ANA[DIA]LOG -- קשקשן צמרת

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
3. אני הולך איתך שוב ושוב לאישי כי אתה טיפוס פורומי דוחה (ע"ע תולעת, ילד כאפות): מפגין ידע רדוד, מתעלם משאלות ששואלים אותך, חוזר על עצמך כמו תוכי, בעמדת מיעוט מאד בולטת, והכי כיף: יש בך זחיחות מתנשאת שמזמינה את היחס שאתה

-----
לא יודע מי אתה שאתה מדבר ככה אל אנשים ולא משנה מי הם בכלל
אבל אני לא סופר לא את הדעה שלך ולא את התגובות שלך אז זה די משעשע אותי האמת
עדיין מחכה לשמוע על המערכת המדהימה שלך :לב:

נערך לאחרונה ב:

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
הנה עוד דוגמא לחוצפה ולהתעלמות.
זה שמבקש מאחרים לשתף מתחמק משיתוף.
טרול כבר אמרתי ?
חוצפה והתעלמות ?
אחרי איך שדיברו אליי אתה מדבר על חוצפה ?
נראה לך שאני מרגיש מחויב לפרט אחרי כל המילים שנאמרו לכיווני?
נו באמת

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,615
נקודות
113
לא יודע מי אתה שאתה מדבר ככה אל אנשים ולא משנה מי הם בכלל
אבל אני לא סופר לא את הדעה שלך ולא את התגובות שלך אז זה די משעשע אותי האמת
עדיין מחכה לשמוע על המערכת המדהימה שלך :לב:
אני בריון בבית ספר. תביא את אבא שלך ושיתן לי מכות.
אני עניתי לך, ילד כאפות, על הבקשה שלך לדעת מה רכיבי המערכת שלי. אענה עכשיו שוב:
"אתה קודם."
עם תמונה, ועל המערכת פתק שרשום עליו: audiogod.
אני מבטיח לעשות אותו דבר עם שלי.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
986
נקודות
113
חוצפה והתעלמות ?
אחרי איך שדיברו אליי אתה מדבר על חוצפה ?
נראה לך שאני מרגיש מחויב לפרט אחרי כל המילים שנאמרו לכיווני?
נו באמת
יאללה , הבכיינות שלך ממש שוברת לי את הלב…
אתה סובל מתסמונת האישה המוכה ?
יש לזה טיפול אבל לא פה .

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
יאללה , הבכיינות שלך ממש שוברת לי את הלב…
אתה סובל מתסמונת האישה המוכה ?
יש לזה טיפול אבל לא פה .
אני סובל מתסמונת אני רגיל לשפה אחרת לגמרי בפורומים אחרים ואלה שלא משתמשים בה עפים על טיל מהפורום
ועוד תסמונת אחת שלא לכבד בתשובות ובפירוטים לגבי המערכת שלי את כל מי שלא מכבד אותי
מכיר את התסמונת ? זה משהו חדש דנדש

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
986
נקודות
113
אני סובל מתסמונת אני רגיל לשפה אחרת לגמרי בפורומים אחרים ואלה שלא משתמשים בה עפים על טיל מהפורום
ועוד תסמונת אחת שלא לכבד בתשובות ובפירוטים לגבי המערכת שלי את כל מי שלא מכבד אותי
מכיר את התסמונת ? זה משהו חדש דנדש
מדבריך די ברור שפורום הברברים פה לא מתאים לעדינות שלך.
אז למה אתה פה ולא בפורומים אחרים שהרבה יותר לטעמך ?
אולי בכל זאת יש תסמונת ….?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אני שמח שמשהו שם מצחיק אותך, וזה הזכיר לי מצב לא מצחיק אחר, שמראה לאיזה רמות של התנהלות לא-לעניין אתה יכול להגיע, הרבה מעבר להאשמה מופרכת בהטעיית הציבור ללא לקיחת אחריות עליה.

מדובר בזה שאחרי שהרבית להתכתש עם @RanMoyal בפורום, רצית לשמוע את המערכת שלו, עם ה-RC, כנראה כדי להוקיע אותה, אבל ידעת היטב שאין סיכוי שהוא יסכים לארח אותך, ובצדק גמור. אז לצורך זה רימית את רן -- התחזית לאדם אחר, כדי שיכניס אותך לביתו ויארח אותך עם כל הכבוד שלא הגיע לך.

זה שבאת לקלל ויצאת מברך, ומאוד התלהבת ממה ששמעת, ובסופו של דבר הוא סלח לך, וגם אני ברכתי על הסליחה, זה כבר עניין אחר.

נסלח, אך לא נשכח.

רק שיהיה מובן באיזה אדם מדובר.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
476
נקודות
83
בפטיפון גבוהים ומיד יותר טבעיים
בדיגיטל בס יותר מדוייק
למוסיקה בפטיפון יותר presence
יותר עשיר , יותר חלק.
לסיכום: פטיפון יותר מהנה
דיגיטל לא מצליח להגיע לשם
זה טבע התודעה אם רבים עוברים לאנלוג
זה הופך למחלה מדבקת.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
מדבריך די ברור שפורום הברברים פה לא מתאים לעדינות שלך.
אז למה אתה פה ולא בפורומים אחרים שהרבה יותר לטעמך ?
אולי בכל זאת יש תסמונת ….?
תגיד לי מה התסמונת שלי שאני אדע בעצמי במקום לרמוז דברים

issi

אוהב את התחום
מעורבות
234
נקודות
43
זו בהחלט בסטירת לחי לדבריך, כי מאז ומעולם היו מערכות שעונות לתיאוריך הפלסטיים, אבל, לפי דברי דן, יש סיכוי של כ-99% שהן שכנו בחדרים בעייתיים.

זה לא בחזקת הוכחה, אבל זו אינדיקציה חזקה מאוד.

אולי @issi ישמח למדוד.

אבל גם אם במקרה הספציפי הזה החדר נפלא, זה עדיין יכול להיות במזל אחד מבין ה-1% שאינם בעייתיים, כך שבכל מקרה אי אפשר יהיה להסיק מזה דבר וחצי דבר לגבי מה שקורה בחדרים אחרים.
בהחלט אשמח למדוד, כתוב לי בפרטי ונתאם מדידה.
איסי

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
בפטיפון גבוהים ומיד יותר טבעיים
בדיגיטל בס יותר מדוייק
למוסיקה בפטיפון יותר presence
יותר עשיר , יותר חלק.
לסיכום: פטיפון יותר מהנה
דיגיטל לא מצליח להגיע לשם
דיגיטל נשמע מכני גם עם ממיר של 100000 שח
(כן , שמעתי)
פה כל העניין

ראשית, במקום אחר כתבת משהו קצת שונה:
גם בדיגיטל יש קסם, האם קיבלת אותו?…
הקסם הוא תוצאה של מערכת + חדר
פחות משנה אם זה דיגיטל או אנלוג

שנית, הציטוטים הקודמים מדברים על דברים שהם טעם אישי כאילו הם דברים אבסולוטיים.
אני לא מתווכח עם מה ששמעת ומה שהרגשת -- עבור עצמך -- אבל אף אחד מאלה אינו מסקנה אובייקטיבית עבור כולם.

אנשים אחרים עשויים לשמוע דברים אחרים/אחרת.
אפילו אם הם יושבים לידך ושומעים את אותם הצלילים, יתכן שהם יגידו ההיפך ממך, גם אם אתה בטוח שמה שאתה אומר הוא "נכון".

ושלישית, זה ששמעת ממיר ב-10K ממש לא אומר שיצא לך לשמוע דיגיטל במיטבו. מחיר לא מבטיח איכות, ומה ששומעים אינו פונקציה רק של הממיר, אלא גם של שאר המערכת, ושל ההקלטות וההעברות שלהן למדיה, אבל בעיקר ובמקום הראשון -- טעם אישי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
בהחלט אשמח למדוד, כתוב לי בפרטי ונתאם מדידה.
איסי
הפנית את ההודעה אלי. כדאי להפנות אותה ל- @arb -- הוא זה שטוען שחדר ספציפי נמדד מושלם, בלי שמדד אותו.

כאמור, גם אם החדר יימדד מושלם, זה לא יוכיח את הטענה הבעייתית שלו, שאם הצליל עונה לקריטריונים שמיעתיים מסוימים, החדר בהכרח יימדד טוב.

אנא דווח את תוצאות המדידה, בין אם הן טובות ובין אם לא. תודה! :בעד:

issi

אוהב את התחום
מעורבות
234
נקודות
43
מאז שאדיסון המציא את הפטפון, לא השתנה כלום פיזיקלית, עדיין מחט או מסמר רץ בחריץ.
אמנם היו שיפורים טכנולוגיים, ראש קריסטל שיוצר מתח חשמלי מגביש, ראש מגנטי עם מגנט בתנועה וראש עם סליל בתנועה שיוצרים סיגנל חשמלי שניתן להגברה.
מהירות סיבוב מדויקת ויציבה וזרוע עם מכניקה משופרת.
עדיין מחט שעוקבת אחר חריץ.
רק המעבר לדיגיטלי היה מהפך.
אני רוצה את הפטפון הזה, הוא שווה הרבה כסף$$$$
edison phonograph.jpg

נ

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
מתי תפסיקו עם ההשתלחות הזו , זה לא נעים לי למרות שאני מצטיין בגסות רוח באם אין ברירה , ומניח שאוכל לספוג את זה , למרות שבאופן אישי אצלי זה לא היה עובר בשלום.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
986
נקודות
113
מתי תפסיקו עם ההשתלחות הזו , זה לא נעים לי למרות שאני מצטיין בגסות רוח באם אין ברירה , ומניח שאוכל לספוג את זה , למרות שבאופן אישי אצלי זה לא היה עובר בשלום.
מתי שהבחור יתייחס ברצינות, יפסיק לזלזל באחרים ולהתעלם מבקשות שהוא בעצמו מבקש מאחרים ויענה לעניין.
ספרת כמה פעמים ניסו להסביר לו באופן ענייני ומה הייתה ההתייחסות שלו ?
חוץ מלחזור על מנטרות ידועות ולא קשורות , התגובה הרווחת הייתה ״ככה אני חושב ודעתי לא פחותה מדעתך ״.
עם זה אתה רוצה לנהל דיאלוג ?
נשאיר לך את הזירה פנויה לדוח שיח איתו.
נראה כמה זמן ייקח לך להתעצבן.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
בעבר, כשמישהו עיצבן אותך, היית משתלח בו ברמה של כמה סדרי גודל ממה שקורה עם הטרול, אז אולי אין מה להתפלא שאחרים עושים זאת, רק הרבה יותר בעדינות.

אולי אתה כבר פחות מתעצבן כיום, וספציפית הזמזום המטריד, שאינו נפסק לרגע, לא מפריע לך אישית, כך שאתה אפילו יוצא להגנתו, אבל אני לא בטוח שיש ממש הרבה אנשים שמעוניינים בנוכחותו כאן. התרומה שלו אפסית, אין שום דבר שהוא כותב שלא ידוע לכולם מזמן גם בלעדיו, ויש גם דברים שהוא כותב שהם שגויים ומטעים, כמו למשל שפטיפון טוב מתקרב ל-DAC.

הוא מנג'ס ללא הרף, ואולי עדיף להתעלם ממנו, אבל זה לא מצליח לכל אחד כל הזמן, כך שבכל רגע נתון יש מישהו שמתעסק איתו, והוא מקבל את תשומת הלב שהוא רוצה ולא מגיעה לו. וכך זה נמשך בכל שרשור כל הזמן, נון סטופ, ואין מה לעשות. גם לחסום אותו לא עוזר, כי הוא צץ מחדש עם user חדש והכל ממשיך בדיוק כמו קודם. חולה צומי.

arb

אוהב את התחום
מעורבות
131
נקודות
43
אני שמח שמשהו שם מצחיק אותך, וזה הזכיר לי מצב לא מצחיק אחר, שמראה לאיזה רמות של התנהלות לא-לעניין אתה יכול להגיע, הרבה מעבר להאשמה מופרכת בהטעיית הציבור ללא לקיחת אחריות עליה.

מדובר בזה שאחרי שהרבית להתכתש עם @RanMoyal בפורום, רצית לשמוע את המערכת שלו, עם ה-RC, כנראה כדי להוקיע אותה, אבל ידעת היטב שאין סיכוי שהוא יסכים לארח אותך, ובצדק גמור. אז לצורך זה רימית את רן -- התחזית לאדם אחר, כדי שיכניס אותך לביתו ויארח אותך עם כל הכבוד שלא הגיע לך.

זה שבאת לקלל ויצאת מברך, ומאוד התלהבת ממה ששמעת, ובסופו של דבר הוא סלח לך, וגם אני ברכתי על הסליחה, זה כבר עניין אחר.

נסלח, אך לא נשכח.

רק שיהיה מובן באיזה אדם מדובר.
זה שאתה עושה מזה עניין כזה גדול רק מראה מי אתה. לא באתי לקלל, להוקיע או כל דבר בסגנון.
באתי לרן במטרה להחשף לטכנלוגיה. הגעתי, שמעתי האזנתי, ואת תגובתי נתתי בסמוך לביקור. יכולתי גם לא להגיב, ולהזכירך גם השארתי פתח לתגובה נרחבת שתנתן בהמשך.

מאז רן שיתף אותי במהלכים שהוא עומד לעשות, ועל הדרך הוזמנתי לעוד מספר מפגשים סמפטיים, וכל זה לא בגלל איך שאתה מתאר אותי ולא רק לעיל, נהפוכו. אז כמו שרשמתי בהודעתי הקודמת אליך כדאי שתרגיע, ועל תאבד את זה, חבל.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור