כמה אודיופילים יש בארץ ?

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
346
נקודות
83
נראה לי גיליתי למה אמיר לא ב best of terms עם WBF,

זה מ Feb 29, 2016

אבל ההודאה האחרונה שלו ב WBF הייתה ב Jun 2, 2017

**עריכה - מצאתי

רק שרלטן.

נערך לאחרונה ב:

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93

זה מ Feb 29, 2016

**עריכה - מצאתי

גם שרלטן וגם חרא של בנאדם.
תן להבין, נניח שאריב קשות עם מישהו בפורום. יש מצב שתביא את גרסת מי שרבתי איתו כהוכחה להיותי חרא של בנאדם?
אולי נחפזת קצת בענייני הכפשת שמו של אדם כי היי, באודיו תמיד רבים וזה פורום מקומי ובעברית? קל לזרוק מילים כמו שרלטן (כשזה נאמר בהקשר לתחום עיסוקו של אדם זו דיבה לכל דבר) ו"חרא של בנאדם" - אולי עדיף להמנע מזה. ממה שאני יודע על אמיר (מעבר לקריאה אגבית בasr), הוא היה מוערך מאוד ע"י אנשים שהכרתי במיקרוסופט ישראל (היה בכיר למדי במיקרוסופט) ואני יודע לפחות על 2 סטארטאפים ישראלים שאמיר עזר להם בשמחה מנסיונו וקשריו ללא כל תמורה. "חרא של בנאדם" זה אחד הדברים האחרונים שניתן להגיד עליו.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
״תקלה״ ארטיפקטים שאמיר מצא עם המדידות שלו ודניאל וייס (היצרן) עונה לו בכמה פוסטים כולל מדידות שאין תקלה כזאת!
לזכותו של אמיר הוא שלח את ההמצאים שלו ל Weiss אבל לא קיבל את התשובה של דניאל.

כל המידע באשכול ביקורת ובפוסטים.. דיי ארוך

ודבר נוסף,
למה אמיר מושעה מ WBF?
בסדר טעויות קורות אבל הוא הביא פילוסופיה חדשה לתחום שדי מנפצת 90% ממנו
לא דבר קל
למה הוא הושעה?
אני מניח שגם כי הוא גם סוג של מתחרה כי יש לו פורום משל עצמו
וגם כי הוא הלך נגד הזרם שם שמדידות זה הדבר הכי חשוב
שאגב בגלל זה גם אני הושעיתי משם כי טענתי שדיגיטל יותר טוב מאנלוג

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,911
נקודות
113
קראתם בכלל מה הוא עשה??

https://archive.md/Lv7Ck
ברור שהם כועסים עליו, כי -- ממש לא בסדר מצידו -- הוא פתח אתר משל עצמו.

זה שיש מי שמייחסים לו דברים -- זה יכול להיות לגמרי מדויק, ויכול להיות לגמרי מצוץ מהאצבע, או כל דבר על הקשת שבאמצע.
בכל מקרה, הם לא חושפים את ההסכם המשפטי ביניהם, ואפילו לא טוענים שהוא הפר אותו.

לא הייתי מתייחס לזה כאל משהו שהוא עשה, אלא כאל משהו שמאשימים אותו בו, ע"י מי שיש להם סיבות משלהם לכעוס, ואלה דברי צד אחד בלבד.

גם שרלטן וגם חרא של בנאדם.
אני לא מקוראים וצופיו הקבועים, ואני לא ניגש ביוזמתי סתם כך לאתר שלו ו/או לסרטוניו ביוטיוב, אבל בכל פעם שכן קראתי/צפיתי, בהחלט התרשמתי מהמקצועיות שלו.

הגדרת שרלטן בוויקיפדיה היא "מין רמאי המשתמש באחיזת עיניים, בשקרים ובטכניקות שונות כדי להציג את עצמו בציבור כבעל מקצוע או כבעל יכולת אחרת או כבעל ידע מסתורי או מקצועי, וזאת על מנת להרוויח כסף, כבוד או טובות הנאה שלא ביושר".

לא נראה לי שמישהו כאן יכול לטעון באופן תקף שאמיר הזה משתמש באחיזת עיניים, בשקרים, ו/או טכניקות כוזבות כלשהן. גם לא נתקלתי בהצגה עצמית שלו כמומחה שיש לקבל את דבריו בגלל מומחיותו, אלא תמיד ראיתי רק שהוא מביא נתונים, ולכל היותר מסביר אותם לפי הבנתו -- לא על תקן "ראה וקדש, כי אני, המומחה, אמרתי", אלא על תקן "ראה וחשוב בעצמך". ייתכן שהיו מקרים בהם הוא טעה, אבל טעות אינה שקולה לשרלטנות.

גם זה שהגישה שלו היא טכנולוגית ולא אודיופילית אינה הופרת אותו לשרלטן, למרות שיש אודיופילים שמייחסים לו שרלטנות בגלל שהוא לא מתנהל לפי סטנדרטים אודיופילים, שהם כידוע אמיתות מוחלטות, ומי שחושב אחרת לא מבין בחומר. אבל לא, זו לא שרלטנות.

נראה לי שלקרוא לו שרלטן זו אכן הכפשה ודיבה בלתי מבוססים.

לגבי איזה בן אדם הוא -- לא ממש מעניין, כל עוד מה שהוא אומר מעניין. אני לא נכנס לזה.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
346
נקודות
83
ברור שהם כועסים עליו, כי -- ממש לא בסדר מצידו -- הוא פתח אתר משל עצמו.
While amir was using his smoking gun thread today and going on vacation he was working in the background and had hacked the admin control label of my own web site. He has completely prevented me from logging on as well as changed all the passwords for me and the admin. Further I cannot report it as a hack to our server host because he has removed my name and snail address and has substituted his when I try to use mine I get the message stating no such name is found.

ואם האתר לא היה רשום על שם סטיב

What Amir does not know is that this site is registered in my name and has always been mine. I have always had my name as contact with our server host when I went to open a ticket stating my admin control panel has been hacked it showed only his nane and email address as the only contact

אמיר בעיקרון יכל להשתלט לגמרי ולקחת בעלות על הדומיין.
www.whatsbestforum.com

או שאני מפספס משהו?

האשכול עצמו מחוק אבל האינטרנט זוכר הכל!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,911
נקודות
113
While amir was using his smoking gun thread today and going on vacation he was working in the background and had hacked the admin control label of my own web site. He has completely prevented me from logging on as well as changed all the passwords for me and the admin. Further I cannot report it as a hack to our server host because he has removed my name and snail address and has substituted his when I try to use mine I get the message stating no such name is found.

What Amir does not know is that this site is registered in my name and has always been mine. I have always had my name as contact with our server host when I went to open a ticket stating my admin control panel has been hacked it showed only his nane and email address as the only contact

www.whatsbestforum.com

או שאני מפספס משהו?

אני לא יודע מה קרה שם -- אתה מצטט את ההאשמות של צד אחד. כאמור, זה יכול להיות הכל מדויק, הכל מצוץ מהאצבע, או כל דבר באמצע.
מה שבטוח שהם כועסים עליו לפחות בגלל שהוא פתח אתר משלו, ויתכן שההאשמות שלהם הן תוצאה של הכעס שלהם ולא הכעס בגלל שההאשמות בהכרח נכונות.

אני לא הסנגור שלו, ואני לא לוקח על עצמי תפקיד של שופט, בטח לא לאור טענות של צד אחד, וחושב ששיפוט נחפז כזה אינו לעניין.

בכל מקרה, הסיפור הזה הוא ברמת לכלוכים רכילותיים, כמו בצהובונים, וזה לא מעניין אותי, לכאן או לכאן.

אם זה בכלל נכון, זה אולי אומר משהו ברמה האישית, שאינה רלוונטית מבחינתי, אבל לא ברמה הטכנית, ואינו קשור להאשמות בשרלטנות.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
אני לא יודע מה קרה שם -- אתה מצטט את ההאשמות של צד אחד. כאמור, זה יכול להיות הכל מדויק, הכל מצוץ מהאצבע, או כל דבר באמצע.
מה שבטוח שהם כועסים עליו לפחות בגלל שהוא פתח אתר משלו, ויתכן שההאשמות שלהם הן תוצאה של הכעס שלהם ולא הכעס בגלל שההאשמות בהכרח נכונות.

אני לא הסנגור שלו, ואני לא לוקח על עצמי תפקיד של שופט, בטח לא לאור טענות של צד אחד, וחושב ששיפוט נחפז כזה אינו לעניין.

בכל מקרה, הסיפור הזה הוא ברמת לכלוכים רכילותיים, כמו בצהובונים, וזה לא מעניין אותי, לכאן או לכאן.

אם זה בכלל נכון, זה אולי אומר משהו ברמה האישית, שאינה רלוונטית מבחינתי, אבל לא ברמה הטכנית, ואינו קשור להאשמות בשרלטנות.
מה שעמיר כתב.
ועוד משהו קטן - בעלות על דומיין היא לא בדיוק בעלות על האתר במובן של ישות כלכלית/משפטית. אם כבר, בהיסטוריה הקצרה של האינטרנט היו הרבה מקרים הפוכים - שמי שהיה מוגדר כבעלי (או אפילו רק קונטקט אדמיניסטרטיבי) הדומיין ניצל את יתרון השליטה בו כדי לנכס לעצמו בעלות על ערך שנצבר תחתיו ולעתים היו שותפים בו אחרים. למותר לציין שאין לי מושג מבוסס מה קרה כאן...

שיהיה ברור, אין לי עניין או אינטרס להיות סנגור של אמיר מASR (והוא מסתדר יפה בלי עזרתי..). רק הציקה לי הטחת אשמה חסרת ביסוס.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28

www.whatsbestforum.com

או שאני מפספס משהו?

זה נשמע לי די קשקוש כי עברו שנים מאז ועובדה שלא קרה עם זה כלום בשום מישור

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
346
נקודות
83
שיהיה ברור, אין לי עניין או אינטרס להיות סנגור של אמיר מASR (והוא מסתדר יפה בלי עזרתי..). רק הציקה לי הטחת אשמה חסרת ביסוס.
מקובל,
הערוך והוריד את החר* :)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,911
נקודות
113
מקובל,
הערוך והוריד את החר* :)
הורדת את החר* הלא מעניין והשארת את השרלטן הלא מבוסס על שום דבר -- דיבה והכפשה נטו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,911
נקודות
113
ציינתי בפוסט קודם
בפוסט שערכת וממנו הוצאת את החר*, השארת את השרלטן:

זה מ Feb 29, 2016

**עריכה - מצאתי

רק שרלטן.
הוא לא.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
346
נקודות
83
בפוסט שערכת וממנו הוצאת את החר*, השארת את השרלטן:

הוא לא.
לא הבנתה אותי.
ביקשתה ביסוס.

תעבור על הביקורת שלו

זה הרבה עמודים והרבה ספאם טיפוסי של תגובות ASR

״תקלה״ ארטיפקטים שאמיר מצא עם המדידות שלו ודניאל וייס (היצרן) עונה לו בכמה פוסטים כולל מדידות שאין תקלה כזאת!

בסוף הדיון מסתיים בזה שוייס מזמין APx555 (לוייס יש דור קודם) בשביל לבדוק אם הוא יכול לשחזר את אותה "תקלה"

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,911
נקודות
113
לא הבנתה אותי.
ביקשתה ביסוס.

תעבור על הביקורת שלו

זה הרבה עמודים והרבה ספאם טיפוסי של תגובות ASR

בסוף הדיון מסתיים בזה שוייס מזמין APx555 (לוייס יש דור קודם) בשביל לבדוק אם הוא יכול לשחזר את אותה "תקלה"
זה בכלל לא מתחיל להתקרב להיות "ביסוס" לשרלטנות.

אף אחד לא חסין מטעויות, אז אפילו *אם* הוא טעה -- מה שלא בטוח -- המקרה הבודד הזה לא מהווה סתירה לכל האוסף הענק של המקרים בהם הוא הוכיח מקצוענות ראויה לציון.

זו סתם הוצאת דיבה לא מבוססת כלל, ומן הראוי לערוך גם אותה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
כמה אלפים בודדים.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,598
נקודות
113
בשביל אום כולתום לא צריך מערכת טובה
אז לא נראה לי שיש בשטחים בכלל
אם כך, מתנוש היה עדין איתך.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אם כך, מתנוש היה עדין איתך.
משום מה יש לי תחושה שפחות התחברת להומור
אגב אין יום שבו אני לא חושב על העדינות של מתנוש כלפיי בפורום :לב:

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
כמה אלפים בודדים.

אני מניח שבתפיסת עולם שלך אני לא מוגדר כאודיופיל ... אני צודק ?

כמובן שאני מקבל כל תשובה באהבה , תרגיש בנוח להיות אותנטי ...

מה ההגדרה שלך לאודיופיל ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור