מבחן Blind Test שכמעט והתבצע, אך החלטתי לבטלו מסיבות טכניות. אבל עוד לא אבדה תיקוותינו.

מצב
הנושא נעול.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
129
נקודות
43
@clip99

כבר הובן, הופנם, נרשם בפרוטוקול, הוסכם וכיו"ב שאותך מעניין מבחן רק בין כבלים שנמדדים זהה, וסיבת העניין היא לראות האם ייתכן שיהייו הבדלים בהאזנה כשאין סיבה מובנת-פיזיקאלית למה הם מופיעים.

עמיר
לא יודע לגבי אחרים , אבל כמו שכתבת- אותי תמיד עניין רק כבלים שנמדדים זהה בתחום השמע . מה הטעם להשוות אחרת , כאשר קיים סיכוי שמישהו כן יבחין בהבדל?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
לא יודע לגבי אחרים , אבל כמו שכתבת- אותי תמיד עניין רק כבלים שנמדדים זהה בתחום השמע . מה הטעם להשוות אחרת , כאשר קיים סיכוי שמישהו כן יבחין בהבדל?
הטעם הוא שהטענה היא שההבדלים המדידים הם זניחים מכדי שאוזן אנושית תבחין בהם.

עמיר

clip99

חבר משקיען
מעורבות
129
נקודות
43
כל הבדל , גם הזניח ביותר של 0.0 משהו דיבי , עלול להוות פרצה.. לכן לא לוקחים את הסיכון ..;) . לכן אני הייתי הולך על הבטוח מכל , כבלים זהים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
כל הבדל , גם הזניח ביותר של 0.0 משהו דיבי , עלול להוות פרצה.. לכן לא לוקחים את הסיכון ..;) . לכן אני הייתי הולך על הבטוח מכל , כבלים זהים.
זו "פירצה" רק מנקודת המבט הספציפית שלך, הייחודית לך, לא מבחינת שאלת "האם יש הבדלים בין כבלים" בצורתה המקובלת, כשטכנוקראטים למיניהם טוענים שאין.

זו לא פירצה מבחינת ההנחה שההבדלים המדידים זניחים.

עמיר

clip99

חבר משקיען
מעורבות
129
נקודות
43
זו "פירצה" רק מנקודת המבט הספציפית שלך, הייחודית לך, לא מבחינת שאלת "האם יש הבדלים בין כבלים" בצורתה המקובלת, כשטכנוקראטים למיניהם טוענים שאין.

זו לא פירצה מבחינת ההנחה שההבדלים המדידים זניחים.
עמיר
ברור שמדובר בהבדלים זניחים . ומה הרבותא ? מי תוקע לידינו שלא יימצא צדיק בסדום שכן ישמע? אגב, לא יודע מה טכנו' טוענים , אבל ברור שיש הבדלים , לא מובן מאליו שכולם שמיעים.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
החלמה מהירה גיא.
ורק בשורות טובות.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
אדון רוברט,
עד עכשיו התאפקתי מלהגיב. אבל אתה אדוני הגעת לשיא של כל הזמנים בבדיחה עצמית, ביזוי התחום, לעג וזלזול של חברי הפורום וגרוע מכל נהגת בהולכת שולל לא מקובלת באופן פומבי מול אדם שייצא מגדרו באופן חסר תקדים ברמה שטרם נראתה בהיסטוריה העולמית של התחום הזה. אין חיה בעולם שהייתה נותנת לך את התנאים שניתנו כאן.
התנאים שהוצעו לך לא היו חולפים בפינות האפלות ביותר במוחו של בכיר כתבי האודיו העולמיים. שלא לדבר על יצרן. נתנו לך תנאים הזוים שהיו מביישים רודנים היסטוריים ידועים לשמצה!!
אתה אדוני שפן ואדם הלוקה בחוסר באבני יסוד בסיסיות של דרך ארץ וכיבוד אדם לאדם. לבסוף יצאת שפן והיה ברור שזה מה שיקרה. כך נוהג אדם אשר מבין מבעוד מועד שהוא הכניס עצמו לברוך שגם אלוהים בעצמו לא היה מצליח לחלץ אותו ממנו. נפנפת "שלי הכי גדול" בכל דרך פתלתלה אפשרית ואז כשהיריב חשף את שלו ראשון המשכת ללעוג כאחד ההולך להוכיח לעולם משמעות חדשה למושג "שלי הכי גדול". כשעלה צילום של הצ'ק סופך כבר היה ברור לכל עין.

בקיצור,
לצ'יוואווה יש יותר וובוס ממך. יצאת קטן כחלקיק אבק ביום סוער.
סע לשלום אדוני. רק בריאות והצלחה בהמשך. ובפורום שלי לא תדרוך לעולם.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
לא. יש כאן היסטוריה מאוד ארוכה שהיום הגיעה לשיאה ברמה בילתי נסבלת.
תקרא את הפוסט מתחילתו ואז תבין. זה לבד מצדיק את תגובתי.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
734
נקודות
113
כמובן שקראתי. ההיסטוריה מוכרת לכל הוותיקים.
עדיין, לפעמים מוטב לסמוך על האינטליגנציה של הקוראים שהם מבינים היטב מה קרה כאן.
אין צורך להשפיל את המפסיד כשמנצחים.
זה רק מוסיף כבוד למנצח.
דעתי האישית בלבד....
נ.ב מעולם לא הכרתי, פגשתי, דיברתי עם רוברט.

נערך לאחרונה ב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
לא השפלתי איש. פשוט יש גבול לכל תעלול. פה "הנייר לא סופג הכל". יש כאן קהל קוראים וחברים ובראשונה יש כאן אנשים. הייתה כאן התנהגות לא ראויה מול האנשים והחברים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
ברור שמדובר בהבדלים זניחים . ומה הרבותא ? מי תוקע לידינו שלא יימצא צדיק בסדום שכן ישמע? אגב, לא יודע מה טכנו' טוענים , אבל ברור שיש הבדלים , לא מובן מאליו שכולם שמיעים.
ברגע שייש צדיק אחד בסדום ששומע הבדלים בצורה מובהקת, נגמר הסיפור של "אין הבדלים בין כבלים".

עמיר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אדון רוברט,
עד עכשיו התאפקתי מלהגיב. אבל אתה אדוני הגעת לשיא של כל הזמנים בבדיחה עצמית, ביזוי התחום, לעג וזלזול של חברי הפורום וגרוע מכל נהגת בהולכת שולל לא מקובלת באופן פומבי מול אדם שייצא מגדרו באופן חסר תקדים ברמה שטרם נראתה בהיסטוריה העולמית של התחום הזה. אין חיה בעולם שהייתה נותנת לך את התנאים שניתנו כאן.
התנאים שהוצעו לך לא היו חולפים בפינות האפלות ביותר במוחו של בכיר כתבי האודיו העולמיים. שלא לדבר על יצרן. נתנו לך תנאים הזוים שהיו מביישים רודנים היסטוריים ידועים לשמצה!!
אתה אדוני שפן ואדם הלוקה בחוסר באבני יסוד בסיסיות של דרך ארץ וכיבוד אדם לאדם. לבסוף יצאת שפן והיה ברור שזה מה שיקרה. כך נוהג אדם אשר מבין מבעוד מועד שהוא הכניס עצמו לברוך שגם אלוהים בעצמו לא היה מצליח לחלץ אותו ממנו. נפנפת "שלי הכי גדול" בכל דרך פתלתלה אפשרית ואז כשהיריב חשף את שלו ראשון המשכת ללעוג כאחד ההולך להוכיח לעולם משמעות חדשה למושג "שלי הכי גדול". כשעלה צילום של הצ'ק סופך כבר היה ברור לכל עין.

בקיצור,
לצ'יוואווה יש יותר וובוס ממך. יצאת קטן כחלקיק אבק ביום סוער.
סע לשלום אדוני. רק בריאות והצלחה בהמשך. ובפורום שלי לא תדרוך לעולם.
אתה סובל מ"אוטיזם קריאתי " אתה מנותק מסביבתך ? נמר בצהרים התהפך עם כל התנאים שהסכמנו אתמול בערב, ויתרה מזו עם התנאים שדיברתי איתו בטלפון כשעה תמימה היום בבוקר .....יש קורסים מצויינים בהבנת הנקרא - תרשם לאחד

clip99

חבר משקיען
מעורבות
129
נקודות
43
ברגע שייש צדיק אחד בסדום ששומע הבדלים בצורה מובהקת, נגמר הסיפור של "אין הבדלים בין כבלים".

עמיר
לכן אנחנו מחפשים כבלים ללא הבדל.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
אתה סובל מ"אוטיזם קריאתי " אתה מנותק מסביבתך ? נמר בצהרים התהפך עם כל התנאים שהסכמנו אתמול בערב, ויתרה מזו עם התנאים שדיברתי איתו בטלפון כשעה תמימה היום בבוקר .....יש קורסים מצויינים בהבנת הנקרא - תרשם לאחד

ברור.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113

רוברט. אם עוד פעם תכתוב שאני ברחתי ממבחן אתה מחוק מבחינתי. בתור אדם אתה מחוק. אל תשקר!

אתה זה שברח.

והנה. רוצה למדוד לפני? קח. תמדוד אותם על המגבר שלך ותבחר עם מה אני אבחן. מתאים לך?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,615
נקודות
113
לי, כקורא מהצד שלא טרח לרדת לעובי הקורה, נראה שסלע המחלוקת פה הוא החשש של רוברט שהכבלים של נמר נמדדים אחרת מכבלים "רגילים". אז למה לא למדוד אותם, לא הבנתי?
רוברט, תפסיק להתנקנק עם הטלת האשמה על נמר. עזוב אותך. יאללה, תתקדם. למה שלא תמדוד את הכבלים של נמר לפני שאתם מתחילים, ואז תעשו את המבחן?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט. אם עוד פעם תכתוב שאני ברחתי ממבחן אתה מחוק מבחינתי. בתור אדם אתה מחוק. אל תשקר!

אתה זה שברח.

והנה. רוצה למדוד לפני? קח. תמדוד אותם על המגבר שלך ותבחר עם מה אני אבחן. מתאים לך?
אכן לא ברחת, התהפכת ב 180 עם התנאים שלך, והם לא מקובלים עלי
נדבר על עניין המגבר בפרטי

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור