החיים קצרים בשביל ברייק-אין ארוך

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
ירדת מהפסים?

פיזיקה זה מה שמאפשר את כל ציוד ההקלטה וההשמעה, אז זה מה שמחסל את התחום??

אולי יש דברים לא מוסברים, אבל הפיזיקה של טיפול אקוסטי מוסברת בהחלט.

אתה הרמת להנחתה: הסברת שאצל עופר הצליל היה בעייתי למרות הציוד המצוין, כלומר הוא לא יודע להפיק צליל בעצמו, וגם לא מבחין שיש בעייה ומדגים לאנשים עם צליל שגורם לאוזניים לדמם.
בהחלט, פאק שלו ואמרתי לו זאת בפנים כי עופר לוקה בתסמונת של רוב היבואנים שנקראת "אני תמיד צודק", שלא תטעה אני בצד של אף אחד כאן פרט לשלי. אבל מוכיח את האג'נדה שלי שמערכת צריכה להיבנות מהיסודות של חשמל, תיאום וכו' ובסוף RC וגם זאת במקרים שממש מצדיקים מה שנקרא ניתוח לא אלקטיבי.
עופר הסביר שההדגמה ששמע או לא שמע רן, לא הבנתי בדיוק, היתה בתנאי סף, פאק שלו שלא למד אחרי כל השנים לא לעשות זאת, אבל איך שעופר תופס פרזנטציה של צליל, יש עוד הרבה ללמוד ממנו.

ושוב אתה פשוט מסרב להבין או לקבל שיש דברים שלא מדידים והם לא פחות חשובים בפעם האלף דמט.

נערך לאחרונה ב:

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
404
נקודות
63
פנה לח"כ הקרוב אליך שיעביר חוק לכלוא אותי על כך, רצוי אחד שהורשע במשהו כי יש לו ניסיון.

נמר לא מתיר דיונים פוליטיים ודתיים בפורום, ואני גם לא אוסיף להתווכח עם אנשים שמאמינים שהם שומעים ורואים משהו שלדידי לא קיים, בדיוק כפי שלא אתווכח עם סכיזופרן, זה חסר תוחלת, ודרך אגב, "..יש בו הרבה לא מוסבר פיזיקלית והרבה רגש שלא ניתן למדידה.." זה משפט הכי פרו אמוני שיש.
שהשוויתי בין האמונה המוחלטת של עמיר וחבריו ב RC לאמונה מוחלטת בהשם אין בכך שום קינטור דתיים ושום נשיאת שם השם לשווא, אבל בתגובתך יש דוגמה מצויינת לעיוורון ואי הסובלנות של המגזר הדתי ההרד-קור שיביא אותנו לחורבן בית שלישי.

אני לא יודע אם אתה עושה את עצמך. אני מקווה שכן.
אני פורש, חבל על כל שניה שהשחתתי בלנסות לענות לך.
המשך להתבזות ככל שתתאוה.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
אתה רק מעיד על עצמך שאתה לא מבין מה אתה שומע.
אצלך אוזניים מדממות זה אצלי צליל חי, מהיר ואנרגטי.
אתה מחפש צליל עגול ורומנטי שלא קשור למציאות. כמה פעמים שמעת את זה מהחבר הכי טוב שלך?
לא קלטת בכלל את הפוטנציאל המטורף של הרמקולים שהממו את תערכות מינכן שנתיים רצוף.
לזה קוראים חוסר נסיון.

חוצמה, שמעת סט בצורה לא מתוכננת, בקושי עבר הרצה. אין בך הגינות לומר את זה. אתה מעוניין רק להזיק
עם הרבה השמטות וציניות.
בדיעבד, עשיתי טעות שהסכמתי להדגמה כזאת. בטח לאנשים שעוסקים ברכילות והשמצות כדרך הטבע.

היום הסט מנגן חלום עם הגברה מתאימה של ריביירה (כפי שמוצג אצל היצרן למשל) וכינור כזה
אני מבטיח לך לא שמעת בשום מקום. כולל אצלך.

על הבסיס לא אתווכח איתך. אין לנו בסיס משותף לגבי אודיו.
עופר, אתה בסך הכל בחור נחמד, אז אני אסביר שוב, למרות, שעם כל הכבוד וההערכה, במיוחד לאור השם שבחרת לעצמך, "מאסטרו", מדובר בבסיס של הבסיס.

זה לא משנה אם אני מקשיב ל - Mad Max, או האחיות קרדשיאן עושות את הוליווד, או יצירה של אבישי כהן.

אין לזה שום משמעות.

ולכן כל החירטוטים על כינורות ושאתה מבין יותר ממני, בכל הקשור לחייו הצעירים של מוצרט, הם לא רלוונטיים.

ככל ויש בעיה הקשורה לסאונד, לטונאליות, לאיזון, לבאס, לבמה, לרזולוציה, לגובה, לעומק, הבעיות הללו יבואו לידי ביטוי בזמן שאבישי כהן מנגן, בזמן שטום הארדי משוחח עם שארליז, או בזמן שהאחיות קרדשייאן עורכות קניות על רודיאו דרייב.

זה לא ממש משנה לחדר...

והידע שלך, לא מעלה או מוריד, כי הידע שלך לא רלוונטי בכלל לנושא.

מבחינתו של החדר, יכול להיות לך ידע אדיר בהרכבת כינורות, או באיסוף בולים מסין, כל אלו, לא ממש משנים לבעיות המצויות בו, הם בסך הכל מעידים על חוסר ההתמצאות שלך בחומר.

אתה צריך ללמוד ולהעמיק בבסיס והבסיס, מה לעשות, קשור למחקרים, הנשענים, רובם ככולם על....קח ניחוש?...

על מדידות.

ברגע שלך ולאחרים כאן, המתבססים על החלפת כבלים, מרימי כבלים, שינוי עצים , החלפת שקעים, חיזוק ברגים, הכל כדי לפתור בעיות שהן בכלל קשורות לחוקים פיזיקלים, יהיה את הידע הזה, הם יבינו כיצד בכלל כל הסיפור הזה עובד, איך הדברים צריכים להשמע ומה נדרש לעשות , כדי להביא את המערכת שלהם....לשם.

עלה והצלח.

רן

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
95
נקודות
28
מישהו הרים לי להנחתה וסיפר שההדגמות של עופר קרעו את אוזניו, אינני יודע אם מדובר על המקום החדש או הישן, במקום החדש יש ציוד יקר ומצוין שמחובר נכון כולל איזה פילטר חשמל\בנק זרם ומשום מה הצליל חסר באס, מבט זריז בארון החשמל של עופר, החלפת ברייקר שהיה עימי וכל הספקטרום ירד למטה כדי להוציא את הבאס-מיד באס מן הצללים אבל מדובר באקמול שהראה שיש אפשרות לגשת לבעיה מהשורש תחילה לפני שרצים להוסיף סאבים.
עכשיו הכנופיה תענה בזלזול על חיזוק ברגים וכו' ולא תחשוב לשניה לשאול מה הוחלף, איפה, מה היתה התוצאה יותר בפירוט, ופשוט לא תבין למה היא עושה את הפורום הזה לגוב אריות שהרבה נמנעים להכנס אליו.
הנה אני מבקש שתפרט בבקשה מה הוחלף והיכן ? וכמו כן מדוע חשבת שיש להחליף את שהוחלף

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
הנה אני מבקש שתפרט בבקשה מה הוחלף והיכן ? וכמו כן מדוע חשבת שיש להחליף את שהוחלף
תודה על פנייתך, מכיוון שהפירוט המבוקש נוגע לעבודתי הפרטית מול לקוחות ולאור התגובות שקיבלתי בפורום אני אשאיר את המידע לעצמי ואתנהג כמו חכם ולא כמו פיקח.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
רן, מכל מלמדי השכלתי אבל אשאר כופר באלוהי המדידות.
ואם תרצה לשמוע כינור שלא ראה מדידה מימיו, אתה מוזמן.
אטמי אוזניים יחולקו בכניסה.

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
95
נקודות
28
אל יכעסו בעלי מלאכה אם אביא את תרגומו של דורי פרנס ליוליוס קיסר אשר לשייקספיר,

פלאביוס: לעוף! הביתה, בטלנים, הביתה!

יום חג היום? מה, אתם לא יודעים

שבתור בעלי מלאכה אסור לכם

להסתובב בְּיום חול בלי מדֵי

העבודה? אתה, מאיזה ענף?

נגר: אני, אדוני - נגר.

מורלוס: איפה סינר העור והסרגל?

מה הִתְגנדרְתָּ בְּבִגדי שבת?

אתה, אדון, מאיזה ענף?

סנדלר: האמת, אדוני, יחסית לאיש מקצוע טוב, אני מה שהיית קורא סתם תפרן.

מורלוס: אבל מאיזה ענף? ענה ברור.

סנדלר: ענף, אדון, שהלוואי מותר לי לעבוד בו במצפון נקי - בקיצור, אדוני, אני מנהל את אי-נעל-העולם.

פולביוס: איזה ענף, לכלוך! טינופת, איזה?

סנדלר: לא, בבקשה ממך, אדוני, אל תתפוצץ עלי; אבל אם תתפוצץ, אדוני, אני יכול לתקן אותך.

מורלוס: מה זה אמור להביע? לתקן אותי, חתיכת חצוף?

סנדלר: נו, אדוני, לסנדל אותך טוב.

פלאביוס: אתה סנדלר, כן?

סנדלר: תאמין לי, אדוני, אני מה שנקרא הולך יחף. לא נדחף לחלונות הגבוהים ולא לַתחתונים; אני פשוט מנתח של נעליים ישנות; כשהן בסכנת חיים, אני נותן להן כיסוי רפואי. הטיפוסים הכי אלגנטים שהלכו על עור איטלקי דרכו על העבודה שלי.

פלאביוס: ולמה אתה לא עובד היום?

מה 'תה מוביל את אלה ברחובות?

סנדלר: זה, אדוני, בשביל שהם יִשְחקו את הסוליות שלהם, שיהיה לי יותר עבודה.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
תודה על פנייתך, מכיוון שהפירוט המבוקש נוגע לעבודתי הפרטית מול לקוחות ולאור התגובות שקיבלתי בפורום אני אשאיר את המידע לעצמי ואתנהג כמו חכם ולא כמו פיקח.
"עבודתי הפרטית מול לקוחות".

חידוש עבורי.

אתה למעשה מתפרנס מטיפול בחשמל עבור אודיופילים???

זאת אומרת, שכל הקישקושים הללו, על חיזוק ברגים, החלפת ארונות חשמל אצל השכנה, כדי שהכינור ישמע לעופר נכון יותר, בחירה נכונה של גודל הבורג , כדיי לקבל את הטונאליות של לאונרד כהן ברמת גן, לכל אותן המלצות תמימות, יש מאחוריהם גם עניינים כספיים??!

תן לי לחדש לך משהו חביבי, בעברית פורומית, קוראים לזה: "עוסק בתחום" ונמר צריך, ללא דיחוי, לסמן אותך ככזה.

ברגע שתסומן כעוסק בתחום, זה יתן קונטקסט נוסף לקישקושים ההזויים הללו.

רן

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
509
נקודות
113
יש פה כמה כאלה שבאים הביתה עם כל מיני המצאות לא פשוט גם לא זול, צריך להאמין,המון פסיכולוגיה, עניין של גישה.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
רן, מכל מלמדי השכלתי אבל אשאר כופר באלוהי המדידות.
ואם תרצה לשמוע כינור שלא ראה מדידה מימיו, אתה מוזמן.
אטמי אוזניים יחולקו בכניסה.
תגיד עופר, אתה חושב שכל פעם שתגיד חוסר נסיון, או קולנוע ביתי, או חוסר יכולת להבחין בין מוצרט לבטהובן, זה איכשהו יתן לך איזו נקודת זכות כלשהי?

תתרכז בעיקר, בתאכלס, בסאונד, בבסיס.

אם יושבים אצלך בהדגמה ולאונרד כהן נשמע כמו אישה עם קול גבוה והבאס משתולל בחדר ואין לך שם שום פירוט, שום משקל, שום אינפורמציה בבאס, רק כשלים על גבי כשלים, אז מה מעניין אותי ה So Called נסיון שלך, או הידע שלך בכינור?

אין לך שום נסיון ולא יכול להיות לך נסיון, כי חסר לך בסיס.

העובדה שאתה עוסק בתחום ומוכר כבלי חשמל 20 שנה לא ממש מעניינת אותי, ובוודאי לא עושה עליי רושם, כי ברגע שמדברים כאן על דברים בסיסיים זה תאכלס כמו סינית בשבילך.

לאור זאת יקירי, "הנסיון" שלך, משול לאותו נהג מונית, או נערה בת 12 שמקשיבים למוזיקה כל היום, גם הם, בדיוק כמוך, לא ממש מבינים איך הסיפור הזה עובד, אבל כל היום מתגאים בזה שהם מקשיבים למוזיקה...

כבוד.

אז במקום לספר צ'יזבטים על כמה אתה מתמצא במוזיקה, תכניס לך לראש שההתמצאות שלך, לא רלוונטית בכלל לפורום הזה, כי אתה מוצג כאן במערומיך.

רן

dor_s

חבר משקיען
מעורבות
150
נקודות
43
חבל שנכנסים לאישי.
חבל שלא מתעסקים באודיו.
כל אחד יכול להרוויח המון מיותר ידע - גם על מדידות בחדרים,גם על התאמות גיינים ,רמקולים לפי גודל חדר וכו.
חבל גם שהטכנולגיה מוצגת כאויב הרומנטיקה, במקום להפנים ולקבל שהראשון משרת את השני והמטרה היחידה בסוף היא ליצר רגש ברמה כזו שהמוח מפסיק לעבוד .
תרשו לי לענות מהצד הרומנטי: כל עוד הטכנולוגיה לא הוסברה. אלא רק מוזכרת בכל פוסט. בצורה מנגסת, כאילו אין עתיד ואין סאונד איכותי ללא מדידות ו RC. ברור שהרומנטים וכל מי שטוב לו בעולמו (ולא, רומנטים הם לא סוסים עם רטייה, שלא ראו / שמעו עולם, ואולם הופעות או שניים).
בקיצור הציבור הזה ננעל ונגעל. חזרה על מנטרות היא באמת דרך שיכנוע מעפנה של פוליטיקאים.
ברשותך דן - זכור לי שהצעת להכין כתבת הסבר בנושא.
איך שזה נראה כרגע. או להטמיע את "העתיד" לאט ובעדינות (אבל לאט, תנו לנו להנות מהחיים הפרימיטיביים שלנו)
או לפצל את הפורום לשני מחנות ללא אפשרות תגובה ביניהם

וכן, באמת חבל שנכנסים לאישי

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
תרשו לי לענות מהצד הרומנטי: כל עוד הטכנולוגיה לא הוסברה. אלא רק מוזכרת בכל פוסט. בצורה מנגסת, כאילו אין עתיד ואין סאונד איכותי ללא מדידות ו RC. ברור שהרומנטים וכל מי שטוב לו בעולמו (ולא, רומנטים הם לא סוסים עם רטייה, שלא ראו / שמעו עולם, ואולם הופעות או שניים).
בקיצור הציבור הזה ננעל ונגעל. חזרה על מנטרות היא באמת דרך שיכנוע מעפנה של פוליטיקאים.
ברשותך דן - זכור לי שהצעת להכין כתבת הסבר בנושא.
איך שזה נראה כרגע. או להטמיע את "העתיד" לאט ובעדינות (אבל לאט, תנו לנו להנות מהחיים הפרימיטיביים שלנו)
או לפצל את הפורום לשני מחנות ללא אפשרות תגובה ביניהם

וכן, באמת חבל שנכנסים לאישי
צודק.
הרבה זמן אין לי לצערי גם לעלות פוסט על מוצרים חדשים שהבאתי ( שאני כבר אולי חודש טוחן לעצמי את הראש לעשות את זה)וגם לא על כתבות .פשוט לא מגיע לזה בינתיים .
אני חושב שבסוף כולם מפספסים ביג טיים.
שתי המחנות ( כביכול )
המחנות קשורים מאוד, כי בסוף המטרה היא זהה.
גם אני למד כל הזמן, כל יום ומהרבה אנשים כאן שלא מבינים דבר ולא חצי דבר במדידות אבל מבינים ומנוסים יותר ממני בדברים אחרים ( ממש אתמול הייתי במפגש כזה - לא היו שום מדידות)
ברגע שכל אדם פה ישים לעצמו לשפר את עצמו אל מול עצמו הכל יראה אחרת .( תקף
לידע, תקף למערכת, תקף
לכל דבר)
המחנות הן לא הבעיה , הגישות הן לא הבעיה - הבעיה היא שכולם רוצים להרגיש גדולים יותר מהשני וזו אשליה . אשליה שמחריבה כל חלקה טובה , שיח מפרה והתפתחות אישית וגם קהילתית .
שחררו את האגו , תתחילו להיפגש ולדבר אודיו - אמורים להנות מהדרך - היעד הוא רק התמריץ הזמני ער היעד הבא .
הדרך היא החשובה ואם היא לא מהנה - אז מי צריך את זה!

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
310
נקודות
63
אמורים להנות מהדרך - היעד הוא רק התמריץ הזמני ער היעד הבא .
הדרך היא החשובה ואם היא לא מהנה - אז מי צריך את זה!
תודה, לא. היעד הוא ההנאה מאודיו, לא השוויץ ב________. כתבתי קודם על מחלת האוברקלוקינג והשדרוגים.
זה באמת אותו הדבר, אנשים נכנסים כ"כ עמוק לעולם ה Synthetic benchmarks שהם שוכחים שהם קנו את המחשב למטרות שונות כמעט בתכלית (ע"ע לשחק ולנצח, לא בכמה פריימים בשניה המחשב שלי מציג). בעיני, מרוץ השדרוג לשם שדרוג מאוס, זה שופוני אחד גדול או ביטוי נפלא באנגלית, Pissing contest.

סתם דוגמא אישית. אבא שלי שיפוצניק בעברו, לוחם קרבי לפני זה ושאר מרעין בישין בענייני אוזניים. השמיעה שלו מאד לא מאוזנת.
מה הוא צריך כדי להנות מצליל? פחות באס (שמפוצץ לו את האזניים ואת הראש) ויותר בגבוהים שקשה לו לשמוע. כוווווולם מוזמנים להרצות לו עד מחר לגבי הכל, החל מרכיבים וכלה באקוסטיקה. בסופו של יום, מערכת מושלמת תישמע לו רע. כי ככה האוזניים שלו אחרי חשיפה לא מוגנת למקדחות, דיסקים ושאר כלים סופר רועשים (been there, done that). כל השדרוגים בעולם לא יעשו חצי מהפלא הזה של שני פוטנציומטרים מחורבנים:
3db Bass-
3db Treble+

אז לא. ודן, אם יש לך קיצורי דרך (אגיע איזה שישי לשמוע את החדר עם המוצרים האקוסטיים) ע"מ להגיע ליעד כמה שיותר מהר, על הטיול הזה אני מוותר, קח אותי לשם.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
בעדינות כן... הברנש לא 100%

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
אם היה לי איזשהו כבוד אליך כאן הוא נגמר.
דמעות.

הבאת את זה על עצמך חביבי, ברגע שבחרת לתקוף אישית ולא להשאר בנושא.

פעם הבאה תלמד לענות עניינית, ולא לתקוף אישית ולהתנהג בצורה גועלית.

אתה צריך להתבייש.

רן

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
משעשע הדרמטיות המוגזמת של "מחנה מדידות הגרפים" הנעלב והרגיש .
בסך הכל המשחק בסאונד על פי גרפי מדידה הוא עוד כלי. בסופו של דבר זה המאזין . האם אוהב את התוצאה או לא. הגרף כמהו כעוד חוות דעת של מאזין חיצוני.
הקביעה הסופית לגבי סאונד ממערכת ,בשני המחנות, היא האזנה .

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
אם היה לי איזשהו כבוד אליך כאן הוא נגמר.
אתה שוב ושוב נופל באותו בור.
מה יש לך להגרר ולהתווכח כסוחר .
אתה יכול לברר אצל בוזגלו. אם יש לך התרשמות מדבר מסויים שיש לך נגיעה כלכלית אליו, אתה כסוחר אמור לפרסם את זה בפורום הראוי לפרסומת סמויה או גלויה ולא כאן. ברייק איין של כמה שנים- בחיאט דינאק. שיתאמצו יותר עבור הכסף שהם רוצים.
דעתך וטעמך פחות רלוונטים כאן ,במיוחד למוצרים שאתה משווק בעצמיך או דרך בוזגלו .

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור