XTREAMER - סטרימר קטן וממזר, ביקורת

yochai

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מספר שאלות על שימוש ב- xTreamer - בבקשה

יש לי xTreamer מזה כחודשיים. אני משתמש בו עם הארד דיסק פנימי של חצי טרה, בעיקר כדי לראות סדרות באיכות 720p, ולצפות בסרטוני youtube.

בהתחלה ניסיתי לעבוד עם הרשת האלחוטית (G), אך מהר מאד התייאשתי, ושמתי לידו את הראוטר, וחיברתי אותו עם כבל (כל שאר המחשבים בבית מחוברים באלחוטי).

ה- xTreamer מחובר בכבל HDMI לטלויזיה LG FullHD. אני דואג לעדכן את הקושחה בגרסא העדכנית ביותר (כרגע 2.1.3).

מספר שאלות:
1. באתר xTreamer.net רשום שהוא תומך ב- stream and store. אני מבין מזה שלמשל ניתן לראות סרטונים מ- youtube וגם לשמור אותם לצפייה עתידית מבלי להיות נתונים לבאפרינג. מישהו הצליח לעשות את זה? במדריך למשתמש אין על זה שום אזכור.
2. כשצופים בסרטונים מ- youtube, הם מוצגים באיכות לא גבוהה. האם יש דרך להציג סרטונים מ- youtube באיכות גבוהה?
3. אני מנסה לצפות בסרטון באיכות 1080p, קובץ .mov - פרומו לסרט Iron Man 2. במחשב הקובץ עובד באופן תקין, אך דרך ה- xTreamer הוא מוצג ללא סאונד. למישהו יש רעיון מדוע?
4. אני מנסה לצפות בסרטוני mkv באיכות ברזולוציה 720 * 1296 (רזולוציה ממש טובה...) מקודדים x264, אך מקבל הודעה מה- xTreamer שהפורמט לא נתמך. שוב - במחשב זה עובד תקין - והאיכות - אגב - מדהימה.
5. מישהו מצא דרך לשמור חיפושים או להקל על ההקלדה האינסופית במקלדת מסך, למשל בכדי להקל על חיפושים ב- youtube?

בתודה מראש.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
gilad, לדעתי החברה מודעת לבעיה, מסכים שזה מעצבן.
yochai, כרגע לא ניתן לצפות ביוטיוב באיכות HD (גם לא בסטרימרים רבים אחרים).
לגבי קבצי MOV, גם אני נתקלתי במספר פעמים בעניין דומה, קבצי MOV עלולים להיות לא תואמים ב- 100%.
לגבי קבצי MKV נסה להשתמש בתוכנת MEDIA INFO, שם תוכל לקבל פרטים מלאים על הקובץ.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
היי ליאור

קראתי בהתפעלות את הסקירה הממצה ואף יותר.

יש לי בעיה והבנתי שבעבר כבר נתקלו אחרים בבעיה רק חבל שלא קראתי קודם את הביקורות.

הבעיה היא שבחיבור של ה-XTREAMER להרד דיסק חיצוני מסוג סמסונג S2 חצי טרה

לא ניתן להפעיל סרטים,תמונות,שירים.

במייל ששלחתי לתמיכה של BUG נמסר שאכן יש בעיה כזאת בחיבור של סמסונג בלבד ל-XTREAMER ושתהיה עדכון קושחה בעתיד מי יודע מתי????

אני חושב שזו חוצפה שלא טורחים לעדכן ולפרסם כאשר באים לקנות את המכשירXTREAMER לא לקנות הארד דיסק חיצוני מסוג סמסונג.

אני לתומי חשבתי שכל הארד דיסק חיצוני מתאים ולא חשבתי שצריכה להיות בעיה עם פירמה מסויימת.

חוץ מזה המכשיר כשלעצמו מצויין אך נדרשת ממני הוצאה נוספת לקניה של עוד דיסק חיצוני מהסוג שנתמך!!!

השאלה היא האם גם ניתן להעביר להם את רוח התלונה על-מנת שיזדרזו לפתור את הבעיה מול חברת סמסונג.

ברור.
על מה בדיוק אתה מדבר?

החברה פרסמה בצורה ברורה באתר שלה רשימה של דיסקים כולל דגמים וסיריאלים של מה שעובד עם הXtreamer ומה לא.
בדקת?
לא.

באג לא מחוייבת לעשות את זה, ובמיוחד אם לא שאלת.

Y

yyy

אורח
/

נישמע טוב מאוד .. וניראה לי שפתרו פה הרבה בעיות שנתקלתי בהם ב wd tv hd.רציתי לשאול אם המכשיר מוריד לבד תמונת סרט או כתוביות או תקציר בעברית? תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה שאתה מחפש זו תכונה של תוכנת JUKEBOX, דיברו על זה בשרשור ונתנו קישור להורדה של התוכנה מאתר XTREAMER.

liranzamir

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום
קניתי את המכשיר והתאכזבתי קשות.
מזה זמן רב שאני מחבר את המחשב שלי למסך ה-42 שלי בכבל VGA רגיל והתמונה טובה. (720P)
את ה-Xtreamer חברתי באמצעות כבל HDMI פשוט וקצר שלמיטב הבנתי לא אמורה להיות לא השפעה
על איכות התמונה.
במבחן התוצאה, איכות הפלט של המכשיר עבור סרטי MKV נמוכה משמעותית לעומת הפלט של המחשב.
התמונה אמנם נראת חמה יותר אבל סובלת מגרעיניות מוגזמת, חוסר חדות - לדוגמא כשרואים קווים ישרים של
משקופים ודלתות הקווים משובשים ולא חדים.
בנוסף כשרואים שטחים שאמורים להיות בעלי צבע אחיד כמו פאנלים יש השתבשויות של הצבע.
פשוט המכשיר לא יודע להחליק את התמונה (מה שהמחשב עושה ללא שום בעיה).
אולי המכשיר שלי לא תקין ? אני לא יודע... לא נראה לי סביר.
נראה לי שפשוט מדובר במוצר באיכות ירודה, מה שלא מסביר את חוות הדעת הנלהבות כאן וב-YNET. (ארבע וחצי כוכבים ??!?!??!)

אני גר בת-ים ויכול להגיע לכל מקום באיזור גוש דן והשרון וגם יותר רחוק.
אשמח מאוד אם מישהו בעל מכשיר דומה יוכל להזמין אותי למבחן השוואתי של רבע שעה רק כדי שאדע בבטחון שלא נפלתי במקרה על מכשיר פגום.

תודה תודה
אפשר לשלוח לי מייל עם פרטי התקשרות ל-liranzamir@gmail.com

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה לא אמור להראות כך, איזו רזולוציה הגדרת במכשיר?

liranzamir

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ניסיתי את המכשיר בשתי האופציות של 720P וגם של 1080P כיוון שהטלויזיה יכולה לעשות Downscale.
בכל המקרים רואים אותו הדבר.
התמונה אינה מעוותת, היא פשוט לא איכותית ומגורענת יתר על המידה.
יתכן שבגלל שאני ראיתי כבר איך רואים דרך מחשב אני רגיל לאיכות הרבה יותר טובה...
סביר להניח שעשו הקרבה של איכות תמונה בשביל שלא יהיו גמגומים בזרימת הסרט. לא יודע.
אולי בכלל אי אפשר לצפות ממכשיר שעולה כמו כרטיס מסך בינוני+ לעשות עבודה שמחשב עושה הרבה יותר טוב :-(

בכל מקרה אם יש מישהו שיש לו את המכשיר ומוכן לארח אותי לרבע שעה של מבחן השוואתי... אני אשמח.
המייל שלי: liranzamir@gmail.com

נ.ב. האם לספק לינקים לתמונות של אותו סרט ב-extearmer מול אותו הסרט המוקרן מהמחשב ???

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין שום סיבה שזה יראה כך ואין קשר למחשב.
אם רכשת בארץ, תיגש לחנות ותשווה מול אקסטרימר אחר.

א

אורח

אורח
תמיכה חיבור לכונן חיצוני WD 1T
שלום, רציתי לברר האם המכשיר תומך בחיבור לכונן חיצוני של חברת WD בנפח 1T, הבנתי שיתכנו בעיות בחיבור לכונן בנפח כזה.
תודה,

ilans68

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל - תודה רבה על ההשקעה המדהימה.... 2 שאלות ברשותך:
1. מה איכות העברת סאונד (מוסיקה) למגבר? אני מתכוון להשתמש במכשיר בעיקר למוסיקה. מישהו כבר שאל את זה אבל לא נראה לי שניתנה תשובה...
2. יש לי אקסטרימר כבר כחודש, אבל הצלחתי להשתמש בו רק מספר ימים מכיון שעברתי לווינדוס 7 במחשב ומאז האקסטרימר לא מצליח לראות את התיקיות (אני מחבר באלחוט, תקן N). הגדרתי כבר את התיקיות במחשב כפתוחות לשיתוף וללא הצלחה... ניסיתי לבדוק באתר של אקסטרימר וקיבלתי תשובה שצריך לשנות הגדרות בסיסיות במערכת ההפעלה של המחשב אך זה עלול לגרום לחוסר יציבות של המערכת - מה שנראה לי כפתרון הזוי למדי... רעיון אחר או שפשוט לוותר על האלחוט ולחבר כונן חיצוני?

תודה!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
1. איכות אדיו אנלוגית היא סבירה, לא משהו לאודיופילים.
2. האם חיפשת באתר שלהם פיתרון של NFS ?

ahersko

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
רוכש מאוכזב

אחרי כמעט שלוש שנים עם DLINK 320 החלטתי לשדרג.
הצרכים שלי די בסיסים. אין לי צורך בסרטי HD, אני גם לא מתכנן בשלב זה לחבר לו דיסק פנימי. השידרוג מבחינתי היה תמיכה מלאה בעברית ו YOUTUBE
אני עובד רק עם חיבור אלחוטי ואני מודע למגבלות שלו בהעברת סרטים, כך שאני לא מצפה ממנו למי יודע מה בעניין.
אתמול ישבתי אי-אילו שעות בנסיון להבין את החיה הזו ולהלן בעיותי.
שידרגתי לגרסה 2.2 (ואח"כ ירדתי ל 2.13)
YOUTUBE אני מצליח לעשות חיפוש, מוצא סרטונים אבל לא מצליח לנגן אותם. ע"פ רוב המכשיר נתקע או נותן הודעת שגיאה שהוא לא תומך במדיה!
החיבור לTVERSTY עובד טוב. מצד שני סרטים בשניה שאני לוחץ עליהם המכשיר עושה ריסט (ועולה ללא רשת אלחוטית)
מוזיקה לפעמים מצליח ע"פ רוב לא, תוקע את המכשיר עד לניתוק מלא מהחשמל!
תמונות, מצליח לקבל את רשימת התמונות, גם כאן בדרך כלל תוקע את המכשיר לחלוטין.
רדיו אינטרנטי, עובד תקין
TV אינטרנטי עובד תקין
אם מריצים מדי מ DOK אין בעיה רץ יפה.

מערכת ההפעלה שלי XP SP2 האם יש אפשרות לשתף ספריות ללא ה TVERSITY ???
מה אני עושה?
אני ממש מיואש. חשבתי לשדרג וקיבלתי גאנק.
תודה על העזרה
אבי.

ahersko

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
עוד כמה תובנות

אני משתמש בנתב לינקסיס WRT-54G
גם כאשר הצלחתי (במקרה) לנגן תמונות לא הצלחתי להפעיל את אופציית ה shuffle
(קיבלתי איקון של מקש לא פעיל).
איך מגדירים פס-קול לתמונות?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מוזיקה לתמונות, אם אני זוכר נכון מתנגנת מתוך קבצי אודיו שנמצאים בתוך אותה תיקיה.
ניתן לשתף תיקיות ברשת בצורה פשוטה ולגשת אליהן מתוך ה- XTREAMER, לא חייבים תוכנת UP&P.
הגישה לתיקיות אלו נעשית דרך בחירה ב- NET בתפריט מקורות מדיה.

י

יריב

אורח
דיסק קשיח פנימי לא מזוהה

שלום חברים,
רכשתי לי את המכשיר הנפלא הזה באיביי והוא הגיע אלי בסבבה אחרי כחודש.
פתחתי אותו בדחילו ורחימו חיברתי את הדיסק הקשיח כפי שהוסבר , באתי למחשב חיברתי חשמל ואת ה USB והמחשב לא מזהה לי שום דיסק קשיח חדש שאני יכול לשלוח אליו קבצים.

מספר דברים:
אני רץ על ווינדוס 7 , כנראה גירסת הקושחה היא 2.0.2
הדיסק הקשיח הוא:
320GB Western Digital Scorpio Blue 2.5 Internal SATA Hard Drive

יש לי אור כתום בנורה , ורעש מוזר (כ3 פעמים) של זמזום מטריד , לפעמים זה חוזר על עצמו (הזמזום)
הרכבתי ופירקתי את הדיסק איזה 3 פעמים , ניסיתי כל USB פורט שיש לי , המחשב די חדש וקצת בעסה לי.

מה אני יכול לעשות?

באותו נושא , האם לא כדאי לי פשוט לקנות מארז לדיסק ולחבר אותו חיצונית?
קצת יותר מכוער זה בטוח.

אני מודה מראש,
יריב

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
האם פרמטת את הדיסק?

א

אורח

אורח
לא מצליח להגדיר רשת, כך שה XTREAMER יוכל לקרוא שרטים,מוסיקה מהרשת.
איך גורמים למחשב או לה XTREAMER לגשת לרשת של המחשב שלי ולראות את הסרטים שיש במחשב?
אפשר ליצור איתי קשר במייל:
shimon.bibas25@gmail.com

ahersko

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אחרי 4-5 ימיים של משחק מאסיבי....
הצלחתי להגדיר שיתוף וזה עובד בסדר. יחסית לDLINK הסרטים רצים הרבה יותר טוב ואני מופתע לטובה.
הצלחתי לשנות SKIN ועוד כמה משחקים קוסמטים...נחמד.
המכשיר עושה די הרבה ריסטים....ומדי פעם נתקע! שזה מאוד מעצבן (זה לא קרה ב DLINK)
הגדרתי אותו בקלילות בשלט של לוגיטק (הרמוני) עובד אחלה.
אני עדיין לא מצליח לראות סרטים מ YOUTUBE שזה ממש מעצבן אותי.
אחרי שאני רואה תחנת TV ומנסה לצאת לתפריט הראשי המכשיר בדר"כ עושה ריסט.
לא הצלחתי להגדיר תחנות רדיו ישראליות
היתה אמורה להיות תמיכה מובנית לרדיו 365 לייב...לא מצאתי אחת כזו.

ביינתים...משתפר אבל עדיין לוקה בחסר.

שבת שלום.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור