אספרסו מוזיקה ושרת

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
ראשית, מסכים! אם מסננים את הרעש זה שירשור מועיל מאוד.
שנית, בהתאם לדברים שציטטת, אכן יש יצרנים שמספקים את המגברים\רסיברים\פרוססורים שלהם עם דיראק כשהרשיון הוא לא לטווח מלא, אלא לתחום התחתון "בלבד" (דיראק יודעת לטפל במערכות גם עם 3 סאבים..). המרכאות הן בגלל שדי ברור לכולם ששם האתגר. ניתנת ללקוח האפשרות לשדרג את הרשיון לטווח המלא. בד"כ.

קטונתי מלהתווכח עם הנסיון של דן נגר, אך אני דווקא כן מאמין שעדיף להפעיל את הפילטרים על כל התחום, במיוחד בארץ שבה הדירות קטנות, ויותר נפוץ שהרמקול צמוד לקיר, הישיבה קרובה, ומאחורי המאזין יש קיר. במיוחד כאשר חבר'ה קונים רמקול גדול, מגבר חזק, ואוהבים לשמוע בעוצמה גבוהה.
היי ליאור ,
לא קטונת :)

מה שאני רושם הוא לא גורף להכל.
יש מקרים .
מה שאני טוען שזה אם הרמקול בנוי נכון - הוא לא יזדקק לזה כלל ברוב המקרים.(לא מדברים על באס).
תתקן או לא תתקן - לא תרגיש הבדל גדול .אם בכלל.
אין בעיה עם קרבה לקיר אם ה OF AXIS שווה ל ON AXIS . המוח גם כך מתרגם אותם במילי שניות הראשונות כסאונד אחד ולא שתי ישויות נפרדות.
יש כן בעיה עם החזרים שמגיעים במילי שניות הראשונות שהם שונים טונאלית מהסאונד הישיר המגיע מהרמקול, את זה אנו מתרגמים כמשהו לא טבעי.
יש גם בעיה עם ההחזרים חזקים מדי במלי שניות הראשונות - אבל את זה RC לא יסדר.

ואם כבר עושים איקולוזציה לרמקול טוב בתדרים הגבוהים - אני כן ממליץ להיצמד לטרנד האנאקואי של הרמקול ולא למה שאתה מודד לאחר כיול -כי זה לא באמת מייצג את מה שאני שומע - אפילו לא מדידות RTA שהן הרבה יותר מייצגות ממדידה בודדות.

אם אתה מתחיל לשנות נקודתית לפי הגרף מוריד פה מעלה שם - רוב הסיכויים שהתוצאה תהיה סינטטית.

בהצלחה בהמשך.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
היי ליאור ,
לא קטונת :)

מה שאני רושם הוא לא גורף להכל.
יש מקרים .
מה שאני טוען שזה אם הרמקול בנוי נכון - הוא לא יזדקק לזה כלל ברוב המקרים.(לא מדברים על באס).
תתקן או לא תתקן - לא תרגיש הבדל גדול .אם בכלל.
אין בעיה עם קרבה לקיר אם ה OF AXIS שווה ל ON AXIS . המוח גם כך מתרגם אותם במילי שניות הראשונות כסאונד אחד ולא שתי ישויות נפרדות.
יש כן בעיה עם החזרים שמגיעים במילי שניות הראשונות שהם שונים טונאלית מהסאונד הישיר המגיע מהרמקול, את זה אנו מתרגמים כמשהו לא טבעי.
יש גם בעיה עם ההחזרים חזקים מדי במלי שניות הראשונות - אבל את זה RC לא יסדר.

ואם כבר עושים איקולוזציה לרמקול טוב בתדרים הגבוהים - אני כן ממליץ להיצמד לטרנד האנאקואי של הרמקול ולא למה שאתה מודד לאחר כיול -כי זה לא באמת מייצג את מה שאני שומע - אפילו לא מדידות RTA שהן הרבה יותר מייצגות ממדידה בודדות.

אם אתה מתחיל לשנות נקודתית לפי הגרף מוריד פה מעלה שם - רוב הסיכויים שהתוצאה תהיה סינטטית.

בהצלחה בהמשך.
עוד סיבה טובה לרוץ על כל הטווח - חדרים עם חוסר סימטריה בוטה. במקרה הזה רשימת הרמקולים שיהיו בנויים להתמודד עם זה "לבד" - ממש קצרה...

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
עוד סיבה טובה לרוץ על כל הטווח - חדרים עם חוסר סימטריה בוטה. במקרה הזה רשימת הרמקולים שיהיו בנויים להתמודד עם זה "לבד" - ממש קצרה...
לא פוסל לרוץ על כל הטווח. רק זה דבר שצריך להיבדק.
בחדרים לא סמטריים - דווקא לרוב הבאס הוא זה שהכי שונה מצד לצד .

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
לא פוסל לרוץ על כל הטווח. רק זה דבר שצריך להיבדק.
ברור לי שלא פסלת :)
בחדרים לא סמטריים - דווקא לרוב הבאס הוא זה שהכי שונה מצד לצד .
ולפעמים שבירת הסימטריה דווקא תרסן איזה מוד נמוך...

היה לי מנכ"ל שהיה מסכם כל שיחת פתיחת שנה במשפט - "בקיצור, יהיה מעניין"

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
ברור לי שלא פסלת :)

ולפעמים שבירת הסימטריה דווקא תרסן איזה מוד נמוך...

היה לי מנכ"ל שהיה מסכם כל שיחת פתיחת שנה במשפט - "בקיצור, יהיה מעניין"
בטח !!!

תקרות משופעות
מידות לא במכפלות
קירות לא ישרים
פורטים לרמקול מכמה כיוונים

עדיף הרבה מודים קטנים ופחות משמועתיים מאשר בודדים ענקיים.

ואתה כן צודק שלא הרבה ידעו להתמודד.שמתי את זה בצד לרגע.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
להודות על האמת ,
למרות שיש לי דיראק ,אני בכלל משתמש לכיול בליינגדורף ארכאולוגי שנותן לי בדיוק את מה שאני צריך כרגע עם אקוסטיקה פשוטה פסיבית ,אבל אני יודע לפחות מה אני רוצה לקבל , שבוע הבא מעמיד מערכת ענקית אחרי שידרוג של הקרוס , ואז נחשו למי אקרא לעזור לי לכייל ?
ובכן זה רק מיכאל 123 ודן נגר ,כל השאר לא רלוונטים בשבילי (גם רן מויאל ישתתף מחוסר ברירה ) ,אבל בסופו של דבר ביננו צריך קצת מזל בחדר יותר מאשר תיקון כבד במוצרים שאתם מדברים עליהם .
מזל זה תמיד טוב.
אבל טוב שיש את הלינגדורף שעוזר למזל.

הבדל גדול מאוד בין עם ובלי אצלך.

רן

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
מזל זה תמיד טוב.
אבל טוב שיש את הלינגדורף שעוזר למזל.

הבדל גדול מאוד בין עם ובלי אצלך.

רן

יותר טוב שהאלבדו יחזרו לעבודה עם הקרוס החדש.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
רשימת הרמקולים קצרה ולמרבה הצער, גם לא באמת קיימת, היות וחברות לא מפרסמות את כל המידע הנדרש, שלא לדבר על העובדה כי מידע לבדו לא באמת יעזור לך לקבוע חד חד ערכית עם הנתונים הללו יעבדו אצלך בחדר הספציפי.

לפסול ווילסון לדוגמא, רק בגלל שחושבים שהוא פחות טוב הנדסית זה לא באמת רציני.

מה שמחזיר אותנו לדבר היעיל והבטוח יותר, של התעקשות לשמוע אצלך בבית.

תיקון או לא תיקון על מלוא טווח התדרים היא שאלה שלא באמת מעניינת לדעתי, כי כל המוצרים הללו מגיעים עם אופציה כזאת ולכן, אין כאן מניעה פשוט ללחוץ על כפתור ולהגיד: וואלה אצל יוסי זה כן ואצל דורון זה לא

אין כאן סיטואציה לפיה מוכרים לך RC מוגבל לטווח מסוים ועכשיו אתה צריך לשבור את הראש אם לקנות אותו, או לקנות מוצר אחר.

סתם לחיצה על כפתור.

רן

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
רשימת הרמקולים קצרה ולמרבה הצער, גם לא באמת קיימת, היות וחברות לא מפרסמות את כל המידע הנדרש, שלא לדבר על העובדה כי מידע לבדו לא באמת יעזור לך לקבוע חד חד ערכית עם הנתונים הללו יעבדו אצלך בחדר הספציפי.

מה שמחזיר אותנו לדבר היעיל והבטוח יותר, של התעקשות לשמוע אצלך בבית.

תיקון או לא תיקון על מלוא טווח התדרים היא שאלה שלא באמת מעניינת לדעתי, כי כל המוצרים הללו מגיעים עם אופציה כזאת ולכן, אין כאן מניעה פשוט ללחוץ על כפתור ולהגיד: וואלה אצל יוסי זה כן ואצל דורון זה לא

אין כאן סיטואציה לפיה מוכרים לך RC מוגבל לטווח מסוים ועכשיו אתה צריך לשבור את הראש אם לקנות אותו, או לקנות מוצר אחר.

סתם לחיצה על כפתור.

רן
בזמנו (לא יודע אם בהווה) הייתה הבחנה ברישוי של דיראק בין נמוכים לספקטרום מלא (תוספת כסף לרישיון מלא). זה מתכתב מן הסתם עם מה שניתן לעשות עם אקוסטיקה פסיבית לפני שצוללים לבור (ליטרלי) של מלכודות הבס...
נראה לי (בקטע שיווקי) שכך קל יותר למכור RC למי שקשה לו יותר עם הקונספט. כמו שאמרת - לחיצת כפתור וברור ששווה לנסות.
אישית אני לא פיוריסט - מצידי שיעבור הסיגנל דרך צנרת הידראולית ומחשוב קוואנטי :D

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
בזמנו (לא יודע אם בהווה) הייתה הבחנה ברישוי של דיראק בין נמוכים לספקטרום מלא (תוספת כסף לרישיון מלא). זה מתכתב מן הסתם עם מה שניתן לעשות עם אקוסטיקה פסיבית לפני שצוללים לבור (ליטרלי) של מלכודות הבס...
נראה לי (בקטע שיווקי) שכך קל יותר למכור RC למי שקשה לו יותר עם הקונספט. כמו שאמרת - לחיצת כפתור וברור ששווה לנסות.
אישית אני לא פיוריסט - מצידי שיעבור הסיגנל דרך צנרת הידראולית ומחשוב קוואנטי :D
מכיר מן הסתם את הסיפור הזה של מכירת חצי יכולת.

לא מספיק בקיא אם מדובר רק בהגבלת תדרים או יש כאן מגבלות נוספות על הדרך באופציה הזולה.

...אבל על פניו, גם דירק מציגים לך את כיול מלוא התדרים כאופציה האטרקטיבית, הנכונה והיקרה יותר.

רן

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113

לא בארץ ובמקרים רבים כיום גם לא בחו"ל לא ניתן להאזין לציוד בבית, לכן הרוב יישארו עם החלטה שצריך לקבל:
א. נתוני יצרן
ב. האזנה שאינה בבית
ג. חוו"ד צד ג'

כשזה המצב, מי האמיץ ישרוץ לבחור במשהו נחות הנדסית (גם אם רק על הנייר)?

איזה מוצר שנחות הנדסית ממוצר מקבילים לו שקלת אי פעם לרכוש?

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
לא בארץ ובמקרים רבים כיום גם לא בחו"ל לא ניתן להאזין לציוד בבית, לכן הרוב יישארו עם החלטה שצריך לקבל:
א. נתוני יצרן
ב. האזנה שאינה בבית
ג. חוו"ד צד ג'

כשזה המצב, מי האמיץ ישרוץ לבחור במשהו נחות הנדסית (גם אם רק על הנייר)?

איזה מוצר שנחות הנדסית ממוצר מקבילים לו שקלת אי פעם לרכוש?
מה זאת אומרת?

אני משוכנע שעל הנייר ווילסון נחות ממג'יקו.
אז?

מי שאוהב ווילסון יקנה מג'יקו או הפוך?

הדיון הוא יותר על רמקולים ולא בחירת הגברה, או דאק נחות על הנייר..

אז בוא נשאר ברמקולים ברשותך.

לא יודע מה זה רמקול נחות על הנייר, כל עוד אנחנו מדברים על רמקולים באותם סדרי גודל של מחיר ולא משווים לי בין ווילסון אלכס לרמקולי מחשב של לוג'יטק.

ראשית, ברמה העובדתית, כלל הנתונים לא מתפרסמים על ידי היצרניות, שנית, כל חברה מפרסמת את הנתונים באופן מעט שונה, שלישית, אתה מסתמך על מדידות שאין לך מושג כמה הן מהימנות ובאילו תנאים הן נלקחו.

לא משהו מעניין ,או רלוונטי בכלל לצרכן. בפרקטיקה. בתאכלס. בחיי היום יום.

האם בפועל אתה תבחר רמקול שיציגו לך שנמדד טוב יותר, אם בפועל, הרמקול הנחות (לכאורה), נשמע לך טוב יותר באוזניים, הכל בחלל שלך?

זו סיטואציה הגיונית בכלל?

הרבה פעמים עודף דיוק יוצר תחושה של סטריליות ופוגם ברגש. בקשר האישי שלך למוזיקה.

ההערה שלך לגבי בדיקה ביתית היא נכונה אבל מעט טריקית.

הכח חייב להיות קודם כל את הצרכן וככל והצרכן יתעקש לשמוע אצלו, יתכן וזה יצמצם לו את הבחירה, אבל בסוף הוא ישמע אצלו.

נקודה.

רן

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
מה זאת אומרת?

אני משוכנע שעל הנייר ווילסון נחות ממג'יקו.
אז?

מי שאוהב ווילסון יקנה מג'יקו או הפוך?

הדיון הוא יותר על רמקולים ולא בחירת הגברה, או דאק נחות על הנייר..
עזוב אודיו, איזה מוצר בחיים שהיה נחות הנדסית אמרת לעצמך - כזה אני רוצה?
אז בוא נשאר ברמקולים ברשותך.

לא יודע מה זה רמקול נחות על הנייר, כל עוד אנחנו מדברים על רמקולים באותם סדרי גודל של מחיר ולא משווים לי בין ווילסון אלכס לרמקולי מחשב של לוג'יטק.

ראשית, ברמה העובדתית, כלל הנתונים לא מתפרסמים על ידי היצרניות, שנית, כל חברה מפרסמת את הנתונים באופן מעט שונה, שלישית, אתה מסתמך על מדידות שאין לך מושג כמה הן מהימנות ובאילו תנאים הן נלקחו.

לא משהו מעניין ,או רלוונטי בכלל לצרכן. בפרקטיקה. בתאכלס. בחיי היום יום.
לדעתי זה דווקא מאוד מעניין ורלוונטי, אם ניקח את המקרה שלי, רמקולים שמהונדסים נכון מבחינת פיזור הצליל הפכו את ה"סיפור האקוסטי אצלי" למשהוא שהיה מאוד קל לפתור
האם בפועל אתה תבחר רמקול שיציגו לך שנמדד טוב יותר, אם בפועל, הרמקול הנחות (לכאורה), נשמע לך טוב יותר באוזניים, הכל בחלל שלך?

יש לך אפשרות לשמוע בבית XVX או M^ או אולי M9 ?
שמיעה בבית לא רלוונטית היום ברוב המקרים בארץ ולצערי גם בחו"ל זה הופך להיות יותר ויותר נפוץ

זו סיטואציה הגיונית בכלל?

הרבה פעמים עודף דיוק יוצר תחושה של סטריליות ופוגם ברגש. בקשר האישי שלך למוזיקה.

ההערה שלך לגבי בדיקה ביתית היא נכונה אבל מעט טריקית.

הכח חייב להיות קודם כל את הצרכן וככל והצרכן יתעקש לשמוע אצלו, יתכן וזה יצמצם לו את הבחירה, אבל בסוף הוא ישמע אצלו.
הכוח אולי אצלך אבל בפועל אין מוצרים לשמוע, מה תבחר ?

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
עזוב אודיו, איזה מוצר בחיים שהיה נחות הנדסית אמרת לעצמך - כזה אני רוצה?
לא יודע, לשמחתי אנחנו כרגע בפורום דו ערוצי, אז המוח שלי צריך להתמקד כרגע רק בזה.

וכרגע, אנחנו ברמקולים, כי זה הטריגר בכלל לדיון.

לדעתי זה דווקא מאוד מעניין ורלוונטי, אם ניקח את המקרה שלי, רמקולים שמהונדסים נכון מבחינת פיזור הצליל הפכו את ה"סיפור האקוסטי אצלי" למשהוא שהיה מאוד קל לפתור
אולי כן ואולי לא. שוב, זו ספקולציה, היות ולא ניסינו ולא מדדנו איך החלל שלך היה מגיב אם היה את הדגם המקביל של ווילסון.
יש לך אפשרות לשמוע בבית XVX או M^ או אולי M9 ?
שמיעה בבית לא רלוונטית היום ברוב המקרים בארץ ולצערי גם בחו"ל זה הופך להיות יותר ויותר נפוץ
לא. אין לי.
אבל אם הייתי מכוון לשם, קרי רמקולים באזור ה 400,000 דולר, אז הייתי טס לכל מיני מקומות בעולם והיבואן היה שמח לארגן לי הדגמות ביתיות, זה היה נותן לי סוג של מושג, אבל כמובן, לא לגמרי.
זה היה עדיין סוג של הימור. אין ספק בכלל.

אבל אנחנו לא בדוגמא הקיצונית הזאת ומנסיון, יש כאן יבואנים שישמחו להעניק לך הדגמה בייתית לרמקולים שעולים 200,000 ש"ח. וצפונה.

הכוח אולי אצלך אבל בפועל אין מוצרים לשמוע, מה תבחר ?
אני אהמר, אבל ההימור שלי, לא יתבסס על נתונים טכניים של הרמקול, שוב, מהטעם שהנתונים לא אחידים, לרוב לא קיימים, אין גישה אליהם ולא ברור איך ועל ידי מי נלקחו.

ולכן מדובר על פתרון תיאורטי נחמד, אבל כמובן לא ישים.

אני אקשיב להם במקומות שונים בארץ או בעולם, אנסה להביא אליי את הדגם הנחות שכן נמצא במלאי, לקבל סוג של כיוון ועוד.

כל הדרכים הללו עדיין יציבו אותי בעמדה של הימור, כי בחדר שלי זה יתנהג אחרת, אבל זה הכי טוב שאני יכול לעשות, אם אני דווקא מתעקש על מוצר שאין בארץ.

רן

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
לא יודע, לשמחתי אנחנו כרגע בפורום דו ערוצי, אז המוח שלי צריך להתמקד כרגע רק בזה.

וכרגע, אנחנו ברמקולים, כי זה הטריגר בכלל לדיון.

אולי כן ואולי לא. שוב, זו ספקולציה, היות ולא ניסינו ולא מדדנו איך החלל שלך היה מגיב אם היה את הדגם המקביל של ווילסון.
וילסון לא היו עובדים טוב אצלי בחדר, הקרבה לקירות היתה הורגת אותם או שהייתי נאלץ לסדר בליעה לאורך הקיר שגם זה לא פתרון אידאלי
לא. אין לי.
אבל אם הייתי מכוון לשם, קרי רמקולים באזור ה 400,000 דולר, אז הייתי טס לכל מיני מקומות בעולם והיבואן היה שמח לארגן לי הדגמות ביתיות, זה היה נותן לי סוג של מושג, אבל כמובן, לא לגמרי.
זה היה עדיין סוג של הימור. אין ספק בכלל.

אבל אנחנו לא בדוגמא הקיצונית הזאת ומנסיון, יש כאן יבואנים שישמחו להעניק לך הדגמה בייתית לרמקולים שעולים 200,000 ש"ח. וצפונה.
טידל, מרטן מינגוס, אוונטגארד, מג'יקו סידרה M, בוראסן, Burmester , raidho, Gobel, Goldmond, Aries Cerat Symponia,.... הרשימה ארוכה, חלקם ביותר מ 200K חלקם בפחות אף אחד מהם לא זמין אצל יבואנים להאזנה.
אצל חלקם היבואנים יקחו אותך לבתים של קליינטים וגם אז לא כל הדגמים זמינים להאזנה ובכלל, זה לא אומר איך הרמקול ישמע אצל מהן דהוא בבית (על הדגמה של אנלוג בבית - פטיפון, זרוע ראש בכלל אין מה לדבר - לא בארץ וגם לא בחו"ל).

זה הזמן לומר שאפו ליבואנים שכן מחזיקים ציוד להדגמה, חבל שזה דווקא השונה ולא הכלל.

אני אהמר, אבל ההימור שלי, לא יתבסס על נתונים טכניים של הרמקול

לא רק, אבל גם על זה אתבסס

שוב, מהטעם שהנתונים לא אחידים, לרוב לא קיימים, אין גישה אליהם ולא ברור איך ועל ידי מי נלקחו.

חברות רציניות לא מזייפות נתונים, לא כולם זה קונצרן פולקסווגן (החברה האחראית לזיוף הנתונים הגדול ביותר שאני זוכר) - יש מספיק חברות אמינות המפרסמות מדידות ונתונים אמינים.
בכללי, אם הייתי חושד שמישהו מפרסם משהו לא אמין, למה לי לרכוש את מרכולתו, לך תדע היכן אותה חברה עלולה לרמות.

ולכן מדובר על פתרון תיאורטי נחמד, אבל כמובן לא ישים.

מי אמר ?

כל הדרכים הללו עדיין יציבו אותי בעמדה של הימור,

אם מישהו נותן לי דרך להקטין את הסיכון בהימור אני לא רואה סיבה לא ללכת בדרך הזו.

שיהיה לנו שבוע בחירות טוב

נערך לאחרונה ב:

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
הסייפא שלך הייתה הכי חשובה.

לכו להצביע!

רן

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
509
נקודות
113
מה יש לכם עם ההצבעות האלה כאילו יש בכלל למי להצביע הכל חרטא גם פה עובדים עלינו בעיניים.
ואנחנו אומרים אמן.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
הדיון שלמעלה מאוד משכיל, למרות שנעשה ע״י שני ״עוסקים בתחום״ ויש פה כמובן גם שמץ של עניין מסחרי.

אפשר לסכם ככה:
1. דיראק הולכים לצאת עם משהו מדהים, וואוו שישנה את כל התמונה 180 מעלות.

2. סטורם בונים על היוניסון שיהיה משהו מדהים, וואוו שישנה את כל התמונה 180 מעלות.

3. טרינוב, לפי שמועות חזקות מאוד שרצות ברשת, הולכים לצאת עם מערכת חדשה לגמרי שתיהיה מדהימה, וואוו ותשנה את כל התמונה 180 מעלות.

מסקנה:
א. להשאר עם המערכת הכייפית הקיימת. הכל טוב, הם עוד מתבחבשים עם עצמם.
ב. רן אתה יכול כבר לפתוח את הבוידעם ולחפש אחרי האריזות.
אני רק חושב על האדם שיש לו קצת כסף בצד עם אוזניים טובות ורוצה לקנות מערכת אמצע איכותית לשבת ולשמוע, קורא את כל כמות המידע ההנדסי-אקוסטי והולך לאיבוד.
יחפש בנוסף על שפע הרכיבים הבסיסיים מידע על שיכוכים, איך למקם את המערכת בהתאם לחדר בו הוא הולך לשמוע, קצת טיפים על חשמל, קורא את כל האמור לעיל וחושכות עיניו.
אמר עמיר שאין דבר כמו צליל נכון כי במילא רוב ההקלטות הן לא כאלה ובשורה התחתונה צריך לבנות מערכת שעושה כיף.
אם כך לא צריך גם לבזבז סכומים הזויים, קונים משהו נחמד, מוסיפים לו איזה RC בסיסי ותופרים את הצליל למה שעושה כיף, לא כן?

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
מה יש לכם עם ההצבעות האלה כאילו יש בכלל למי להצביע הכל חרטא גם פה עובדים עלינו בעיניים.
ואנחנו אומרים אמן.
אחינו, התסכול שלך מובן, אפילו מוצדק אבל פליז - אל תאבד אמון ברעיון הדמוקרטי. זה הכי נורא.
צא להצביע!

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
למעשה, כשחושבים על זה בצורה נכוחה, האנשים שמשתמשים באותן מערכות כיול, הם הם בעצם הפיוריסטים האמיתיים, המסוגלים לשחזר את אותו מקור של אותו בחור, שהשתמש, בדיוק כמוהם, בכלים דומים.

רן
אם זה היה נכתב בהתחלה היה חוסך שעות של קריאה, מעניין מאוד.

• Like
Reactions: arb

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור