האיש ששינה את הפורום השנה !דן נגר !!!!!!!!!!

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
גם פה נחמדים ושמחים תמיד לעזור, עד שאתה מתחיל להחליף זהויות וכותב דברים לא מבוססים.

אז תנוח לך. יש כאן לא מעט חברים שראו הכל מהכל, עם ציוד כבד שלא תשכנע אותם (גם אותי), שדאק ב-400 ש"ח עדיף מדאק בחמישים אלף ש"ח, רק בגלל המדידה.
אני מדבר ממה שעברתי כאן על הבשר שלי על כלום ושומדבר אז אין לי סיבה "לנוח"
דבר שני האם יש רכיבי אודיו שהם זולים יותר וגם נשמעים יותר טוב מרכיבים אחרים שהם יותר יקרים? עובדתית כן.
לא יודע אם 400 אבל DAC ב 5000 שקל שאני אבחר אני מוכן לשים מול כל DAC אחר ופטיפון אחר בכל מחיר

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
סלח לי אבל ב-asr זה הפורום היחיד שבו חטפתי הערות מתנשאות ועלבונות. אני התחלתי את חיי האודיופילים שם וכשהתחלתי להטיל ספק בדת של אמיר (משום שהתחלתי לנסות ולתהות) חטפתי מייד מהטאליבנים שלו ששורצים שם בפורום.

מאז הפסקתי ויותר לא חזרתי.
שמע אם תגיד שם שמדידות זה קשקוש ברור שיגיבו כמו שיגיבו( אבל בטח לא 1% ממה שהגיבו אליי כאן)
שאלתי שם את השאלות הכי נוביות שיש ותמיד ענו לי בכבוד לפעמים עם מגילה של עמוד שלם
מי שרוצה באמת ללמוד ואוהב את התחום הם עוזרים בשמחה ובטח לא יורדים לפסים אישיים

soler

אוהב את התחום
מעורבות
128
נקודות
43
דבר שני האם יש רכיבי אודיו שהם זולים יותר וגם נשמעים יותר טוב מרכיבים אחרים שהם יותר יקרים? עובדתית כן.
באופן עקרוני אתה צודק - לדוגמא, יש לי DAC מנורות שאמנם לא זול בכלל אבל פשוט נשמע יותר טוב מ-DACים אחרים שהיו לי או שהיו אצלי, שהיו משמעותית יותר יקרים ממנו.
הבעיה היא שזו חריגה מהנורמה, כלומר זה בד"כ לא ככה - מוצר יקר יותר בד"כ נשמע טוב יותר, לצערי זאת המציאות שאני מכיר.
לא יודע אם 400 אבל DAC ב 5000 שקל שאני אבחר אני מוכן לשים מול כל DAC אחר ופטיפון אחר בכל מחיר
השאלה היא אם אתה עושה את זה בפועל או שאתה טוען את הטענה ושולח אחרים לבדוק את זה ?
אם אתה עושה בפועל - אני חושב שכולם ישמחו לשמוע על החויה שלך, זה יכול ללמד.
אם אתה לא, אז מה הטעם בלומר את האמרה הזו ?
אני יכול לטעון למשל, ש"חמשת השפים הנחשבים בעולם, מבשלים פחות טוב מהשכנה שלי", ואז אני אומר לך ללכת לבדוק את זה ותראה שאני צודק - אין לך באמת דרך לבדוק את הטענה ! וחובת ההוכחה היא לא עליך כי אם עלי.
ואם אני לא טועה, הזמינו אותך להשתתף בהשוואת הכבלי חשמל - לך ! מה יש לך להפסיד ? או שתחזק דעתך ותוכל לספר על ההתנסות או שתשנה דעתך ותפתח אופק חדש.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
412
נקודות
63
באופן עקרוני אתה צודק - לדוגמא, יש לי DAC מנורות שאמנם לא זול בכלל אבל פשוט נשמע יותר טוב מ-DACים אחרים שהיו לי או שהיו אצלי, שהיו משמעותית יותר יקרים ממנו.
הבעיה היא שזו חריגה מהנורמה, כלומר זה בד"כ לא ככה - מוצר יקר יותר בד"כ נשמע טוב יותר, לצערי זאת המציאות שאני מכיר.

השאלה היא אם אתה עושה את זה בפועל או שאתה טוען את הטענה ושולח אחרים לבדוק את זה ?
אם אתה עושה בפועל - אני חושב שכולם ישמחו לשמוע על החויה שלך, זה יכול ללמד.
אם אתה לא, אז מה הטעם בלומר את האמרה הזו ?
אני יכול לטעון למשל, ש"חמשת השפים הנחשבים בעולם, מבשלים פחות טוב מהשכנה שלי", ואז אני אומר לך ללכת לבדוק את זה ותראה שאני צודק - אין לך באמת דרך לבדוק את הטענה ! וחובת ההוכחה היא לא עליך כי אם עלי.
ואם אני לא טועה, הזמינו אותך להשתתף בהשוואת הכבלי חשמל - לך ! מה יש לך להפסיד ? או שתחזק דעתך ותוכל לספר על ההתנסות או שתשנה דעתך ותפתח אופק חדש.
דאק מנורות הוא עם דיסטורשן גבוה מאוד וימדד על הפנים. זה לא רלוונטי אליו, שמחפש ציוד עם מדידות פיקס של האיראני.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
412
נקודות
63
אני מדבר ממה שעברתי כאן על הבשר שלי על כלום ושומדבר אז אין לי סיבה "לנוח"
אתה שוב פעם מקשקש.
לא נמאס לך?

אתה לא מבין שגם אם המדידות נראות מושלמות יש הבדלים בצליל הסופי או שאתה מנסה להצדיק את הטופינג שקנית ובנס הוא לא התפגר?

שחרר. אחר כך אתה מתפלא למה אתה נקטל.

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
102
נקודות
43
את כל זה אתה כותב מפני שהגורו שלכם אמר.

סוג של כת שם.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אתה שוב פעם מקשקש.
לא נמאס לך?

אתה לא מבין שגם אם המדידות נראות מושלמות יש הבדלים בצליל הסופי או שאתה מנסה להצדיק את הטופינג שקנית ובנס הוא לא התפגר?

שחרר. אחר כך אתה מתפלא למה אתה נקטל.
מסביר לך שיש חפיפה בין המדידות לסאונד
ומסביר לך גם שבלי קשר למדידה בכלל אני שם לך DAC שמתוכנן טוב בעלות של עשירית מDAC של חברה אודיופילית אקזוטית עם שם מפוצץ שגובה פי 10 רק בגלל השם והקופסא של הDAC והוא ישמע יותר טוב מהDAC היקר הפוזאיסטי

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
את כל זה אתה כותב מפני שהגורו שלכם אמר.

סוג של כת שם.

צודק אין לנו מוח או חשיבה עצמאית
אגב מעדיף להיות בכת המדידות והמדע מאשר בכת האודיופיליה של "יש לזה קופסא גדולה ומגניבה עם מלא אורות ושם אקזוטי מפוצץ שאני בקושי יכול לבטא והוא עולה יותר מהאוטו שלי אז זה חייב להשמע יותר טוב מDAC מינימליסטי שעולה עשירית מחיר"
וואטאבר
אני פחות בקטע של Snake oil

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
מאיפה הבאת את זה?
פרוססור של טרינוב זה קדם מגבר.
Pre Processor
נראה לי שאלדר כיוון לכך שאין לי קדם מגבר קונבנציונלי...

ברור שהטרינוב ו/או כל פרוססור אחר, משמשים כ- קדם מגבר.

רן

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,146
נקודות
113
אגב מעדיף להיות בכת המדידות והמדע מאשר בכת האודיופיליה של "יש לזה קופסא גדולה ומגניבה עם מלא אורות ושם אקזוטי מפוצץ שאני בקושי יכול לבטא והוא עולה יותר מהאוטו שלי אז זה חייב להשמע יותר טוב מDAC מינימליסטי שעולה עשירית מחיר"
וואטאבר

אני לא חושב שאתה מחדש כאן משהו למישהו, בטענה שלא תמיד היקר הוא הטוב יותר.

זה נכון בכל אלמנט שקשור עם התחביב הזה:
לא תמיד המגבר היקר יהיה טוב יותר, או הרמקול, או ה DAC, או ה סטרימר , או איזה כבל, או כל דבר אחר.

אין כאן חידוש. מה בעצם החידוש?

מצד שני גם היחס ההפוך לא נכון.

אין שום אפשרות להגיד שתמיד הזול ישמע טוב יותר מהיקר והיקר הוא קרוב לוודאי קשקוש שמתומחר בחזירות ואין מאחוריו שום R&D.

כל מקרה לגופו.

עכשיו, אם היית מצביע על מקרים ספציפים שאתה בדקת, אתה עצמך, החלפת בין מוצרים, הקשבת והגעת למסקנות מסוימות, זה היה נותן לך קצת יותר קרדיט כאן (ובכלל).

סתם לזרוק משפטים באוויר ולברוח לשרשור אחר ולזרוק משפטים שם ולברוח לשרשור אחר, לא באמת מקדם את האג'נדה שלך, אלא רק מחליש אותה.

לי עושה רושם שאתה יותר נהנה מהתשומת לב...
וזה גם בסדר.

רן

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
וואטאבר
תקשיב יש פה בעיה .
האמת בכל פרמטר אפשרי .
אני גם לא מאמין שאתה מתכוון למה שאתה רושם , כי כבר הוזמנת אלי להשוות בין דאקים - ללא שום התערבות ולא הגעת . אני טוען שאתה תרגיש את ההבדל בענק.

באשר ל ASR , נכנסת לשם שאלת שאלות וענו לך יפה . הגיוני . מנהגו של עולם .
לא באת והטלת בהם ספק , שאלת שאלות של טירון ( מילים שאתה אמרת ) ונהנת בשמחה .
אותו דבר כמו פה - היית שואל מה ההבדל בין פרה מנורות לפרה טרנזיסטורי היו עונים בשמחה .
אתה לא פה כדי לשאול. אתה לא פה כדי לקבל תשובות - אתה פה כדי בעיקר להטיל ספק ומום בכל מה שקורה פה .

אתה חושב שאתה יודע יותר מרוב האנשים פה ושרובם עובדי אלילים - אלו המילים שלך . לא שלי .
עכשיו לי ברור מה אתה עושה וגם התכתבנו על זה בפרטי והוכחתי לך שטעית במשהו מאוד חשוב וזה לא עניין אותך - הטעות הקריטת שלך לא הזיזה לך ואתה אמור לייצג משהו טכני( כביכול ) עניין אותך רק שאתה ״ טוב מאחרים פה ״.

באשר ל ASR - אין לי מושג על מה אתה מדבר . לדעתי אתה פשוט לא מתכוון למה שאתה כותב - רק לא מזמן זרקו משם את ארין מ Erin audio corner שהעז להטיל ספק במדידות של Amir . גם את ג׳ין מאודיוליקס השליכו משם והוא בעצמו טען שהאתר הזה רעיל במיוחד .

מדובר בכת שמקדשת רק דבר אחד ועל ידי כך מפספסת את כל היופי והשיפור וההתקדמות באודיו - שהוא הטלת ספק בהכל . גם במדידות וגם השמיעה . מתוך אותו ספק - צומחים ( זה מורכב ואני מקווה שאני מובן)

פה מראים המון אורך רוח להשמצות שלך ואלו בהחלט השמצות .

שוב - לדעתי אתה משחק פה בראש של אנשים .חבל שנופלים למלכודת שלך כל פעם מחדש ( גם אני אגב - לא כי יש לך השפעה עלי אלא בגלל מה שאתה גורם פה להרגיש לחלק מהאנשים ).

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
166
נקודות
43
ASR זאת כת. חותם על כל מילה של דן. יש giant killers באודיו כמו בכל דבר, אבל מי שקונה דאק עם הטבלה של אמיר ביד שיבושם לו.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
ASR זאת כת. חותם על כל מילה של דן. יש giant killers באודיו כמו בכל דבר, אבל מי שקונה דאק עם הטבלה של אמיר ביד שיבושם לו.
כת שמסלקת גם אנשים טכניים אחרים ברמה גבוהה שהשקיעו מאות אלפי דולרים בציוד מדידה כמו ארין אבל עדיין נותנים מקום אדיר לשמיעה ולספק שמוטל במדידות !!!
שם אין מקום לספק ובלי ספק לא מתקדמים ולא רואים את המציאות

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
כת שמסלקת גם אנשים טכניים אחרים ברמה גבוהה שהשקיעו מאות אלפי דולרים בציוד מדידה כמו ארין אבל עדיין נותנים מקום אדיר לשמיעה ולספק שמוטל במדידות !!!
שם אין מקום לספק ובלי ספק לא מתקדמים ולא רואים את המציאות
אלוהים כמה אי דיוקים
אין לי כוח לתקן כמה וכמה דברים שכתבת גם כאן וגם בתגובה הקודמת
אבל לגבי ארון היה לו סכסוך עם עמיר שבכל זאת זאת הפלטפורמה שהוא הקים במו ידיו וארין עשה בערך את מה שעמיר עשה מה שגרם קצת לחיכוך כלשהו שנפתר אחרי זמן קצר אגב והוא חזר לשם פול פורס

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
אלוהים כמה אי דיוקים
אין לי כוח לתקן כמה וכמה דברים שכתבת גם כאן וגם בתגובה הקודמת
אבל לגבי ארון היה לו סכסוך עם עמיר שבכל זאת זאת הפלטפורמה שהוא הקים במו ידיו וארין עשה בערך את מה שעמיר עשה מה שגרם קצת לחיכוך כלשהו שנפתר אחרי זמן קצר אגב והוא חזר לשם פול פורס
דווקא נראה שיש לך המון כח לתקן אי דיוקים .
את שלך פחות .

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
תקשיב יש פה בעיה .
האמת בכל פרמטר אפשרי .
אני גם לא מאמין שאתה מתכוון למה שאתה רושם , כי כבר הוזמנת אלי להשוות בין דאקים - ללא שום התערבות ולא הגעת . אני טוען שאתה תרגיש את ההבדל בענק.

באשר ל ASR , נכנסת לשם שאלת שאלות וענו לך יפה . הגיוני . מנהגו של עולם .
לא באת והטלת בהם ספק , שאלת שאלות של טירון ( מילים שאתה אמרת ) ונהנת בשמחה .
אותו דבר כמו פה - היית שואל מה ההבדל בין פרה מנורות לפרה טרנזיסטורי היו עונים בשמחה .
אתה לא פה כדי לשאול. אתה לא פה כדי לקבל תשובות - אתה פה כדי בעיקר להטיל ספק ומום בכל מה שקורה פה .

אתה חושב שאתה יודע יותר מרוב האנשים פה ושרובם עובדי אלילים - אלו המילים שלך . לא שלי .
עכשיו לי ברור מה אתה עושה וגם התכתבנו על זה בפרטי והוכחתי לך שטעית במשהו מאוד חשוב וזה לא עניין אותך - הטעות הקריטת שלך לא הזיזה לך ואתה אמור לייצג משהו טכני( כביכול ) עניין אותך רק שאתה ״ טוב מאחרים פה ״.

באשר ל ASR - אין לי מושג על מה אתה מדבר . לדעתי אתה פשוט לא מתכוון למה שאתה כותב - רק לא מזמן זרקו משם את ארין מ Erin audio corner שהעז להטיל ספק במדידות של Amir . גם את ג׳ין מאודיוליקס השליכו משם והוא בעצמו טען שהאתר הזה רעיל במיוחד .

מדובר בכת שמקדשת רק דבר אחד ועל ידי כך מפספסת את כל היופי והשיפור וההתקדמות באודיו - שהוא הטלת ספק בהכל . גם במדידות וגם השמיעה . מתוך אותו ספק - צומחים ( זה מורכב ואני מקווה שאני מובן)

פה מראים המון אורך רוח להשמצות שלך ואלו בהחלט השמצות .

שוב - לדעתי אתה משחק פה בראש של אנשים .חבל שנופלים למלכודת שלך כל פעם מחדש ( גם אני אגב - לא כי יש לך השפעה עלי אלא בגלל מה שאתה גורם פה להרגיש לחלק מהאנשים ).
יודע מה איתגרת
בוא אני אענה לך לכל התגובה.
מאמין לכל מילה שאומר גם מניסיון אישי וגם ניסיון של אחרים וגם מתוך הלוגיקה שלי שנטועה עמוק בקומן סנס ונטולת הערצה עיוורת למותגים מסוימים או אמונות אודיופיליות מושרשות שאני יודע בוודאות שהן שגויות.
אכן הזמנת אבל אני גם עצלן וגם יש עוד סיבות ללמה אני לא מגיע לכל ההתערבויות האלה למרות שזה יכל להיות מעניין.
לגבי מה שהלך בפרטי האמת לא כ"כ הבנתי לאיזה חלק שם התכוונת אבל הסברתי לך את תפיסת העולם שלי בכללי שם.
הטלתי שם ספק, אני ניהליסט ומפקפק בהכל באופי שלי, רק ככה מגיעים לאמת, תשאל את ניטשה.
בחיים לא דיברו אליי בזלזול או בחוסר כבוד ובטח לא ירדו לפסים אישיים מה שקורה כאן איתי כל דקה בערך אני אתן לך את היוזר ניים שלי שם ותראה בעצמך אם תרצה.
הכי מצחיק שכתבת השמצות שלי
אז שוב, האמונה שלי היא האמונה שלי, אם היא סותרת אמונה של אדם אחר זאת בעיה שלו
אבל מכאן ועד לרדת לפסים אישיים נגדי, אם כבר זה השמצות, זה שאני מאמין בדברים אחרים זה ממש לא השמצות
כבר אמרתי 100 פעם אני אודיופיל מגיל 0 פשוט ראיתי את האור והבנתי כמה בולשיט יש בתחום הזה.
אם לא היה אכפת לי, לא הייתי כותב את דעתי שוב ושוב והייתי נותן לאנשים להמשיך להיות שבויים בתפיסתם
אני חושב אחרת וזהו.
עובדה שאנשים כאן הגיעו למסקנה שכדאי לבדוק את ההבדלים בין הכבלים לזולים, לא שאני לוקח קרדיט על זה אבל איכשהו זה קרה גם טיפה בזכותי

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
יודע מה איתגרת
בוא אני אענה לך לכל התגובה.
מאמין לכל מילה שאומר גם מניסיון אישי וגם ניסיון של אחרים וגם מתוך הלוגיקה שלי שנטועה עמוק בקומן סנס ונטולת הערצה עיוורת למותגים מסוימים או אמונות אודיופיליות מושרשות שאני יודע בוודאות שהן שגויות.
אכן הזמנת אבל אני גם עצלן וגם יש עוד סיבות ללמה אני לא מגיע לכל ההתערבויות האלה למרות שזה יכל להיות מעניין.
לגבי מה שהלך בפרטי האמת לא כ"כ הבנתי לאיזה חלק שם התכוונת אבל הסברתי לך את תפיסת העולם שלי בכללי שם.
הטלתי שם ספק, אני ניהליסט ומפקפק בהכל באופי שלי, רק ככה מגיעים לאמת, תשאל את ניטשה.
בחיים לא דיברו אליי בזלזול או בחוסר כבוד ובטח לא ירדו לפסים אישיים מה שקורה כאן איתי כל דקה בערך אני אתן לך את היוזר ניים שלי שם ותראה בעצמך אם תרצה.
הכי מצחיק שכתבת השמצות שלי
אז שוב, האמונה שלי היא האמונה שלי, אם היא סותרת אמונה של אדם אחר זאת בעיה שלו
אבל מכאן ועד לרדת לפסים אישיים נגדי, אם כבר זה השמצות, זה שאני מאמין בדברים אחרים זה ממש לא השמצות
כבר אמרתי 100 פעם אני אודיופיל מגיל 0 פשוט ראיתי את האור והבנתי כמה בולשיט יש בתחום הזה.
אם לא היה אכפת לי, לא הייתי כותב את דעתי שוב ושוב והייתי נותן לאנשים להמשיך להיות שבויים בתפיסתם
אני חושב אחרת וזהו.
עובדה שאנשים כאן הגיעו למסקנה שכדאי לבדוק את ההבדלים בין הכבלים לזולים, לא שאני לוקח קרדיט על זה אבל איכשהו זה קרה גם טיפה בזכותי
אני לוקח פה דבר אחד . כל השאר לא חשוב ולא נראה לי שאתה כלל מתכוון למה שאתה רושם . זה פשוט לא עובד עלי .
אתה עצלן ?
טוב .
אודיופיל לא יכול להיות עצלן . לפחות לא בהקשר של שמיעת המון מערכות ורצון להיחשף .

המשך קריאה מהנה

• Like
Reactions: gds

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אני לוקח פה דבר אחד . כל השאר לא חשוב ולא נראה לי שאתה כלל מתכוון למה שאתה רושם . זה פשוט לא עובד עלי .
אתה עצלן ?
טוב .
אודיופיל לא יכול להיות עצלן . לפחות לא בהקשר של שמיעת המון מערכות ורצון להיחשף .

המשך קריאה מהנה
בקטע של ללכת למקומות
דבר שני אני לא אוהב להטריח אנשים באופי שלי
ועוד ועוד סיבות...
בקיצור אנשים כאן קופצים למסקנות ושפיטות מיותרות
אבל סבבה, זה שלהם לא שלי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור