כמה אודיופילים יש בארץ ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
אני מניח שבתפיסת עולם שלך אני לא מוגדר כאודיופיל ... אני צודק ?

כמובן שאני מקבל כל תשובה באהבה , תרגיש בנוח להיות אותנטי ...

מה ההגדרה שלך לאודיופיל ?

אתה אוהב סאונד טוב? אתה מתייחס לאיכויות של המערכת שאתה מקשיב לה? פרטים ורזולוציה חשובים לך? אתה מתייחס לאיזון הטונאלי של המערכת? אם כן אז אתה אודיופיל.

עם זאת, כמו בכל דבר יש משהו נוסף. נקרא לזה ״דרגות״. כמו שיש אדם מאמין אבל לא מקיים מצוות, מסורתי שמקיים חלק מהמצוות, דתי שמקיים את כל המצוות וחרדי שקנאי למצוות ככה זה עם אודיופילים. (הדת היתה דוגמא, לא להתחיל להתפלסף בעניין).

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
74
נקודות
28
אתה אוהב סאונד טוב? אתה מתייחס לאיכויות של המערכת שאתה מקשיב לה? פרטים ורזולוציה חשובים לך? אתה מתייחס לאיזון הטונאלי של המערכת? אם כן אז אתה אודיופיל.

עם זאת, כמו בכל דבר יש משהו נוסף. נקרא לזה ״דרגות״. כמו שיש אדם מאמין אבל לא מקיים מצוות, מסורתי שמקיים חלק מהמצוות, דתי שמקיים את כל המצוות וחרדי שקנאי למצוות ככה זה עם אודיופילים. (הדת היתה דוגמא, לא להתחיל להתפלסף בעניין).
למה זה משנה שאנשים אחרים מגדירים מישהו כאודיופיל? למי זה משנה מה חושבים אנשים שנכלל במושג אודיופיל? אתה נהנה לשחק עם ציוד אודיו - נהדר! אתה נהנה להקשיב למוזיקה - נפלא! אתה מנסה לשפר את חווית האזנה שלך - מעולה! אתה נהנה לקרוא את הכתוב בפורום הזה - מצויין! נראה לי התעסקות בטפל או הנאה מוויכוחים והתנצחויות - לגיטימי בעיני אבל לא ממש חשוב ...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,667
נקודות
113
למה זה משנה שאנשים אחרים מגדירים מישהו כאודיופיל? למי זה משנה מה חושבים אנשים שנכלל במושג אודיופיל? אתה נהנה לשחק עם ציוד אודיו - נהדר! אתה נהנה להקשיב למוזיקה - נפלא! אתה מנסה לשפר את חווית האזנה שלך - מעולה! אתה נהנה לקרוא את הכתוב בפורום הזה - מצויין! נראה לי התעסקות בטפל או הנאה מוויכוחים והתנצחויות - לגיטימי בעיני אבל לא ממש חשוב ...
ומה כן חשוב מעבר לחיים עצמם ,ילדים ,פרנסה , ביטחון וכדומה , למה אתה כותב שהכל תפל בהיותך שותף פעיל בתחום?מה בעצם מה אתה כותב , תסביר ? נמר אודיופיל בכל רמח איבריו , תרם לתחום הקטן שלנו יותר מכל אחד אחר ! ואתה לא יכול לכתוב לו שהכל תפל .
אני אסביר לך משהו שאולי אינך מעורב בו , כשאני לבד בבית , אני לעולם לא לבד , כי יש לי זוג חברות טובות שניצבות בסלון ומחכות לי בכדי לשתף פעולה , שיפורים קטנים מציתים לי את הדמיון הרבה יותר מאשר החברה החיה ונושמת שלי :p, ומה עם החברים שמתכנסים ביחד לפטפוטי סרק לאחר שבוע מתיש , אין כאן שום דבר תפל .

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,851
נקודות
113
ומה כן חשוב מעבר לחיים עצמם ,ילדים ,פרנסה , ביטחון וכדומה , למה אתה כותב שהכל תפל בהיותך שותף פעיל בתחום?
הוא לא שותף פעיל בתחום האודיופיליה, הוא פעיל רק בתחום ביקורת האנשים שכותבים בנושאי אודיופיליה.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
961
נקודות
113
למה זה משנה שאנשים אחרים מגדירים מישהו כאודיופיל? למי זה משנה מה חושבים אנשים שנכלל במושג אודיופיל? אתה נהנה לשחק עם ציוד אודיו - נהדר! אתה נהנה להקשיב למוזיקה - נפלא! אתה מנסה לשפר את חווית האזנה שלך - מעולה! אתה נהנה לקרוא את הכתוב בפורום הזה - מצויין!
עד כאן מסכים , אפילו בלי המשפט האחרון המצוטט.
אפשר להיות אודיופיל גם בלי להיות חבר בפורום.

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
74
נקודות
28
ומה כן חשוב מעבר לחיים עצמם ,ילדים ,פרנסה , ביטחון וכדומה , למה אתה כותב שהכל תפל בהיותך שותף פעיל בתחום?מה בעצם מה אתה כותב , תסביר ? נמר אודיופיל בכל רמח איבריו , תרם לתחום הקטן שלנו יותר מכל אחד אחר ! ואתה לא יכול לכתוב לו שהכל תפל .
אני אסביר לך משהו שאולי אינך מעורב בו , כשאני לבד בבית , אני לעולם לא לבד , כי יש לי זוג חברות טובות שניצבות בסלון ומחכות לי בכדי לשתף פעולה , שיפורים קטנים מציתים לי את הדמיון הרבה יותר מאשר החברה החיה ונושמת שלי :p, ומה עם החברים שמתכנסים ביחד לפטפוטי סרק לאחר שבוע מתיש , אין כאן שום דבר תפל .
קראת והגבת מהר מידי - אני חושב שהעיסוק במי הוא אודיופיל ומי לא הוא טפל.

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
74
נקודות
28
הוא לא שותף פעיל בתחום האודיופיליה, הוא פעיל רק בתחום ביקורת האנשים שכותבים בנושאי אודיופיליה.
חיכיתי לתגובה ממך - אם היו משעים אותך לחודש מהפורום אז כנראה שכל טעם החיים שלך היה אובד ... צר עולמך כעולם הנמלה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,851
נקודות
113
חיכיתי לתגובה ממך - אם היו משעים אותך לחודש מהפורום אז כנראה שכל טעם החיים שלך היה אובד ... צר עולמך כעולם הנמלה
טוב שאתה יודע מה עולמי ושופט אותו -- עד כמה הפורום היה עלוב יותר בלי שיפוטיך והצדקנות שלך!!!
טוב שאתה מחזיק אותו במו ידיך מעל פי התהום.

כבר הושעיתי בעבר לחודש או יותר, כבר לא זוכר, וטעם החיים נשאר :)

לעומת זאת, אם היו משעים אותך מהפורום, לחודש או בכלל, אף אחד לא היה מרגיש.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
312
נקודות
83
אני גם צופה ביוטיוב לפעמים לאסוף מידע, אבל טרם הצלחתי לגבש לעצמי במרחב היוטיוברי והרשתי איזו דמות שיש לה משקל גדול בעיניי.
ממליץ על הבלוג של Stefano Bertoncello

אוזניים מצויינות,
בזכותו מצאתי קדם פסיבי מעולה של Fidelity Research

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,851
נקודות
113
לעומת זאת, אם היו משעים אותך מהפורום, לחודש או בכלל, אף אחד לא היה מרגיש.
שוב חזרת לסימונים שלך :) :)

אין לך מה לענות, אז אתה מסמן ":נגד:"

כשזה בא ממך, בעצם כל :נגד: שלך שקול לאמירה "אני אפס ואין לי מה לומר, אז אנא שימו לב שיש משהו שאני כן יכול לעשות" :)

עלוב

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,667
נקודות
113
האמת , פתחתי חסימה בכדי לקרוא את דבריו , הולך לשתות רגיעון , הגזמתי לאחרונה !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,667
נקודות
113
נמלה , לא "הנמלה"

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
למה זה משנה שאנשים אחרים מגדירים מישהו כאודיופיל? למי זה משנה מה חושבים אנשים שנכלל במושג אודיופיל?
כי כרגע זו השאלה, מה נחשב אודיופיל בהגדרה המכלילה והחיצונית. כי אודיופיל זו הגדרה שחייבת להיות בעלת ערך מבדיל.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
100
נקודות
43
ממליץ על הבלוג של Stefano Bertoncello

אוזניים מצויינות,
בזכותו מצאתי קדם פסיבי מעולה של Fidelity Research
1- סטפאנו אדם יקר והפרה הפסיבי הזה נחמד מאוד אבל הוא מצא משהו הרבה הרבה יותר טוב-מוזמן לשאול אותו .
2- דוגמא לאנשים שמתעניינים בסאונד , איכות סאונד מוזיקה שיש להם עוד תחבבים וחוויות בחיים-חוץ מלשבת בחדר מעופש ולכתוב בפורומים תגובות על כל פייפס.
3- סטפאנו הוא חלק מקבוצה אודיופילים , בוני ציוד אודיו שלא שייכת לעולם האודיופילי המרכזי כפי שאנחנו מכירים אותו- שניזונה מסאונד ומוצרים עם הייפ ומחירים גבוהים מלווים פרסום- אבל שלא באמת "עושים מוזיקה" . יש עשרות בודדות כאילו, שלא חיים מקראית ביקורות על ברנד ניים כזה או אחר , שגם כדאי להתיעץ איתם , מאחר והאגו לא מוליך אותם ומצד שני באמת יש להם ניסיון רב.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,851
נקודות
113
כמה עצוב להיות תקוע בכוך מעופש , ללא ילדים ללא משפחה , לבקש צומי מזרים שילטפו את האגו וביום הכי טוב בשנה ללכת למסעדת יפו תל אביב כי יש קופונים.

לא מכיר אותך ולא ממש מעניין אותי מה הביא אותך לכתוב כאלו דברים שפלים, אבל ראה בזאת הודעה חגיגית שעוד התבטאות כזו ואתה לא פה!! הפוסט הזה ננעל, בלי עריכות, בלי בקשות סליחה ובלי כלום. לך תבלה עם המשפחה ותהנה מהחג.

2- דוגמא לאנשים שמתעניינים בסאונד , איכות סאונד מוזיקה שיש להם עוד תחבבים וחוויות בחיים-חוץ מלשבת בחדר מעופש ולכתוב בפורומים תגובות על כל פייפס.

ללא מילים

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
312
נקודות
83
1- סטפאנו אדם יקר והפרה הפסיבי הזה נחמד מאוד אבל הוא מצא משהו הרבה הרבה יותר טוב-מוזמן לשאול אותו .
אם אני זוכר נכון זה היה משהו בין Audio Consulting Silver Rock vs. Audio Consulting Meteor
גם התג מחיר בהתאם.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,851
נקודות
113
כך נראה חדר מעופש. יש גם מזגן מיצובישי להגדלת העיפוש.
המחשב נמצא ב-sweet spot, כך שאני יכול לענות לפוסטים טיפשיים בלי לזוז מהמקום ובלי להפסיק להאזין, וכן, אני יכול במקביל.

Front.jpg
Right.jpg
Rear.jpg
Left.jpg

אני לא מבין איך אוכל לחיות בלי ש- @Slim1900 ישים אלי לב וירחם עלי עד כמה שאני מסכן וסובל להיות כאן בתוך העיפוש.

אני כן יכול להבין מגבלות חשיבה, כמו שמישהו פשוט לא מסוגל להבין שלאחרים יש העדפות ואהבות שונות משלו, ושחושב שלאחרים ממש חסרים הדברים שהוא אוהב, והם מסכנים בלעדיהם.

שפלות מעורבת במוגבלות, צירוף חביב.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור