אספרסו מוזיקה ושרת

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
אבל מדובר באותו תחום פתרונות, מקור והגברה.

אתה מסתכל בהסתכלות צרה, ואני רחבה.

יש אנשים שמתלבטים אם ללכת על פטיפון או על נגן/סטרימינג, ויש כאלה המתלבטים בין הגברה טרנזיסטורית למנורתית.
בפעם הבאה שאתלבט ברכישת מכונית אזכור לקחת גם הצעות מחיר לאופניים, אוניה, משאית ורכבת - אחרי הכל מדובר בכלי תחבורה במובן הרחב.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
רק שיהיו יד ראשונה מרופא….

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
231
נקודות
63
אנלוג נחות הנדסית לאין שיעור מדיגיטל, ברמה של נוק-אאוט מוחלט, בכל פרמטר מדיד, ומגברי המנורות הטובים ביותר נחותים הנדסית לאין שיעור ממגברים טרנזיסטוריים טובים, ברמה של נוק-אאוט מוחלט, בכל פרמטר מדיד.

ויש הרבה "אמיצים" שקונים אותם.
מסכים עם האמור. אבל בא נשאל את השאלה הבאה:
התקשרה הראלה מהפיס והודיעה שזכית ככה בקטנה ב50000 ש"ח-מי מדרי הפורום היה רץ ורוכש מכשיר RC???
הרי ברור שהיו משקיעים ברמקול אחר/ מגבר אחר במקום

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
התקשרה הראלה מהפיס והודיעה שזכית ככה בקטנה ב50000 ש"ח-מי מדרי הפורום היה רץ ורוכש מכשיר RC???
אולי כדאי שאותם אנשים יקראו שוב ושוב את מה שכתב לירן כמה פוסטים מעליך ואז יחשבו מה עושים עם ה 50,000 ש"ח.

ברגע שהוא השווה את האנטאם המכויל ללקסמן שלו, לאחרון לא היה סיכוי.

וזו לא חדשה גדולה, בוודאי לא למי שבקיא בחומר, גם אם היה לו CH Precision ב- 100,000 דולר הוא היה קורס מול דנון ב 6,000 ש"ח , בחלל הלא מטופל שלו. מה לעשות.

אפשר לקנות פרארי נוצצת, אבל היא לא תוכל לחצות את נהר הירקון.

עשרות האנשים שאני מכיר כאן , ברמה האישית, חברית, למעלה ממחציתם משתמשים ב סוג מסוים של RC לניגון מוזיקה.

אחוז מאוד גדול מהמחצית השנייה, משתמש בטיפול פסיבי מקצועי והאחוז הנותר, קטן מאוד, מנגן מוזיקה בחדר לא מטופל, תוך שהוא מודע למה שקורה כל פעם שהוא לוחץ על פליי ולא משלה את עצמו שמשהו ישתנה, אם הוא יחזק את הברגים בארון החשמל...

100 אחוז מהאנשים שאני מכיר חברית , שהם אקטיבים בפורום הכחול , משתמשים ב RC ואת חלקם בכלל לא מעניין קולנוע בשום צורה, אלא אך ורק סטריאו.

100 אחוז מהאנשים שאני מכיר ב avsforum, במהלך ה 25 שנים האחרונות, משתמשים כולם ב RC.

ואני משוכנע שברגע שאתה תשמע מערכת מכוילת בין דיגיטלית, או בין מטופלת מקצועית אקוסטית, אתה תשקיע מייד את ה 50,000 שח בזה ולעולם לא תחזור לסאונד שנשלט על ידי סלון ומטבח....

אלא אם כן אתה בקטע של סאונד שבור.

רן

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
בפעם הבאה שאתלבט ברכישת מכונית אזכור לקחת גם הצעות מחיר לאופניים, אוניה, משאית ורכבת - אחרי הכל מדובר בכלי תחבורה במובן הרחב.
מה עם הליקופטר ומטוס וצוללת?

לכל הרחבה ניתן לעשות הרחבה ad absurdum, ובכך כביכול להראות שההרחבה המקורית אינה תקפה, אבל זו הטעייה לוגית.
בפרפרזה על איינשטיין, אפשר להרחיב עד כמה שאפשר, אבל לא יותר מזה.

במציאות, אנשים לא מתלבטים בין מכונית לאוניה, אבל כן מתלבטים בין מגברים טרנזיסטוריים למנורתיים ובין אנלוג לדיגיטל.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

לכל הרחבה ניתן לעשות הרחבה ad absurdum, ובכך כביכול להראות שההרחבה המקורית אינה תקפה, אבל זו הטעייה לוגית.

במציאות, אנשים לא מתלבטים בין מכונית לאוניה, אבל כן מתלבטים בין מגברים טרנזיסטוריים למנורתיים ובין אנלוג לדיגיטל.
עשית סקר? אפשר לראות איך ועם מי? עוד דוגמה לנאה דורש ולא נאה מקיים.
אני דווקא מכיר לא מעט אנשים שאומרים שבחיים לא יזוזו מהסט האנלוגי שלהם ומעולם לא התלבטו לאחר שנחשפו לדיגיטל.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
תמיד יהיו כאלה שיישארו רק בתחום המוכר להם, ולא ינסו דברים חדשים, לא משנה עד כמה הם טובים, ויילחמו בהם בכל האמצעים העומדים לרשותם. תמיד היו כאלה, יש כאלה גם כאן, וכנראה גם תמיד יהיו.

זה לא אומר שכל דבר חדש ונוצץ הוא טוב -- יש הרבה דברים חדשים, ואפילו נוצצים לכאורה, שהם לא טובים -- ויש גם כאלה שרצים קדימה בתחום אחד ונשארים שמרנים בתחום אחר.

יש כאן הרבה אנשים שעדיין חושבים שלטפל בהברגות בארון חשמל או להחליף כבל דיגיטלי חשוב ומשמעותי יותר מטיפול אקוסטי, פסיבי ו/או אקטיבי, אבל אין להם אפילו טיעון הגיוני אחד למה, ובכל זאת הם אפילו לא חושבים שכדאי לטרוח לנסות לשמוע.

אז לא אופתע אם אנשים יחליפו רמקולים, מגברים ו/או כבלים, אבל האם זה מה שהגיוני לעשות?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
עשית סקר? אפשר לראות איך ועם מי? עוד דוגמה לנאה דורש ולא נאה מקיים.
אני דווקא מכיר לא מעט אנשים שאומרים שבחיים לא יזוזו מהסט האנלוגי שלהם.
אוי, אתה עוד פעם מקשקש שטויות. די כבר!

איזה סקר על ראשך? וכמובן שלא הבנת את הנאמר. לא אמרתי שאנשים עסוקים כל חייהם בהתלבטויות בין מגברים ובין מקורות, אלא שיש/היה שלב שבו הם התלבטו, והחליטו מה שהחליטו. יש כאלה שלא מתלבטים אלא יודעים ישר מה הם רוצים, או שבכלל לא מכירים את האפשרויות האחרות, או שכשהם עשו את הבחירות שלהם לא היו אפשרויות אחרות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
עוד דוגמה לפרצופך המניפולטיבי שיודע רק למצוא פגמים באחרים אבל לא מסתכל במראה.
אני מעולם לא טענתי ש"לטפל בהברגות בארון חשמל" יותר חשוב מטיפול אקוסטי, הבאתי זאת כדוגמה לחוליה בשרשרת שאם יהיה בה ליקוי כל טיפול אקוסטי יהיה שווה כקליפת השום, תוכנות ה RC, בין היתר בגללך, הפכו לחזות הכול.
אתה מקשקש נון סטופ, ועל ראש הגנב בוער הכובע.

לא התייחסתי אליך, לא הזכרתי אותך, ואתה כבר מוצא מניפולציות מתחת לשולחן.

כפי שכתבתי, עדיין יש כאלה ש"חושבים שלטפל בהברגות בארון חשמל או להחליף כבל דיגיטלי חשוב ומשמעותי יותר מטיפול אקוסטי, פסיבי ו/או אקטיבי", גם אם אתה לא ביניהם. אם שכחת, אתה לא מרכז העולם.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לא התייחסתי אליך, לא הזכרתי אותך, ואתה כבר מוצא מניפולציות מתחת לשולחן.
ועכשיו אתה פשוט משקר בלי בושה.
גם רן השתמש ב"חיזוק ברגי חשמל" והתכוון אלי משום שרק אני כתבתי זאת לפחות בחודש האחרון.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
ועכשיו אתה פשוט משקר בלי בושה.
גם רן השתמש ב"חיזוק ברגי חשמל" והתכוון אלי משום שרק אני כתבתי זאת לפחות בחודש האחרון.
עדיין, לא התייחתי אליך, לא הזכרתי אותך, ועל ראש הגנב בוער הכובע.

אם הייתי כותב "יש אנשים כמו gds שחושבים..." זה היה להזכיר אותך או להתייחס אליך.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אם הייתי כותב "יש אנשים כמו gds שחושבים..." זה היה להזכיר אותך או להתייחס אליך.
עם תשובה כזו כרית לך בור יותר גדול.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
עם תשובה כזו כרית לך בור יותר גדול.
נמאס כבר: חצי מהתגובות שלך הם שטויות ו/או אי הבנות, והחצי השני מתייחס לכותבים אחרים אישית, ולא לדבריהם.

שני הדברים אינם לעניין.

נמאס. די.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לא חייבים להתלבט. אנשי האנלוג שאני מכיר שמעו דיגיטל ולא חשבו פעמיים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
אולי כדאי שאותם אנשים יקראו שוב ושוב את מה שכתב לירן כמה פוסטים מעליך ואז יחשבו מה עושים עם ה 50,000 ש"ח.

ברגע שהוא השווה את האנטאם המכויל ללקסמן שלו, לאחרון לא היה סיכוי.

וזו לא חדשה גדולה, בוודאי לא למי שבקיא בחומר, גם אם היה לו CH Precision ב- 100,000 דולר הוא היה קורס מול דנון ב 6,000 ש"ח , בחלל הלא מטופל שלו. מה לעשות.

אפשר לקנות פרארי נוצצת, אבל היא לא תוכל לחצות את נהר הירקון.

עשרות האנשים שאני מכיר כאן , ברמה האישית, חברית, למעלה ממחציתם משתמשים ב סוג מסוים של RC לניגון מוזיקה.

אחוז מאוד גדול מהמחצית השנייה, משתמש בטיפול פסיבי מקצועי והאחוז הנותר, קטן מאוד, מנגן מוזיקה בחדר לא מטופל, תוך שהוא מודע למה שקורה כל פעם שהוא לוחץ על פליי ולא משלה את עצמו שמשהו ישתנה, אם הוא יחזק את הברגים בארון החשמל...

100 אחוז מהאנשים שאני מכיר חברית , שהם אקטיבים בפורום הכחול , משתמשים ב RC ואת חלקם בכלל לא מעניין קולנוע בשום צורה, אלא אך ורק סטריאו.

100 אחוז מהאנשים שאני מכיר ב avsforum, במהלך ה 25 שנים האחרונות, משתמשים כולם ב RC.

ואני משוכנע שברגע שאתה תשמע מערכת מכוילת בין דיגיטלית, או בין מטופלת מקצועית אקוסטית, אתה תשקיע מייד את ה 50,000 שח בזה ולעולם לא תחזור לסאונד שנשלט על ידי סלון ומטבח....

אלא אם כן אתה בקטע של סאונד שבור.

רן

לפני שרצים לרכוש RC או כל מכשיר אחר.

יותר פשוט, בצעו/שלמו/ערכו מדידה של החלל - יכול להיות שהדברים יסתיימו בקצת אקוסטיקה פאסיבית והזזת רמקולים ולא מעבר.

לאחר מכן את הייתרה תחליטו היכן אתם מבזבזים/משקיעים.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
לא חייבים להתלבט. אנשי האנלוג שאני מכיר שמעו דיגיטל ולא חשבו פעמיים.
לא חייבים שום דבר לאף אחד. מה הקשקוש הזה? מה זה אומר?
שיש אוהבי אנלוג ששמעו דיגיטל ונגעלו? או שנטשו את אהבתם הגדולה ורצו לדיגיטל? נו שויין.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
בבקשה, ידעתי שניתן לסמוך על הרחבת את היריעה
אם היקום מתרחב ללא סוף, כנראה שגם כאן לא יהיה לזה סוף
אולי התלבטות היפוטטיתן, במציאות איש כאן לא מתלבט אם לרכוש פטיפון או דיגיטל - אלה מקורות שונים עם משמעויות שונות.
כנ"ל לגבי מגברים, היות וברוב המקרים הדבר תלוי ברמקול - נסה להניע רמקול כמו מג'יקו עם מגבר שפורפרות, אולי יש בודדים שמסוגלים לספק את הזרם הנדרש.
כנ"ל בצורך באיזו בולדור סדרה 3 לרמקול עם נצילות של 107db סה"כ הגיוני אם המטרה שלך לשרוף כסף ואת הרמקול באותה ההזדמנות.

מאיפה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אולי התלבטות היפוטטיתן, במציאות איש כאן לא מתלבט אם לרכוש פטיפון או דיגיטל - אלה מקורות שונים עם משמעויות שונות.
אולי לא נתקלת בכאלה, אבל כבר קראתי על יותר ממקרה אחד שאנשים חשבו מה עדיף מבחינתם -- בעיקר בתחילת הדרך, ויותר בחו"ל מאשר כאן, כי כאן אין חנויות מהסוג של charity shops וכאלה, שבהרבה מקרים אפשר למצוא בהן המון תקליטים מעניינים בהדפסות טובות במחירי רצפה.

אם מישהו אוהב בעיקר דברים ישנים, שאפשר להשיג יותר בקלות או רק על תקליטים, והוא אוהב לחפש בחנויות פיזיות, בעיקר בחו"ל, הוא יעדיף פטיפון. אם מישהו רוצה לשמוע את הדברים העדכניים ביותר, שרובם לא נמצאים על תקליטים, הוא יבחר בדיגיטל, וזו בעצם גם ברירת המחדל כיום.

כנ"ל לגבי מגברים, היות וברוב המקרים הדבר תלוי ברמקול - נסה להניע רמקול כמו מג'יקו עם מגבר שפורפרות, אולי יש בודדים שמסוגלים לספק את הזרם הנדרש.
כנ"ל בצורך באיזו בולדור סדרה 3 לרמקול עם נצילות של 107db סה"כ הגיוני אם המטרה שלך לשרוף כסף ואת הרמקול באותה ההזדמנות.
זה אכן תלוי ברמקול, אבל, מעבר למקרי קיצון, ברוב במקרים שתי האפשרויות רלוונטיות.

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
79
נקודות
28
לפני שרצים לרכוש RC או כל מכשיר אחר.

יותר פשוט, בצעו/שלמו/עירכו מדידה של החלל - יכול להיות שהדברים יסתיימו בקצת אקוסטיקה פאסיבית והזזת רמקולים ולא מעבר.

לאחר מכן את את הייתרה תחליתו היכן אתם מבזבזים/משקיעים.

ברוב המוחלט של המקרים, זה לא יסתיים "בקצת אקוסטיקה פאסיבית"... היא יכולה לשפר מעט. זהו.
גם בלי להיות אצלך, אני משוכנע שעוד אקוסטיקה פאסיבית הייתה משפרת לך עוד, לעומת 2 הפאנלים שהוספת.
עוד ספיגה, פיזור... ו/או RC...

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
ברוב המוחלט של המקרים, זה לא יסתיים "בקצת אקוסטיקה פאסיבית"...
איך אתה יודע, מדדת את כל המקרים ?

גם בלי להיות אצלך, אני משוכנע שעוד אקוסטיקה פאסיבית הייתה משפרת לך עוד, לעומת 2 הפאנלים שהוספת.
עוד ספיגה, פיזור... ו/או RC...

אני סומך על המודד (דן נגר) בעיניים עצומות, בודדים אם בכלל האנשים כאן המחזיקים בניסיון שלו בתחום.

לשם הדיון נניח שכן היה צריך להוסיף "עוד קצת אקוסטיקה פאסיבית" (מה שע"פ המדידות אינו נדרש), זה עדיין היה מסתכם בהרבה פחות מהעלויות והזמן הנדרשים עבור RC מוצלח.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור