XTREAMER - סטרימר קטן וממזר, ביקורת

meirn

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לא מצליח לגלוש לאתרי אינטרנט

שלום
לא יודע מה הביקורת הטובות כל כך על הסטרימר "הקטן והממזרי".
אני רכשתי 2 מכשירים אחד לי ואחד לגיסי, יחד איתי רכשו עוד מספר אנשים במסגרת מבצע שהיה אצלנו בעבודה.
אף אחד לא מצליח לגלוש לאתרי אינטרנט כמו חדשות למשל ולראות וידאו.
אני מדבר עם התמיכה הטכנית של באג יום יום והם לא מצליחים לפתור את הבעייה.
כנראה שהשם באג לא מקרי , אכן יש באג בבאג.
מאיר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה נכנס לרשימת אתרי אינטרנט בתפריט המכשיר ולא מצליח לגלוש? עדכנת גרסת קושחה אחרונה?

meirn

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לא מצליח לגלוש

כן! נכנסתי לאתרים ולא מצליח לגלוש, עדכנתי גרסאת קושחה גם את האחרונה וגם את אלה שלפניה עד 2.0.2 וכלום "אחלה מכשיר" "אחלה תמיכה טכנית" יש להם לבאג

ahersko

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אכן בעיה

זה לצערי מסוג המכשירים שיודעים לעשות הרבה....אבל לא מצטיינים בכלום.
הכל מסובך, התפריט לא ידידותי, ממש אכזבה.
מה כל כך קשה לשים תפריט פשוט של:

תמונות

סרטים

מוזיקה

הגדרות

במקום יש אינסוף אופציות לחיצות עד שאתה מצליח לשמוע משהו.
ואם חס וחלילה בזמן ההשמעה עברת לתמונות ומנסה לנגן תמונה (מבלי שהפסקת את המוזיקה) הלך עליך בריסט! חוץ מזה שכמות הריסטים שהמכשיר הזה עושה לא סבירה!

הרדיו האינטרנטי....כן, אם אתה בקטע של מלל פוליטי מקוריאה יפן או לטביה.
תחנה איכותית אחת אין.
עד היום אני כבר מנסה יומיים למצוא תחנה אחת נורמלית שמזריה ב PLSX ולשווא.
איפה LIVE365 ??? ראבק זה מעצבן. מישהו אמר תחנות ישראליות???
וגם את YOUTUBE כבר אין (לשם שינוי זו אשמתם).

בהחלט אני מסכים שמדובר במוצר מאוד מאוד מאכזב. תליתי הרבה מאוד תקוות ואני מתכוון להחזיר את הDLINK הישן והטוב בסוף השבוע.

אגב, התמיכה של באג בסדר. פניתי אלהם ותוך שעה חזר אלי תומך מנוסה...כך שלבאג אין לי תלונות.

meirn

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמיכה של באג בסדר!?

כן הם בסדר גמור חוזרים אליך תמיד
אבל לא הצליחו לפתור שום בעייה, אין להם מושג ורק מבלבלים את המוח ומשחקים על זמן
עד שתתייאש

א

אורח

אורח
22222

כמה שאלות
במידה והפעלתי את תוכנת JUKEBOX במחשב..

1. האם היא עושה סריקה באינטרנט ומורידה לי גם תקציר וגם תמונה? והאם זה בעברית?
2. האם ה Xtreamer יודע לקרוא תקצירים בעברית?

שמעתי שהמכשיר עושה בעיות עם כתוביות בעברית, כגון ששורת כתוביות מעל שתי מילים הוא מחלק אותה לשתיים עד ארבע שורות.. ובנוסף שלפעמים מופיעים חצים על הכתוביות..
3. האם פטרו בעיות אלו עם עדכון קשוחה או בדרך אחרת?

תודה..

א

אורח

אורח
eyallziv@gmail.com

שלום
קניתי את האקסטרימר וחיברתי אותו לרשת קווית אבל הוא לא מצליח להכנס לתיקיות משותפות
הגדרתי שיתוף כמו שכתוב והוספתי הרשאה ל- guest.
כשאני נכנס לרשת הוא רואה את ה- WORKGOUP ובתוך זה הוא רואה את השם של המחשב אבל כשאני מנסה להכנס אליו הוא מבקש סיסמה, הכנסתי ביוזר guest ואת הסיסמה השארתי ריקה כמו שאמרו לי בתמיכה של באג אבל כל פעם זה נכשל.
יש לי WIN 7 וכל ההרשאות של הרשת פתוחות ולא מוגדרות לי שום סיסמאות, היוזר היחידי של המחשב הוא אדמיניסטרטור. ביטלתי את ה firewall והסרתי את האנטי וירוס ושום דבר לא עוזר.
אני כבר לא יודע מה לעשות ואני כבר מיואש.
מבקש עזרה דחופה!!!
תודה

gabishem

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
חיבור אלחוטי

ליאור שלום,
רכשתי היום את האקסטרימר מביג בוקס (הם גם התחילו בשיווק המוצר), משום מה אני לא מצליח לחבר אותו לראוטר האלחוטי שלי. אשמח אם תוכל לייעץ לי, להלן הפרטים:
אני משתמש בראוטר של TPLINK WR641G
קראתי באיזה מקום שיש צורך לתת הרשאה של כתובת הMAC בראוטר, ניסיתי להזין את מה שאני רואה אך משום מה תוכנת הראוטר מגיבה שזוהי לא כתובת תיקנית.

אשמח לקבל את ייעוצך.

תודה

גבי

א

אורח

אורח
בעייה עם חיבור לוינדוס 7 ב-xtreamer
אתמול חברתי לראשונה את ה-xtreamer אלחוטי לראוטר,עשה התחברות,בכניסה לרשת שהראוטר אגב מחובר ישירות למחשב, הוא מבקש שם משתמש וסיסמא,הדבר היחידי שמצאתי זה סיסמא לקבוצה הביתית על הוינדוס 7,ניסיתי להיכנס עם שם משתמש :guest והסיסמא של הרשת הביתית ,אבל הוא לא נותן לי להיכנס, משיחה עם חבר הוא אמר לי שיש בעייה עם וינדוס 7 וה-xtreamer,אתה מכיר את הבעייה?אשמח לעזרה
ואגב הגדרתי שיתופים לתיקיות שעל המחשב
תודה

א

אורח

אורח
הסרת YOUTUBE מ XTREAMER
***Youtube support will be removed from our units in next FW upgrade due to officials request from Youtube

http://www.xtreamer.net/xtreamer/features/live-internet-contetnt.aspx

יעקב ג.

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הסטרימר אצלי שבוע וחצי ואני לא מפסיק להתפעל ממנו.
בהתחלה חיברתי אותו אלחוטי וסרטי HD קירטעו - אני מניח שזה היה בגלל הרשת G שלי ולא N

לכן העברתי כבל רשת ועכשיו הכל רץ פצצה. תענוג
עוד משהו נוסף שהסטרימר יודע לקרוא קבצי ISO - ומציג אותם כאילו זה מכשיר DVD לכל דבר ועניין כולל תפריטים.
פשוט להמיר את כותרי הDVD ל ISO ולזרוק את מכשיר הDVD לפח. מישהו אמר כמו שMP3 עשה לדיסקים ???

שאלה קצת טכנית - האם אפשר להשכיב את הXTREAMER במקום להעמיד אותו או שהמאוורר וכל יתר השבבים לא תוכננו לעבוד ב"תנוחה" כזאת?:)
הקירטוע לא קשור לתקן n.
יש 2 אפשרוית:
א. סטרימר שלך נמצא בסביבה "רועשת" מבחינת אותות אלקטרו-מגנטיים.
ב. הסטרימר לא מסוגל לעבד מידע זה באלחוטי.
אני בדקתי את WDTV Live עם דונגל Dlink DWA-130 בהרצת סרט BluRay (סיומת m2ts ), ראיתי שהסרט רץ חלק, ללא כל הפרעה לכל אורכו, במקביל עקבתי אחרי תעבורה בראוטר וזה הראה לי 20Mbps כך שתקן g תומך.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
קרטוע בהחלט יכול להיות קשור לתקן g.
גם בתקן n, לרוב, ניתן להעביר בהצלחה סרטים עד רזולוציית 720p, לרוב, מעל לזה זה לא מתקיים בהצלחה.
אני מדבר על סיטואציה בה הראוטר מרוחק מספר חדרים מהמכשיר, לא כאשר שניהם נמצאים באותו החדר.

ilans68

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור,
קודם כל - תענוג לקרוא את הביקורות שלך (גם בפורום הסטריאו)...תודה!
זו שאלה חוזרת כי ענית לי לפני כחודשיים אבל פיספסתי את התשובה שלך... תזכורת - קניתי אקסטרימר לפני כ 3 חודשים וחיברתי דרך רשת אלחוטית למחשב המרכזי של הבית עם מערכת הפעלה XP- עבד יופי. השימוש העיקרי שלי הוא למוסיקה וצפיה בתמונות. לפני כחודשיים החלפתי מחשב ועברתי לווינדוס 7 ומאז הסטרימר לא מזהה את המחשב (הרשת מזוהה). הבנתי שזו בעיה מוכרת של האקסטרימר עם מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט. ניסיתי כל מיני המלצות כמו להגדיר את הקבצים / תיקיות כפתוחים לכולם אבל ללא שינוי. קיבלתי המלצה לבצע שינוי במערכת ההפעלה תוך סיכון יציבות המחשב אבל זה נראה לי מוגזם... אתה ענית לי לבדוק NFS. שתי שאלות: 1. סליחה על הבורות, אבל מה זה NFS .... והאם יש לך פתרון יצירתי אחר? 2. האם חיבור המחשב ברשת קווית יפתור את הבעיה?

תודה!

נערך לאחרונה ב:

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי אילן,
באקסטרימר אין בעיה מוכרת עם ווינדוס 7, סך הכל יש צורך לבצע הגדרות שונות בווינדוס 7 מזה שעושים בווינדוס אקס פי.
לאחר הגדרה נכונה ופתיחת ההרשאות הנחוצות השיתוף יעבוד לך חלק בדיוק כמו שעבד בווינדוס הקודם שלך.
אתה מוזמן לקרוא את המדריך הבא ולפעול על פיו:
http://www.dtown.co.il/forum/12998-%5B%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A%5D-%D7%94%D7%92%D7%93%D7%A8%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A3-%D7%A9%D7%9C-%D7%90%D7%A7%D7%A1%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%9E%D7%A8-%D7%9E%D7%95%D7%9C-%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A0%D7%93%D7%95%D7%A1-7-a.html
ברג'יסטרי אל תגע, זה 50/50 יכול לעבוד ויכול להרוס אין מה לגעת שם ולא צריך לגעת שם זה יותר מדי פשוט...
בקשר ל-NFS, זוהי שיטה נוספת בה ניתן לשתף בין המחשב לסטרימר שברשותך, בגדול זה הרצת שרת על המחשב שגורמת לאקסטרימר לזהות ולהכנס אליו בדרך זו, לא אוהב את זה והשיתוף הרגיל עובד לי ואין סיבה שלא יעבוד גם לך... האקסטרימר גם תומך UPNP אבל זו איכות מגעילה - זה שיתוף מהווינדוס מדיה פלייר אל מסך הטלוויזיה שלך :)
חיבור המחשב לרשת הקווית לא יפתור לך את הבעיה היות ומקור הבעיה הוא בווינדוס ועד אשר לא תגדיר נכונה את המערכת הפעלה הבעיה תמשיך להיות גם בקווי וגם באלחוטי.

אז בהצלחה ולכל שאלה אנחנו פה!

chen

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
נגון סרטים דרך המחשב

שלום לפורום

קניתי סטרימר ואני לא מצליח לנגן סרטונים מיו-טיוב.
אני גם לא מצליח לנגן שום דבר דרך המחשב שלי.

הסטרימר מחובר לראוטר שלי בצורה תקינה (תקן N) - אפשר לשמוע רדיו דרך האינטרנט.

משהו יכול לעזור לי בבעיה.

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
חן יש צורך לבצע עדכון קושחה.
העדכון האחרון הינו 2.3.1
אחרי עדכון הבעיה אמורה להפתר (הוראות לעדכון תמצא בחוברת הדרכה שלך עמוד אחד לפני האחרון)
בהצלחה ותתחדש

א

אורח

אורח
שלום - אני מעוניין במכשיר רק בשביל לנגן מ יוטיוב - האם זה באמת עובד ?

ידוע למישהו על מכשיר שיוטיוב לא חסום שם ?

תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור במילא היוטיוב יחסם גם מזה...
בזבוז כסף להשקיע בסטרימר בשביל יוטיוב, אם אתה קונה סטרימר זה כדי שיזרים מידע מהרשת... אם אתה רוצה יוטיוב - גם אייפוד טאץ יספק לך תעבודה או פלאפון/נגן מוזיקה מתקדמים.

גם יוטיוב היה פעם בנגני הפופקורן, ובכל זאת לא תראה אנשים שיחזירו את הנגן בגלל שגוגל הפסיקו את השירות של יוטיוב בהם :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור