפרכתי, לפי ההגדרות לעיל של המושגים. אתה לכל היותר סותר, כמו הפעם, אבל אך פעם לא מפריך שום דבר, וספציפית לא את ההפרכות שלי לדבריך, כך שדבריך נשארים בחזקת מופרכים בכל המקרים. גם הפעם.

נערך לאחרונה ב:

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
בכל המקרים שאני זוכר זה הסתיים באמירה שלך ״זו דעתך וזו דעתי שהיא שווה בדיוק כמו דעתך״.
זו לא תגובה עניינית כאשר עמיר מסביר ומביא טיעונים לוגיים מדוע דעתך שגויה.
כמו שאמרתי אף אחד הוא לא סטנדרט מדעי שיכול לסתור את דבריי
הוא יכול להגיד את דעתו שם בערך זה מסתיים

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
כי זה הטרנד הנוכחי,
אבל האחריות היא אליך.

אתה עושה טריגר לאנשים עם פוסטים וויכוחים שמקומם ב ASR,
שכל תגובה שניה שם היא Audiofools.

למרות שאתה לא כזה קיצוני וכן מראה שיפור אבל אל תתפלא אם 'נופלים' אליך אחרי שאתה רושם שמדידות זה הדבר הכי חשוב והאזנה היא המדד הגרוע ביותר.

בוא .. מדידות מעניינות לי את ה***
אני לא קונה כרטיס מסך.
שאלה
יש מדידות במעבדה למנוע של אוטו
ואז בא מכונאי מקצועי ככל שיהיה
ויגיד לך שמע זה המנוע הכי טוב אי פעם
למה? ככה נראה לי שהוא בנוי וככה הוא נשמע לי
אין לי דרך לבסס את זה מדעית אבל הוא סבבה.
על מי תסמוך על המכונאי או על בדיקות המעבדה?
אותו הדבר .

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28

זאת בנוסף ך EQ פרמטרי.

כך באתר שלהם לפחות

כאן ...
כאן אתה טועה
כי סטרימר איכותי + DAC איכותי עולה המון
תוסיף preamp וRC ומכשירי היי אנד שעולים פי 10 ונמדדים פחות טוב ולא בהכרח נשמעים יותר טוב או אפילו פחות טוב במקרים מסוימים הם על אותה משבצת מבחינת איכות הסאונד אולי לא מבחינת כל הקטע של מכשיר בוטיק .
אין בכלל מה להשוות לרמקול מוגבר שב99% הDAC הסטרימר המובנה שלו גרוע ומלא בבאגים וניתוקים כי מין הסתם הוא לא מכשיר דדיקייטד

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
כמו שאמרתי אף אחד הוא לא סטנדרט מדעי שיכול לסתור את דבריי
הוא יכול להגיד את דעתו שם בערך זה מסתיים
להגיד "מה שאמרת הוא לא נכון" זה לסתור את דבריך.
אם מצרפים לזה נימוקים משכנעים, זו הפרכה של דבריך.

אין שום רלוונטיות ל"סטנדרט מדעי" בהקשר זה, אלא אם הוא מוזכר בדבריך או בדברי.

שאלה
אותו הדבר .
לא, זה לא אותו דבר, באספקט מהותי של משמעות המדידות:
למדידות של אוטו יש מתאם ישיר וחזק לאספקטים של מטרות השימוש בו.
בציוד אודיו, אין מתאם מובהק בין המדידות לבין הנאה מהאזנה -- שזו מטרת השימוש בציוד -- ובחלק מהמקרים יש מתאם ממש הפוך.

אז לא, זה לא אוטו דבר :)

וזו דוגמה להפרכה של משהו שכתבת.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
343
נקודות
83
שאלה
אותו הדבר .
זה לא מרוץ או תחרות ביצועים.

בסוף היום ציוד האודיו ימדד במדד ההנאה.
את הגרפים והמספרים אני משאיר למהנדסים.

אם נניח הייתי מרכיב מפרט מחשב,
אז מדידות זה הכל.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
זה לא מרוץ או תחרות ביצועים.

בסוף היום ציוד האודיו ימדד במדד ההנאה.
את הגרפים והמספרים אני משאיר למהנדסים.

אם נניח הייתי מרכיב מפרט מחשב,
אז מדידות זה הכל.
אבל כל הפואנטה היא שסאונד זה דבר מדיד
זה לא משהו מיסטי
וזה הבסיס לבחירה שלי

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
להגיד "מה שאמרת הוא לא נכון" זה לסתור את דבריך.
אם מצרפים לזה נימוקים משכנעים, זו הפרכה של דבריך.

אין שום רלוונטיות ל"סטנדרט מדעי" בהקשר זה, אלא אם הוא מוזכר בדבריך או בדברי.

לא, זה לא אותו דבר, באספקט מהותי של משמעות המדידות:
למדידות של אוטו יש מתאם ישיר וחזק לאספקטים של מטרות השימוש בו.
בציוד אודיו, אין מתאם מובהק בין המדידות לבין הנאה מהאזנה -- שזו מטרת השימוש בציוד -- ובחלק מהמקרים יש מתאם ממש הפוך.

אז לא, זה לא אוטו דבר :)

וזו דוגמה להפרכה של משהו שכתבת.
תודה על הדעה שלך והוספת הזווית שלך

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
343
נקודות
83
זה לא משהו מיסטי
וזה הבסיס לבחירה שלי
זה לא מיסטי אלה הרגשה.

אם ציוד שנמדד טוב עושה לך את זה,
בכיף סחבק.

לך תידע,
אולי תיתקל בציוד שלא נמדד טוב אבל נשמע טוב.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
זה לא מיסטי אלה הרגשה.

אם ציוד שנמדד טוב עושה לך את זה,
בכיף סחבק.

לך תידע,
אולי תיתקל בציוד שלא נמדד טוב אבל נשמע טוב.
לא פוסל את האפשרות שזה יכול לקרות יום אחד

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
תודה על הדעה שלך והוספת הזווית שלך
לא מדובר בדעה/זווית, אלא בטיעונים לוגיים, שהראו למה הדוגמה של מכונית אינה שקולה למצב באודיו, שזה מה ששימש אותך כטיעון למה מדידות עדיפות על המלצה של אדם. כיוון שהאנלוגיה שבה השתמשת אינה תופסת, גם הטענה שמדידות עדיפות על המלצה של אדם גם באודיו אינה תופסת. זו הפרכה לוגית של הטיעון שלך.

זה לא משהו מיסטי
וזה הבסיס לבחירה שלי
אין ויכוח על זה שסאונד מדיד ואין כאן מיסטיקה, אבל ידוע שאין מתאם בין תוצאות המדידות לבין ההנאה מהאזנה, ושלפעמים יש מתאם הפוך, כך שאפילו שנתון שהמדידות מדויקות ואומרות את מה שהן אומרות, הן לא קריטריון יעיל לבחירת ציוד לצורך הנאה מהאזנה לו.

גם אם תמדוד בדיוק אטומי את משקלם של כל היסודות הכימיים מהם מורכב כל מאכל, תוצאות המדידות לא יהיו מדד יעיל לבחירת מאכלים לצורך הנאה מאכילתם. זה מדיד, אז מה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור