הבדלים

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אריה, אם אתה אוהב את התוצאה, זה בסדר תקנה... אבל זה לא אומר שככה זה צריך להיות ושתדע שלככה לא התכוון המשורר. אתה תקבל סאונד, אבל שונה מאוד ממה שהאומן / מאסטרינג התכוונו אליו ובשביל 50k$ הייתי מצפה לקבל תמונה מציאותית יותר ולא מעוותת ומפולטרת ברמה שכזו...

ולא צריך לבקש מדידה. אין סיבה בעולם שלא תשמע ירידה של 20 דציבל ב 10Khz ולא תזהה שחסר לך את זה, אלא אם כן אתה כבר לא שומע מעל 10 קילו הרץ ואז פתרת את "הבעיה" הזו.

ואולי המדידה הזו כך בכוונה, מי יודע...(?).
יכול להיות ויש מצב כזה שלקוח שמקשיב ל 3 זוגות רמקולים שונים ואז מגיע לזוג הרביעי שנשמע אחרת מכולם בגלל איזון טונאלי קיצון, ופלוס עזרה קטנה מהאיש מכירות שטוען שזה הצליל האמיתי והנכון ואף רמקול אחר לא ישמע ככה (והוא כנראה גם צודק)... והופה, יש עסקה וכולם מרוצים.
נראה לי שהתגובה הזו מאוד מזלזלת.

יש לציין שמדידות דפוקות עלולות לדפוק גם את סיכויי המכירה של הרמקול לאחר שמתפכחים מהאימפקט הראשוני.
עלול גם לצאת מאמר נוסף עם הבהרות, שעלולות להציג את הרמקול באור בעייתי אפילו באופן מובהק יותר.

אני לא יודע עד כמה זה "בסדר" לקנות, אבל זה עלול להתברר כלגמרי לא בסדר, ואז נשארים תקועים עם זה.

OzKol

אוהב את התחום
מעורבות
74
נקודות
18
נראה לי שהתגובה הזו מאוד מזלזלת.

יש לציין שמדידות דפוקות עלולות לדפוק גם את סיכויי המכירה של הרמקול לאחר שמתפכחים מהאימפקט הראשוני.
עלול גם לצאת מאמר נוסף עם הבהרות, שעלולות להציג את הרמקול באור בעייתי אפילו באופן מובהק יותר.

אני לא יודע עד כמה זה "בסדר" לקנות, אבל זה עלול להתברר כלגמרי לא בסדר, ואז נשארים תקועים עם זה.

אתה בחרת לראות זאת כמזלזל. אני לא מזלזל בשומדבר ולא יודע למה בחרת להציג זאת כך.

יש נכון ויש לא נכון וכל רמקול שיחסיר לי תדרים מעל ל 9 קילו הרץ, ישמע בצורה אחרת.
מה זה נכון? נכון זה שיש לי מספיק אנרגיה (לא חייבת להיות עקומה שטוחה) גם מעל 9 קילו הרץ, לפחות עוד אוקטבה אחת מעל כדי שאקבל פרזנטציה שלמה מההקלטה.
מה זה לא נכון? לא נכון זה אם מחסירים לי פרטים מההקלטה כמו במקרה הזה.

עכשיו, אם מישהו יחליט שבלי האוקטבה העליונה זה נשמע לו טוב יותר, אוכל להתווכח על זה? זה יהיה חסר טעם. זו דעתו וזה בסדר, אבל זה לא אומר שזה נכון.

מדידות דפוקות עלולות לדפוק מכירה? אני לא יודע כמה זה באמת משפיע. העיקר הפרסום. אני בטוח שהלקוחות הפוטנציאלים הרוכשים מוצרים כאלה, לא באמת מעניין אותם איך המוצר נמדד...

לפני כשנה, אחד סוחרים הגדולים בארצות הברית אמר לי, שהיום לא משנה כל כך איך המוצר נשמע, מה שחשוב יותר זה איך המוצר נראה ורק אחר-כך איך הוא נשמע.
וזה לא אני אומר, זה ציטוט שלו.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור