שימוש ראוי/נכון בתקציב

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
עניין של עיקרון.
לא עשיתי שומדבר רע ולכן לא מגיע לי היחס הנ"ל ולכן אני לא אלך מאף מקום שבו מתייחסים אליי איך שמתייחסים.
אתה כל כך עסוק בלרחוץ בניקיון כפיך ולהיות הקורבן הצודק והמעונה, שאתה פשוט לא קולט שבהחלט עשית רע, שזה תלוי בהגדרה, כמובן.

אתה מתעלם מהעובדות הבסיסיות ביותר:
  1. זה לא פורום מדעי, ולא פורום לחקר האמת האבסולוטית. זה פורום תחביב -- של אנשים שאוהבים משהו ורוצים לאהוב ולעסוק בו בדרך שלהם, לא שלך.
  2. כולם כבר שמעו ומכירים את כל מה שיש לך לומר, שכבר נאמר אינספור פעמים, כך שזה לא מעניין אף אחד כאן ולא מחדש כלום.
  3. אתה מתעקש לדקלם את אותם דברים גם אחרי שאומרים לך -- הרבה אנשים -- ובצורה שאינה משתמעת לשתי פנים -- שלא רוצים לשמוע את מה שיש לך לומר. אף אחד לא מצפה שתשנה אפילו פסיק מדעותיך, רק שלא תבטא אותן כאן.
  4. אתה בעצם יורק לבור שכולם באו לכאן לשתות ממנו, וטוען שלא עשית רע והרוק שלך סטרילי ומכיל אנטיביוטיקה וזה טוב לכולם.
אני מניח שתמשיך להתעלם מכל זה, כמו שהתעלמת מכל התשובות הענייניות שענו לך, תמשיך לירוק לנו על התחביב ולחשוב שאתה מסכן.

לך

נערך לאחרונה ב:

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אתה כל כך עסוק בלרחוץ בניקיון כפיך ולהיות הקורבן הצודק והמעונה, שאתה פשוט לא קולט שבהחלט עשית רע, שזה תלוי בהגדרה, כמובן.

אתה מתעלם מהעובדות הבסיסיות ביותר:
  1. זה לא פורום מדעי, ולא פורום לחקר האמת האבסולוטית. זה פורום תחביב -- של אנשים שאוהבים משהו ורוצים לאהוב ולעסוק בו בדרך שלהם, לא שלך.
  2. כולם כבר שמעו ומכירים את כל מה שיש לך לומר, שכבר נאמר אינספור פעמים, כך שזה לא מעניין אף אחד כאן ולא מחדש כלום.
  3. אתה מתעקש לדקלם את אותם דברים גם אחרי שאומרים לך -- הרבה אנשים -- ובצורה שאינה משתמעת לשתי פנים -- שלא רוצים לשמוע את מה שיש לך לומר. אף אחד לא מצפה שתשנה אפילו פסיק מדעותיך, רק שלא תבטא אותן כאן.
  4. אתה בעצם יורק לבור שכולם באו לכאן לשתות ממנו, וטוען שלא עשית רע והרוק שלך סטרילי ומכיל אנטיביוטיקה וזה טוב לכולם.
אני מניח שתמשיך להתעלם מכל זה, כמו שהתעלמת מכל התשובות הענייניות שענו לך, תמשיך לירוק לנו על התחביב ולחשוב שאתה מסכן.

לך
כל מי שלא מסוגל לקבל דעה שונה משלו הוא הילד.
זה גם התחביב שלי אני לא פחות אודיופיל מאף אחד כאן אם לא יותר אז החלטתי להשאר, אם זה בסדר מבחינתך כמובן.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
זה שכולם חושבים הפוך או אחרת ממני לא הופך אותי לדביל
ולא אמרתי על אף אחד דביל, אני חושב אחרת מהרוב כאן וזו זכותי ולכן אמרתי את דעתי
יש לי המון ניסיון פשוט לא עשה חשק לפרט לאור התגובות
הידע שלי מבוסס על הפורומים הטובים בעולם + ניסיון בחיים.
מאמין שהידע שלי שווה או גדול מחלק מהאנשים כאן אבל כמו שאמרתי לא זלזלתי באף אחד
למרות שבי זלזלו, הגיוני היה לצפות שאחזיר את אותו יחס אבל זה לא קרה
מה שבטוח זה שאני לעולם לא אשנה את דעתי או אהיה לא נאמן לעצמי רק כדי לרצות אנשים שחושבים אחרת ממני.
1.ויניל נחות טכנית מדיגיטל וזו עובדה אבל יש אנשים שיעדיפו את הסאונד שלו וזה סבבה אבל הוא לעולם לא יהיה טכנית יותר טוה מדיגיטל או נאמן למקור יותר מדיגיטל וזו עובדה מדידה בכל צורה.
2. מדידות הן 98%
3. מרמה מסוימת לא שומעים הבדל וגם את זה המדידות והבליינד טסטס מוכיחות
4. כבלים זה אכן די חרטא.
אם אתה נכנס למסעדת בשרים מטורפת -בדרום אמריקה,אומר להם שהבשר שלהם לא משהו ואתה גלית את הבשר הטוב בעולם.
אם לא תוכיח להם ידע מעמיק בבשר שלהם פלוס ניסיון אמיתי רב פלוס ידע מעמיק בבשר שלך פלוס ניסיון אמיתי רב - לא יתייחסו אליך ברצינות .זה טבעו של עולם.

אתה רק אומר שקראת בפורום על בשר טוב משלהם . זה הפוסט האחרון בעניין מבחינתי .אני מניח שלא תסכים איתי או לא תבין אותי או שניהם יחד.

המון הצלחה בהמשך הדרך

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אם אתה נכנס למסעדת בשרים מטורפת -בדרום אמריקה,אומר להם שהבשר שלהם לא משהו ואתה גלית את הבשר הטוב בעולם.
אם לא תוכיח להם ידע מעמיק בבשר שלהם פלוס ניסיון אמיתי רב פלוס ידע מעמיק בבשר שלך פלוס ניסיון אמיתי רב - לא יתייחסו אליך ברצינות .זה טבעו של עולם.

אתה רק אומר שקראת בפורום על בשר טוב משלהם . זה הפוסט האחרון בעניין מבחינתי .אני מניח שלא תסכים איתי או לא תבין אותי או שניהם יחד.

המון הצלחה בהמשך הדרך
ברור שאני לא אבין כי אני הרי לא מבין כלום בכלום.
ויניל עם טווח דינמי מצומצם ושאר נחיתות טכנית עדיף על דיגיטל. זה מה שבטוח

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
כל מי שלא מסוגל לקבל דעה שונה משלו הוא הילד.
זה גם התחביב שלי אני לא פחות אודיופיל מאף אחד כאן אם לא יותר אז החלטתי להשאר, אם זה בסדר מבחינתך כמובן.
אני לא הזכרתי ילדים, ויש כל מיני גוונים וסוגים של אודיופיליה.

הסוג של האודיופיליה שעליו אנחנו מדברים הוא אהבת סאונד, לא אהבת מדידות של סאונד, ואתה לא מתקרב להיות אודיופיל.
ולא, מבחינתי זה לא בסדר, ואני מניח שמבחינת לא מעטים כאן זה לא בסדר. אבל ברור שאתה בשלך ושום דבר לא יזיז אותך.

אני יכול רק לקוות שמאסטר @נמר ידאג לך כמו שהוא עשה בפעמים קודמות, והפעם מתעכב, אולי כי הפורום בשפל וההתעסקות בשטויות שלך מעיר אותו קצת.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אני לא הזכרתי ילדים, ויש כל מיני גוונים וסוגים של אודיופיליה.

הסוג של האודיופיליה שעליו אנחנו מדברים הוא אהבת סאונד, לא אהבת מדידות של סאונד, ואתה לא מתקרב להיות אודיופיל.
ולא, מבחינתי זה לא בסדר, ואני מניח שמבחינת לא מעטים כאן זה לא בסדר. אבל ברור שאתה בשלך ושום דבר לא יזיז אותך.

אני יכול רק לקוות שמאסטר @נמר ידאג לך כמו שהוא עשה בפעמים קודמות, והפעם מתעכב, אולי כי הפורום בשפל וההתעסקות בשטויות שלך מעיר אותו קצת.
עם כל הכבוד לא אתה תקבע אם אני מתקרב להיות אודיופיל או שלא.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
איך השרשור התדרדר ככה

אלי (או איך שלא קוראים לך),
האגנדה שלך ברורה ומוכרת , יש לא מעט שחושבים כמוך בפורומים אחרים בעיקר ASR
גם רוב משתתפי הפורום הזה מכירים את האגנדה הזו
הבעיה היא שנראה שהמטרה שלך כאן היא להטריל נטו ולא לנהל דיון
זה כמו שאני אלך לכנס של יש עתיד ויצעק בקהל - ״ביבי המלך״. למרות שיש שני מליון אנשים שחושבים ככה זה יעצבן אותם כנראה
היו פה הרבה ויכוחים , על דיגיטל מול אנלוג, כן כבלים, לא כבלים
כל עוד הדיון נשאר בעל אופי מקצועי אין בעיה , ברגע שזה מתחיל לקבל אופי אישי פה הבעיה
תפתח דיון למשל - ״למה אנלוג נשמע טוב יותר להרבה אנשים למרות שהטווח הדינמי קטן״ , נהל אותו באופן מקצועי ואני בטוח שאף אחד (או כמעט אף אחד) לא ״יכנס בך״

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
עם כל הכבוד לא אתה תקבע אם אני מתקרב להיות אודיופיל או שלא.
נראה לי שהנושא מוצה -- אתה לא רואה וכנראה לעולם לא תראה איפה אתה נמצא ומה רע בזה.

אין טעם להמשיך

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
תפתח דיון למשל - ״למה אנלוג נשמע טוב יותר להרבה אנשים למרות שהטווח הדינמי קטן״ , נהל אותו באופן מקצועי ואני בטוח שאף אחד (או כמעט אף אחד) לא ״יכנס בך״
אתה באמת מעודד טרול לפתוח עוד שרשור? :(

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
איך השרשור התדרדר ככה

אלי (או איך שלא קוראים לך),
האגנדה שלך ברורה ומוכרת , יש לא מעט שחושבים כמוך בפורומים אחרים בעיקר ASR
גם רוב משתתפי הפורום הזה מכירים את האגנדה הזו
הבעיה היא שנראה שהמטרה שלך כאן היא להטריל נטו ולא לנהל דיון
זה כמו שאני אלך לכנס של יש עתיד ויצעק בקהל - ״ביבי המלך״. למרות שיש שני מליון אנשים שחושבים ככה זה יעצבן אותם כנראה
היו פה הרבה ויכוחים , על דיגיטל מול אנלוג, כן כבלים, לא כבלים
כל עוד הדיון נשאר בעל אופי מקצועי אין בעיה , ברגע שזה מתחיל לקבל אופי אישי פה הבעיה

אז זה הקטע שתמיד דיברתי עניינית
פשוט הדעה שלי קצת שונה ממה שהולך כאן
כן בעבר גם לי היה קוסם כל הקטע האודיופילי של מגבר ענק אז הוא בטוח נשמע יותר טובב "סאונד חם" הוא יותר מוזיקלי וכו
אבל אז הבנתי שאודיפיליה אמיתית בשבילי לפחות זה לשמוע את המוזיקה כמו שהיא הוקלטה מבלי שהוסיפו או החיסרו ממנה משהו.
ניהלתי כל דיון באופן מקצועי ומי שלקח את זה למקום אישי זה לא אני.
אם בן אדם יבוא ויגיד לי אני חושב שדיוק הוא לא העניין בתחום הזה ואני מעדיף מוזיקליות אני אגיד לו סבבה ואני לא אגיב בצורה שמגיבים לי פה.
אז זאת כל הפואנטה שלי זה שהדעה שלי טיפה שונה לא הופכת אותה ללא לגיטימית ו/או מצדיקה חלק מהתגובות שקיבלתי כאן.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
986
נקודות
113
ויניל עם טווח דינמי מצומצם ושאר נחיתות טכנית עדיף על דיגיטל. זה מה שבטוח

אבל אז הבנתי שאודיפיליה אמיתית בשבילי לפחות זה לשמוע את המוזיקה כמו שהיא הוקלטה מבלי שהוסיפו או החיסרו ממנה משהו.
הנה 2 דוגמאות שממחישות מדוע אתה טרול .
הגיבו לך עניינית (במיוחד עמיר) מדוע אין לאף אחד מושג איך נשמעה ההקלטה והרדיפה אחר ״איך שזה הוקלט״ היא גם לא ניתנת להשגה וגם אין בה תוחלת.
אתה כמובן לא ענית עניינית אלא רק המשכת לדקלם את המנטרות שלך…

הציטוט הראשון שלך בדבר עליונות או נחיתות של פורמט אנלוגי לעומת פורמט דיגיטלי, למרות שגם על זה נכתבו כבר הררי מילים, מראה שאתה ממש לא מבין את מטרת התחביב ואת מטרת העוסקים בתחביב.

אם אתה לא חובב יין, אין לך מה לחפש בפורום של חובבי יין ולשלוח הודעות על ההרכב הכימי של סוגי היינות.

כשתתחיל להשתמש באוזניים שלך בתחביב שכל מהותו הוא הפקת הנאה מהאזנה אז יהיה טעם בשיח איתך.
עד אז אין טעם בשיחה איתך.
ארז

נערך לאחרונה ב:
  • Like
Reactions: AK1

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
הנה 2 דוגמאות שממחישות מדוע אתה טרול .
הגיבו לך עניינית (במיוחד עמיר) מדוע אין לאף אחד מושג איך נשמעה ההקלטה והרדיפה אחר ״איך שזה הוקלט״ היא גם לא ניתנת להשגה וגם אין בה תוחלת.
אתה כמובן לא ענית עניינית אלא רק המשכת לדקלם את המנטרות שלך…

הציטוט הראשון שלך בדבר עליונות או נחיתות של פורמט אנלוגי לעומת פורמט דיגיטלי, למרות שגם על זה נכתבו כבר הררי מילים, מראה שאתה ממש לא מבין את מטרת התחביב ואת מטרת העוסקים בתחביב.

אם אתה לא חובב יין, אין לך מה לחפש בפורום של חובבי יין ולשלוח הודעות על ההרכב הכימי של סוגי היינות.

כשתתחיל להשתמש באוזניים שלך בתחביב שכל מהותו הוא הפקת הנאה מהאזנה אז יהיה טעם בשיח איתך.
עד אז אין טעם בשיחה איתך.
ארז

כבר סיכמנו הרי שאני לא מבין כלום בכלום
בינתיים אני בין היחידים כאן שהכי מתקרב להקלטת המקור, וכן יש דרכים לעשות זאת וגם למדוד זאת זה שלחלר מהאנשים זה לא נראה או שזה מערער תפיסות עולם זאת לא בעיה שלי.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
אז זה הקטע שתמיד דיברתי עניינית
פשוט הדעה שלי קצת שונה ממה שהולך כאן
כן בעבר גם לי היה קוסם כל הקטע האודיופילי של מגבר ענק אז הוא בטוח נשמע יותר טובב "סאונד חם" הוא יותר מוזיקלי וכו
ניהלתי כל דיון באופן מקצועי ומי שלקח את זה למקום אישי זה לא אני.
אם בן אדם יבוא ויגיד לי אני חושב שדיוק הוא לא העניין בתחום הזה ואני מעדיף מוזיקליות אני אגיד לו סבבה ואני לא אגיב בצורה שמגיבים לי פה.
אז זאת כל הפואנטה שלי זה שהדעה שלי טיפה שונה לא הופכת אותה ללא לגיטימית ו/או מצדיקה חלק מהתגובות שקיבלתי כאן.
השאלה היא איך אתה יודע שאתה שומע כמו שהוקלטה?
חלק נכבד מהפורום חושב שצריך לשמור על נאמנות למקור. זה לא מה שגרם לאנטי כלפיך.
יותר הערות חד משמעיות שזרקת פה ושם ובעיקר הסגנון שהזכיר כמה שבאו להטריל ועפו בעבר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
כבר סיכמנו הרי שאני לא מבין כלום בכלום
בינתיים אני בין היחידים כאן שהכי מתקרב להקלטת המקור, וכן יש דרכים לעשות זאת וגם למדוד זאת זה שלחלר מהאנשים זה לא נראה או שזה מערער תפיסות עולם זאת לא בעיה שלי.
אתה לא מתקרב לכלום, הרי אין לך מערכת, וחוצמזה, אם יש לך פגיעה בשמיעה, טיפשי לחפש ליניאריות, וכדאי לך בכלל לפצות על זה.

לאף אחד הדיעות שלך לא מערערות כלום, אתה נותן לעצמך הרבה יותר מדי חשיבות.

אתה מדקלם דברים ידועים, שחלקם אפילו ממש טיפשיים, כמו הרדיפה אחרי הצליל שהוקלט ובושל כדי לפצות על מגרעות הציוד הספציפי באולפן עם האקוסטיקה ספציפית, ומדובר על סטיה בכמה וכמה dB טובים, אולי יותר מ-10, מלינאריות, כך שמדידות שנותנות לך פלוס/מינוס 3dB לאו דווקא מקרבות אותך לאנשהו.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
אתה באמת מעודד טרול לפתוח עוד שרשור? :(
שיפתח שרשור ומי שלא מתאים לו שלא יכנס. זה עדיף מלהכנס לשרשור קיים ולהסיט אותו מהנושא
אני לא חושב שהוא טרול. אפשר לתת עוד צ’אנס

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
986
נקודות
113
השאלה היא איך אתה יודע שאתה שומע כמו שהוקלטה?
חלק נכבד מהפורום חושב שצריך לשמור על נאמנות למקור. זה לא מה שגרם לאנטי כלפיך.
יותר הערות חד משמעיות שזרקת פה ושם ובעיקר הסגנון שהזכיר כמה שבאו להטריל ועפו בעבר
באמת חשבת שתקבל תשובה עניינית ממנו ?
הוא פה לא בשביל לנהל דיון ענייני.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
שיפתח שרשור ומי שלא מתאים לו שלא יכנס. זה עדיף מלהכנס לשרשור קיים ולהסיט אותו מהנושא

טרול אח
טרול.

מוכר יותר מהאתר השכן
עם אין ספור זהויות, הזיות וסיפורים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אם כך, מעניין מה צריך לקרות כדי שכן תחשוב שמישהו טרול, כי אוסף דברים כמו הבאים אינו מספיק עבורך:
  • התבטאויות מתריסות, שצורמות לרבים
  • התעלמות מוחלטת -- אפס תגובה -- לתשובות ענייניות לדבריו
  • יומרות גבוהות ותוכן נמוך עד אפסי, הכל קלישאות שחוקות עד עפר ויותר
  • חושב שהוא אלוהים
  • חושב שהוא מערער "תפיסות עולם" של אנשים
  • חושב שהאמת המוחלטת אצלו בכיס, ושהאחרים טיפשים
  • ממשיך להטריד גם אחרי שנחסם, לא פעם ולא פעמיים, כל פעם בשם משתמש אחר, אבל אותם תכנים ואותו סגנון
כמה פעמים צריך לדעתך "לתת צ'אנס" למישהו כזה? :(

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אהבתי את חלוקת הציונים כאן כלפיי
האמת די משעשע
בינתיים אני זה שלאף אחד לא הגבתי בזלזול בשום מצב, לא ולא התנשאתי ולא טענתי שאני מבין יותר מאחרים וכו וכו
שוב יש לי זכות לגיטימית לדעה שהיא שונה אם לא הפוכה מהקונצנזוס כאן
עצם השונות של הדעה שלי היא שורש האנטגוניזם כאן כלפיי
אם אנשים היו באמת רוצים לפתוח את הראש היו גולשים קצת בASR ורואים על מה אני מדבר במקום לקרוא לי טרול וכו
אגב בהתחלה באמת טרחתי להגיב לכל אחד ברצינות ובצורה מסודרת אבל עם הזמן התעייפתי לאור התגובות הנחמדות
כל מה שאני אומר מבוסס על מדע שהוא בעצמו מבוסס
נראה לי שזה טיפה יותר אמין מאיזו ביקורת במגזין
אגב כל העולם האודיופילי עובר לתפיסת העולם הזאת של ASR
של מדע שהוא בסיס להכל
הוא לא חזית הכל אבל יכול לגלות לנו המון מה שלא יכולנו לדעת בעבר ועל בסיס זה לבחור את הרמקולים / מגברים וואטאבר הבאים שלנו

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אהבתי את חלוקת הציונים כאן כלפיי
האמת די משעשע
בינתיים אני זה שלאף אחד לא הגבתי בזלזול בשום מצב, לא ולא התנשאתי ולא טענתי שאני מבין יותר מאחרים וכו וכו
שוב יש לי זכות לגיטימית לדעה שהיא שונה אם לא הפוכה מהקונצנזוס כאן
אף אחד לא מצפה שתשנה את דיעותיך אפילו בפסיק, רק שהן לא מעניינות ולא רצויות בפורום של אודיופילים "בלתי מדעיים" כמונו.

כפי שמאסטר @נמר אמר לא פעם ולא פעמיים, ופעל בהתאם, זו לא דמוקרטיה כאן, אלא מקום שבו אודיופילים אמורים להתבטא בחופשיות, בלי שמישהו יתקע להם את ASR או מקביליו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור