ANA[DIA]LOG -- קשקשן צמרת

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
בוקר טוב עמיר,
אני חושב שהדברים יצאו אתמול מפרופרציה. חוץ מלהאשים אותי ברצח ארלוזרוב כתבת הכל.
אין בליבי דבר כלפיך, או לחילופין צורך להשמיץ אותך כפי שאתה מציין כאן בפורום.
למרות זאת מביא כאן קטע קצר שלקחתי ועברתי עליו וזה מה שיצא.

אז אמרו.....ובפועל ובמציאות מה?

אתה מדבר על סיכוי ש.....אני טוען מתוך נסיון שמערכת שנשמעת מצוין בכל התדרים כאשר כול כותר שמשמיעים בה נשמע באיזון אחר, אין סיכוי שהחדר שבה היא מנגנת מגלם בעייה אקוסטית אקוטית.

מדוייק.

כלומר, גם אם נמצא שהחדר לא מזהיר, זה בטח לא יזכיר חדר עם בעיות משמעותיות.

מיותר....כמו ההבחנה שלך בנוגע ליכולות השמיעה שלי.....

עוד דוגמה לרטוריקה שבה אתה נוקט כבדרך קבע על מנת לטעון שאין לי מושג על מה אני מדבר, ובתוך כך להוציא אותי שרלטן כדבריך. התנצלות?

מי בדיוק עושה את זה?

אכן זה מה שאני טוען.

מצהיר איכן?
זה ההפך הגמור ממה שאני מחפש בסאונד. אח"כ אתה עוד מלין שאני עסוק בקריאת מחשבות....

גם כאן, הכיוון שלי הוא רחוק מהעדפה של צבע. זה שוב מבחינתי מגולם במינון שמשתנה מכותר לכותר, שאותו אני מנסה לקבל בפלט.

הסר דאגה מליבך, אני לא מנסה לבנות לעצמי שום תדמית.

עוד הבחנה שגויה, ולראיה אני לא מפספף את הפוסטים שלך.
היי ,

אין דבר כזה חדר שלא צריך ״ עזרה״.
יש בודדים בודדים בודדים שבאמת אתה לא רואה בעיות קשות - לרוב זה סתם מזל .

99 אחוז מהחדרים נעים בין פלוס מינוס 15 די בי סטיה
וזמני הדהוד מאוד גבוהים .
אילו שלא גבוהים - במיד וגבוהים - גבוהים בבאס ואז זה גם חוסר לינאריות שזה נורא .

גם אם טיפלת פאסיבית והורדת את זמני הדהוד - הסיכוי שתהיה בסדר ב Spl הוא מאוד נמוך .

ואם טיפלת רק RC - אז תהיה בסדר ב Spl אבל תהיה שבור בזמני הדהוד .

הפתרון המלא הוא דור חדש של rc שמטפל בשניהם או שילוב של פאסיבי ואקטיבי מהדור הישן .

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אז אמרו.....ובפועל ובמציאות מה?
להם יש ידע וניסיון עם מציאות לאין שיעור יותר ממך. אתה לא מתקרב בכלל. כמה חדרים מדדת?

אתה מדבר על סיכוי ש.....אני טוען מתוך נסיון שמערכת שנשמעת מצוין בכל התדרים כאשר כול כותר שמשמיעים בה נשמע באיזון אחר, אין סיכוי שהחדר שבה היא מנגנת מגלם בעייה אקוסטית אקוטית.
גם אתה מדבר על סיכוי, תסתכל על מה שאתה עצמך כתבת.
חוצמזה, הניסיון שלך ממילא מוגבל למדגם ששמעת, אבל אתה מכליל מזה לכל החדרים שיש.
וחוצמזה, אתה מדבר על מה ששמעת, ולא על מזה שמדדת, ומשמיעה אפילו מומחים לא יכולים לזהות כל בעיה אקוסטית, כך שכל מה שאתה מקשקש חסר משמעות כלשהי.

כלומר, גם אם נמצא שהחדר לא מזהיר, זה בטח לא יזכיר חדר עם בעיות משמעותיות.
בהינתן שאפשרי בהחלט שמערכת תישמע מצויין גם כשיש בעיות אקוסטיות משמעותיות (שלזה מתייחס הביטוי "חדר לא מזהיר"), לא תמיד אפשרי להסיק מהעובדה שמה ששומעים הוא מצויין את זה שהחדר נמדד טוב, שזו הטענה שלך. היא לא נכונה.

עוד דוגמה לרטוריקה שבה אתה נוקט כבדרך קבע על מנת לטעון שאין לי מושג על מה אני מדבר, ובתוך כך להוציא אותי שרלטן כדבריך. התנצלות?
אתה מבודד את המשפט הזה מהעובדה שצירפתי אליו הסבר מפורט למה אני בטוח שמה שאתה אומר לא נכון. אכן ברור בעליל שאין לך מושג על מה שאתה כותב בוודאות כזו מוחלטת.

תזכורת: כשאתה כותב ש-א' הוא הסיבה ל-ב', זו *פרשנות* שלך למקרה שבו גם א' וגם ב' מתקיימים, אבל ייתכן גם ש-ב' הוא הסיבה ל-א', וייתכן שאין קשר בין א' ל-ב', ורק במקרה הם הופיעו בו זמנית. אתה בחרת בפרשנות שגויה, והסברתי מה השגיאה.

מי בדיוק עושה את זה?
אתה. גם כאן וגם בפוסט קודם.

אכן זה מה שאני טוען.
אתה טוען ההיפך.

מצהיר איכן?
זה ההפך הגמור ממה שאני מחפש בסאונד. אח"כ אתה עוד מלין שאני עסוק בקריאת מחשבותיך....
אני יודע שמה אתה מצהיר ישירות הפוך מזה --התיחסתי לזה באותו מקום, ולזה התכוונתי ב "זה חורג מהתדמית שאתה מנסה -- לא בהצלחה יתרה -- לבנות לעצמך".

פשוט הראיתי לך עד כמה הטענה שלך טיפשית, ומשמעותה הישירה של הטענה שלך -- היגיון, חבר, היגיון, משהו שאין לך -- היא סתירה למה שאתה טוען בדרך כלל. שוב:
  1. איזון טונלי הוא בהגדרה השארת כל התדרים כפי שהם, בלי להדגיש ובלי להנחית אף תדר
  2. בזה שאתה טוען שאתה חווה איזון כמונוטוניות, אתה מצהיר על כך שאתה מעדיף -- לפחות במקרה הנתון -- שחלק מהתדרים יודגשו או יונחתו
  3. חלק מהתדרים מודגשים או מונחתים זה בהגדרה צליל צבוע
  4. לכן בעצם זה שאתה טוען שמאוזן זה מונוטוני, אתה מצהיר שאתה מעדיף צליל צבוע.
מ.ש.ל.

זה מוכיח גם שאתה לא מבין לוגיקה פשוטה, וגם שהטענה שלך סותרת את העדפותיך שלך, וזה מוכיח שאתה לא מבין את מה שאתה אומר, שזה מה שאמרתי לעיל.

הסר דאגה מליבך, אני לא מנסה לבנות לעצמי שום תדמית.
ספר לסבתא.

עוד הבחנה שגויה, ולכן אני לא מפספף את הפוסטים שלך.
זו ממש לא אבחנה שגויה. להיפך, אני מסביר לך הסברים פשוטים והגיוניים, ואתה מסרב -- או לא מסוגל -- לקבל אותם, בלי שאתה מצליח להפריך אותם. בן אדם הגיוני היה משתכנע בטעותו, אבל לא אתה. מכאן "כנראה שאתה באמת לא מעוניין ללמוד כלום, למרות שאתה מציג את עצמך כההפך הגמור...", שייחסת לי, חל עליך באופן מובהק, בעוד שלא הראית שזה חל עלי :)

בקיצור, שרלטן, שמתנהל בצורה נלוזה, ולא לוקח אחריות על שגיאותיו והאשמותיו המופרכות.

נערך לאחרונה ב:

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
להם יש ידע וניסיון עם מציאות לאין שיעור יותר ממך. אתה לא מתקרב בכלל. כמה חדרים מדדת?

גם אתה מדבר על סיכוי, תסתכל על מה שאתה עצמך כתבת.
חוצמזה, הניסיון שלך ממילא מוגבל למדגם ששמעת, אבל אתה מכליל מזה לכל החדרים שיש.
וחוצמזה, אתה מדבר על מה ששמעת, ולא על מזה שמדדת, ומשמיעה אפילו מומחים לא יכולים לזהות כל בעיה אקוסטית, כך שכל מה שאתה מקשקש חסר משמעות כלשהי.

בהינתן שאפשרי בהחלט שמערכת תישמע מצויין גם כשיש בעיות אקוסטיות משמעותיות (שלזה מתייחס הביטוי "חדר לא מזהיר"), לא תמיד אפשרי להסיק מהעובדה שמה ששומעים הוא מצויין את זה שהחדר נמדד טוב, שזו הטענה שלך. היא לא נכונה.

אתה מבודד את המשפט הזה מהעובדה שצירפתי אליו הסבר מפורט למה אני בטוח שמה שאתה אומר לא נכון. אכן ברור בעליל שאין לך מושג על מה שאתה כותב בוודאות כזו מוחלטת.

תזכורת: כשאתה כותב ש-א' הוא הסיבה ל-ב', זו *פרשנות* שלך למקרה שבו גם א' וגם ב' מתקיימים, אבל ייתכן גם ש-ב' הוא הסיבה ל-א', וייתכן שאין קשר בין א' ל-ב', ורק במקרה הם הופיעו בו זמנית. אתה בחרת בפרשנות שגויה, והסברתי מה השגיאה.

אתה. גם כאן וגם בפוסט קודם.

אתה טוען ההיפך.

אני יודע שמה אתה מצהיר ישירות הפוך מזה --התיחסתי לזה באותו מקום, ולזה התכוונתי ב "זה חורג מהתדמית שאתה מנסה -- לא בהצלחה יתרה -- לבנות לעצמך".

פשוט הראיתי לך עד כמה הטענה שלך טיפשית, ומשמעותה הישירה של הטענה שלך -- היגיון, חבר, היגיון, משהו שאין לך -- היא סתירה למה שאתה טוען בדרך כלל. שוב:
  1. איזון טונלי הוא בהגדרה השארת כל התדרים כפי שהם, בלי להדגיש ובלי להנחית אף תדר
  2. בזה שאתה טוען שאתה חווה איזון כמונוטוניות, אתה מצהיר על כך שאתה מעדיף -- לפחות במקרה הנתון -- שחלק מהתדרים יודגשו או יונחתו
  3. חלק מהתדרים מודגשים או מונחתים זה בהגדרה צליל צבוע
  4. לכן בעצם זה שאתה טוען שמאוזן זה מונוטוני, אתה מצהיר שאתה מעדיף צליל צבוע.
מ.ש.ל.

זה מוכיח גם שאתה לא מבין לוגיקה פשוטה, וגם שהטענה שלך סותרת את העדפותיך שלך, וזה מוכיח שאתה לא מבין את מה שאתה אומר, שזה מה שאמרתי לעיל.

ספר לסבתא.

זו ממש לא אבחנה שגויה. להיפך, אני מסביר לך הסברים פשוטים והגיוניים, ואתה מסרב -- או לא מסוגל -- לקבל אותם, בלי שאתה מצליח להפריך אותם. בן אדם הגיוני היה משתכנע בטעותו, אבל לא אתה. מכאן "כנראה שאתה באמת לא מעוניין ללמוד כלום, למרות שאתה מציג את עצמך כההפך הגמור...", שייחסת לי, חל עליך באופן מובהק, בעוד שלא הראית שזה חל עלי :)

בקיצור, שרלטן, שמתנהל בצורה נלוזה, ולא לוקח אחריות על שגיאותיו והאשמותיו המופרכות.
על מילים כמו "שרלטן " "היגיון עקום "וכל המילים היפות האלה שלך בפורום עולמי מזמן המנהלים היו מעיפים אנשים .
אבל כאן אני רואה שזה עובר.
אגב למה ערכת את הפוסט ושינית את המילה ?

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
בוקר טוב עמיר,
אני חושב שהדברים יצאו אתמול מפרופרציה. חוץ מלהאשים אותי ברצח ארלוזרוב כתבת הכל.
אין בליבי דבר כלפיך, או לחילופין צורך להשמיץ אותך כפי שאתה מציין כאן בפורום.
למרות זאת מביא כאן קטע קצר שלקחתי ועברתי עליו וזה מה שיצא.
נראה לי שזה קטע שהוספת בעריכה, כי הוא לא נכלל בציטוט ההודעה המקורית, שלה עניתי.

אין לי בעייה עם זה שתאשים אותי בטעויות, ושתנסה להוכיח שאני טועה. זו התנהלות נורמלית בפורום, גם אם מה שאתה כותב שגוי ברוב הגדול של המקרים.

אבל אני לא מוכן שתאשים אותי בהטעיית הציבור בלי שיש לך הוכחות ממש משכנעות, אבל אין לך. אפילו לא כתבת במה טעיתי, רק שטעיתי והטעיתי, וזה לא מקובל עלי. נראה הייה כאילו עטת על ההזדמנות לתפוס אותי בטעות, וניפחת את זה כמיטב יכולתך בדרך הזו.

כפי שכתבתי כמה פעמים, יש לך שתי דרכים מכובדות לצאת מזה: או להוכיח שטעיתי, או להכיר בכך שטעית בכך שהאשמת אותי בהטעיית הציבור, ורצוי שגם תתנצל, כי זה ממש לא לעניין.

בחרת בדרך שלישית, של להשמיץ אותי בסדרה רצופה של פוסטים שלא תרמו דבר מהבחינה העניינית, רק השמצות נטו, במה שנראה ככוונת זדון מובהקת.

באיזשהו שלב נשברתי, והגבתי לזה, אבל לא בהשמצות נטו אלא בעובדות, שמראות שאתה הטעית את הציבור בשרלטנות ברמה שלא נתקלתי בכמוה בפורום, כך שאין לך מה לדבר על הטעיית הציבור, במיוחד בלי הוכחות.

תחליט באיזה כיוון אתה רוצה ללכת: הוכחה שטעיתי, הכרה בטעות [+ התנצלות], או השמצות. אני אסתדר עם כל בחירה שלך.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
חברים ,
נראה לי שכדאי שתצאו מהאישי. זה לא מתאים . מספיק עם זה.
מי שמעדיף אנלוג על דיגיטל - יופי.
מי שהפוך - גם יופי.
מי שרוצה מדידות - אחלה ומי שלא - גם אחלה. למרות שקשה לי מאוד להבין איך אפשר לדבר על מדידות למי שלא התנשא בזה לפחות כמה שנים טובות. בדיוק כמו לצד השני -למי שלא התנסה באודיו במגוון מערכות.

צאו מהאישי - כי זה מתחיל לעייף ובעיקר לא קשור לאודיו.
רוח התקופה - גם ממש ממש לא מתאימה לזה וגם אף פעם זה לא מתאים.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
חברים ,
נראה לי שכדאי שתצאו מהאישי. זה לא מתאים . מספיק עם זה.
מי שמעדיף אנלוג על דיגיטל - יופי.
מי שהפוך - גם יופי.
מי שרוצה מדידות - אחלה ומי שלא - גם אחלה. למרות שקשה לי מאוד להבין איך אפשר לדבר על מדידות למי שלא התנשא בזה לפחות כמה שנים טובות. בדיוק כמו לצד השני -למי שלא התנסה באודיו במגוון מערכות.

צאו מהאישי - כי זה מתחיל לעייף ובעיקר לא קשור לאודיו.
רוח התקופה - גם ממש ממש לא מתאימה לזה וגם אף פעם זה לא מתאים.
זה לא קשור ללצאת מהאישי
יש כאן אנשים שהולכים לאישי שוב ושוב למרות שמדברים על אודיו בכלל
דבר שני למה לא מוציאים אנשים מכאן שמתבטאים בצורה "יפה" ?

נערך לאחרונה ב:

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
נראה לי שזה קטע שהוספת בעריכה, כי הוא לא נכלל בציטוט ההודעה המקורית, שלה עניתי.

אין לי בעייה עם זה שתאשים אותי בטעויות, ושתנסה להוכיח שאני טועה. זו התנהלות נורמלית בפורום, גם אם מה שאתה כותב שגוי ברוב הגדול של המקרים.

אבל אני לא מוכן שתאשים אותי בהטעיית הציבור בלי שיש לך הוכחות ממש משכנעות, אבל אין לך. אפילו לא כתבת במה טעיתי, רק שטעיתי והטעיתי, וזה לא מקובל עלי. נראה הייה כאילו עטת על ההזדמנות לתפוס אותי בטעות, וניפחת את זה כמיטב יכולתך בדרך הזו.

כפי שכתבתי כמה פעמים, יש לך שתי דרכים מכובדות לצאת מזה: או להוכיח שטעיתי, או להכיר בכך שטעית בכך שהאשמת אותי בהטעיית הציבור, ורצוי שגם תתנצל, כי זה ממש לא לעניין.

בחרת בדרך שלישית, של להשמיץ אותי בסדרה רצופה של פוסטים שלא תרמו דבר מהבחינה העניינית, רק השמצות נטו, במה שנראה ככוונת זדון מובהקת.

באיזשהו שלב נשברתי, והגבתי לזה, אבל לא בהשמצות נטו אלא בעובדות, שמראות שאתה הטעית את הציבור בשרלטנות ברמה שלא נתקלתי בכמוה בפורום, כך שאין לך מה לדבר על הטעיית הציבור, במיוחד בלי הוכחות.

תחליט באיזה כיוון אתה רוצה ללכת: הוכחה שטעיתי, הכרה בטעות [+ התנצלות], או השמצות. אני אסתדר עם כל בחירה שלך.
האמת הקטע הכי מרגש בכל בתגובה שלך זה שזה לא מקובל עליך :לב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
זה לא קשור ללצאת מהאישי
יש כאן אנשים שהולכים לאישי שוב ושוב למרות שמדברים על אודיו בכלל
דבר שני למה לא מוציאים אנשים מכאן שמתבטאים בצורה "יפה" ?
אימוג'י מלגלג על מה שאנשים כותבים בקונוטציה שלילית,
זה למעשה שווה ערך לזלזול במילים ולדבר "לא יפה".

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אימוג'י מלגלג על מה שאנשים כותבים בקונוטציה שלילית,
זה למעשה שווה ערך לזלזול במילים ולדבר "לא יפה".

שומדבר הוא לא שווה ערך ל"תולעת" "הגיון עקום " ושאר מילים יפות שכתבו לי כאן אנשים
אימוג'י הוא שווה ערך..פחח נו באמת

arb

אוהב את התחום
מעורבות
131
נקודות
43
עמיר
אתה יכול לצאת כנגד כל טיעון שלי במאה שמונים קמ"ש, וזה יתקבל בברכה, ולשם כך אנחנו כאן. ללא קשר הקצב שבו אתה מקליד מילים שאינן ראויות לא מכבדת אותך, ובעיקר פוגעת בפורום שכולנו אמורים להרוויח מקיומו, ולצערי כבר העלתי זאת בעבר.

נתתי לך טעימה מהלוגיקה האפריורית שלך שעיקרה הטעיה ויסודה בטעויות שנובעות מפרשנות מגמתית שלך לדברי ושוב לא מהיום, ואתה בשלך ממשיך לקחת ביטויים או אמירות שאני מציין כמו "שיווי משקל מונוטני קולי מסויים" ולסובב אותם לשיטתך( כבר ציינתי), והפעם לעיל בפוסט #562. לדידך אני מדבר על "חווית איזון מונוטוני", שזה מאד יצירתי אבל זה לא קשור אלי, ועל זה איך לא, כבר בנית תאוריה שלמה.

אתה טוען לדוגמה שאני נגד מדידות, כאשר בעצמי ראיתי חשיבות למדוד את חדר האזנה בו אני עושה שימוש, ואכן מדדתי אותו בערך לפני שנתיים וחצי, וגם את זה ציינתי מספר פעמים.

הצגתי בפניך כאן את הדברים וזאת כפי שהם באים לידי ביטוי בפוסט אחד שלך שחור על גבי לבן, אין לי צורך לחזור עליהם, כל שכן להוסיף עוד דוגמאות שקיימות בשפע, ואסיים ברשותך כאן.
לי נראה שהשלב הראשון בכל טיפול מקצועי הוא למדוד, כדי לדעת קודם כל מה הבעיות, ואחר כך לבחור במה לטפל ואיך, כך שאפריורית הטענה של @arb שאין צורך במדידות היא מופרכת.

נערך לאחרונה ב:

arb

אוהב את התחום
מעורבות
131
נקודות
43
Audiofile
תודה על התמיכה והפרגון, אם זאת זה מיותר.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
345
נקודות
83
אני חושב שהדיון הזה דיי מיצה את עצמו מזמן.

פינג פונג של משחקי אגו.

חבורה של ערפדי אנרגיה.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
143
נקודות
43
הטויטר צריך להיות בגובה 92 סמ מהקרקע, גובה הרמקול פחות מעניין
אלדר,זה לא כלל אצבע, מפני שבתכנון הרמקול לוקחים בחשבון מספר פרמטרים-
מיקום נכון של הדרייברים חיוני לשחזור צליל קוהרנטי. זה כולל גם יישור אנכי וגם אופקי כדי להבטיח שגלי קול מכל דרייבר, יגיעו למאזין בו זמנית. חוסר יישור יכול להוביל לבעיות פאזה ופגיעה באיכות הסאונד.
ולראייה, אתה רואה זאת בתכנון של מגדלים כגון FOCAL,ALBEDO ,TIDAL וכו' בהם מיקום הטוויטרים במארז, גבוהים מאד.וגם בתכנון של PROAC K לדוגמא, בה הטוויטר נמצא,נמוך, בין שני דרייברי המידבס.
בנוסף,
המיקום של הדרייברים, בתוך מארז הרמקולים צריך לקחת בחשבון גם את האינטראקציות האקוסטיות שלהם ולא דווקא במיקומם. זה כרוך בגורמים כגון פיזור גלי הקול בצורה נכונה ומרווח בין הדרייברים. אופטימיזציה של גורמים אלה יכולה למזער תהודה לא רצויה ואפקטים, של עקיפת גלי קול,בין הדרייברים ובכך, לתרום לשחזור צליל ניטרלי ומדויק יותר.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
טייטל השרשור "ANA[DIA]LOG -- קשקשן צמרת"
מקבל משמעות אחרת לאחר שקוראים את המגילות והתגובות.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
שומדבר הוא לא שווה ערך ל"תולעת" "הגיון עקום " ושאר מילים יפות שכתבו לי כאן אנשים
אימוג'י הוא שווה ערך..פחח נו באמת

אימוג'י הוא שווה ערך ל-רגש וניתן גם לפרשו כ-תחליף לאותיות ומילים - מכיר אנשים ש"מדברים" כמעט ורק עם אימוג'יים.

בכל אופן שא ברכה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אתה מצטט
נתתי לך טעימה מהלוגיקה האפריורית שלך שעיקרה הטעיה ויסודה בטעויות שנובעות מפרשנות מגמתית שלך לדברי ושוב לא מהיום, ואתה בשלך ממשיך לקחת ביטויים או אמירות שאני מציין כמו "שיווי משקל מונוטני קולי מסויים" ומסובב אותם לשיטתך( כבר ציינתי), והפעם לעיל בפוסט #562. לדידך אני מדבר על "חווית איזון מונוטוני", שזה מאד יצירתי אבל זה לא קשור אלי, ועל זה איך לא כבר בנית תאוריה שלמה.
מה לא קשור אליך??
מנגד יש את האפשרות שחדר שנמדד מעולה ופלט המערכת שמנגנת בו מגלם יציבות לצד שליטה ומלאות בכלל ספקטרום התדרים, כל זאת עם סייג אחד מהותי ששיווי המשקל הקולי שלו נוטה לייצר מונוטוניות שנעדרת פירוט ומהירות. לבסוף התוצאה המרשימה לכשעצמה היא הרבה פחות סוחפת כתוצאה מחוסר תשומת לב למיקרו. זה יכול להיות קשור גם לטיפול האקוסטי גופא, או לחילופין לחשמל, להתאמות הציוד, שיכוכים ועוד.

אתה טוען לדוגמה שאני נגד מדידות, כאשר בעצמי ראיתי חשיבות למדוד את חדר האזנה בו אני עושה שימוש, ואכן מדדתי אותו בערך לפני שנתיים וחצי, וגם את זה ציינתי מספר פעמים.
זה נאמר שאתה "נגד" מדידות, אלא רק שהפוסט השרלטני שלך הציע רזונטורים וטוויקים במקום מדידות.

אתה מעוות את דברי לפי צרכיך, ומאשים אותי שזה מה שאני עושה.

הצגתי בפניך כאן את הדברים וזאת כפי שהם באים לידי ביטוי בפוסט אחד שלך שחור על גבי לבן, אין לי צורך לחזור עליהם, כל שכן להוסיף עוד דוגמאות שקיימות בשפע, ואסיים ברשותך כאן.
שוב, הציטוט שלך
לי נראה שהשלב הראשון בכל טיפול מקצועי הוא למדוד, כדי לדעת קודם כל מה הבעיות, ואחר כך לבחור במה לטפל ואיך, כך שאפריורית הטענה של @arb שאין צורך במדידות היא מופרכת.
נכתב בהקשר של הפוסט השרלטני שלך, שהציע רזונטורים וטוויקים במקום מדידות.

ושמתי לב שמבין האפשרויות של הוכחה שטעיתי, הכרה בטעותך, והשמצות, אתה משלב השמצות נוספות עם אפשרות חדשה: התעלמות -- לסיים כאן בלי להוכיח שטעיתי ובלי להכיר בטעותך.

אז אפשר לסיים כאן, רק בלי לשכוח שכל ה"שבחים" שזכית להם התגברו לאחרונה רק בתגובה לרצף פוסטים של השמצות, ולהאשמה מופרכת בהטעיית הציבור, כך שהרווחת אותן ביושר, והן מתארות נכוחה את דבריך, אותך, ואת התנהלותך.

סיימנו.

נערך לאחרונה ב:

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אימוג'י הוא שווה ערך ל-רגש וניתן גם לפרשו כ-תחליף לאותיות ומילים - מכיר אנשים ש"מדברים" כמעט ורק עם אימוג'יים.

בכל אופן שא ברכה
נכון , אימוג'י צוחק זה שווה ל"תולעת "
מה שתגיד
שא גם אתה

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
אימוג'י צוחק, מלגלג, מזלזל ופוגעני, יכול להתפרש גם להרבה יותר נמוך מ"תולעת".

arb

אוהב את התחום
מעורבות
131
נקודות
43
אתה מצטט

מה לא קשור אליך??

זה נאמר שאתה "נגד" מדידות, אלא רק שהפוסט השרלטני שלך הציע רזונטורים וטוויקים במקום מדידות.

אתה מעוות את דברי לפי צרכיך, ומאשים אותי שזה מה שאני עושה.

שוב, הציטוט שלך

נכתב בהקשר של הפוסט השרלטני שלך, שהציע רזונטורים וטוויקים במקום מדידות.

ושמתי לב שמבין האפשרויות של הוכחה שטעיתי, הכרה בטעותך, והשמצות, אתה משלב השמצות נוספות עם אפשרות חדשה: התעלמות -- לסיים כאן בלי להוכיח שטעיתי ובלי להכיר בטעותך.

אז אפשר לסיים כאן, רק בלי לשכוח שכל "המילים היפות" התגברו לאחרונה רק בתגובה לרצף פוסטים של השמצות, ולהאשמה מופרכת בהטעיית הציבור, כך שהרווחת אותן ביושר, והן מתארות נכוחה את דבריך, אותך ואת התנהלותך.

סיימנו.
LOL

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור