ANA[DIA]LOG -- קשקשן צמרת

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
נפלא! יש לנו פה ויכוח בין שני "אבסולוטיסטים", כשכל אחד בטוח שהאמת המוחלטת בכיס שלו, ומה שהוא מעדיף הוא גם האמת המוחלטת עבור שאר היקום הנראה והנשמע, מפריחים אקסיומות לאוויר הפורום, ומתעלמים מהמציאות שנגללת בפניהם אפילו בשרשור הזה עצמו, שבו יש באופן ברור לגמרי לכל מי שטורח להסתכל -- בתקווה שהוא מסוגל להבין עברית פשוטה -- שקיימים כאלה שמעדיפים ויניל וכאלה שמעדיפים דיגיטל, למרות שלטענת שני הצדדים אין אף אחד שמעדיף אחרת מהם.

יאללה, תתווכחו עד שייצא עשן לבן, או ורוד, או ירוק, אבל אל תפסיקו לפני שברור לכל העולם מי צודק!!!

(התשובה הנכונה ידועה מראש: אף אחד משני אלה, אבל שניהם מסרבים להכיר באפשרות :) )
דיברתי על עובדות
לא העדפות
טכנאי שהיה בזמן ההקלטה ואומר לך שרק בדיגיטל יש 0 הבדל בין ההקלטה עצמה לפלייבק
לבין ויניל שמוסיף סאונד משל עצמו
נראה שאתה לא מסוגל להתמודד עם טיעון אקסיומטי זה אז אתה פונה לטיעוני אד הומינם בשקל
לא נורא ;)
איזה רמקולים יש לך? משום מה עדיין לא אמרת

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
דיברתי על עובדות
לא העדפות
טכנאי שהיה בזמן ההקלטה ואומר לך שרק בדיגיטל יש 0 הבדל בין ההקלטה עצמה לפלייבק
לבין ויניל שמוסיף סאונד משל עצמו
נראה שאתה לא מסוגל להתמודד עם טיעון אקסיומטי זה אז אתה פונה לטיעוני אד הומינם בשקל
לא נורא ;)
איזה רמקולים יש לך? משום מה עדיין לא אמרת
עובדה אחת היא שדיגיטל עדיף ללא תחרות בכל אספקט טכנולוגי ומדיד, כולל מדידות שמראות על קירבה גדולה יותר לסרט המאסטר. כתבתי את זה ב-76,992 מקומות אפילו בשירשור הזה, אז אין לך מה לקשקש שאני לא "מתמודד" עם העובדה הזו.

עובדה שניה היא שיש כאלה שמעדיפים ויניל, לא למרות אלא בגלל סוגים מסוימים של עיוותים שיש בו, אבל אתה מסרב להכיר בקיומם.

אתה תקוע עם העובדה הראשונה כאילו היא מייצגת את כל המציאות וכל הטעמים, והיא לא.

חוצמזה, אתה לא יודע מה זו אקסיומה -- זה שדיגיטל עדיף טכנולוגית זו לא אקסיומה אלא ניתן להוכחה.
ואתה לא יודע מה זה אד הומינם -- פסילת הדובר במקום את טיעוניו, אבל פסלתי את כל טיעוניך אחד לאחד, כך שלפסול אותך זה לא אד הומינם.

וכבר פירטתי את המערכת שלי לבקשתך אפילו בשירשור הזה עצמו, מהמסד עד הטפחות, כולל לינק לגירסה קודמת שלה עם אותם רמקולים, אבל גם את זה לא קלטת.

אנחנו רגילים. לא נורא :)

נ.ב., כל זמן שלא פירטת את המערכת שלך, אין לך מה לנדנד לאחרים בנושא. אתה אפילו לא צריך להיות ראשון, אני כבר נעניתי לבקשה. עכשיו תורך, לפני כל אחד אחר שהוא.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
166
נקודות
43

11:00-14:00
35:00-40:00

אני מניח שגם הוא יוגדר כקשקשן צמרת וישוטח בהפצצות בפוסטים הבאים. בכל מיקרה לי יש מגבר ורמקולים של אודיו נוט (לצערי אני לא יכול להרשות לעצמי מערכת מלאה) ואין לי שום כוונה לעבור למקום אחר. יום טוב.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113

11:00-14:00
35:00-40:00

אני מניח שגם הוא יוגדר כקשקשן צמרת וישוטח בהפצצות בפוסטים הבאים. בכל מיקרה לי יש מגבר ורמקולים של אודיו נוט (לצערי אני לא יכול להרשות לעצמי מערכת מלאה) ואין לי שום כוונה לעבור למקום אחר. יום טוב.
כל פעם גורו תורן עם השטויות שלו. אני בטוח שהוא פיתח ציוד טוב, אבל זה לא מונע ממנו לדבר שטויות, כמו למה אנלוג עדיף לדעתו: מתחילים מטייפ אנלוגי (האפשרות להתחיל מטייפ/קובץ דיגיטלי לא קיימת אצלו), מעבירים לדיגיטל (בכל מקרה יש אכן המרה אחת לדיגיטל בהתחלה), עושים מה שעושים, ומחזירים לאנלוג, וכל זה מיותר, כי עובדה שלא צריך אף אחד מאלה כשנשארים באנלוג. נו, באמת: ב-pure analog אכן לא עושים את שתי ההמרות האלה, אבל עושים כל כך הרבה יותר שלבים בדרך, שבכל אחד מהם נכנסים הרבה יותר עיוותים מאשר בשתי ההמרות האלה, בפקטור של אלפים. אני מקווה שאין צורך להוסיף כדי להבהיר את עומק העיוות בהסתכלות.

אני לא אטרח להוכיח שהוא קשקשן מעבר לזה. אדלג על הכבוד ואחסוך שעה ו-8 דקות של מכור לצד אחד שפשוט לא רואה את הצד השני באותו להט.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
986
נקודות
113
עובדה אחת היא שדיגיטל עדיף ללא תחרות בכל אספקט טכנולוגי ומדיד, כולל מדידות שמראות על קירבה גדולה יותר לסרט המאסטר. כתבתי את זה ב-76,992 מקומות אפילו בשירשור הזה, אז אין לך מה לקשקש שאני לא "מתמודד" עם העובדה הזו.

עובדה שניה היא שיש כאלה שמעדיפים ויניל, לא למרות אלא בגלל סוגים מסוימים של עיוותים שיש בו, אבל אתה מסרב להכיר בקיומם.

אתה תקוע עם העובדה הראשונה כאילו היא מייצגת את כל המציאות וכל הטעמים, והיא לא.

חוצמזה, אתה לא יודע מה זו אקסיומה -- זה שדיגיטל עדיף טכנולוגית זו לא אקסיומה אלא ניתן להוכחה.
ואתה לא יודע מה זה אד הומינם -- פסילת הדובר במקום את טיעוניו, אבל פסלתי את כל טיעוניך אחד לאחד, כך שלפסול אותך זה לא אד הומינם.

וכבר פירטתי את המערכת שלי לבקשתך אפילו בשירשור הזה עצמו, מהמסד עד הטפחות, כולל לינק לגירסה קודמת שלה עם אותם רמקולים, אבל גם את זה לא קלטת.

אנחנו רגילים. לא נורא :)

נ.ב., כל זמן שלא פירטת את המערכת שלך, אין לך מה לנדנד לאחרים בנושא. אתה אפילו לא צריך להיות ראשון, אני כבר נעניתי לבקשה. עכשיו תורך, לפני כל אחד אחר שהוא.
אתה ממשיך לבזבז עליו אנרגיה שמחוברת למוט הארקה ישר לאדמה….
פשוט אין טעם.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
אז ההוא קשקשן וזה קשקשן וכולם קשקשנים ורק אתה שטוחן בשכל ימים שלמים, לא. וזאת למען ציבור הטמומטמים תוך סיכון בריאות עצמי למען כל הקשקשנים שאולי פעם יבינו באמת.
מניח שלחץ הדם שלך הוטב (מאחר וחזרת לטחון כאן) אבל ,
הדיבור הזה של אני ואפסי , הקושי להאזין ולשמוע דיעה אחרת, לכבד ואולי ללמוד וזאת מבלי להתפרץ ולקשקש ולבטל את הדעה האחרת-מאפיין שהביא את כולנו ברמה הלאומית להיכן שאנחנו היום- ממתינים לניצחון המוחלט ולמשיח.

איך הפוסט הזה נקרא ,על פי בחירת הפותח אותו? "קשקשן צמרת"

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אתה ממשיך לבזבז עליו אנרגיה שמחוברת למוט הארקה ישר לאדמה….
פשוט אין טעם.
רק עם התגובות שלך יש טעם :לב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אז ההוא קשקשן וזה קשקשן וכולם קשקשנים ורק אתה שטוחן בשכל ימים שלמים, לא. וזאת למען ציבור הטמומטמים תוך סיכון בריאות עצמי למען כל הקשקשנים שאולי פעם יבינו באמת.
הדיבור הזה של אני ואפסי , הקושי להאזין ולשמוע דיעה אחרת, לכבד ואולי ללמוד וזאת מבלי להתפרץ ולקשקש ולבטל את הדעה האחרת-מאפיין שהביא את כולנו ברמה הלאומית להיכן שאנחנו היום- ממתינים לניצחון המוחלט ולמשיח.

חזרת ל"ימיך הטובים" של מתקפות וביקורת אישיים במקום לתרום לתוכן.

אם מגדירים "קשקשן" כמי שמדבר/כותב הרבה, ללא קשר לתוכן, אפשר להגדיר אותי כ"קשקשן", אם כי לפי הגדרה זו, גם הרבה מזוכי פרס נובל בספרות הם "קשקשנים". אני משתמש במילה זו בהקשר של מי שמקשקש דברים שאינם נכונים.

ב"רמה הלאומית" אין שום דבר שהוא נכון ולא נכון אובייקטיבית. כל אחד יכול לטעון מה שהוא רוצה ולחשוב שהוא צודק, ואין שום אפשרות *להוכיח* לו שהוא מקשקש, אפשר רק לומר לו ועל דבריו כל מה שרוצים. באודיו ובענפי מדע אחרים, המצב שונה.

אתה משתמש בהקבלות רטורית ומעוותות, ממש כמו הגרועים בפוליטיקאים ב"רמה הלאומית".

לעתים קרובות אני לומד ממה שכותבים כאן, אבל כיוון שאני לא אומר על כל דבר כזה "הנה למדתי", אחרים לא מבחינים במצבים שבהם אני לומד, אלא רק במצבים שבהם אני מסרב ללמוד שטויות.

כעובדה, אין לי שום קושי ללמוד ו/או לשנות את דעתי כשמה שנאמר מתברר כהגיוני, למרות שלא חשבתי כך בהתחלה. דוגמה מצוינת היא כל נושאי ה-RC ומה שקשור אליו. כמו הרבה אודיופילים פיוריסטים כפי שאני הייתי, חשבתי שזה מאריך מאוד את מסלול הסיגנל, וגם מפרק אותו לגורמים ומרכיב אותו מחדש, ומי יודע מה קורה באמצע. אבל לא רק ששיניתי את דעתי מקצה לקצה, גם רכשתי אחד בעצמי, וזה ישירות בעקבות מה שלמדתי כאן בפורום, בעיקר מרן. זו דוגמה "גדולה", אבל יש גם הרבה דברים "קטנים" יותר, אפילו ברמה היומיומית.

אני בהחלט מעריך אנשים שיודעים מה שהם אומרים, אבל אם מישהו כותב משהו שאינו נכון, זה לכשעצמו לא יגרום לי שלא להעריך אותו, אלא רק אם הוא מתעקש על דברים מופרכים, בלי לנמק או כשכל הנימוקים מופרכים באותה מידה.

כל הדיבורים על "אני ואפסי" הם לא לעניין. אני לא חושב שאני ידען גדול ו/או גאון הדור ו/או נעלה על אחרים, וכשאני מצביע על הבעייתיות בדברי אחרים אני מתייחס לנאמר, ללא השוואה לעצמי. אני מודה שלפעמים אני מאבד את הסבלנות מול אטימות מחשבתית, אבל זה בעיקר מתסכול, ואינו עניין של התנשאות. אני יודע שיש המייחסים לי התנשאות, אבל אין לי דרך *להוכיח* שזה לא המצב.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
לדעתי אתה קרוב לעלות על כיסא מפלט,
הרי אתה תמשיך להוכיח שאתה קיים.
מעדיף כורסאת טלוויזיה
זה יותר נוח

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113

מסכים איתך, אבל המקרה פה הוא חריג,
זו תופעה שנשמכת שנים ע"ג שנים,
והיא תופעה שעברה/סולקה ונדבקה מאתר העוסק באודיו והתחביב, לאתר אחר ומשם הגיע לפה,
מדובר בפיקציה ויש להתייחס אליו כך בהתאם.

לשים את הטרול הנ"ל, עם עמיר באותו LEVEL של דבורי סרק וקשקשת על נושאים שאין להם לא מושג ולא ניסיון מעשי או כל קשר לתחום,
סלח לי זה מעט מקומם.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
והיא תופעה שעברה/סולקה ונדבקה מאתר העוסק באודיו והתחביב, לאתר אחר ומשם הגיע לפה,

לשים את הטרול הנ"ל, עם עמיר באותו LEVEL של דבורי סרק וקשקשת על נושאים שאין להם לא מושג ולא ניסיון מעשי או כל קשר לתחום,
סלח לי זה מעט מקומם.
נראה לי שהוא התכוון הפעם ללכלך רק עלי, באופן אישי, ללא קשר לטרול.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
נראה לי שהוא התכוון הפעם ללכלך רק עלי באופן ישיר, ללא קשר לטרול.

לא נכנס לשם עמיר,
פשוט קראתי הדברים ומעט קומם אותי ההשוואה שנעשתה (שלא בצדק).

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
מאפיין שהביא את כולנו ברמה הלאומית להיכן שאנחנו היום- ממתינים לניצחון המוחלט ולמשיח.
אכן כן, אני ועוד יהודים רבים רוב יושבי הארץ היהודית ממתינים למשיח ב"ה שבוא יבוא ויסמן תחילתו של עידן טוב יותר, ולניצחון המוחלט שיכחיד את הנאצים דוברי הערבית.. טוב לדעת שהבחנת בכך.
אבל מה זה קשור לאודיו ולויכוח? אולי תתן דוגמא משיעור הגירושין הגואה וחוסר יכולת לפתור מחלוקת בין שני בגירים? אולי מהאלימות בכבישים? אולי הויכוחים המעייפים ליד התור של הגבינות בסופר?
החברה היהודית חברה ווכחנית עוד מימי יציאת מצריים והתלמוד, השאלה לצורך מה הויכוח? לשם ידע ותיקון או לשם ויכוח ואגו. בדף החמישי אני חושב כבר עברנו את יכולת התיקון, נשארנו עם אגו שזה בגימטריה 10, כלומר אני 10! פיקס! כל היתר? משיחיים!!! ואידך זיל גמור.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28

סלח לי זה מעט מקומם.
בכוח לדבר עליי למרות שאני בכלל לא הנושא של התגובה שלו ?
האמת זה מחמיא לי
:לב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
בכוח לדבר עליי למרות שאני בכלל לא הנושא של התגובה שלו ?
האמת זה מחמיא לי
:לב:

הקונוטציה הובהרה.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
אכן כן, אני ועוד יהודים רבים רוב יושבי הארץ היהודית ממתינים למשיח ב"ה שבוא יבוא ויסמן תחילתו של עידן טוב יותר, ולניצחון המוחלט שיכחיד את הנאצים דוברי הערבית.. טוב לדעת שהבחנת בכך.
אבל מה זה קשור לאודיו ולויכוח? אולי תתן דוגמא משיעור הגירושין הגואה וחוסר יכולת לפתור מחלוקת בין שני בגירים? אולי מהאלימות בכבישים? אולי הויכוחים המעייפים ליד התור של הגבינות בסופר?
החברה היהודית חברה ווכחנית עוד מימי יציאת מצריים והתלמוד, השאלה לצורך מה הויכוח? לשם ידע ותיקון או לשם ויכוח ואגו. בדף החמישי אני חושב כבר עברנו את יכולת התיקון, נשארנו עם אגו שזה בגימטריה 10, כלומר אני 10! פיקס! כל היתר? משיחיים!!! ואידך זיל גמור.
אל תחכה למשיח לפני ששמעת אותו בחדר שלך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור