רמקולים VS אוזניות

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,914
נקודות
113
ערסים עדיפים פי 100 על מתנשאים בשקל שחושבים שהשמש זורחת להם ..
אני חושב שדי ברור למי התכוונת בעיקר, וגם שלא התכוונת *רק* אלי, אבל *גם* אלי, ואני רוצה לחזור ולהבהיר את העניין הזה.

זו לא הפעם הראשונה שבה אתה מייחס מחשבות לאחרים, ובטוח שזה מה שהם חושבים, אבל אתה ממש לא יודע מה יש בתוך הראשים שלהם.

בתור מי שיודע מה אני חושב, אני אומר ש:
  1. אני לא חושב שאני מעל למישהו כאן, וספציפית לא מעליך
  2. אנלי לא חושב שהשמש זורחת לי משום מקום. אני יודע ומכיר בכך שאני לא גאון הדור, ולא ידען גדול. כתבתי את זה הרבה פעמים.
  3. אני לא חושב שכל דבר שאני אומר הוא נכון רק בגלל שאני זה שכתב אותו.
  4. בזמן שאני כותב משהו, אני חושב שהוא נכון, אבל האפשרות להפריך את דברי קיימת, ולפעמים יש מי שמראה לי שטעיתי. זה קרה לא פעם ולא פעמיים, ואני לא חסין מטעויות. זה לא קורה הרבה רק כי אני תופס רוב השטויות שלי בזמן.
  5. במקרים שבהם כתבת שדעתך לא שווה פחות משלי, ואמרתי ששלי שווה יותר, זה לא הייה בגלל שאני במשהו יותר ממך, אלא כי אני נימקתי את מה שכתבתי, ואתה לא.
  6. יש הבדל מהותי בין להגיד/לחשוב "אני יותר טוב ממך" לבין "הטיעון שלי חזק יותר מהטיעון שלך". ב-100% מהמקרים התכוונתי לשני *בלי הראשון*.
  7. במקרים כהדגשתי את זה שאתה לא מבין משהו, זה לא כדי להראות שאני מבין יותר, אלא כי תסכל אותי שהתעקשת על משהו שנראה לי שגוי, ונימקתי למה, בעוד שאתה חזרת על זה בלי לנמק.
תקן אותי אם אני טועה, אבל אני לא חושב שמדובר כאן בהתנשאות.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
@Audiofile -- שתיקה כהודאה? :)
שתיקה כתשישות החומר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור