מגברי סופר אינטגרייטד

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,758
נקודות
113
אבל למרות הכל בכדי לקבל רמה מסוימת , צריך ספק כמו שצריך , באם אפשר לכל צד בנפרד , ובכדי להתמודד עם אימפדנסים נמוכים לא רצוי שנאי קטנטן , בקשר לקדם , המשמעות היא נקיון , אפילו הפוטנציוצטרים ממש פשוטים בחלק גדול מהמשולבים (אלפסים בינוניים ) , היחידי שמותר להיוןת לו קל הוא קלאסD .
חוץ מזה , לך תרים פעם קדם שנאים רציני !

shushu

חבר משקיען
מעורבות
844
נקודות
113
המגבר הספציפי הזה ללא פוטנציומטר בקדם. זו השיטה החדשה שלהם. בדומה למה שאקיופייז עושים עם AAVA, אצלהם זה נקרא LECUA-EX. העסק עובד ברמת הרעיון בדומה ל R2R, ממירים המתח לזרם ואז סוכמים מתח בהתאם למצב בורר הווליום. המימוש הוא אנלוגי לחלוטין ולא משתמש בפוטציומטר.

הם המציאו את זה בקדם שיש לך ה c1000f. גם שם זה עובד אותו הדבר ללא פוטנציומטר. קיצר טכנולוגיית חלל ;)

נערך לאחרונה ב:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,145
נקודות
113
סיקרנת. מה המחיר שמעליו אין קשר לאיכות?
חג שמח רונן,

אני אומר את זה מהיום הראשון שאני כותב כאן.

זה מאוד משתנה .
אבל אם אני נתקל הרבה במוצר שעולה עשירית וטוב יותר או רמקול שעולה כמו בית אבל נמדד כמו רמקול מעבדת חובבים וכמובן שזה גם שמיע לגמרי - זה אומר מספיק.
מה שכן זה הולך ומחריף. זאת אומרת - החברות המיושנות עדיין פונות לאודיופיל הותיק - מעלות מחירים ומספקות אפס נתונים על המוצרים שלהם כאשר רובן כלל לא יודעים את כל הנתונים של המוצרים שלהם.(שכיח במיוחד ברמקולים).

וחברות צעירות פונות לקהל צעיר יותר,חשדן יותר, מלומד יותר בתחום שרוצה ביצועים ולא אגדות.פה אתה מקבל הרבה מידע ומחיר אחר לגמרי.

כמובן שיש חברות ותיקות שעדיין מספקות מוצר טכני נהדר אבל הן המיעוט.
אני רואה גם שחלק מהחברות הותיקות מיישרות קוו לטרנד הז וזה נהדר - כי כך זה היה אמור להיות מלכתחילה.

לא לשכוח שגם יש שוק אסייאתי מטורף שרוצה מחירים מדומיינים וציפויים נוצצים וכו - אבל זה, עבורי לפחות, תחביב אחר.

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
121
נקודות
43
בעבר היה לי את ה 509 הקודם, היום שילוב בין הפאוור M10X והפרה CL1000 מנורתי החדש יחסית. פער גדול במחיר ובהחלט גם בסאונד

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור