מגברי סופר אינטגרייטד

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
357
נקודות
83
אכן. ציוד קרם דה לקרם ללא ספק. אבל משהו בחדר הזה פשוט לא עבד.
מצד שני אותו רמקול בחדר אחר עם ציוד אחר וזה כבר סיפור אחר למרות שגם אז עדיין אני מאמין שאפשר טוב יותר בתנאים נורמליים.
בטח זה החדר השני

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,222
נקודות
113
בטח זה החדר השני

לא. זה היה עם סט אפ של אפסילון.

guy1312

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
כמו שאמר שניצל . אפשר להוציא סאונד נהדר במחירים סבירים . כל עוד אתה מבין עניין

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
357
נקודות
83
סלבה
זה ה-Show Room של מהנדס Kaiser
החדר של Rainer Weber.

יש סרטון נוסף גם עם ה-Classic 3 עם PILIUM אצל ריינר.
וואי.. עשיתי גם הקלטה של Yuri Honing Trio - Walking on the moon

זה היה ממש בתחילת דרכי .. לא היה לי אפילו DAC נורמלי

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
797
נקודות
113
בהקשר לגישה והשאיפה בנושא השרשור,

הכל תלוי לאן רוצים לקחת את התוצאה האופטימלית (ככל הניתן).

אם זה בפירוק ל-גורמים והתאמות.

או יחידה אחת שתעשה הכל (אולי גם קפה).

אין צל של ספק שהחסכון פשוט אדיר! כאשר עובדים עם "משולב".

כלכלה
מקום
העמדה
חשמל
כבילה
ועוד...

ויש כמובן "משולבים" מחברה X שעדיפים סונית והתנהגותית על צמדי פרה-פאואר מחברה Y.

אבל כפי שכבר ציינתי
ההבדלים בלא מעט חברות
המעבר מ-משולב איכותי (ואפילו קיצוני טוב) להפרדה מאותה חברה - הם יכולים להיות דרמטיים ויכולים ומשנים לחלוטין את התנהגות הרמקול.

בחלק מהחברות
קשור ל GRIP, דינאמיות יציבה בכל ווליום ופוקוס!
למיטב ידיעתי (לא בכול המקרים וחברות כמובן), אך די משוכנע שבחברות ״על״ המדוברות כאן - הבדל בין אינטגרייתד לפרה-פאוור זה ספק כוח, שאר הרכיבים זה דואל מונו זהים לגמריי (לא מדבר על קטע שבאינטגרייתד מוסיפים גם אופציות של דאק/פונו).
זה בא לידי ביטוי לרוב של עוצמה וגודל כמובן (מין הסתם טרנספורמר אחד מביא פחות ״כוח״ אלה אם כן ישימו איזה מונסטר). מעבר לזה חברות ״על״ לא מתפשרות על השקעה הפנימית.
וכן, אחלה פתרון בחיסכון מקום/כבילה וכו׳
בתחום לא שפוי אנחנו בשנים האחרונות וזה מאוד מעציב ומבעס… אפילו לחלום על מה שהוא ״על״ - לא מצליחים , כי זה הופך לסיוט:)
חג שמח!
@shushu - תתחדש ותיהנה!

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,605
נקודות
113
למיטב ידיעתי (לא בכול המקרים וחברות כמובן), אך די משוכנע שבחברות ״על״ המדוברות כאן - הבדל בין אינטגרייתד לפרה-פאוור זה ספק כוח, שאר הרכיבים זה דואל מונו זהים לגמריי (לא מדבר על קטע שבאינטגרייתד מוסיפים גם אופציות של דאק/פונו).
זה בא לידי ביטוי לרוב של עוצמה וגודל כמובן (מין הסתם טרנספורמר אחד מביא פחות ״כוח״ אלה אם כן ישימו איזה מונסטר). מעבר לזה חברות ״על״ לא מתפשרות על השקעה הפנימית.
וכן, אחלה פתרון בחיסכון מקום/כבילה וכו׳
בתחום לא שפוי אנחנו בשנים האחרונות וזה מאוד מעציב ומבעס… אפילו לחלום על מה שהוא ״על״ - לא מצליחים , כי זה הופך לסיוט:)
חג שמח!
@shushu - תתחדש ותיהנה!

אהלן גנדי חג שמח !

1. ברוב החברות - מדובר ב design שונה לחלוטין בין "משולב" לבין חלקים, לא מדובר פה רק עוד קופסא אלא, תכנון שונה לחלוטין לפחות בכמה חברות שאני מכיר.
2. זה לא רק עוד עוצמה ועוד כוח, דווקה זה פחות, אלא יותר שיפור חד בדינמיות, ובעיקר שליטה ואחיזה, יותר מיקרו-דינמיות, יותר שקט, הכל בא לידי ביטוי יותר, יותר פוקוס, אוויר, background ועוד...
3. אכן התחום הזה לצערי (נעשה) לא שפוי, ורק מחמיר.
4. חלומות עם זאת, מטרתן היא הגשמה, החיים קצרים מידי.
5. @shushu שכחתי לומר לך תתחדש - לקסמן ואקיופייז מעולים. לי אישית יש חיבה מאוד עמוקה ל אקיופייז.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
797
נקודות
113
אני חושב שהשאלה הנכונה היא בהינתן תקציב נתון , האם עדיף לקנות

אופציה 1: אינטגריטד ב100% מהסכום (למשל הגברה ב20Kִ$)
אופציה 2: לחלק את התקציב לפאואר + פרה (למשל POWER ב$10K ּוPRE ב10Kִ$)

אני חושב שההשוואות שהחברים הוסיפו היא לסטים של פאואר + פרה בתקציב פי 2 או פי 3 לעומת אינטגריטד ואז ההשוואה לא הוגנת
אופציות אלה ממש לא שוות רונן- אם מדברים על ציוד של אותה חברה כמובן וזה הקייס כאן - פרה-פאוור לא יעלו לך זהה לאינתגרריתד של אותה סדרה בחיים. אחרת זה כבר פשרות וחוזרים חלילה…

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
339
נקודות
63
אופציות אלה ממש לא שוות רונן- אם מדברים על ציוד של אותה חברה כמובן וזה הקייס כאן - פרה-פאוור לא יעלו לך זהה לאינתגרריתד של אותה סדרה בחיים. אחרת זה כבר פשרות וחוזרים חלילה…
אני לא מדבר בהכרח על ציוד של אותה חברה , השאלה שלי היא אחרת , אני אסביר

נניח שיש לי תקציב מסוים של כסף שאני מעוניין להשקיע בהגברה , זה הסכום שיש לי ואני לא יכול לחרוג

האם בתקציב הזה נכון יותר לשים את כל הכסף על אינטגרייטד (למשל 20K דולר)
או לחלק את התקציב לקניית פרה+פאואר (למשל 10K דולר לפרה ו10K דולר לפאואר)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
797
נקודות
113
אני לא מדבר בהכרח על ציוד של אותה חברה , השאלה שלי היא אחרת , אני אסביר

נניח שיש לי תקציב מסוים של כסף שאני מעוניין להשקיע בהגברה , זה הסכום שיש לי ואני לא יכול לחרוג

האם בתקציב הזה נכון יותר לשים את כל הכסף על אינטגרייטד (למשל 20K דולר)
או לחלק את התקציב לקניית פרה+פאואר (למשל 10K דולר לפרה ו10K דולר לפאואר)
אני היתי שם לפי התוצאה בלבד במקרה כזה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,758
נקודות
113
העסק נהייה בית זונות , כולם משבחים אינטגרייטד ,רק הקדם שלי שוקל 60 קילו , הכל נהייה יקר , ואתם מדברים כמו סטודנטים של שנות ה90 , פתאום אינטגרייטד נהייה להיט , מה זה ? תקנו כאלו לילדים !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,758
נקודות
113
תראו , בכדי לקבל ביצועים צריך "נחושת " ,כלומר שנאים מוליכים וכו , עכשיו קחו אינטגריטד 20 קילו , זה בעצם 10 קילו לצד , נכון אני פורט את זה לקילוגרמים ולאו דווקא תוצאה , אבל זה המשמעות של אחיזה ,לא מבין כלום "שניצל" מה?

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,758
נקודות
113
תראו ,למשל לדאגוסטינו יש מונובלוקים יפים קטנים וסופר יקרים בכדי לעבור מחסום האישה , לעומת זאת יש לו זוג מונו גדולים מאלומיניום מכוער שאוכלים את הגמדים בלי מלח בחצי מחיר , למה ?
(דורון דורך על הגדולים שמחליף כבלים ,עצבים )

shushu

חבר משקיען
מעורבות
844
נקודות
113
תראה אלדר,

קדם, בניגוד למגבר הספק, תפקידו לשנות ווליום (בדרך כלל להוריד גיין) ללא עוותים. בדרך כלל בקדם רק כניסה אחת פעילה, זו שאתה בוחר בבורר הכניסות. כל שאר הכניסות לא פעילות ולא באמת צריכות זרם.

מה מנסה להגיד? שקדם באופן כללי צריך ״פחות נחושת״ מדרגת ההגברה (למשל קדם פסיבי), לכן כן ניתן להגיע לרמה גבוהה של קדם במגברי סופר אינטגרייטד מושקעים, במידה והיצרן בחר לא לעגל פינות. ״רוב הנחושת״ בעצם מושקעת בדרגת ההגברה, ויש מספיק ממנה.

עדיין, אני בטוח שהגברת חלקים מאותה החברה והסדרה תהיה איכותית יותר. מנתונים שבדקתי בערך 10-15db יתרון ב s/n לעומת המשולב. רק מה פי 3 כסף...

וברמת הביצועים של המשולב הנ״ל (לא זול), גודל החדר, מרחק הישיבה, הרמקולים שלי והנצילות שלהם, אין לי רצון וצורך לשלם פי 3.

נערך לאחרונה ב:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,145
נקודות
113
אני פחות מסכים דווקא שעם ידע אפשר להוציא סאונד טוב במחירים סבירים.
זאת אומרת - מסכים - אבל זה ברור מאליו.זו לא הפואנטה.

הפואנטה היא שאין קשר בין מחיר לאיכות מעל מחיר מסוים - שום קשר. והמחיר הזה מגיע מוקדם מאוד - וזה לא במחירי אולטרא ששם בכלל אין קשר .
לא - אני לא מדבר על תמורה שולית פוחתת - אני מדבר על סאונד אבסולוטי ללא קשר למחיר.

שמעתי משולבים ששוקלים כלום ושום דבר שחיסלו חלקים נפרדים ששקלו טונה. כל הקשר בין משקל לאיכות שייך לתחום אחר.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
735
נקודות
113
אני פחות מסכים דווקא שעם ידע אפשר להוציא סאונד טוב במחירים סבירים.
זאת אומרת - מסכים - אבל זה ברור מאליו.זו לא הפואנטה.

הפואנטה היא שאין קשר בין מחיר לאיכות מעל מחיר מסוים - שום קשר. והמחיר הזה מגיע מוקדם מאוד - וזה לא במחירי אולטרא ששם בכלל אין קשר .
לא - אני לא מדבר על תמורה שולית פוחתת - אני מדבר על סאונד אבסולוטי ללא קשר למחיר.

שמעתי משולבים ששוקלים כלום ושום דבר שחיסלו חלקים נפרדים ששקלו טונה. כל הקשר בין משקל לאיכות שייך לתחום אחר.
סיקרנת. מה המחיר שמעליו אין קשר לאיכות?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,758
נקודות
113
תראה אלדר,

קדם, בניגוד למגבר הספק, תפקידו לשנות ווליום (בדרך כלל להוריד גיין) ללא עוותים. בדרך כלל בקדם רק כניסה אחת פעילה, זו שאתה בוחר בבורר הכניסות. כל שאר הכניסות לא פעילות ולא באמת צריכות זרם.

מה מנסה להגיד? שקדם באופן כללי צריך ״פחות נחושת״ מדרגת ההגברה (למשל קדם פסיבי), לכן כן ניתן להגיע לרמה גבוהה של קדם במגברי סופר אינטגרייטד מושקעים, במידה והיצרן בחר לא לעגל פינות. ״רוב הנחושת״ בעצם מושקעת בדרגת ההגברה, ויש מספיק ממנה.

עדיין, אני בטוח שהגברת חלקים מאותה החברה והסדרה תהיה איכותית יותר. מנתונים שבדקתי בערך 10-15db יתרון ב s/n לעומת המשולב. רק מה פי 3 כסף...

וברמת הביצועים של המשולב הנ״ל (לא זול), גודל החדר, מרחק הישיבה, הרמקולים שלי והנצילות שלהם, אין לי רצון וצורך לשלם פי 3.
אין עליך נשמה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור