רמקולים VS אוזניות

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
אתה יודע , לא מעט גאונים לוקים בהבנת סיטואציות חברתיות ו/או לוקים באינטליגנציה רגשית.
כנראה חלק מהמחיר שחלק מסוים יותר מפותח.
אתה באמת סבור שלנפנף בזה ישפר את מצבך פה ?
לי זה נראה יותר כהרמה להנחתה…
במקום להשתלב בשיח ולתרום לשיח אתה יוצר אטגוניזם, בין אם זה בכוונה או לא.
רק אומר. תעשה עם זה מה שבא לך.
הרי זה בכלל לא משנה מה אני כותב בכלל
גם אם אני כותב "היי " אני זוכה כאן לתגובות "נחמדות"
ברגע שיש עליך סטיגמה תוכן התגובות שלך לא רלוונטי בכלל
אז למה שאני בכלל אטרח להבין את הסיטואציה ?
אני חבר בפורומים עולמיים אחרים עם אלפי תגובות ועשרות שרשורים שפתחתי ובחיים לא זכיתי לתגובה שלילית אחת.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
פתגם סיני עתיק:
כל גאון מוכה שיגעון.
אבל לא כל משוגע הוא גאון.
אז מזל שאני האופציה הראשונה כי השניה לא להיט

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,676
נקודות
113
רק רציתי אולי לסכם את הדיון המטופש פה שמעניין אותי כשלג דאשתקד , בראשית האלימות המילולית כלפי אודיופייל לא מוצאת חן בעיני , תמצאו מילים קצת פחות גסות ואלימות בכדי להביע את מורת רוחכם , מה זה ההשתלחות הזו ? לי הוא לא מפריע כלל , והשרשורים שלו בין היותר ארוכים כאן בפורום , כך שלפחות יש לנו כל הזמן רוח מזרחית מהים (הים במזרח , לא ?:p),
ועכשיו לגופו של עניין , אוזניות בשבילי זה בערך כמו לעשות סקס עם בובה מתנפחת , זה מתאים לאודיופיל שאישתו רודה בו ומשתיקה המוזיקה והחיים , מה טוב בלשמוע במרכז הראש למרות הפרטים הנוספים שמעניינים לי את בתחת ,
בקיצור מציע לכם לגמור עם האליהום על חבר פורום שבעיני לא כותב דברים לא רלונטים כמו רובכם :confused:.
למה הרוב כרן למשל לא פותח שרשור אלא רק מגיב תגובות שלעיתים רלונטיות ולרוב לא , לא שאני מנסה להיות פה האבא של הפורום או חלילה מלחנך אתכם , אבל באמת חלאס !!!! את מי מעניין אוזניות ? היו לי וזרקתי יחד עם הפטפון .

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,856
נקודות
113
גם כאלה עם Stax, Focal Utopia ועם האוזניות הכי יקרות בעולם עדיין אומרים שהHD800/S משתווה ל או מתעלה על כל האוזניות הנ"ל ושהן חובה בכל אוסף ושאין עוד אוזניות עם Soundstage והפרדת כלים כמו שלה
הם גם ילדים מתבגרים ומתלהבים .
לפי מה שאתה אומר, הם לא סתם "ילדים מתבגרים ומתלהבים", אלא פראיירים וטיפשים, שלמרות שהם יודעים ש‑DH800 הן הטובות בעולם, והם אומרים את הטקסט שהכנסת להם לפה באמונה שלמה, הם בכל זאת קונים אוזניות נחותות במחיר גבוה בהרבה, וגם אחרי שממש נוכחו מעל לכל ספק שמה שהם קנו פחות טוב מה‑HD800, הם בכל זאת נשארים איתו וממשיכים להאזין לו *במקום* ה‑master piss.

ולא, לא לכולם יש אוסף אוזניות שצריך לכלול בו דברים שמתלהבים מהם פחות. הרוב המוחלט של מי שלא מתלהבים מפריט ציוד וקונים אחר, מוכרים את הישן או שמים אותו בצד, ולא מתייחסים לפריטים הנחותים כאל חלק מ"אוסף" אלא כאל שאריות.

אובחנתי כגאון
כנראה שהמאבחן לא היה גאון גדול.

יש גם כאלה שהם גאונים בתחום אחד ומפגרים באחר. אולי אתה גאון בתחומים שאינם קשורים לאודיו. באודיו הוכחת כבר את ההיפך הרבה פעמים, כולל הפעם.

דרך אגב, צורת ההתבטאות שלך, של ההגזמות המופרזות, נקראת hyperbole, וגם על תקן hyperbole אתה מגזים, שכ‑ו‑ל‑ם חושבים ש‑HD800 הכי הכי טובה, וכ‑ו‑ל‑ם אומרים שהיא עדיפה על האחרות וכו'. הרי ברגע שטענת שמדובר בכ‑ו‑ל‑ם, מספיקה דוגמה הפוכה אחת כדי להוכיח שאתה טועה, וכבר הובאו כאן די הרבה דוגמאות הפוכות, כולל מהאתר שאתה הפנית אליו.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
לפי מה שאתה אומר, הם לא סתם "ילדים מתבגרים ומתלהבים", אלא פראיירים וטיפשים, שלמרות שהם יודעים ש‑DH800 הן הטובות בעולם, והם אומרים את הטקסט שהכנסת להם לפה באמונה שלמה, הם בכל זאת קונים אוזניות נחותות במחיר גבוה בהרבה, וגם אחרי שממש נוכחו מעל לכל ספק שמה שהם קנו פחות טוב מה‑HD800, הם בכל זאת נשארים איתו וממשיכים להאזין לו *במקום* ה‑master piss.

ולא, לא לכולם יש אוסף אוזניות שצריך לכלול בו דברים שמתלהבים מהם פחות. הרוב המוחלט של מי שלא מתלהבים מפריט ציוד וקונים אחר, מוכרים את הישן או שמים אותו בצד, ולא מתייחסים לפריטים הנחותים כאל חלק מ"אוסף" אלא כאל שאריות.

כנראה שהמאבחן לא היה גאון גדול.

יש גם כאלה שהם גאונים בתחום אחד ומפגרים באחר. אולי אתה גאון בתחומים שאינם קשורים לאודיו. באודיו הוכחת כבר את ההיפך הרבה פעמים, כולל הפעם.

דרך אגב, צורת ההתבטאות שלך, של ההגזמות המופרזות, נקראת hyperbole, וגם על תקן hyperbole אתה מגזים, שכ‑ו‑ל‑ם חושבים ש‑HD800 הכי הכי טובה, וכ‑ו‑ל‑ם אומרים שהיא עדיפה על האחרות וכו'. הרי ברגע שטענת שמדובר בכ‑ו‑ל‑ם, מספיקה דוגמה הפוכה אחת כדי להוכיח שאתה טועה, וכבר הובאו כאן די הרבה דוגמאות הפוכות, כולל מהאתר שאתה הפנית אליו.
כל המגילה הזאת ופספסת דבר פשוט שנקרא Flavor
אנשים אוהבים סוגי סאונד שונים ובגלל זה יש להם אוסף של אוזניות שונות
והם יכולים להרגיש שה HD800 מצטיינות בתחומים מסוימים יותר מהאחרות באוסף שלהם .
ברור ברור רק אתה תקבע לי במה אני גאון ובמה אני מפגר
אתה בכלל המדד שלי באודיו שלפיו הכל נמדד כולל הידע שלי :לב-שבור:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,856
נקודות
113
כל המגילה הזאת ופספסת דבר פשוט שנקרא Flavor
אנשים אוהבים סוגי סאונד שונים ובגלל זה יש להם אוסף של אוזניות שונות
והם יכולים להרגיש שה HD800 מצטיינות בתחומים מסוימים יותר מהאחרות באוסף שלהם .
לא "פספסתי" שום דבר בהקשר זה. אם כבר, אתה פספסת את המשמעות של מה שאתה עצמך כתבת: "אנשים אוהבים סוגי סאונד שונים" :)

זו בדיוק הסיבה לכך שלכל אחד יש את ההעדפות האישיות שלו ומה שנחשב בעיניו עדיף, ובדיוק מסיבה זו לא כ‑ו‑ל‑ם אוהבים את אותם הדברים, ולא לכ‑ו‑ל‑ם חשובים אותם דברים באותה מידה, ולא לכ‑ו‑ל‑ם soundstage חשוב באותה מידה, ולא כ‑ו‑ל‑ם חושבים שה‑soundstage ‑‑ ו/או כל אספקט אחר ‑‑ של HD800 עדיף, ובעצם אין שום דבר משותף לכ‑ו‑ל‑ם, כך שייחוס משהו לכ‑ו‑ל‑ם הוא מופרך מראש, אבל אתה מתעקש על השטות הזו באופן עקבי על פני הרבה פוסטים.

ואלה שיש להם אוסף של אוזניות הם מיעוט זניח של ציודופילים. מבחינת הרוב, עצם ההתעסקות באיזה אוזניות כדאי לבחור עבור איזה קטע מוזיקלי ‑‑ מה שעלול להשתנות מקטע לקטע אפילו באותו אלבום ‑‑ מפריעה להנאה ולריכוז במוזיקה עצמה. הרוב המוחלט בוחר עבור כל סוג רכיב אודיו דגם בודד שמייצג את העדפתו הכוללת, גם אם אינו הטוב ביותר עבור כל קטע וקטע באוסף המוזיקה שלו (כן, אוספי מוזיקה בהחלט קיימים), ומוכר את האחרים, בלי ליצור "אוסף" של רכיבים מאותו סוג.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,856
נקודות
113
רק רציתי אולי לסכם את הדיון המטופש פה
מה שכתבת אינו "מסכם" שום דבר מהדיון.

שמעניין אותי כשלג דאשתקד
....
האלימות המילולית כלפי אודיופייל לא מוצאת חן בעיני
...
לי הוא לא מפריע כלל
...
בקיצור מציע לכם לגמור עם האליהום על חבר פורום שבעיני לא כותב דברים לא רלונטים כמו רובכם
...
את מי מעניין אוזניות ?
התגובה הזו שמה במרכז את מה שמעניין את שניצל, מוצא חן בעיני שניצל, מפריע לשניצל, נראה לשניצל, וכיוצ"ב, אבל הפורום לא יכול ולא אמור להתנהל לפי העדפות של אף אדם בודד.

אבל אתה ממש דורש מאחרים שיתנהלו על פי זה:
תמצאו מילים קצת פחות גסות ואלימות בכדי להביע את מורת רוחכם
לא שאני מנסה להיות פה האבא של הפורום או חלילה מלחנך אתכם , אבל באמת חלאס !!!!
את מי מעניין אוזניות ?

ומעבר לזה:
שמעניין אותי כשלג דאשתקד
...
הפרטים הנוספים שמעניינים לי את בתחת ,
...
את מי מעניין אוזניות ?
אם שרשור לא מעניין אותך, למה אתה קורא אותו ומגיב בו, ועוד תגובה שפוסלת את כל האחרים על עצם ההתעסקות בנושא?

העובדה שהנושא לא מעניין אותך אינה מפריעה לאחרים להתעניין בו ולדון עליו.

אוזניות בשבילי זה בערך כמו לעשות סקס עם בובה מתנפחת , זה מתאים לאודיופיל שאישתו רודה בו ומשתיקה המוזיקה והחיים , מה טוב בלשמוע במרכז הראש למרות הפרטים הנוספים
...
היו לי וזרקתי יחד עם הפטפון .
זה אולי מה שמסכם את מה שבאמת תורם בפוסט שלך :)

נערך לאחרונה ב:

stam

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
מעניין, איך הן עושות את זה? נראה לי שעבור זה צריך הספק ניכר, ולא ברור איך אפשר לעשות את זה בלי להגיע לשאר הגוף.
איזה מכל האוזניות שציינת -- ו/או אחרות -- אכן עושות זאת?

חוצמזה ובלי קשר, האם ידוע לך על אוזניות שעובדות עם סראונד אמיתי? לא סימולציה בעזרת 2 דרייברים, אלא עם 4 ומעלה דרייברים בדידים שנותנים תחושת כיווניות כמו ברמקולים?
כמובן, לא מרעידות את הגוף כמו שרמקולים full range יעשו,
אבל כן יש אוזניות שמספקות חוויה קרובה לזה, אם ניקח דוגמא קטע שבו קונטרבסים מנגנים נמוך ועוצמתי, או תוף בס וכדו' אתה ממש 'תרגיש' את זה, בכללי באוניות טובות הגוון של כלי הנגינה בכל הספקטרום הוא 'מוחשי',
אני לא מכיר אוזניות סראונד אמיתיות, יש אוזניות שנקראות abyss 1266,לא זולות בכלל, שלטענת החברה מספקות סאונד כמו של מערכת בחדר מטופל, כולל יכולות בס שמדמות סאב וופר, אני לא יודע אם זה נכון, ולטעמי אוזניות הן אוזניות והן לא צריכות להישמע כמו רמקולים, בכל מקרה זה לא סראונד,
הקלדרה של zmf לטעמי מספקות חוויה מדהימה ו'מוחשית' עם אימפקט מדהים לאוזניות (הן זוכות באמת להערצה מטורפת מצד חובבים רבים),
בנוסף לבמה גדולה מאוד גם לרוחב וגם לעומק, הן מעולות בביצועים הטכניים אבל יחד עם זאת 'מערבות' ומרגשות מאוד,
גם הexpanse של דן קלארק מדהימות ממש, סגנון אחר, כמובן יש המון אוזניות טובות מאוד,
לגבי הhd800, כן ,הן מפורטות, יש להן במה גדולה ונוחות, אבל חסר להן הרבה מאוד, הן גם בהירות מאוד, כך שקשה להאזין איתן למשך זמן רב,
יש להן עדת מעריצים, בדר"כ מזן מסוים, (שיגידו שהסאונד הטוב בעולם מתקבל מhd800 עם מגבר של טופינג/smsl)
אבל יש אוזניות טובות בהרבה, מכל הבחינות, (ויש לי hd800 ג"כ).

stam

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
אגב, אני חושב שגם בעל מערכת מעולה יפיק תועלת מזוג אוזניות טובות,
בראש ובראשונה זאת חווית האזנה שונה, אב ליש עוד סיבות, כמו נוחות, סביבה ועוד,
מצחיק לראות לעתים שבעלי מערכות מעולות, שככל הנראה מבינים משהו מסתפקים בזוג אוזניות בינוני מינוס...

stam

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
אלה שיש להם אוסף של אוזניות הם מיעוט זניח של ציודופילים. מבחינת הרוב, עצם ההתעסקות באיזה אוזניות כדאי לבחור עבור איזה קטע מוזיקלי ‑‑ מה שעלול להשתנות מקטע לקטע אפילו באותו אלבום ‑‑ מפריעה להנאה ולריכוז במוזיקה עצמה. הרוב המוחלט בוחר עבור כל סוג רכיב אודיו דגם בודד שמייצג את העדפתו הכוללת, גם אם אינו הטוב ביותר עבור כל קטע וקטע באוסף המוזיקה שלו (כן, אוספי מוזיקה בהחלט קיימים), ומוכר את האחרים, בלי ליצור "אוסף" של רכיבים מאותו סוג
נכון עקרונית, אבל היותן של אוזניות קטנות, ויחסית לא יקרות, מאפשר להחזיק אוסף, זה גם נראה מרשים;)
אבל כמעט תמיד יהיה הזוג המועדף שאיתו תבלה את רוב הזמן בכל ז'אנר.

stam

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
החסרון באוזניות, מעבר,לזה שאתה לא יכול להרגיש פיזית בגוף את התדרים, שאין שם שמיעה של שמאל וימין במשותף כמו במערכת ביתית טיפוסית. אוזן שמאל שומעת שמאל וימין שומעת ימין. מנסים להתגבר על זה, בקורד tt2 לדוגמא, אבל עדיין עם כל הכבוד לאוזניות, החוויה הכללית של מערכת שמרעיפה עליך צלילים ממש זה משהו אחר. אני כן יכול להבין שימוש באוזניות טובות להבחנה בפרטים מסויימים, כמו זכוכית מגדלת, כי נדמה שיש להם סוג של צלילות מוגברת וגם הקירבה לאוזן וביטול למעשה של תנאי חדר עושים את שלהם. וכל אחד שיהנה בשמיעה ממה שעושה לו את זה.
דווקא באוזניות טובות מצליחים ליצור במה שמשתרעת מול המאזין ומדמה באופן יחסי האזנה למוזיקה מרמקולים,
כמובן זה עדיין אוזניות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,856
נקודות
113
כמובן, לא מרעידות את הגוף כמו שרמקולים full range יעשו,
אבל כן יש אוזניות שמספקות חוויה קרובה לזה, אם ניקח דוגמא קטע שבו קונטרבסים מנגנים נמוך ועוצמתי, או תוף בס וכדו' אתה ממש 'תרגיש' את זה,
אני מבין שייתכן שאפשר להרגיש שהצליל נמוך ועוצמתי מעבר לרגיל באוזניות, אבל לא מבין איך זה דומה/קשור להרעדת הגוף.

לגבי הhd800, כן ,הן מפורטות, יש להן במה גדולה ונוחות, אבל חסר להן הרבה מאוד, הן גם בהירות מאוד, כך שקשה להאזין איתן למשך זמן רב,
יש להן עדת מעריצים, בדר"כ מזן מסוים, (שיגידו שהסאונד הטוב בעולם מתקבל מhd800 עם מגבר של טופינג/smsl)
אבל יש אוזניות טובות בהרבה, מכל הבחינות, (ויש לי hd800 ג"כ).
את זה אני יכול להבין בלי קושי :)

מה שאני בכל זאת לפעמים מתקשה להבין באופן עקרוני זה בכלל את הצורך של אנשים ב-hyperbole. למה אנשים מרגישים בכלל את הצורך לומר על משהו שהוא "הטוב ביותר שנוצר אי פעם" -- וזה לא חייב להיות ציוד, זה יכול להיות גם ביצוע ליצירה, למשל -- במיוחד כשממש לא בטוח שהדובר בכלל שמע את כל האלטרנטיבות המובילות מתוך מה שנוצר אי פעם, ומה שכן בטוח הוא שבעלי טעם אחר עשויים בהחלט לחשוב שמשהו אחר עדיף על "הטוב ביותר שנוצר אי פעם".

אגב, אני חושב שגם בעל מערכת מעולה יפיק תועלת מזוג אוזניות טובות,
בראש ובראשונה זאת חווית האזנה שונה, אב ליש עוד סיבות, כמו נוחות, סביבה ועוד,
לא כל אחד -- וזה כולל אותי -- מרגיש צורך בחוויית האזנה שונה, במיוחד אם היא לא עדיפה באופן מובהק על מה שהוא אוהב.

יש גם אנשים -- כולל אותי -- שלא אוהבים את הצדדים הפיזיים של זה, משהו על הראש, חם, מזיעים, כבל מגביל, אי אפשר לחלוק עם אחרים, וכד' -- הרבה *פחות* נוחות -- וכמובן גם העדר סראונד.

כך שזה בפירוש לא מתאים *לכל* בעלי המערכות הטובות :)

מצחיק לראות לעתים שבעלי מערכות מעולות, שככל הנראה מבינים משהו מסתפקים בזוג אוזניות בינוני מינוס...
ואם האוזניות אינן משמשות כמדיום האזנה עיקרי, אלא רק במצבים נדירים יחסית מבחינתם, שבהם אי אפשר להאזין במערכת בצורה המיטבית, גם מי שמבין משהו לא בהכרח ירצה להשקיע אלפי דולרים באוזניות (ובמגבר אוזניות ראוי).

נכון עקרונית, אבל היותן של אוזניות קטנות, ויחסית לא יקרות, מאפשר להחזיק אוסף, זה גם נראה מרשים;)
אבל כמעט תמיד יהיה הזוג המועדף שאיתו תבלה את רוב הזמן בכל ז'אנר.
*אפשר* להחזיק אוסף, אבל זה לא אומר שהרבה/הרוב עושים זאת.

ואם רוב הזמן מאזינים לזוג אחד (אם בכלל), אין הרבה משמעות לאוסף מבחינת סאונד, אלא בעיקר מבחינה אספנית, שזה משהו שונה עקרונית, כשלהיראות מרשים הוא חלק מהבחינה האספנית בלבד, לא האודיופילית :)

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
115
נקודות
43
רק רציתי אולי לסכם את הדיון המטופש פה שמעניין אותי כשלג דאשתקד , בראשית האלימות המילולית כלפי אודיופייל לא מוצאת חן בעיני , תמצאו מילים קצת פחות גסות ואלימות בכדי להביע את מורת רוחכם , מה זה ההשתלחות הזו ? לי הוא לא מפריע כלל , והשרשורים שלו בין היותר ארוכים כאן בפורום , כך שלפחות יש לנו כל הזמן רוח מזרחית מהים (הים במזרח , לא ?:p),
ועכשיו לגופו של עניין , אוזניות בשבילי זה בערך כמו לעשות סקס עם בובה מתנפחת , זה מתאים לאודיופיל שאישתו רודה בו ומשתיקה המוזיקה והחיים , מה טוב בלשמוע במרכז הראש למרות הפרטים הנוספים שמעניינים לי את בתחת ,
בקיצור מציע לכם לגמור עם האליהום על חבר פורום שבעיני לא כותב דברים לא רלונטים כמו רובכם :confused:.
למה הרוב כרן למשל לא פותח שרשור אלא רק מגיב תגובות שלעיתים רלונטיות ולרוב לא , לא שאני מנסה להיות פה האבא של הפורום או חלילה מלחנך אתכם , אבל באמת חלאס !!!! את מי מעניין אוזניות ? היו לי וזרקתי יחד עם הפטפון .
לגמרי מסכים עם הדימוי של הבובה המתנפחת. אני מעדיף לא לשמוע בכלל מאשר לשמוע באוזניות, ושמעתי אוזניות מעולות.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,676
נקודות
113
מה שכתבת אינו "מסכם" שום דבר מהדיון.

התגובה הזו שמה במרכז את מה שמעניין את שניצל, מוצא חן בעיני שניצל, מפריע לשניצל, נראה לשניצל, וכיוצ"ב, אבל הפורום לא יכול ולא אמור להתנהל לפי העדפות של אף אדם בודד.

אבל אתה ממש דורש מאחרים שיתנהלו על פי זה:

ומעבר לזה:

אם שרשור לא מעניין אותך, למה אתה קורא אותו ומגיב בו, ועוד תגובה שפוסלת את כל האחרים על עצם ההתעסקות בנושא?

העובדה שהנושא לא מעניין אותך אינה מפריעה לאחרים להתעניין בו ולדון עליו.

זה אולי מה שמסכם את מה שבאמת תורם בפוסט שלך :)
נראה שאתה רוצה טיפה להחזיר לי , לבריאות !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,676
נקודות
113
אני הייתי סוגר השרשור ,אבל אם עושה לך נעים ,מצויין , בקיצור הכל מעניין אותך ,ונלחם בחרוף נפש להחדיר טענותיך שלדעתי הפעם חלולות למדי , תסלח לי על הביטוי , אבל בשם עצמי אוכל לומר שממש לא מעניין ,

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,856
נקודות
113
נראה שאתה רוצה טיפה להחזיר לי , לבריאות !
ממש לא, רק להזכיר שהפורום לא יכול ולא אמור להתנהל לפי העדפות של אף אדם בודד, וזה בהחלט כולל את ההעדפות שלי.

אני הייתי מעדיף שאנשים לא יתעקשו על שטויות לאחר שהובהר שהן שטויות, אבל זה לא עובד ככה :(

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,676
נקודות
113
לא מנסה להשתלט על מה ואיך כותבים , כתבו כרצונכם ! לדעתי מי שנלחם להחדיר את דעותיו בהודעות בלתי אפשריות הן מבחינת אורך כאורך הגלות , תשובה לכל מגיב בליווי ציטוט ,חיטוט ממושך ברשת לברור יסודי של התשובה כולל בינה מלאכותית , למי יש סבלנות לטרחן כמוך ?מילא היית מכניס טיפה צבע או הומור קטנטן , אבל אתה ממש צנונית וזו בדיוק הסיבה שהודעותי לא מוצאות חן בעינך !

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,676
נקודות
113
ממש לא, רק להזכיר שהפורום לא יכול ולא אמור להתנהל לפי העדפות של אף אדם בודד, וזה בהחלט כולל את ההעדפות שלי.

אני הייתי מעדיף שאנשים לא יתעקשו על שטויות לאחר שהובהר שהן שטויות, אבל זה לא עובד ככה :(
צודק, הולך להתקלח למרות שרציתי לספר על כל מיני דרמות שמתחוללות בתחום הפרטי שלי , פעם אחרת , ביי !!!!

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28

תהיה בטוח שלא אתה זה שתבהיר לי מה שטויות בחיים האלה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור