מגברי סופר אינטגרייטד

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,605
נקודות
113
שמעתי אינטגרייטד נהדרים , דאגוסטינו , פיליום וגם הלקסמן המדובר
כולם נשמעים מדהים , בהנחה שלא מדובר ברמקול סופר לא נציל
ההבדלים בסאונד היום כבר לא גדולים כמו פעם ,

ההבדלים בין המותגים שציינת הם עצומים!

כאחד שהיה לו ובדק פיזית אצלו, כל המותגים שציינת, בין אם זה משולב או מגבר כוח (או מגבר כוח+פרה)

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
113
תמיד כשהיו לי משולבים ואמרתי לעצמי זהו, הגיע לו איזשהו פרה\פאוור ושבר את הכלים.
אנחנו רוצים להאמין בפשטות ובמינימאליות, אבל זה לא מחזיק.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
844
נקודות
113
מספר הבהרות

ה 509z בשונה ממוצרים אחרים שלקסמן תכננו בעבר אינו צובע כלל וכלל. המגבר הפתיע אותי כשהאזנתי לו בפעם הראשונה, מה שאומר בגדול שלא כדאי להביע דעה לגבי מוצרים שלא שמעתם.

דבר שני, הגברה בחלקים שלהם טובה יותר אין ספק אבל עולה בערך פי 3. מי שיכול להוציא סכום כזה אני מפרגן. אותי המשולב מספק בהחלט, זה מוצר אדיר! לפעמים כשמאזין למוזיקה אני בודק את מצב הנאסדק ברקע... הביצועים של המגבר הנ״ל גורמים לי להעדיף להשקיע את ההפרש מהגברת חלקים בשוק ההון ;)

דבר שלישי כמו שנכתב פה בעבר, אין טעם להגברה אולטרא יקרה כאשר אין השקעה רצינית באקוסטיקה. אצלי נקודת הפתיחה בסלון הביתי היא מאוד טובה. ראיתי כבר ציוד סופר יקר שנכנס לחדרים לא מתאימים, קטנים מידי, גדולים מידי, מהדהדים וכו. אז פרופורציות. הביצועים של המגבר הספציפי הזה פשוט אדירים.

לסיום, המגבר הוא אנלוגי לחלוטין ללא דאק. רשימת הפיצרים שלו נדיבה ביותר וכוללת טון קונטרולז ממושים טוב, uv meters למי שזה עושה לו את זה, כפתור loudness שנשמע מעולה, כאשר מאזינים בווליום נמוך בלילה (אנחנו יצורים ששומעים פחות בס בווליומים נמוכים), שתי יציאות אוזניות ופונו. לגבי הפונו, ה 509z מכיל מצבים ל mc high ו mc low מה שמאפשר התאמה למגוון גדול של ראשים. מכיוון שיש לי step up מאוד טוב אני משתמש דווקא בכניסת ה mm עם s/n פנומנלי. המגבר שוקל 30 קילו, איכות הבניה מדהימה.

לסיכום, תמיד יש טוב יותר, לא תמיד צריך... משולב ברמה הזו הוא כבר מעבר למה שנחוץ לי (ואני מהמורעלים) כדי להתענג על מוזיקה, מכל זאנר שהוא. ההפרש יעבור להשקעות והזמן הפנוי להאזנה למוזיקה, אולי קצת אקוסטיקה, במקום בציוד.

חג שמח ושקט לכולם, שמח להעיר פה קצת את הפורום ;)

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
113
נשמע ונראה מדהים תתחדש ותהנה אמן לשנים רבות של הנאה קדימה שייתן לך רוגע ושקט נפשי.
לגבי הסכומים שהזכרת (זה תמיד מגיע לכסף)לא צריך להשקיע אולטרא סכומים\סופר יקר אתה נכנס פה כבר לתחום של יוקרה סטטוס ושופוני, בשביל הגברה טובה\פרה פאוור טוב לא צריך לשבור קופת גמל, אתן דוגמא מנסיון אישי: גאמוט D200 שהיה לי עם הפרה שלו קוצר כל משולב שנתקלתי בו , שלא נדבר על סט כזה של EDGE.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,758
נקודות
113
אני לא כל כל אוהב את ההתלהבות מאינטגרייטד ,זה בערך כמו לומר אני 165 סמ ושוקל 60 קילו , ואני טיפוס של 100 קילו 185 סמ !
בקשר למגברי קלאס D , אני בעד מאוד כי הם שקופים (תלוי איזה ) , חזקים פחד ואי אפשר לקפל אותם בשום אימפדנס על גבול הקצר , יש לי בבית ANTEM M1 מונובלוקים, הוא 2000 W ב8 אוהם , מחזיק עד 1 אוהם , ואני מפעיל איתו ריבון בנצילות של אולי 70 DB ,אצלי הוא משולב עם רמקול סופר נציל מופעל שפופרות ( מתואמים ביניהם ) , בנוסף יש מערכת נוספת מופעלת עם 4 מונו של לקסמן קלאס A , לכל אחד יש את הקדם שלו שזה קצת יותר מפותח מאיזה פרינט גמד באינטגרייטד , אבל קחו בחשבון שכותב לכם דפוק בשכל , שיהיה לכם חד שמח ושקט ,אוהב אותכם מאוד , עוד לא הספקתי לצעוק על שושו על האינטגרייטד , אבל גמר הכסף על הטסלה המטורפת החדשה שלו !

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,605
נקודות
113
בהקשר לגישה והשאיפה בנושא השרשור,

הכל תלוי לאן רוצים לקחת את התוצאה האופטימלית (ככל הניתן).

אם זה בפירוק ל-גורמים והתאמות.

או יחידה אחת שתעשה הכל (אולי גם קפה).

אין צל של ספק שהחסכון פשוט אדיר! כאשר עובדים עם "משולב".

כלכלה
מקום
העמדה
חשמל
כבילה
ועוד...

ויש כמובן "משולבים" מחברה X שעדיפים סונית והתנהגותית על צמדי פרה-פאואר מחברה Y.

אבל כפי שכבר ציינתי
ההבדלים בלא מעט חברות
המעבר מ-משולב איכותי (ואפילו קיצוני טוב) להפרדה מאותה חברה - הם יכולים להיות דרמטיים ויכולים ומשנים לחלוטין את התנהגות הרמקול.

בחלק מהחברות
קשור ל GRIP, דינאמיות יציבה בכל ווליום ופוקוס!

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
339
נקודות
63
"ה 509z בשונה ממוצרים אחרים שלקסמן תכננו בעבר אינו צובע כלל וכלל. המגבר הפתיע אותי כשהאזנתי לו בפעם הראשונה, מה שאומר בגדול שלא כדאי להביע דעה לגבי מוצרים שלא שמעתם."

לדעתי , לכל דבר במערכת יש חתימת צליל והוא "צובע" את הסאונד בחתימה שלו , החדר צובע , הרמקול צובע , האלקטרוניקה צובעת , זה יכול להיות יותר לכיוון חם או קר , תחום תחתון או עליון מודגש או מוחלש ,יותר בהיר או יותר DARK , ישנם מערכות שחתימת הצליל היא עדינה יותר , ויש כאלה שזה משמעותי יותר , וישנו גם טעם אישי וסובייקטיבי (מה שישמע לך ניטרלי יישמע לאוזני צבוע ולהיפך) , וכל זאת מבלי להיכנס לדיון הפילוסופי של הסתירה המובנית בין היכולת לחשוב שהסאונד הוא ניטרלי וקרוב למקור כאשר לא שמענו מעולם את המקור

ובלי כל קשר ,כל הדיון הזה לא רלבנטי לLUXMAN , אלא נאמר באופן כללי , הLUXMAN הוא אחד המותגים שבאופן אישי אני הכי אוהב , גם בגלל המראה שלהם, אם היה תחרות עיצוב , הם היו זוכים במקום הראשון מבחינתי , האלומיניום המוברש , הMETERS עם התאורה האחורית , חוגת הVOLUME בגודל הנכון (יש היום מגברים של 6 ספרות שאין להם METERS ואין להם אפילו חוגת VOLUME שזה בסיסי בעיניי) , גם בגלל ההיסטוריה של המותג , גם בגלל הסאונד הנעים , זה MADE IN JAPAN , וגם בגלל שהיבואן שמייבא אותם (ערן) הוא אחד האנשים המקסימים שפגשתי בתחום הזה , אם הייתי קונה היום INTEGRATED חדש , אין ספק שLUXMAN היה המועמד מוביל לקנייה

joda5

חבר משקיען
מעורבות
107
נקודות
63
אחלה שניצל הבעיה שאנשים עדיין בדעות קדומות וחוששים מקלאס d . ,האמת שלעצמו זה אחלה ויש לי אבל אני מחפש למכור ולא רואה התענינות . ומה שכתבת מקווה שיוריד להם את החששות.
פשוט הרמקולים שלי מתחברים למנורות יותר
וזה שהמכשיר לא שהוא לא טוב הוא מצוין.
אני לא כל כל אוהב את ההתלהבות מאינטגרייטד ,זה בערך כמו לומר אני 165 סמ ושוקל 60 קילו , ואני טיפוס של 100 קילו 185 סמ !
בקשר למגברי קלאס D , אני בעד מאוד כי הם שקופים (תלוי איזה ) , חזקים פחד ואי אפשר לקפל אותם בשום אימפדנס על גבול הקצר , יש לי בבית ANTEM M1 מונובלוקים, הוא 2000 W ב8 אוהם , מחזיק עד 1 אוהם , ואני מפעיל איתו ריבון בנצילות של אולי 70 DB ,אצלי הוא משולב עם רמקול סופר נציל מופעל שפופרות ( מתואמים ביניהם ) , בנוסף יש מערכת נוספת מופעלת עם 4 מונו של לקסמן קלאס A , לכל אחד יש את הקדם שלו שזה קצת יותר מפותח מאיזה פרינט גמד באינטגרייטד , אבל קחו בחשבון שכותב לכם דפוק בשכל , שיהיה לכם חד שמח ושקט ,אוהב אותכם מאוד , עוד לא הספקתי לצעוק על שושו על האינטגרייטד , אבל גמר הכסף על הטסלה המטורפת החדשה שלו !

shushu

חבר משקיען
מעורבות
844
נקודות
113
לא עוד פעם מקור....
יש מגברים שצובעים יותר וכאילה שפחות, קל להבדיל, זה לא מסובך. המגבר הספציפי הזה ניטרלי ביותר.

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
339
נקודות
63
לפני 3 שנים וחודש הייתי מאוד סקפתי
אך יתכן ש-"משולב" יכול להשמע טבעי ונכון יותר (לאוזניי) מאשר סט פרה - פאואר Reference של חברה שכה החזקתי ממנה. והנה קבלתי סתירת לחי!

ולאחר כמה שעות (בוקר סיזיפי אצלי, של בדיקה, אמרתי ליבואן (נקרא לו גיא ר.), !! תשאיר אותו פה !! לא זז!!
אותו יבואן אמר לי שממני הולך לכתב אתר לסקירה...המממממ (נקרא לו גיא א.) והחלטנו יחד שנעשה הזמנה ל חדש.
לא יודע מה עבר אלי באותו ערב, אולי הייתי תחת משהו, חחח, החלטתי לשנות ההזמנה ל פרה - פאואר "ביניים" (עלות פי 2 מהמשולב שנבדק) והזמנתי!! לאחר מכן הגיע הזדמנות שעד היום לא מעקל זאת...אבל זה כבר היסטוריה יציבה וחזקה שכבר 3 שנים מתלהב ממנה ומתרגש ממנה כל פעם מחדש.

לסיכום
החלטתי להשקיע את מה שהשקעתי במיוחד בכלים הכבדים והמרכזיים אצלי במערכת
בשביל - לא לפזול יותר לשום צד...
עד כה זה עובד (וזה נדיר עד בלתי אפשרי אצלי :))
יכול לומר שההבדל בין "משולב" (אם אפשר לקרא לו כך) לפרה פאואר מאותה חברה, גם ברמות הקיצון ביותר, הם דרמטיים!

איתי היקר

את האינטגרייטד המדובר של פיליום (לאונידס) , שמעתי בשילוב עם ZELATON אצל רגואן , והתוצאה הייתה פנומנלית בעיניי
יש גם סקירה שלהם באתר שכתב גיא שבחן אותם על הTIDAL CERA והתעלף מהביצועים שלהם
לפי הסקירה מדובר במגבר עם מחיר RETAIL של קרוב ל150000 ש"ח

אני לא יודע את התמחור של PILIUM אבל לפי בדיקה באינטרנט נראה שמדובר בסדר גודל של פי 2 במחיר לסט פרה + פאואר בסדרות הגבוהות שלהם
אני מכבד את הדעה שלך , שמדובר בהבדל עצום , אני מניח שהגברה שעולה כפול אמורה להישמע טוב יותר

אבל לדעתי האישית , וזאת דעתי האישית אני חשבתי ועדיין חושב שלפרק סכום של 6 ספרות על הגברה זה אובדן כל פרופורציה למחיר , מחיר של 150000 ש"ח לINTEGRATED או 300000 ש"ח לPREּּ+POWER נשמע לי מופרך לחלוטין ,בעיקר מכיוון שלסטאפ כזה מחובר רמקול וכבילה ומקור אנלוגי ודיגיטלי , שאם הם באותה רמה ,אז מדובר על סטאפ שיכול לעלות יותר מחצי מיליון ש"ח בקלות , ואולי אפילו להתקרב למיליון ש"ח

אז למרות שהתוצאה פנומנלית בעיניי , אני חושב שלהוציא סכומים כאלה על התחביב זה אובדן פרופורציה (אלא אם כן שם המשפחה שלך זה אריסון)
כמובן שהדעה שלי היא שלי בלבד , ואני מכבד כל דעה ושכל אחד יעשה את הבחירות שלו , ואם זה מה שגורם לך להיות מאושר אז זה מעולה , ואני מפרגן ומאחל לך את כל הטוב וההנאה שבעולם

yoav500

חבר אתר
מעורבות
14
נקודות
3
השאלה היא למה מתכוונים כשאומרים מגבר משולב. למגבר בקופסה אחת?
כי יש כמה וריאציות על זה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,881
נקודות
113
שושו תתחדש! עשית קנייה מאוד חכמה שתסגור לך את הפינה לשנים רבות בהנאה גדולה.
לגופו של עניין: אין שום בעיה פיזיקלית או טכנולוגית לארוז את שתי הפונקציות פרה וכח במארז אחד ולהגיע לרמת השקעה ותוצאה מטורפת.
זה עניין של שיווק ומיצוב, יש מדרג בליין של כל יצרן שמסורתית הוא הולך מהמשולב ״התקציבי״ לחלקים היותר מושקעים ויקרים.
אם יש יצרנים (ויש) שמוכנים להשקיע את הטופ שלהם במשולב, אז הוא בודאי ייצא פגז וברמה הכי גבוהה. אין סיבה מדעית שלא.
אבל אם אותו יצרן עושה גם חלקים, אז אין סיבה שהוא יעשה קניבליזם לליין שלו עצמו ולכן המשולב יהיה קצת פחות מושקע כך שהלקוח יראה את הערך המוסף במערכת חלקים היקרה הרבה יותר.
מכיון שהמוצרים ברמת ההיי אנד מאוד מאוד התיקרו מצד אחד, ומהצד השני המשולבים הטובים, מאוד מושקעים ומוצלחים, אז הבחירה לרוב האנשים צריכה להיות פשוטה.
אני הייתי מעדיף בכל יום משולב מעולה של אקיופייז או לקסמן על פני חלקים של יצרנים פחות מוקפדים ומושקעים.
עצם היותו משולב לא אומר כלום. רק התוצאה.
(אני מאוד נהנה ממשולב MBL שברשותי למרות שברור לי שמערכת חלקים של אותו יצרן נותנת יותר. במחירים של היום, זה בכלל לא התלבטות).

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,605
נקודות
113

היי רונן

בתחום המאוד קיצוני של התחום הזה, אכן המספרים לצערי רחוקים מלהיות נורמטיביים ושפויים, בהחלט ומסכים.

זה כמו גלגל של שלג

כאשר מחברים הגברה ברמה של Pilium (ואחרים לא רק..) אי אפשר להסתפק רק שם, ועל כן בונים סביב ובוחרים מחדש את ההתאמה ופה ההתאמה קריטית, רמקולים, מקור, חשמל וכבילה...

זה לא אומר שלא ניתן לייצר מערכת שתנגן איכות בזול משמעותית יותר, אבל האוזן בסופו של יום והרצון לתוצאה באמת גבוהה לעיתים משתלטת, אז לוקחים זאת בחשבון, מבחינת כל הנתונים.

הליאוניידס אפרופו והקצוות על שלו מקבלים עוד אוויר, עוד פוקוס, עוד שקט, עוד הפרדה, עוד מהכל...כאשר עוברים ממנו להפרדה.

יתכן והיה לי יותר פשוט להתמודד עם המחירים, מכייון שהמערכת הקודמת שלי היתה בנויה מרכיבים "יוקרתיים" כמו רמקולי ווילסון מקס 2, סט הרפרנס של karan, כבילה טופ (Reference XL) של Transparent, ממיר MSB Analog dac, ועוד ועוד...
ולפני גם היה מרכיבים יוקרתיים (MBL, ASR, Accuphase ) ולפני גם באופן יחסי של השנים וההשקעה, התוספת עוד הייתה ניתנה לעיקול מתמשך יחסי.

לכן גם ציינתי שהעדפתי במקרה שלי להשקיע, בשביל לא לפזול...

בדקתי אצלי פיזית אין ספור ציוד במיוחד ב 5 שנים האחרונות.

לגבי מחירים באופן כללי בנידון,
לצערי התחום היקר יותר, מרחיק לא מעט חובבים, זה בהחלט טרוף.
וזה רק מטפס יותר ויותר.

בנימה אופטימית זו
חג שמח לך ולכל החברים.

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
339
נקודות
63
אני חושב שהשאלה הנכונה היא בהינתן תקציב נתון , האם עדיף לקנות

אופציה 1: אינטגריטד ב100% מהסכום (למשל הגברה ב20Kִ$)
אופציה 2: לחלק את התקציב לפאואר + פרה (למשל POWER ב$10K ּוPRE ב10Kִ$)

אני חושב שההשוואות שהחברים הוסיפו היא לסטים של פאואר + פרה בתקציב פי 2 או פי 3 לעומת אינטגריטד ואז ההשוואה לא הוגנת

yoav500

חבר אתר
מעורבות
14
נקודות
3
משולב - קדם מגבר ומגבר באותו השאסי. זה המינימום שמגדיר אותו כמשולב.
כמובן יש משולבים שמוסיפים דאק ו/או פונו למכשיר, אבל אין הכרח שיהיו בו דאק/פונו כדי שיחשב משולב.
ומה עם מגבר משולב עם ספק חיצוני, כמו סימפוניק ליין?
או שני מונולוקים עם קדם באחד מהם, כמו MAVIS?

shushu

חבר משקיען
מעורבות
844
נקודות
113
השאלה היא למה מתכוונים כשאומרים מגבר משולב. למגבר בקופסה אחת?
כי יש כמה וריאציות על זה.
כמובן יש משולבים שמוסיפים דאק ו/או פונו למכשיר, אבל אין הכרח שיהיו בו דאק/פונו כדי שיחשב משולב.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,881
נקודות
113
הוא לא התכוון לזה לפי דעתי.
יש רמות שונות של אריזה בשאסי אחד כאשר מה שמבדיל בינהם זה כמה קומפוננטים משותפים הם חולקים למעט השאסי.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
844
נקודות
113
ומה עם מגבר משולב עם ספק חיצוני, כמו סימפוניק ליין?
או שני מונולוקים עם קדם באחד מהם, כמו MAVIS?
לגבי הראשון הוא כנראה עדיין משולב
לגבי השני, וואלה לא יודע גם לא חשוב, כנראה יש שני מגברים ביקום שמתוכננים ככה...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור