מגברי סופר אינטגרייטד

shushu

חבר משקיען
מעורבות
844
נקודות
113
הוא לא התכוון לזה לפי דעתי.
יש רמות שונות של אריזה בשאסי אחד כאשר מה שמבדיל בינהם זה כמה קומפוננטים משותפים הם חולקים למעט השאסי.
נכון, ניתן לייצר בעקרון קדם מגבר ומגבר כך שלכל אחד ספק משלו באותו השאסי... במצב כזה כנראה ההגדרה היא שהמגבר לא משולב, ביחוד אם הספק הוא חיצוני עם כניסות מתח נפרדות לדרגת הקדם וההגברה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,605
נקודות
113
אני חושב שהשאלה הנכונה היא בהינתן תקציב נתון , האם עדיף לקנות

אופציה 1: אינטגריטד ב100% מהסכום (למשל הגברה ב20Kִ$)
אופציה 2: לחלק את התקציב לפאואר + פרה (למשל POWER ב$10K ּוPRE ב10Kִ$)

אני חושב שההשוואות שהחברים הוסיפו היא לסטים של פאואר + פרה בתקציב פי 2 או פי 3 לעומת אינטגריטד ואז ההשוואה לא הוגנת

זה מאוד תלוי רונן

במקרה של הליאוניידס (למשל)

זה פיזית פרה + פאואר ב "קופסא" אחת
דאבל חשמל, דאבל סוויץ.

עם זאת ההפרדה מייצרת (תלוי בחברה) מעין Extended של הדברים...אם השאלה לשלם כפול על זה, כמו במקרה של 150 או 300, זה כבר משהו שאי אפשר לענות עד שלא בודקים ועושים את הקלקולציה בראש והכיס.

נניח חברה שמייצרת משולב ב 100% מחיר
ומייצרת באותו סכום 100% הפרדה
ההפרדה כמובן תיקח!, יש משמעות להפרדה טוטלית בין הרכיבים.
וגם אם עולה פי 1.5 יותר ו/או פי 2...

אבל זה בעיקר כל מקרה לגופו.

היתרון אגב במשולב (מעבר לחסכונות) זה ההתאמה המושלמת!! עם הפרה הבנוי...ולא צריך לשבור הראש בהתאמת חלקים.

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,881
נקודות
113
אם היה לי רק תחביב אחד והוא אודיו אז תמיד הייתי לוקח מערכת עם חלקים נפרדים ולו רק בגלל הנראות והסקסיות של סטנד שלם מלא בחלקים יפים ונוצצים עם נורות כחולות והוואו פקטור בסלון.
אבל בגלל שיש לי כמה תחביבים שכולם יקרים, אני נאלץ לשרוף את הירושה של הילדים בחלוקה הגיונית בין התחביבים השונים אז למרבה הבאסה בחרתי במשולב :שתוי:

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
357
נקודות
83
יש משולבים שהם הקצה בליין של היצרן למשל המשולב של destination audio
עם ספק חיצוני

Screenshot 2024-10-16 144807.png

או ה Ongaku של קונדו היפנים וגם של האודיונוט האנגלים

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
113
בגלל במגבר 2 קופסאות עם ספק חיצוני והוא כבד משקל אז הוא בקצה העליון של הליין? ל ASR יש מגבר משולב שהוא 3 חלקים כל חלק משקל כבד וגם עם סוללות, סטנד שלם 3 מדפים רק מגבר משולב, אז זה בקצה של הקצה של האולטרא ?! אז מה זה אומר ?!

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
339
נקודות
63
בהקשר לגישה והשאיפה בנושא השרשור,

הכל תלוי לאן רוצים לקחת את התוצאה האופטימלית (ככל הניתן).

אם זה בפירוק ל-גורמים והתאמות.

או יחידה אחת שתעשה הכל (אולי גם קפה).

אין צל של ספק שהחסכון פשוט אדיר! כאשר עובדים עם "משולב".

כלכלה
מקום
העמדה
חשמל
כבילה
ועוד...

ויש כמובן "משולבים" מחברה X שעדיפים סונית והתנהגותית על צמדי פרה-פאואר מחברה Y.

אבל כפי שכבר ציינתי
ההבדלים בלא מעט חברות
המעבר מ-משולב איכותי (ואפילו קיצוני טוב) להפרדה מאותה חברה - הם יכולים להיות דרמטיים ויכולים ומשנים לחלוטין את התנהגות הרמקול.

בחלק מהחברות
קשור ל GRIP, דינאמיות יציבה בכל ווליום ופוקוס!
יפה כתבת .. מסכים לכל מה שנכתב

שאלה שמעניינת אותי ..
הציוד שלך ברובו מגיא רגואן , גיא מביא את הרמקולים של זלאטון וגם את של KAISER
מדוע העדפת את הרמקול של KAISER על ZELLATON ? האם השווית בין 2 הדגמים של החברות ?מה ההבדלים ומדוע בחרת דווקא בKAISER ?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,605
נקודות
113
רונן
מורכב

מכייון שזה גולש מנושא הדיון
אפרט לך בשמחה בפרטי.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,758
נקודות
113
שניהם פגז , מכיר הזלטון טוב מרן מויאל , רמקול נפלא !!!! את הקייזר שמעתי במינכן שעות מחובר לציוד של קונדו ,אנשים נכנסו לשם בדחילו ורחימו כאילו מדובר בארוע דתי ,ובאמצע יושב ערס בת ימי ומנסה שעות להבין על מה הצעקה ? אבל לך תבין את הטעם היפני , יצאתי משם נבוך , או שאני מטומטם או שחצי עולם לא מבין כלום, (מהקונדו הזה) , כנראה שהרמקול מצויין , רק תפעילו אותו רבאק ,ולא עם 10W שבקושי מזיזים אותו וגם זה ב50 די בי עם איזה כינור בודד באמצע מוקף באנשים אחוזי חרדת קודש , ניסיתי כמובן לשנות התנאים קצת , אבל היפנים לא הבינו אנגלית ואפילו פנטומימה ,כשוכלם מסתכלים עלי וחושבים "מי זה האדיוט הזה ?)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,758
נקודות
113
הבעיה שלי כנראה שאני שואף לטעמי להגיע למשהו חי, ואנינות טעם ממני והלאה , נראה לי הונאה משולבת בציוד עם רפיוטיישן ללא כיסוי ופאסון מכאן עד השמיים שלא לדבר על המחיר , אני עדיין בדעתו של דן נגר שניתן לקבל תוצאה מעולה מציוד במחירים סבירים כל עוד אתה יודע מה אתה עושה .

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,222
נקודות
113
שניהם פגז , מכיר הזלטון טוב מרן מויאל , רמקול נפלא !!!! את הקייזר שמעתי במינכן שעות מחובר לציוד של קונדו ,אנשים נכנסו לשם בדחילו ורחימו כאילו מדובר בארוע דתי ,ובאמצע יושב ערס בת ימי ומנסה שעות להבין על מה הצעקה ? אבל לך תבין את הטעם היפני , יצאתי משם נבוך , או שאני מטומטם או שחצי עולם לא מבין כלום, (מהקונדו הזה) , כנראה שהרמקול מצויין , רק תפעילו אותו רבאק ,ולא עם 10W שבקושי מזיזים אותו וגם זה ב50 די בי עם איזה כינור בודד באמצע מוקף באנשים אחוזי חרדת קודש , ניסיתי כמובן לשנות התנאים קצת , אבל היפנים לא הבינו אנגלית ואפילו פנטומימה ,כשוכלם מסתכלים עלי וחושבים "מי זה האדיוט הזה ?)
מסכים איתך 200% לגבי החדר המדובר במינכן. יאמבה שופוני בלי שום דבר ממשי של סאונד.
אבל!!! שמעתי את הרמקול הזה במערכת אחרת וזו הייתה חיה אחרת לגמרי.
לא מבין מה ומדוע עשו שם במינכן סאונד כזה אנמי מרמקול עם כאלו יכולות. לפעמים היפנים שומעים דברים שרק הם מבינים ושאר העולם כאילו מתפעל כי היפנים אמרו שזה וואוו.
אני קורא לזה סאונד של ״נינג׳ה״. פרט לזה שהפעיל אותו, אף אחד לא יודע שהוא היה שם. ;)

למה

חבר משקיען
מעורבות
819
נקודות
113
תתחדש ותהנה. איזה כייף להתחדש לקראת החגים ועוד בתקופה המסוייטת,שאנחנו עוברים.;) אם לא קשה נא לפרט את שאר חלקיי המערכת ואולי אפילו איזה צילום לשטוף את העיניים. חג סוכות שמח.:שתוי:

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
357
נקודות
83
מסכים איתך 200% לגבי החדר המדובר במינכן. יאמבה שופוני בלי שום דבר ממשי של סאונד.
אבל!!! שמעתי את הרמקול הזה במערכת אחרת וזו הייתה חיה אחרת לגמרי.
לא מבין מה ומדוע עשו שם במינכן סאונד כזה אנמי מרמקול עם כאלו יכולות. לפעמים היפנים שומעים דברים שרק הם מבינים ושאר העולם כאילו מתפעל כי היפנים אמרו שזה וואוו.
אני קורא לזה סאונד של ״נינג׳ה״. פרט לזה שהפעיל אותו, אף אחד לא יודע שהוא היה שם. ;)
זה?

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
357
נקודות
83
בגלל במגבר 2 קופסאות עם ספק חיצוני והוא כבד משקל אז הוא בקצה העליון של הליין? ל ASR יש מגבר משולב שהוא 3 חלקים כל חלק משקל כבד וגם עם סוללות, סטנד שלם 3 מדפים רק מגבר משולב, אז זה בקצה של הקצה של האולטרא ?! אז מה זה אומר ?!
שהתכוונתי "קצה" התכוונתי שהוא הכי יקר :)

בד"כ משולבים הם דגם הכניסה עם תג מחיר נמוך יחסית.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,605
נקודות
113

אני מאמין שדובר על ה Classic C3 שהודגם במינכן עם הגברה של KONDO
אם איני טועה ב 2017 או 2019

החברים ששמעו שם (בזמנו), ובכלל מהביקורות, טענו שזה הסאונד הכי טוב ששמעו.

אבל נראה שיש גם מי שחשב אחרת.

טוב שהתחום הזה מגוון עם שלל צבעיו, דעות וציוד.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,605
נקודות
113
רונן
מורכב

מכייון שזה גולש מנושא הדיון
אפרט לך בשמחה בפרטי.

רונן

בתמצית ארשום גם פה (חח יצא גם ארוך לאחר התמצית).

שנת 2021
התקבלה החלטה לשדרג הרמקולים שהיו לי (wilson maxx 2)

הייתי נעול על Wilson ורק wilson
והיה שיח שגלש לרצינות להזמין את ה ALEXX
אך נתקלנו ב issues למיניהם.
בעיקר דמי קדימה שנדרשו שלא יכולתי לעמוד בהם.

ולכן פניתי לאלטרנטיבות אחרות
מהכיוון של Wilson ממה שהודגם לי לא הרשים אותי במיוחד, למרות הערכתי הרבה.

בדיוק ה Zelatton evo ploral נכנס ובמקביל גם kaiser Vivache.

ה Classic C3 בגרסה המשודרגת שהיה אצל גיא בנוסף, בכלל לא היה בתקציב

ה Zelatton Ploral המדובר, שמעתי רבות אצל גיא עם שלל הגברות
כולל ה Leonidas של Pilium
מאוד התרשמתי.
והיה בהחלט קנדידט לרכישה.

ה Vivache דיי נמכרו מהר, ולא הספקתי להתרשם מהם, וגם הפעם שכן שמעתי היה ביקור קצר שהשאיר טעם לעוד....

באותו זמן לאחר הבדיקה אצלי של אלקטרוניקה, גרם למעשה להשהות את עניין הרמקולים ולהתמקד בהגברה.

התקציב נגמר לחלוטין !

כשנה לאחר שחייתי עם הסט החדש וה Maxx 2
והחל שוב להרהר ולגרד המצח, על האפשרות להחלפת הרמקולים.

התקציב היה בעייתי גם לאחר זיכוי יפה על ה maxx 2
ושוב נכנס שיח על ה Zelatton המדובר - שנכנס לתקציב בלחץ.

ה classic 3 שהיה אצל גיא לא היה בכלל באופק ולא בתכנון (רחוק מהתקציב) ובכל פעם שהגעתי לגיא לביקור, היו רמקולים אחרים בהדגמה, וה-Classic C3 עמדו בצד והיו גם כך לא למכירה.

ואז חבר טוב גרם לי להרהר ואמר לי
"יצא לך לשמוע ה classic של גיא?"

אמרתי ששמעתי ה vivache וממש אהבתי, אך הספקתי לשמוע אותם רק פעם אחת ובקצרה כי הביקור היה יחסית קצר
ובינתיים גם נמכרו,
ושוב חזרנו ל Zelatton ploral שנמכרו אך היה שיח למעבר..

טוב, חזרה לאותו חבר שגרם לי להרהר,
בקשתי מגיא, שיחבר לי אותם, עמדו בצד ולא היו למכירה, גיא אומר לי
בשביל ?
אמרתי אם אוהב, אולי נתאמץ לקחת ה classic 1 או שנחזור ל Zelatton.

הגעתי ל גיא
ה - PILIUM ליאונידס שהיה בתצוגה כבר נמכר

ו PILIUM אכילס, מגבר, היה מונח בצד וגיא עוד לא הספיק לחבר...
כך ששמעתי עם סט של אבסולר שהיה בתצוגה והיה מדהים בפני עצמו, כאשר שמעתי השילוב (פעם ראשונה ששמעתי ה CLASSIC C3)
הייתי המום !!!! שפריץ של דינמיות, LIFE LIKE, וטבעיות - מימדי גובה, רוחב, 3D STAGE היו מכל כיוון, היה נשמע כ"כ אמיתי ועולם אחר לגמרי ממה ששמעתי וזכרתי לפני.
שמענו רוק, ווקאל ועוד...

התעקשתי לשמוע עם PILIUM
יחד הרמנו מפלצת של 120 קג למרכז, וחיברנו הכל והפרה היה של ממיר ה MSB reference (או premier כבר לא זוכר מה היה בתצוגה)

ואז קבלתי סתירה ואגרוף !
שמענו את ליאונרד כהן, וחזרנו על אותם קטעים, התרסקתי, הכול קבל ממד חד יותר, ברור יותר ומוחשי יותר.

לאחר שכנועים :)
הכול היסטוריה.

ולסיכום
לאחר כל הסיפור
יש פה הרבה עניין של התאמה והרבה טעם אישי.

נערך לאחרונה ב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,222
נקודות
113
אכן. ציוד קרם דה לקרם ללא ספק. אבל משהו בחדר הזה פשוט לא עבד.
מצד שני אותו רמקול בחדר אחר עם ציוד אחר וזה כבר סיפור אחר למרות שגם אז עדיין אני מאמין שאפשר טוב יותר בתנאים נורמליים.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,222
נקודות
113
אני מאמין שדובר על ה Classic C3 שהודגם במינכן עם הגברה של KONDO
אם איני טועה ב 2017 או 2019

החברים ששמעו שם (בזמנו), ובכלל מהביקורות, טענו שזה הסאונד הכי טוב ששמעו.

אבל נראה שיש גם מי שחשב אחרת.

טוב שהתחום הזה מגוון עם שלל צבעיו, דעות וציוד.
ב 2019 החדר היה בינוני. נראה שהיוקרה העפילה על האובייקטיביות. קורה לכולנו מידי פעם.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,605
נקודות
113
אכן. ציוד קרם דה לקרם ללא ספק. אבל משהו בחדר הזה פשוט לא עבד.
מצד שני אותו רמקול בחדר אחר עם ציוד אחר וזה כבר סיפור אחר למרות שגם אז עדיין אני מאמין שאפשר טוב יותר בתנאים נורמליים.

גיא לדעתי - השיח היה על ה-CLASSIC 3 ולא על ה-GRAND
אבל אולי טועה, בכל מקרה לי יש CLASSIC 3 ולא GRAND.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור