החיים קצרים בשביל ברייק-אין ארוך

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

dor_s

חבר משקיען
מעורבות
150
נקודות
43
אתם פשוט משחיתים לאחרים כאן את הזמן ואת המצב רוח

• Like
Reactions: e&k

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
179
נקודות
43
וואלה קטעים פה.
קצת נעדרתי כמה שבועות והעסק מתחמם.

רק אשים את זה פה, אמנם קוראים לי יוסי אבל אני לא יוסי המטורלל….חחחח

מה שאות קטנה אחת בכינוי יכולה לעשות…

אז תודה לכל המברכים והטלפונים מהמכרים שדאגו לשלומי ..

רק בריאות חברים

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
האמת,
מרגיש נבוך מאוד לקרוא את התיגרה הילדותית הזו בין שניכם.
לא מכבד את שניכם ולא משנה מה מקצועכם .
אתם יודעים שיש דברים יותר חשובים בחיים מאשר הרצון לרמוס אחד את השני ועוד לפני אחרים?

מביך

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
מתנצל. סיימתי.
טוב עשית !!!!
זה ממש לא נראה טוב שעוסק בתחום מתכתש עם אודיופיל ותיק לגבי הבנתו את הגישה לאודיו ,וחלק מהאודיופילה לצערך זה גם איך זה נשמע ולא רק מה מתנגן , אף אחד לא חולק על הבנתך במוסיקה ,אבל התקדמנו עם השנים וזה כבר לא לקחת תקליט מאובק ולהתענג על היצירה שתשמע כמו שיוצא ,
לא שאני נגד , אבל לשמוע טוב מאוד איננו חיסרון גם אם שומעים קאונטרי ולא מוסיקה קלאסית , יש מדידות , מכשירים לצורך העניין וגם אזניים עם נסיון , ואתה כמו אדיוט מתכתש עם כל מה שזז כמו איזה זומבי שאבד את דרכו , לחובב מותר , לך אסור !!!!!!,
התהדרתם אתה ובוזגלו "גלגלנו אותך מכל המדרגות " , איזה אושר של בוזגלו ,
כידוע לך אינני צריך אותך בכדי להסתדר , ולא כך מתנהגים אחרי 25 שנה של חברות למרות התמהונות שלך שתמיד ישבה לי על הכבד , שמח שמצאת לעצמך חברים מכיוון שפעמים רבות בעבר פנו אלי בשאלה באם אני שותף במאסטרו ,
בחירותיך אינם מוצלחות כרגיל - במקום לטפח גרייפון , VAC ועוד ,אתה בחרת להתהדר באיזה גרמני בודד עם שולחן עבודה אחד ומלחימה
ברבע משרה ולהסביר לנו שהסימפוניק הינו פלא היצירה , די דומה למה שבוזגלו מתאר ברמקול הצמוד לקיר שחוסך אקוסטיקה ,
למרות ההתנהגות הבוטה שלך כלפי אני עדיין שומר על סימפטיה , אבל פה בשרשור תרשה לי לעוץ לך , אתה טועה בגדול !!!!!,
אין שום טעם בגישה שלך להתהדר בהבנה במוסיקה והשאר עלבאבאללה , השתנה הדור ,וכבר ספריה של אלף דיסקים מאובקים הסטוריים בעידן המחשב איננו רלונטי,ואפילו עמיר ושכני היה יקר ממול מבינים שמשהו השתנה ,
בכל מקרה למרות שהפסקנו להיות חברים , מאחל לך בהצלחה , ועדיף לא להגיב יותר!

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
במיוחד בשבילך רן, אוסף פנינים שלך רק מהשרשור הזה, מכוונים לאנשים אחרים, לא אלי.
תקרא טוב ותבין איזה מן פרסונה בנית לעצמך כאן.

ראשון לכל, הציטוט, בהא הידיעה:

לעולם אבל לעולם, בשום מצב, לא אפנה לגופו של אדם, בשום פורום שאני כותב.

@@@@

לני החמוץ.
לא מפספס לכתוב תגובות חמוצות.
מתי כבר תתרום משהו, מתי??

@@@@

המון תסכול ממצבך הכלכלי הנוכחי, אולי תתחיל לעבוד במקום לכתוב כאן..

@@@@

אני מסביר לך שוב ושוב, כי לאור המצב הנפשי שלך, אני לא מגיב להשמצות שלך, החוזרות על עצמן בכל פוסט שני, וזאת לא מתוך חולשה , אלא מתוך רחמים למצבך.

אבל, קח בחשבון (ואני אומנם לא רופא), שהכדורים החדשים לא עושים לך טוב.

@@@@

מעבר לעובדה הברורה שאתה בור בתחום וכל פוסט שני שלך מעורר ליגלוגו גיחוך בקרב אנשים כאן, סוג של בדיחה מהלכת, אתה גם מזהם את הפורום עם קללות ושפה עילגת.

@@@@

יוסי יקירי, אתה משמש כאן כסוג של אתנחתא קומית, ליצן החצר, כל זאת ביחדעם הפרעה נפשית קשה וחוסר יכולת להרכיב שני משפטים ברצף.

אני אגלה לך סוד קטן, אף אחד לא באמת מתייחס להודעות שלך, מעברלהרמת גבה, גיחוך, צחוק גדול ודאגה כנה למצבך הנפשי.

אומנם בעבר נמנעתי מלהתייחס להשמצות שלך שחוזרות על עצמן שוב ושובובחרתי להבליג.

אבל, גם עם אנשים מעורערים נפשית כמוך המסתגרים כל היום בחדר, בורים, גם להם, בצער רב, חייבים למתוח את הגבול מתישהו.

@@@@

עוד פעם בליל של שטויות, מתובל בהשמצות פרועות ואישיות כהרגלך. תתבגר.

@@@@

לעולם אבל לעולם, בשום מצב, לא אפנה לגופו של אדם, בשום פורום שאני כותב.

@@@@

אני חושב שחלק מהעניין זה לפעמים לצאת מהבית ולנשום אוויר. לשבת עם עצמך, גלמוד, מוטרד איך הגעת לאן שהגעת, לא עושה לך טוב.

רואים את זה בכל פוסט שאתה כותב, אתה לא יציב נפשית. אני מקווה שאתה איכשהו מודע לזה.

@@@@

מתבייש? קצת?
לא היה עדיף ללכת לישון, מאשר לעבוד בזה?

נחמד מצידך שאתה ממשיך בהודעות ארוכות ואז כותב בהודעה נוספת, סיימתי...:)

בפעם הבאה, תחשוב היטב עם עצמך אם כדאי להתחיל במתקפות אישיות פרועות, במקום לענות עניינית על דברים שנשאלת.

בכל דיון, ברגע שתחליט לתקוף אישית ולנבל את הפה שלך, אני מבטיח להגיב.

ככל ותשאר בנושא, אתה תקבל תגובה עניינית.

זה די בידיים שלך.

רן

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
האמת,
מרגיש נבוך מאוד לקרוא את התיגרה הילדותית הזו בין שניכם.
לא מכבד את שניכם ולא משנה מה מקצועכם .
אתם יודעים שיש דברים יותר חשובים בחיים מאשר הרצון לרמוס אחד את השני ועוד לפני אחרים?

מביך
או שאתה יכול פשוט לדלג ולא לקרוא. זו גם אופציה.

יהיו רבים אחרים , שברגע שיכתבו להם משהו ברמה האישית, או יקללו אותם, או ינסו ללגלג עליהם וכיוצ'ב, פשוט יתקדמו וימשיכו הלאה לפוסט הבא.

אני לא אחד מאלה. עניין של אופי.

כל מי שהיה כאן בשרשור ובכל שרשור בעבר ובכל שרשור בעתיד, ברגע שהוא יחליט, לרוב מסיבות של תסכול וחוסר ידע לתקוף אישית, אני בהחלט אגיב ואגיב ואגיב וגם אשלוט בווליום.

יש כאן אנשים שפשוט לא מבינים דרך אחרת, הם לא מבינים את החומר, מתוסכלים שמסבירים ומוכיחים להם שהדרך שלהם, החשיבה שלהם, מוטעית מהיסוד ובמקום להתמודד, הם מעדיפים לקלל.

סבבה. הכל טוב.

רן

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
נראה לי שקורה לי משהו לא טוב מכל המלחמות המופרזות האלה -- לחץ הדם שלי, שמראש הוא גבוה ומטופל בתרופות, התחיל להגיע לשיאים בלתי קבילים, אתמול אפילו ל-198/100. לפיכך נראה לי שאמתן את תגובותי ואולי אמעט בהן או אפסיק אותן.

הכל בגלל אות אחת. אם היה S במקום R והיו קוראים לזה system correction ולא room correction לחץ הדם של כולם היה יורד.

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מכיוון שפעמים רבות בעבר פנו אלי בשאלה באם אני שותף במאסטרו ,
בחירותיך אינם מוצלחות כרגיל - במקום לטפח גרייפון , VAC ועוד ,אתה בחרת להתהדר באיזה גרמני בודד עם שולחן עבודה אחד ומלחימה
אולי אתה צודק בפן המסחרי שלייבא חברה לא כל כך סחירה כמו 'סימפוניק ליין' זו בחירה גרועה מאשר לייבא Hegel ו- Simaudio, מניסיון אומר לך שהשתיים האחרונות נשמעות פחות טוב, ולאוזניים של מדגם מייצג של אודיופילים שאיתם דיברתי הגל זה בדיחה עם יחסי ציבור מצוינים, יש לך ביצים להגיד את זה ליבואן או שרק מול עופר אתה לא חושש ? ו'סימפוניק ליין' אגב מקבלת חוות דעת טובות יותר ב stereophile.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
345
נקודות
83
אני לא אחד מאלה. עניין של אופי.
.. אבל אתה כן, אתה חייב להגיד את המילה האחרונה :)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
נערך

לחץ דם 190, אני חייב לקחת פסק זמן מהפורום. אל תתפלאו אם אני לא מגיב

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
כל הצגת עניין המדידות כאלוהות שיש להילחם בה, ולדון ברומאים, באללה, בקוראן ובשאר השטויות של עופר וגדי בפורום אודיו הגיעו לשיאים של טמטום, שאני לא מצליח לתת לזה לעבור.

אז אם חייבים להגדיר עולם דימויים שמחוץ לאודיו, כדי שלמי שאינו יכול להתייחס לעניין ישירות יהיה במה להיאחז, הנה:

האוזן היא מלכה נהנתנית, בלתי מעורערת, ושולטת בכל, אבל יש לה מגבלות.
יש דברים שהיא לא יכולה לאבחן, כמו פיקים ודיפים והדהודים וכו', אבל היא בהחלט יכולה להבחין בהבדל כשהם מטופלים.

היא יכולה לעסוק ולהשוויץ בשליטתה המוחלטת, אבל אם היא חכמה, היא תיקח יועצים טכניים לעזור לה להבחין בדברים שקשה לה לאפיין, ולטפל בהם ביעילות. ומשם והלאה, היא יכולה לשחק במה שהיא רוצה.

ואם היא טיפשה ו/או ספרטנית/פיוריסטית, היא תילחם במדע ובקידמה ובכל מה שיכול להועיל לה, ותתפאר בחוכמתה.

ויש גם מלכות שנותנות ליועצים הטכניים לנהל את המשחק במקומה, והיא מקבלת את מה שאומרים לה גם אם היא לא נהנית בכלל, ע"ע אודיוגוד.

זה פוסט שמדגים את מהותו של עופר.

זה פוסט של שוויץ והתנשאות, במה שהוא חושב שהוא יודע, אבל מה שהוא "יודע" פשוט אינו נכון/מדויק.
תירגע, לא סובל אותך ברמות אבל לא רוצה שתמות.

ותכניס את זה כבר לראש, אני לא נגד מדידות אלא הריצה העיוורת אליהן בלי לקחת בחשבון פרמטרים אחרים לפני שישר תוקעים RC לתוך המערכת.
אתה טוען שאני אנאכרוניסטי, תגיד, הדור של היום שרץ למצוא פתרון לבעיותיו באפליקציות בלי להתמודד עם החיים האמתיים זה נורמלי? בדיוק כמו ישר לרוץ ל RC, סליחה, SC שזה כפי שאני טוען system correction.

נערך לאחרונה ב:

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
מדהים שאתה ורן מדברים כעל התנהגות בוטה.
זאת המורשת של שניכם בפורום.
חוסר מודעות עצמית שאין כמוהו.

אין לי בעיה רן האודיופיל. הוא יודע את זה טוב מאוד.
יש לי בעיה עם רן הרעיל.

ודבר אחרון, אני לא פועל עם שמעון. אין לנו כנופיה משלנו. תתפלא.
למרות שטענת כאן שאתה מפסיק, אתה ממשיך וממשיך והסברתי לך כבר לפני 10 עמודים, ברגע שתחליט לפנות אליי אישית ולא להשאר מקצועי- אני אגיב.

רן

נערך לאחרונה ב:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
תירגע, לא סובל אותך ברמות אבל לא רוצה שתמות.

ותכניס את זה כבר לראש, אני לא נגד מדידות אלא הריצה העיוורת אליהן בלי לקחת בחשבון פרמטרים אחרים לפני שישר תוקעים RC לתוך המערכת.
אתה טוען שאני אנאכרוניסטי, תגיד, הדור של היום שרץ למצוא פתרון לבעיותיו באפליקציות בלי להתמודד עם החיים האמתיים זה נורמלי? בדיוק כמו ישר לרוץ ל RC, סליחה, SC שזה כפי שאני טוען system correction.
אני לא מכיר מישהו שרץ ל RC לפני בחירת מערכת טובה.
אתה מכיר ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
לחץ הדם שלי לא מאפשר לי להשתתף בפורום, אז אני חייב לקחת פסק זמן. ביטלתי את המעקב על הפורומים והשירשורים למיניהם, כולל זה וכולל אלה שפתחתי בעצמי, אני מפסיק לקרוא ומפסיק להגיב.

אני בטוח שיהיו כאלה שילכלכו עלי מאחורי הגב, ומקווה שיהיה מי שיגיב בהתאם.

שאלות, אם יש, אפשר בהודעה פרטית.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
345
נקודות
83
לחץ הדם שלי לא מאפשר לי להשתתף בפורום, אז אני חייב לקחת פסק זמן. ביטלתי את המעקב על הפורומים והשירשורים למיניהם, כולל זה וכולל אלה שפתחתי בעצמי, אני מפסיק לקרוא ומפסיק להגיב.

אני בטוח שיהיו כאלה שילכלכו עלי מאחורי הגב, ומקווה שיהיה מי שיגיב בהתאם.

שאלות, אם יש, אפשר בהודעה פרטית.
אל תדאג, לאף אחד לא באמת אכפת .. חבל לבזבז את הזמן בחרדות ומחשבות טורדניות, תיקח חופש.

פורומים ושאר בפלטפורומות חברתיות הן סביבה רעילה בטיבען.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור