הסוף של ניים כפי שהכרנו אותה?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
משהו יודע מה היתה התקלה?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
476
נקודות
83
דברתי בתערוכה עם אילן תמיר שאלתי כמה
שאלות ללא הצלחה להבין את התשובות:(

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,873
נקודות
113
משהו יודע מה היתה התקלה?

לעניות דעתי לא היתה שום תקלה. אנשים לא מבינים שאי אפשר להשוות חדר שמנגן מוזיקה קלאסית סימפונית מורכבת בחלל תערוכה לא מטופל ובהעמדה בעייתית, לחדר שמנגן זמרת ג׳אז נוגה עם מיקרופון מושתל לה בשחלות בצירוף סקסופון וקונטרבס.
זה פשוט לא כוחות.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
לדעתי הוא הבין מה קרה רק כשפרק את המערכת.כמדומני בעית פזות אם זכרוני אינו טועה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לעניות דעתי לא היתה שום תקלה. אנשים לא מבינים שאי אפשר להשוות חדר שמנגן מוזיקה קלאסית סימפונית מורכבת בחלל תערוכה לא מטופל ובהעמדה בעייתית, לחדר שמנגן זמרת ג׳אז נוגה עם מיקרופון מושתל לה בשחלות בצירוף סקסופון וקונטרבס.
זה פשוט לא כוחות.

לפי הלך הרוח האודיופילי בשנים האחרונות זמרת עם סקסופון וקונטרבס זה עומס כלים אדיר....אני מדבר על זמרת בתוספת איוושת המזגן באולפן ההקלטות ....או מאכסימום זמרת ומשולש.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
זה נכון רב המציגים ולא רק אצלנו הולכים על בטוח ולא מאתגרים את הציוד בתערוכות.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
לכוון לכסף זה טוב.
כך יהיה תקציב למחקר, למשכורות למהנדסים
בני ואני בין המבקרים האחרונים במפעל וקיבלנו הסבר על משהוא סודי שלא העלו בדעתם שעדיאל ישים לב לזה ,נדהמנו מרמת המיקרו כניסה לפרטים רק לשפר איכות הסאונד,בקשו מאתנו לא לדבר על זה.
מקווה שתיקון המכשירים ללא הגבל זמן לא תשתנה,חברה ממוסחרת לא תיתן שרות כזה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תיקון המכשירים ללא הגבלת זמן זה עסק מסחרי בפני עצמו, לא חושב שיפסיקו.

אריה

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
תיקון המכשירים ללא הגבלת זמן זה עסק מסחרי בפני עצמו, לא חושב שיפסיקו.

אריה
עולה הרבה כסף להחזיק אגף לתיקונים ומצד שני מפסיקים לייצר בגלל חוסר מקום מכשירים שלא מעט משתוקקים אליהם ה cd555 , הטיונר, הזרוע
אני משער שמפריע להם שתיקון מכשיר שלהם ברכיבים אחרים משנים מהותית את הצליל .

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
1. בזמן אמת לא ידע
2.בפירוק המערכת היקרה גילה שכבלי הרמקולים הפלוס והמינוס היו הפוכים
3. ברמה שהוצגה היה צורך בספק 555dr, הצעתי להשאיל את שלי,לא רצה
4. לאילן יש ניסיון של עשרות שנים בהתקנה לפי הנחיית המפעל , התעקש לעשות שינויים לפי המלצת חבר שלו, לדעתי טעויות מהותיות.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
.
בפירוק המערכת היקרה גילה שכבלי הרמקולים הפלוס והמינוס היו הפוכים
.

לא מבין את האודיופילים....שנים אני טוען שאני לא שומע הבדלים בין כבלים....הרוב מוחלט של האודיופילים שומעים היטב את ההבדלים, לטענתם....
לעומת זאת אני סופר רגיש לתופעה ברורה וחד משמעית של אנטי פאזה (הפלוס והמינוס הפוכים) ....התופעה שאני מרגיש במקרה זה היא סוג של סחרחורת שמלווה בהרגשה של כמו נפילה חופשית בתוך מערה עמוקה שמלווה בלחץ באוזניים.

מאות ואלפי אודיופילים בתערוכה לא הרגישו בתופעה כה חמורה שאמורה להיות ברורה גם לחצי חרש ......אם כך איך אתם מצפים לשמוע הבדלים בין כבלים?.....תלמדו/תתרגלו בשלב ראשון להבחין באנטי פאזה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אם הופכים את הפלוס ומינוס בשני הרמקולים, לא קורה כלום. אין סיכוי שהפזות היו הפוכות בין הרמקולים ואף אחד לא שמע, בטח שלא עולה על הדעת שאילן לא שמע.

אריה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מיקי, כבלי הרמקול היו הפוכים ברמקול אחד בלבד או בשניהם ?

אם בשניהם אזי הפוסט שלי אינו רלוונטי (ואני מתנצל כמובן (ורד)) מאחר ואני מתאר מצב של אנטי פאזה בין רמקול ימין ושמאל.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אם הופכים את הפלוס ומינוס בשני הרמקולים, לא קורה כלום. אין סיכוי שהפזות היו הפוכות בין הרמקולים ואף אחד לא שמע, בטח שלא עולה על הדעת שאילן לא שמע.

אריה
מזאת אומרת "לא קורה כלום" ? לטענת מיקי ואילן תמיר הצליל כן התחרבש.

אגב , אם הפורום מתעניין אני מוכן להסביר את הסיבה התאורטית הנדסית למה במקרים מאוד מסויימים כן ניתן לשמוע הפיכת פאזה ברמקולים (או בכל מקום אחר לאורך מסלול האודיו בין המקור לרמקולים).

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,595
נקודות
113
אולי הכל תרוצים לסאונד לא טוב....
אבל מאוד אהבתי את הקטנים.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
גם אני חשדתי בתירוצים,במיוחד שביום השני לתערוכה הוציא את כל המבקרים מהחדר ועשה בדיקה מקיפה.
יש מצב שכל המישמש לא עובד או ניים ורמקולים ניט בתוספת כבלים של קורד מהרמת מחיר בינוני לא עובד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור