מעוניין באקולייזר איכותי

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,615
נקודות
113
זה אינדיבידואלי
אתה יודע, ישנם אנשים שמסובביים עדיין ויניל, ועוד אומרים כי זה הכי טוב :)

אני ברכב אגב משתמש קצת ב-EQ.
1. הסיבות לויניל טוב הן אחרות לגמרי. אתה יודע את זה.
2. רכב זאת סביבה אחרת לגמרי שכמעט לא ניתן לשמוע בה בלי EQ. ויתירה מכך, תראה לי פאנל/מקור/לא יודע איך קוראים לזה, שאפשר לעקוף בו את האקולייזר.
אגב, אני לא משתמש. כשיש יותר מדי בס, או פחות מדי, אני משחק עם ה- GAIN של המגבר. עשיתי את זה פעם אחת בשנת 2010. וכן, לצערי, מאז לא החלפתי רכב :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
מה עושים בכל הרימסטרינג וההעברות לאנלוג של הקלטות ישנות אם לא לתקן את המוסיקה עם אקווליזרים וקומפרסורים......ואחר כך כולם מאוננים בפורומים על הצליל הנפלא של האנלוג.....אתה יודע בכלל איך מתבצע רימסטר ?

רוזי1, גם אתה מוזמן להתייחס לפוסט זה - עולם הפיוריזם .....

אתה יודע? כי במקרה האולפן היה ביתי במשך 20 שנה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
1. הסיבות לויניל טוב הן אחרות לגמרי. אתה יודע את זה.
2. רכב זאת סביבה אחרת לגמרי שכמעט לא ניתן לשמוע בה בלי EQ. ויתירה מכך, תראה לי פאנל/מקור/לא יודע איך קוראים לזה, שאפשר לעקוף בו את האקולייזר.
אגב, אני לא משתמש. כשיש יותר מדי בס, או פחות מדי, אני משחק עם ה- GAIN של המגבר. עשיתי את זה פעם אחת בשנת 2010. וכן, לצערי, מאז לא החלפתי רכב :)

בוא שמע אצלי באוטו. פלאט לחלוטין ולא צריך לגעת. הכל תלוי באיכות הציוד שיש לך ברכב/בבית. איכות ירודה, לא מאוזנת ולא דינמית יביא את המאזין לשחק באקולייזרים.

בזמנו כתבתי שאקולייזר במערכת זה הסרטן של הצליל. התעצבנו, השתוללו עלי. מאז גם ניסו לשכנע אותי עם כמה כאלה כולל rc למינהם. זה היה נורא ואיום בכל המקרים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,615
נקודות
113
בוא שמע אצלי באוטו. פלאט לחלוטין ולא צריך לגעת. הכל תלוי באיכות הציוד שיש לך ברכב/בבית. איכות ירודה, לא מאוזנת ולא דינמית יביא את המאזין לשחק באקולייזרים.

בזמנו כתבתי שאקולייזר במערכת זה הסרטן של הצליל. התעצבנו, השתוללו עלי. מאז גם ניסו לשכנע אותי עם כמה כאלה כולל rc למינהם. זה היה נורא ואיום בכל המקרים.
כפרה... מה אתה מתערב, לא דיברתי אליך :)
אני זוכר את המערכת שלך. ברכב. נפלאה.
גם אצלי אין אקולייזר ברכב. וגם למערכת שלי לא חסר. דיברתי על האילוצים האקוסטיים שיש ברכב שהם הרבה יותר קשים מסביבה ביתית, ולכן יותר מקובל להיעזר באקולייזר כדי לטפל בהם. זה לא אומר שזה נכון. זה לא אומר שיוסי או משה או אבי או ולדימיר או אולג שעושים התקנות סטראו לרכב יודעים איך להוציא סאונד טוב עם או בלי אקולייזר.

גם אצלי אין אקולייזר.

הנקודה היא שברכב יש עוד חצי הצדקה לעשות את זה. בבית גם זה לא.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
כפרה... מה אתה מתערב, לא דיברתי אליך :)
אני זוכר את המערכת שלך. ברכב. נפלאה.
גם אצלי אין אקולייזר ברכב. וגם למערכת שלי לא חסר. דיברתי על האילוצים האקוסטיים שיש ברכב שהם הרבה יותר קשים מסביבה ביתית, ולכן יותר מקובל להיעזר באקולייזר כדי לטפל בהם. זה לא אומר שזה נכון. זה לא אומר שיוסי או משה או אבי או ולדימיר או אולג שעושים התקנות סטראו לרכב יודעים איך להוציא סאונד טוב עם או בלי אקולייזר.

גם אצלי אין אקולייזר.

הנקודה היא שברכב יש עוד חצי הצדקה לעשות את זה. בבית גם זה לא.

אני יודע שלא דיברת אלי. אבל פה התלבשתי עלייך בשביל לחדד. גם ברכב השאיפה היא להתחמק ככל הניתן מאקולייזר.
ולגבי אולג. אולג אלוף! הוא לא רק לא משתמש באקולייזר אם כי מוציא סאונד ברכב בלי רמקולים וראש. אני מעביר לו שטינפת עליו...

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
לפני שהתחתנתי הייתה לי ברכב מערכת של פיוניר (טופ שלהם), וגם אלפיין (טופ), בשניהם הייתה יחידה של פרוססור,
ואני חייב להודות שהיה נשמע מעולה. מערכת של פיוניר ביצעה גם RC עם מיקרופון כיול. והיו לי מיליון רמקולים, וכמה מגברים בבגאז', וסאב כמובן. הדרך לכוון טוב את הסאב הייתה בעזרת הפרוססור. זה יותר מ-EQ, זה היה סוג של X-OVER

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור