בעקבות איש השנה

לני

חבר משקיען
מעורבות
271
נקודות
63
בעקבות הפוסטים המרגשים על אנשי השנה נכנסתי ליומן ולתדהמתי גיליתי שאנחנו באמצע השנה.

כולם אנשים נפלאים
למה צריך להמליך איש כזה או אחר ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
בעקבות הפוסטים המרגשים על אנשי השנה נכנסתי ליומן ולתדהמתי גיליתי שאנחנו באמצע השנה.

כולם אנשים נפלאים
למה צריך להמליך איש כזה או אחר ?
  1. כל יום מתחילה שנה חדשה. דרך אגב, הרבה דברים לא מתואמים עם השנה הקלנדרית, כמו למשל דגמי רכב, פרסי המגזין "גראמופון" ועוד.
  2. לא כולם נפלאים, בטח לא באותה מידה.
  3. זו לא "המלכה", זו הבעת הערכה ו/או תודה, שנוסחה במילים האלה, אבל אפשר היה לבחור בניסוח אחר.
האם עינך צרה בהם?

ומוזר, לאחרונה, על כל פיפס שעולה למישהו בראש הוא פותח שירשור חדש.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,595
נקודות
113
אני מעיד רק על עצמי...מושפע מאליפויות אירופה כדורסל וכדור רגל שנערכות סביב חודש יולי באותה שנה.
אז שנה הבאה נזיז קצת...

לני

חבר משקיען
מעורבות
271
נקודות
63
עמיר
1. אני לא אתווכח איתך מתי שנה מתחילה ומתי היא נגמרת. אתה רואה לנכון שהשנה התחילה היום או אתמול או כל יום? סבבה זורם איתך .
אני סומך על הנסיון שלך בנושא הזה.
2. מסכים איתך לחלוטין. יש אנשים נחמדים יותר ואנשים נחמדים פחות.
3.מבורך ויפה לכתוב פוסט תודה למשהו שתרם לך מזמנו וידיעותיו.
ובאמת שני הזוכים הם אנשים מקסימים שכותבים ומלמדים אחרים, הפוסטים שלהם באמת מעוררי השראה .
אבל באמת צריך להגדיר את אנשי השנה על סמך החלטה של משהו אחד?
ברצינות?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
ובאמת שני הזוכים הם אנשים מקסימים שכותבים ומלמדים אחרים, הפוסטים שלהם באמת מעוררי השראה .
אבל באמת צריך להגדיר את אנשי השנה על סמך החלטה של משהו אחד?
ברצינות?
למה לקחת הכל בצורה כל כך מילולית ורצינית? מה קרה??

סך הכל שני אנשים הביעו תודה והערכה בדרך הספיציפית שלהם, ורבים הצטרפו אליהם.

לא מדובר כאן בהגדרה פורמלית של תואר כבוד רישמי ורשימת קריטריונים שצריך עבורה ועידה וסוללת עורכי דין.
זה מתחיל להיות כמו הגדרה של אודיופיל שצריך לעמוד בכל מיני קריטריונים.

עזוב, מה איכפת לך?

אם יתחשק לך, תמציא תואר משלך ותחליט להעניק אותו למי שתרצה, ואו שאנשים יצטרפו אליך או שלא.

• Like
Reactions: zs

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
אני בסך הכל כתבתי מי גרם לשינוי הגדול ביותר בפורום ושינה החשיבה וההתיחסות ,לא הגדרתי את איש השנה (בצניעותי הידועה :D ) , אבל ככל שיתווספו לנו אנשים שתורמים לשיפור רמת הפורום והעניין כן ייטב,גם ככה הויכוח על אוהם השרשור אחר נראה לי מיגע ופלצני שכל אחד בא להראות את ידיעותיו הלא רלונטיות לתחביב .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
בקשר לרן , הוא במהלך החודשים האחרונים התקשר למומחים בכיול טרינוב ברחבי העולם והתמחה בזה בעצמו, זה יפה , אבל לא מספיק ,למרות שהמערכת שלו מנגנת נהדר דרך זה ,היה עדיף שהמכשיר היה מגיע אוטומטית ולבד לתוצאה בלי שינוי של די בי פה ושם בגרף ,מכשיר שצריך להיות חצי מדען בכדי לכיילו קצת מעצבן ,ולמי יש כוח לעשות מחקר שכזה ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
רק להזכירכם ,לא כתבתי בשרשור שלי על "איש השנה " אלא על האדם ששינה את פני הפורום ,ולא מדובר בהתמחות במכשיר אחד ספציפי . מה עוד שניטש ויכוח בין כל מיני איך צריך לשמוע .

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
987
נקודות
113
היה עדיף שהמכשיר היה מגיע אוטומטית ולבד לתוצאה בלי שינוי של די בי פה ושם בגרף ,מכשיר שצריך להיות חצי מדען בכדי לכיילו קצת מעצבן ,ולמי יש כוח לעשות מחקר שכזה ?
לגמרי צודק.
אם היו מפתחים תהליך כיול לגמרי אוטומטי ייתכן שזה היה רלוונטי לעוד משתמשים.

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
102
נקודות
43
לטרינוב יש אופציה לכיול אוטומטי עם תוצאה לגמרי לא רעה.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
231
נקודות
63
נראה לי שמאז השרשור המגעיל הפורום קיבל בוסט

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
לגמרי צודק.
אם היו מפתחים תהליך כיול לגמרי אוטומטי ייתכן שזה היה רלוונטי לעוד משתמשים.
היי ארז.

מי אמר שאין?
תהליך שלוקח כ- 10 דק קלילות ברמת התפעול.

מביא אותך לסדר גודל של 80 אחוז מהיכולות של המכשיר, שזה הרבה מאוד.

הבעיה היא ה 20 אחוז הנוספים.

ה 20 אחוז הנוספים מצריכים ממך התמחות לאו דווקא במכשיר ובתפעול שלו, אלא הבנה מאוד משמעותית בכל הקשור ל....סאונד ואקוסטיקה והקשר בינהם.

במסגרת זו הבנה על מה לשים דגש ועל מה לשים פחות דגש, הכל באמצעות אוסף הכלים הבלתי נגמר שמעניק המכשיר.

הרוב הגדול מסתפק בכיול האוטומטי או מזמין מכייל מקצועי ליום כיול.

רן

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
בכל רסיבר / פרוססור בכל רמה
קיים כיול אוטומטי.

ב Trinnov מזכרוני כאשר היה אצלי קצת פחות מ-חודשיים

לאחר השלמת המדידות / אינפורמציה שקבל.

מקבלים שני presetים ש Trinnov קבע.

According to L/R
full Optimization + Target Curve

זה בכל הקשור לכיול אוטומטי לפני כל נגיעה,
התוצאה כבר תלויה בנתוני החדר ונתוני המערכת הקיימת.
וכל מקרה לגופו.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
היי ארז.

מי אמר שאין?

ה 20 אחוז הנוספים מצריכים ממך התמחות לאו דווקא במכשיר ובתפעול שלו, אלא הבנה מאוד משמעותית בכל הקשור ל....סאונד ואקוסטיקה והקשר בינהם.

במסגרת זו הבנה על מה לשים דגש ועל מה לשים פחות דגש, הכל באמצעות אוסף הכלים הבלתי נגמר שמעניק המכשיר.

הרוב הגדול מסתפק בכיול האוטומטי או מזמין מכייל מקצועי ליום כיול.

רן

רן בוקר טוב

אני מאמין שנתון של 80% הוא בהקשר לכל מקרה לגופו.

יש חדרים / מערכות
שהנתון הנל משתנה.

ויכול גם להיות לצורך העניין גם 20% ויכול להיות משמעותית גם יותר.

בכל אופן
מה שניתן לעשות אחרי
זה כבר עולם ומלואו.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
רן בוקר טוב

אני מאמין שנתון של 80% הוא בהקשר לכל מקרה לגופו.

יש חדרים / מערכות
שהנתון הנל משתנה.

ויכול גם להיות לצורך העניין גם 20% ויכול להיות משמעותית גם יותר.

בכל אופן
מה שניתן לעשות אחרי
זה כבר עולם ומלואו.
אני מסכים.

ה-80 אחוז הוא מספר לא קשיח וגם יתפס באופן שונה אצל כולנו.

אולי במקום זאת אפשר לומר משהו בסגנון של:

המערכת האוטומטית, תביא לתוצאות מספקות ומשביעות רצון, בחלק גדול מהמקרים, אבל תהיה עדיין רחוקה מהיכולות האמיתיות אליהן אפשר להגיע, באמצעות התמקצעות בכלים שמעניק המכשיר ובעיקר בהעמקה נרחבת, בכל הקשור לידע התיאורטי והמעשי הקשורים עם סאונד ואקוסטיקה.

רן

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
הגדרה מדוייקת.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
987
נקודות
113
היי ארז.

מי אמר שאין?

רן

אם היו מוכרים מכשיר רק עם כיול אוטומטי(למי שמסתפק ב 80% בערך...) במחיר מופחת משמעותית אז זה היה יותר אטרקטיבי.
כאשר המחיר הוא לא זול וכולל חבילת כיול ידנית מאוד טובה למי שלא מעוניין/יכול/רוצה להיכנס בזה כל כך עמוק אז משלמים על פונקציונליות שלא משתמשים בה וזו הבעיה.

נערך לאחרונה ב:

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
כיול בידי מומחה בינלאומי שמגיע מחו״ל לישראל כדי לכייל את הטרינוב זה עניין לא זול. מכייל כזה צריך יום מדידות וכיול, ועוד חצי יום תיקונים.
ושני התאריכים האלה לא יכולים להיות בימים עוקבים, כך לימד אותנו הנסיון, אלא הם חייבים להיות עם 48 שעות הפסקה ביניהם. זאת כדי שהלקוח שאצלו בוצע הכיול יוכל לחיות פרק זמן מינימאלי עם התוצאה ולהחליט תוך אותן 48 שעות מה הוא רוצה להשיג בשלב התיקונים. הכיול מרחוק הוא אופציה מספקת מאוד, אבל כדי למקסם את התוצאה למאת האחוזים צריך שהמכייל יהיה אצלך בחדר - ישמע יחד איתך את התוצאה בכל שלב ושלב ויידע להגיב מיידית תוך הבנה מלאה של הסיטואציה. והבנה מלאה של הסיטואציה מקבלים רק מנוכחות פיזית בחלל שבו מבוצע הכיול. זו דעתי כבעל טרינוב ותיק (כמעט שלוש שנים) שלא מבין שום דבר באיך המכשיר הזה עובד, אלא רק יודע לשפוט את התוצאה.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
יש מישהו שמוכן לחיות פה עם 80 אחוז בידיעה שיש עוד 20 אחוז שלא נוצלו ?
80 הוא מספר שתלוש מהמציאות כמובן .יכול להיות גם 50.
בכל אופן יש את זה גם במוצר שאני מייבא ותומך ב DLBM - הוא גם מסנכרן בין הסאבים אוטמטית למי שיש מספר סאבים,גם מציע קרוס בין סאב לקידמיים ומה לא .

ועדיין אני אומר- לאחר שבדקתי את זה במספר גדול של חדרים - שזה לא זה. אין תחליף לכיול ידני. מי שקונה מכשיר בסדר גודל של מחיר כזה ועם יכולות כאלה - או שיתמקצע או שיזמין מישהו לכייל. נקודה סוף פסוק.

אחרת יכול לעשות נזק בדיוק כמו שיכול לעשות יתרון.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
אם היו מוכרים מכשיר רק עם כיול אוטומטי(למי שמסתפק ב 80% בערך...) במחיר מופחת משמעותית אז זה היה יותר אטרקטיבי.
כאשר המחיר הוא לא זול וכולל חבילת כיול ידנית מאוד טובה למי שלא מעוניין/יכול/רוצה להיכנס בזה כל כך עמוק אז משלמים על פנוקציונליות שלא משתמשים בה וזו הבעיה.
כל המערכות הללו מציעות כיול אוטומטי וסט כלים שאמור להביא את המשתמש לתוצאות טובות יותר, ככל והוא מבין בסאונד, אקוסטיקה ורזי המכשיר הספציפי.

אתה לא רוצה לקנות מכשיר שעובד על אוטומט בלבד, כי זה מכשיר שמכתיב לך איך לשמוע ומבוסס על הנחות והשערות של החברה היצרנית, נניח לסוג של "עקומת הבית", מבלי לתת לך אפשרות לבצע שינויים/שיפורים בהתבסס על הטעם והידע שלך.

אני לא חושב שהמכשירים הללו מתומחרים יקר, כשבסופו של יום הם כוללים בתוכם פרה מגבר, פתרון אקוסטי ואפשרויות של הזרמה.

רן

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור