אנחת רווחה

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
יודע גם במה אנחנו חלוקים
ומכבד זאת.

כבר דברנו על זה.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
231
נקודות
63
הי איתי
"חבל שלא שמעת את שלי עם הגברה אמיתית כמו KARAN REFERENCE למשל
או Accuphase או ASR
היית מבין שחריפות או בהירות ממש לא קיימת."
בחרת בשלוש הגברות שהן אינן חריפות רק להמחיש את מה שאני אומר. עוד הפעם: וילסון הוא רמקול מצויין ומאוד דינאמי עם גוון צליל בהיר
ש צ ר י ך לחבר לאלקטרוניקה עם הרבה כח ובעלת אופי חם על מנת להוציא ממנו את המיטב ושלא ישמע צעקני.
דן, נחש מה: זה לא הטוויטר שצועק אלא המיד. וזה נכון מאוד שצריך לדעת לכוון וילסון בכדי להתאים לחדר. בארה"ב יש רשת של דילרים שמבצעים התאמה וכיוון אצל הלקוחות. גם מקבלים עזרה רצינית מהבתים שם שבנויים מעץ ,אבל זה יתרון שיש לשוק האמריקני שמשום מה אף אחד כאן לא מדבר על זה.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
שניצל,

עם כל הכבוד לאנחת הרווחה, אני מצטרף לבקשתו של תומר.
אני מבקש ממך להפסיק לדוש בענייני האישיים בפורום, כפי שאתה עושה שוב ושוב.
אני מבקש ממך כאן בגלוי להפסיק להשמיץ, כאן ומאחורי הקלעים, בלי שום מחשבה ומעצור.
אני לא מוצא בדבריך שמץ של התנצלות. רק התייחסות לעצמך בחוסר מודעות מוחלט
למה שאתה מעולל. המחיקות אחרי שמאות אנשים קראו לא משנות הרבה.

תודה
עופר.

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
102
נקודות
43
על איזה כוכב אתה חי??או ששמעת רק עם הגברות סתומות כמיטב המסורת האמריקנית?
כנראה שאתה חי במקום אחר...
שמעתי המון דגמים של ווילסונים עם הגברות שונות ולאו דווקא עם "הגברות אמריקאיות סתומות" שזה גם גורם לי לגיחוך.

לי יש סשה 2 ואצלי בבית בדקתי המון הגברות שונות ובאף אחת מהן לא היה סאונד בהיר.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
הי איתי
או Accuphase או ASR
בחרת בשלוש הגברות שהן אינן חריפות רק להמחיש את מה שאני אומר. עוד הפעם: וילסון הוא רמקול מצויין ומאוד דינאמי עם גוון צליל בהיר
ש צ ר י ך לחבר לאלקטרוניקה עם הרבה כח ובעלת אופי חם על מנת להוציא ממנו את המיטב ושלא ישמע צעקני.
דן, נחש מה: זה לא הטוויטר שצועק אלא המיד. וזה נכון מאוד שצריך לדעת לכוון וילסון בכדי להתאים לחדר. בארה"ב יש רשת של דילרים שמבצעים התאמה וכיוון אצל הלקוחות. גם מקבלים עזרה רצינית מהבתים שם שבנויים מעץ ,אבל זה יתרון שיש לשוק האמריקני שמשום מה אף אחד כאן לא מדבר על זה.

היי רונן

Matching is all about.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
הי איתי
או Accuphase או ASR
היי רונן ,
זה לא זה ולא זה .
זו האינטגרציה בינהם שתגרום לביטולים שונים ביחס לגובה ולמרחק הישיבה שלך + ההבנה שהאוזן צריכה להיות בגובה הטוויטר או מתחת (וממש לא מעל)
אם יגרם במיד ביטול הגבוהים יהיו חריפים ונאשים את הטוויטר.
זה לא בגלל העץ - זה המרחק מהקירות בעיקר שרמקול כזה מבקש אך כמובן שבאופן כללי עץ עדיף על בטון/בלוק צבוע ( לא צבוע זה סיפור אחר)
עוד יחשבו בגללך רונן שאני משווק של וילסון:):)

נערך לאחרונה ב:

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
231
נקודות
63
לגודל החלל עדיין לא הגעתי אפילו. אני מקנא באלה שיכולים להרחיק את הרמקול מהקירות מספיק.
אנשים בארץ לא מבינים כמה קשה לקבל תוצאה בגלל קירות הבטון
אל תדאג אף אחד לא יחשוד בך שאתה משווק:D:Dכולם מכירים את היבואן. באופן כללי הרמקולים הללו מוכרים את עצמם(איכות שם ומיתוג)

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
102
נקודות
43
ואולי עם הגברה לא מתאימה שמוציאה קצוות לא נעימים כמו Krell למשל
יתכן והשילוב יהיה קיצוני לאוזניים
איתי,
שנינו מכירים חבר עם ווילסון וקרל ששומעים אצלו פנטסטי אז להגיד שהמיד של ווילסון בהיר/צווחני זה קישקוש.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
איתי,
שנינו מכירים חבר עם ווילסון וקרל ששומעים אצלו פנטסטי אז להגיד שהמיד של ווילסון בהיר/צווחני זה קישקוש.

מבין קובי
ממה ששמעתי עד כה,
השילוב פחות עשה טוב לאוזניי
כולל אצלי ואצל מכרים.

אין צורך להשתמש במילה "קשקוש".
אנחנו יותר מזה.

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
102
נקודות
43
התכוונתי באופן כללי ולא כוון אלייך.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
היי רונן ,
זה לא זה ולא זה .
זו האינטגרציה בינהם שתגרום לביטולים שונים ביחס לגובה ולמרחק הישיבה שלך + ההבנה שהאוזן צריכה להיות בגובה הטוויטר או מתחת (וממש לא מעל)
אם יגרם במיד ביטול הגבוהים יהיו חריפים ונאשים את הטוויטר.
זה לא בגלל העץ - זה המרחק מהקירות בעיקר שרמקול כזה מבקש אך כמובן שבאופן כללי עץ עדיף על בטון/בלוק צבוע ( לא צבוע זה סיפור אחר)
עוד יחשבו בגללך רונן שאני משווק של וילסון:):)

דן
מעבר לכך שאתה צודק בהקשר למרחק מקירות מניסיון על הבשר.

יחד עם זאת מאמין ששמת לב כמוני
שיש "משתמשים"
(לא משווקים למינהם ולא תמונות חסרי משמעות של חללים עצומים ורמקולים עומדים ולא מחוברים לכלום.)

שהרמקולים בריאים של החברה, קרובים ודחוסים לקיר האחורי וקרובים אחד לשני וחלקם גם בחלל כגודל חדר שינה.

לא מצליח להבין איזה סאונד יוצא שם.

וחלקם רוכשים "חדשים" שרכשו ישירות מהחברה ומאמין שגם החברה בקרה שם כחלק מהשירות המצויין שלהם לצערי כפי שנרשם מעבר לים.

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
102
נקודות
43
אפרופו הבתים בארה"ב, בגלל אופי הבניה שמבוסס רק על עץ, שם יש את האקוסטיקה הכי טובה שניתן לקבל.
בשנות השמונים כשגרתי בקליפורניה היתה לי מערכת של Scott שלמרות שהיתה פשוטה היא נשמעה נפלא בגלל החלל.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
כן שמתי לב .
אני חושב שהחובה עלינו להבין איזה רמקול יתאים לחלל .מה הוא מבקש ברמת המרחק וכו - ולא להסתמך על אף חברה (ללא יוצא מן הכלל ) .
יש רמקולים שמתאים קרוב - יש כאלה רחוק -יש כאלה שפחות משנה להם .

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
אפרופו הבתים בארה"ב, בגלל אופי הבניה שמבוסס רק על עץ, שם יש את האקוסטיקה הכי טובה שניתן לקבל.
בשנות השמונים כשגרתי בקליפורניה היתה לי מערכת של Scott שלמרות שהיתה פשוטה היא נשמעה נפלא בגלל החלל.
שם גם יש מרחבים של מקום חחחח. משחק אחר לגמרי. כיף להם

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
102
נקודות
43
דן,
אני מדבר על דירות שהן לא כאלו גדולות.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
כן.בלי קשר העץ בתוספת בידוד שהוא לרוב צמר זכוכית שם זה משחק אחר מקיר בלוק/בטון צבוע

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
102
נקודות
43
בדיוק.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
ווילסון היו צריכים להשאר עם הטוויטר בריליום של פוקל( אישית אוהב סאונד בהיר)

shushu

חבר משקיען
מעורבות
832
נקודות
113
נכון, פוקאל לא הסכימו למכור להם את הבריליום.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור