WiiM Ultra המכשיר שעושה מהפכה בעולם האודיו

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
קיצר, יש אנשים שאוהבים לדוג, יש כאלה שאוהבים רכבי אספנות, יש כאלה שאוהבים אורז לבן ועוף מכובס בלי טעם כי זה הטעם המקורי של האורז והעוף רק עם מים, קיצר התחביב שלך זה לשמוע הקלטות כמו שהם הוקלטו באולפן בלי קשר לכלום, בסדר יש כאלה גם שבונים קוקפיט של מטוס בבית, 1 ל 1 זהה למטוס המקורי, בסדר אחלה תחביב תהנה לך.
זה לא עוף מכובס
זה יותר פסטה בלי יותר מדי תבלינים ומלח והנאה מהטעם הטהור של הבצק והרוטב עגבניות;)

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
507
נקודות
113
קיצר שומע טרנזיסטור, אחלה, נסתרות דרכי האודיופיליה\סאדיסיופיליה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
האזנה היא המדד הגרוע ביותר
כי לכל אדם יש שמיעה אחרת , העדפות אחרות והאוזניים שלנו הן הדבר הכי לא מדויק שקיים
מה שפגום מהיסוד בתפיסה ה"אודופילית" שלך הוא ששכחת, או פיספסת לגמרי, את העובדה שהמטרה והסיבה לקיומו של ציוד אודיו היא לגרום לבני אדם הנאה משמעת מוזיקה באמצעותו. מדידות טובות אינן המטרה, אלא האמצעי, למעט אולי עבור חלק ממתכנני ומייצרי ציוד, שנעזוב אותם בצד לצורך העניין. אנחנו בצד של המשתמשים בציוד.

אבל יש "סוטי אודיו", שהופכים את המדידות למטרה, ומה שמשנה להם אינו המוזיקה ואיך היא נשמעת, אלא הגרפים והמספרים. והם חושבים שאם הם טובים, הם תפסו את "האמת המוחלטת" בביצים, גם אם הסאונד ח*א.

אני יכול להבין סינון ראשוני על פי נתונים, לוודא שאין "קטסטרופות", אבל מעל לרמה מסוימת, זה פשוט לא משנה. אם למשל האוזן רגישה רק לנניח 2% עיוות בסינוס טהור בתנאי מעבדה, אז אין הבדל בין 1% עיוות ל-0.0000000000001% עיוות, וזה לא באמת מקרב אותנו ל"אמת" כלשהי.

המספרים והגרפים הם מדד "אמיתי" למספרים וגרפים, אבל לא מדד אמיתי למטרה ולסיבה של הציוד. זה מדד עקיף, לא ישיר, ולכן אינו יותר "אמיתי" אלא פחות. זה נכון שאם כמות החיידקים הרעילים במזון היא גבוהה זה עלול לפגוע בטעמו, אבל אחרי שווידאנו שמספרם הוא בטווח הבטוח לגמרי, להתייחס למספר החיידקים האלה כקריטריון לאיזה אוכל להעדיף, ולהגיד שטעמו של האוכל לא משנה אלא רק המדד הזה, זה עקום לגמרי.

בקיצור, כל התפיסה שלך עקומה מהיסוד, ואתה חוזר עליה כמו תוכי, בכל הוואריאציות האפשריות, ופותח עוד ועוד שרשורים שמטרתם הברורה היא ליצור עבורך הזדמנויות לחזור עליה, ומנסה להציג את עצמך כעליון בזכות היותך איש ההגיון והמדע לכאורה, אבל ה"היגיון" שלך פגום מהיסוד.

יש כאן עוד לא מעט אנשים שההיגיון והמדע נר לרגליהם לא פחות ממך, אבל הם יודעים טוב ממך איך ומתי להשתמש בו בצורה הגיונית ובפרופורציה. אתה משתמש בהם בצורה שאינה הגיונית, אלא ככלי לנסות להוכיח את עליונותך הלא קיימת.

די נמאס.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
מה שפגום מהיסוד בתפיסה ה"אודופילית" שלך הוא ששכחת, או פיספסת לגמרי, את העובדה שהמטרה והסיבה לקיומו של ציוד אודיו היא לגרום לבני אדם הנאה משמעת מוזיקה באמצעותו. מדידות טובות אינן המטרה, אלא האמצעי, למעט אולי עבור חלק ממתכנני ומייצרי ציוד, שנעזוב אותם בצד לצורך העניין. אנחנו בצד של המשתמשים בציוד.

אבל יש "סוטי אודיו", שהופכים את המדידות למטרה, ומה שמשנה להם אינו המוזיקה ואיך היא נשמעת, אלא הגרפים והמספרים. והם חושבים שאם הם טובים, הם תפסו את "האמת המוחלטת" בביצים, גם אם הסאונד ח*א.

אני יכול להבין סינון ראשוני על פי נתונים, לוודא שאין "קטסטרופות", אבל מעל לרמה מסוימת, זה פשוט לא משנה. אם למשל האוזן רגישה רק לנניח 2% עיוות בסינוס טהור בתנאי מעבדה, אז אין הבדל בין 1% עיוות ל-0.0000000000001% עיוות, וזה לא באמת מקרב אותנו ל"אמת" כלשהי.

המספרים והגרפים הם מדד "אמיתי" למספרים וגרפים, אבל לא מדד אמיתי למטרה ולסיבה של הציוד. זה מדד עקיף, לא ישיר, ולכן אינו יותר "אמיתי" אלא פחות. זה נכון שאם כמות החיידקים הרעילים במזון היא גבוהה זה עלול לפגוע בטעמו, אבל אחרי שווידאנו שמספרם הוא בטווח הבטוח לגמרי, להתייחס למספר החיידקים האלה כקריטריון לאיזה אוכל להעדיף, ולהגיד שטעמו של האוכל לא משנה אלא רק המדד הזה, זה עקום לגמרי.

בקיצור, כל התפיסה שלך עקומה מהיסוד, ואתה חוזר עליה כמו תוכי, בכל הוואריאציות האפשריות, ופותח עוד ועוד שרשורים שמטרתם הברורה היא ליצור עבורך הזדמנויות לחזור עליה, ומנסה להציג את עצמך כעליון בזכות היותך איש ההגיון והמדע לכאורה, אבל ה"היגיון" שלך פגום מהיסוד.

יש כאן עוד לא מעט אנשים שההיגיון והמדע נר לרגליהם לא פחות ממך, אבל הם יודעים טוב ממך איך ומתי להשתמש בו בצורה הגיונית ובפרופורציה. אתה משתמש בהם בצורה שאינה הגיונית, אלא ככלי לנסות להוכיח את עליונותך הלא קיימת.

די נמאס.
השרשור בכלל על הWiim Ultra
לא אני העליתי נושאים אחרים אבל ברור שאגיב למי שהגיב אז אין קשר להוכחת עליונות או כל קשקוש אחר
ברור ברור התפיסה שלי כ"כ מעוותת ושגויה שבערך חצי מהאודיופילים מחזיקים בה.

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
לבחור יש פטיש לגרפים ומדידות. אודיופיל הוא לא. ברור שאין לו מושג איך ציוד טוב אמור להישמע בכלל.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
השרשור בכלל על הWiim Ultra
ברור, אבל אתה מתייחס אליו כ"עושה בית ספר" בלי ששמעת אותו, רק על סמך נתונים וביקורות של אחרים, בלי שאתה יכול להעיד על יתרונותיו במה שבאמת חשוב -- איך הוא נשמע -- כני יכול להיות שהוא נמדד מצויין ולא נשמע מצוין. ברור איזה תגובות זה יגרור, כך שברור למה העלית את זה.

לא אני העליתי נושאים אחרים אבל ברור שאגיב למי שהגיב אז אין קשר להוכחת עליונות או כל קשקוש אחר
יש קשר ברור ועקבי, על פני תקופה ארוכה ויוזרים שונים ומשונים.

ברור ברור התפיסה שלי כ"כ מעוותת ושגויה שבערך חצי מהאודיופילים מחזיקים בה.
אתה כל פעם מתייחס לאיזה טיעון שלך כאילו חצי עולם תומך בו, מה שרחוק מהמציאות.

דרך אגב, יש להוסיף שחלק מהטובים מבין מתכנני/בוני הציוד משתמשים גם בצוותי האזנה, ומעדכנים את המכשור לפי הפידבק מהם, גם אם זה גורם לירידה במדידות. אפילו הם לא חושבים שהמדידות זה העיקר.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
ברור, אבל אתה מתייחס אליו כ"עושה בית ספר" בלי ששמעת אותו, רק על סמך נתונים וביקורות של אחרים, בלי שאתה יכול להעיד על יתרונותיו במה שבאמת חשוב -- איך הוא נשמע -- כני יכול להיות שהוא נמדד מצויין ולא נשמע מצוין. ברור איזה תגובות זה יגרור, כך שברור למה העלית את זה.

יש קשר ברור ועקבי, על פני תקופה ארוכה ויוזרים שונים ומשונים.

אתה כל פעם מתייחס לאיזה טיעון שלך כאילו חצי עולם תומך בו, מה שרחוק מהמציאות.

דרך אגב, יש להוסיף שחלק מהטובים מבין מתכנני/בוני הציוד משתמשים גם בצוותי האזנה, ומעדכנים את המכשור לפי הפידבק מהם, גם אם זה גורם לירידה במדידות. אפילו הם לא חושבים שהמדידות זה העיקר.

לא נורא אתה יכול לא להתחבר אליי או לפוסטים שלי זה עדיין לא משנה את העובדה שיותר מחצי מה אודיופילים בעןלם מייחסים חשיבות רבה למדידות ולנייטרליות הרבה יותר מבעבר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
981
נקודות
113
לא נורא אתה יכול לא להתחבר אליי או לפוסטים שלי זה עדיין לא משנה את העובדה שיותר מחצי מה אודיופילים בעןלם מייחסים חשיבות רבה למדידות ולנייטרליות הרבה יותר מבעבר
ברור.
מן הסתם עשית סקר שתומך באמירה הזאת שחצי מהאודיופילים (הנה עוד עז - מי מוגדר אודיופיל?…) בעולם (!) מייחסים חשיבות רבה למדידות ולנייטרליות הרבה יותר מבעבר. יש לך סקר שתומך בזה ? אולי תפתיע פעם אחת….

כמו האמירה שהמכשיר עושה בית ספר גם למכשירים שעולים פי 10..
ההצהרות האלה ללא כיסוי הן סתם פרובוקציה ואתה יודע את זה.
ברור לכולם פה שאתה מיתמם, כי אדיוט גמור אתה כנראה לא.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
ברור.
מן הסתם עשית סקר שתומך באמירה הזאת שחצי מהאודיופילים (הנה עוד עז - מי מוגדר אודיופיל?…) בעולם (!) מייחסים חשיבות רבה למדידות ולנייטרליות הרבה יותר מבעבר. יש לך סקר שתומך בזה ? אולי תפתיע פעם אחת….

כמו האמירה שהמכשיר עושה בית ספר גם למכשירים שעולים פי 10..
ההצהרות האלה ללא כיסוי הן סתם פרובוקציה ואתה יודע את זה.
ברור לכולם פה שאתה מיתמם, כי אדיוט גמור אתה כנראה לא.
כנס לASR ותבין לבד
אין לי צורך להצדיק כלום
וכן העולם נחלק לאודיופילים שגם מייחסים חשיבות למדידות וכאלה שלא
ויש הרבה יותר מודעות למדע מבעבר בזכות הפורום הנ"ל
עובדה שמגזינים מפורסמים הוסיפו מדידות לביקורות שלהם עובדה שבפורומים מתעניינים במדידות מה שלא היה קיים לפיני כמה שנים

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
במסעדת שף יזרקו את המנה הזאת לפח אשפה, אבל מה הם מבינים באוכל….
או שיגישו אותה במסעדת גורמה כי מי שבאמת מבין באוכל מבין שהטעם הטהור של המרכיבים הוא הטוב ביותר...אבל מה הם מבינים באוכל

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
מהיכרות עם אודיופילים והתפתחותם בתחום, נראה לי שרוב אלה שמתייחסים מאוד למדידות זה בעיקר כי אין להם ניסיון ו/או הרבה אפשרויות לשמוע במו אוזניהם ולהשוות, אז הם נאלצים להסתמך על ביקורות של אחרים, ועל מדידות. האודיופילים המנוסים יותר, ששמעו מערכות בחיים שלהם, שנפגשים עם חברים עם מערכות, והולכים יותר לחנויות ולתערוכות, מבינים באופן מוחשי יותר את המבלות של מדידות ואת היעדר המתאם בין המדידות הנפוצות לבין מה שהם שומעים, ואל לוקחים את המדידות בפרופורציה, ולא כמטרה ולא כעיקר, אלא כהגנה מפני קטסטרופות.

אבל בכל מקרה, אין לך -- ולאחרים -- שום סטטיסטיקת שהן על אחוז ההסתמכות של אנשים על מדידות, לא בעבר ולא בהווה, כך שאין שם משמעות לא לטעשנה של חצי מהיקום ולא על השינוי יחסית לעבר. כך שלהתייחס לסטטיסטיקות שהמצאת במקום לתכנים זה לגמרי באוויר וחסר כל תוקף שהוא.

כידוע, 93.45% מהסטטיסטיקות מומצאות ברגע שאומרים אותן... :)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
981
נקודות
113
כנס לASR ותבין לבד
אין לי צורך להצדיק כלום
וכן העולם נחלק לאודיופילים שגם מייחסים חשיבות למדידות וכאלה שלא
עובדה שמגזינים מפורסמים הוסיפו מדידות לביקורות שלהם עובדה שבפורומים מתעניינים במדידות מה שלא היה קיים לפיני כמה שנים
אם אתה טוען טענה או מצהיר הצהרה משמעותית כמו ״עושה בית ספר למכשירים שעולים פי 10״ אז מספיק שאמרת ואתה מצפה שיתייחסו אליך ברצינות בלי שום ביסוס ?
אם לא בדקת בעצמך ולא עשית השוואה אז במקום להצהיר הצהרות חסרות ביסוס מוטב שתביא לינק למישהו שעשה סקירה וזהו.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
981
נקודות
113
או שיגישו אותה במסעדת גורמה כי מי שבאמת מבין באוכל מבין שהטעם הטהור של המרכיבים הוא הטוב ביותר...אבל מה הם מבינים באוכל
גם במסעדת גורמה זה ייזרק לפח.
אתה מוזמן להראות לי באיזו מסעדת גורמה מגישים פסטה עם עגבניות בלי תבלינים.
אתה טוב בהצהרות , אבל מאוד חלש בלהראות שהן נכונות.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
כנס לASR ותבין לבד
ASR זה לא מרכז היקום, ואני בטוח שיש לאין ערוך הרבה יותר אודיופילים שלא קוראים וכותבים באף פורום מאשר כאלה שכותבים/קוראים ב-ASR, וגם מי שקורא/כותב שם לא בהכרח מסכים עם הפילוסופיה העקומה שלך.

כן העולם נחלק לאודיופילים שגם מייחסים חשיבות למדידות וכאלה שלא
אבל זה לא חצי חצי.

יותר מבעבר זה יכול להיות שינוי מ-2% ל-3% -- שזה גידול של 50%!

ברוב המגזינים היו מדידות מאז ומעולם.

זו אמירה של מישהו שברור שלא מבין מה שהוא כותב. ברור שכדאי שהמרכיבים יהיו טובים, אבל בשביל הטעם הטהור שלהם לא הולכים למסעדת גורמה -- אותו אפשר לקבל בבית בלי שום מומחיות. הולכים רק בגלל מה שהשף מייצר מהמרכיבים מעבר לטעם הטהור שלהם.

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אם אתה טוען טענה או מצהיר הצהרה משמעותית כמו ״עושה בית ספר למכשירים שעולים פי 10״ אז מספיק שאמרת ואתה מצפה שיתייחסו אליך ברצינות בלי שום ביסוס ?
אם לא בדקת בעצמך ולא עשית השוואה אז במקום להצהיר הצהרות חסרות ביסוס מוטב שתביא לינק למישהו שעשה סקירה וזהו.
יש המון סקירות
התפקיד שלי הוא לא לשכנע אנשים בדבריי ולספק ביסוס לגבי כל מילה ומילה מה שלא נדרש מאף אחד כאן חוץ ממני
זאת הדעה שלי ואנשים רשאים לחלוק עליה

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
גם במסעדת גורמה זה ייזרק לפח.
אתה מוזמן להראות לי באיזו מסעדת גורמה מגישים פסטה עם עגבניות בלי תבלינים.
אתה טוב בהצהרות , אבל מאוד חלש בלהראות שהן נכונות.
סע ליפן תאכל וואגיו עם 0 תיבול ואז תדבר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
כנ"ל לגבי שלך;)
טריוויאלי -- הרי כתבתי "אין לך -- ולאחרים -- שום סטטיסטיקות", וברור שאני נכלל בין האחרים. היה שם גם סמיילי, להבהיר שזה ברור לי.

אבל אני לא מסתמך על סטטיסטיקות מופרכות כטיעון, ואתה כן.

התפקיד שלי הוא לא לשכנע אנשים בדבריי ולספק ביסוס לגבי כל מילה ומילה מה שלא נדרש מאף אחד כאן חוץ ממני
אין לך שום תפקיד כאן, כולל לא זה.

רק שמה שאתה אומר לא שווה הרבה אם אתה לא עונה באופן משכנע לטיעונים שהועלו כנגד דבריך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור