Lavardin IS Reference – מגבר משולב במבחן

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,758
נקודות
113
אחרי תקופת יובש אנחנו זוכים פה לשפע של סקירות ויש לברך על כך. כל הכבוד.
אישית הייתי רוצה לשמוע חוויות מהלברדין במערכת יותר תובענית מזו שבה הוצג, ובהשוואה מול מגבר יותר מקביל לו באיכות ובמחיר מאשר הפוצ'יני שהוא אמנם חביב מאד אבל נדמה לי שלא באותה הליגה.
חיברנו איזה לברדין למערכת שלי ! נשמע טוב מאוד ,למרות שאני כבר מחובר לצליל של המונובלוקים של לקסמן ,עולה חמישית מהם ,ואני אומר לך באחריות שגם הזיזו יפה וגם נשמעו טוב !
עופר ! שלח להם תמונה של הנסיון !
ושוב מזכיר ! זה היה נסיון פרטי בכדי ללחוץ קצת על הצוציק הזה ,עם תגובות שאינם אוביקטיביות.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
ליאור תודה על הסקירה :בעד:
טוב שיש סקירות למגברים שמחירם אינו בשמיים.
ויכולים לשמש כל אודיופיל ממוצע.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
התמונה אילמת.
אפשר לטרוח ולארגן וידאו קצר אם אין בעיה עם זה (?)

תמונות מצורפות

• image.jpg
    image.jpg
    KB 165 · צפיות: 550

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
884
נקודות
113
חיברנו איזה לברדין למערכת שלי ! נשמע טוב מאוד ,למרות שאני כבר מחובר לצליל של המונובלוקים של לקסמן ,עולה חמישית מהם ,ואני אומר לך באחריות שגם הזיזו יפה וגם נשמעו טוב !
עופר ! שלח להם תמונה של הנסיון !
ושוב מזכיר ! זה היה נסיון פרטי בכדי ללחוץ קצת על הצוציק הזה ,עם תגובות שאינם אוביקטיביות.
ההפרש במחיר כולל גם קדם, כבלים ומדפים?
האם הזיז אותם או ממש היה קרוב לרמה של מה שיש לך?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,758
נקודות
113
ההפרש במחיר כולל גם קדם, כבלים ומדפים?
האם הזיז אותם או ממש היה קרוב לרמה של מה שיש לך?

שלום רוזי ,שבת שלום !
אין לי תשובה שלמה בשבילך ,עופר היה סקרן להפעיל הפאוור הזה (לא אינטגרייטד) ,עם אותו אלגרי שאני משתמש ,חיברנו פרוביזורית כמו שאתה רואה ,נדמה לי שלמגבר הזה יש איזה 50W בסה"כ,ולמרות הכל דחף נהדר את החלק העליון של הרמקול שלי ,עם מיד מצויין וגבוהים חלקים ויפים ,גם הבס היה סביר אבל לא כמו הלקסמנים שלי שיש להם 240W לצד ,
אני חושב שהמונובלוקים שלי מתאימים יותר לגודל של החדר והרמקול למרות נצילותו ,אבל מדהים היה לשמוע צוציק של 15 קילו מזיז בצורה מכובדת בחדר כמו שלי את העסק ,ובצליל יותר מטוב ,
העניין היה לא לפרסום בין שני חברים בכדי להבין מה שווה בכלל הלברדין אם בכלל ,ומחיר המונובלוקים שלי הוא פי 5 מהלברדין ,ההפרש אינו כולל מחיר הכבלים שכמו שאתה רואה בתמונה נטולי ערך כל שהוא ,הקדם הוא האלגרי שעולה עשיריה ,מחיר הכלב לא יסולא בפז ,
לסיכום ,יכולתי לחיות עם הלברדין ,אבל היו אלה חיי כלב.
במערכת קטנה יותר היה מתבטל יתרון העצמה ובטוחני שלא היה צורך בלקסמנים כי גם הטונליות של הלברדין מצוינת ,
האמת ,לטעמי יש משמעות עצומה לעוצמה ,במיוחד אחרי ששמעתי לפני יומיים איזה דינמיקה קורעת יש לסקסופון בסלון רגיל ,
רוצה לקסמנים 3000 W ,אבל אין ,

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
רוזי, הלברדין 12 ק״ג. 55 וואט לצד ב 8 אוהם. מאה וקצת בארבע.
המונו בלוקים משתלבים עם רמקולי ריבון ענקיים, תומכים בעכבה נמוכה מאוד וזרם גבוה
אבל גם ה 150 לא פרייר בכלל.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,758
נקודות
113
אבל מדוע כל השאלות הללו ,הרי רוזי מומחה ב"יהלומים משולבים" ,יודע יותר טוב מאיתנו שהברזל לא קובע.
אבל סתם הראינו כאן ניסוי שלא היה לפירסום ,בתנאים קשים במיוחד למגבר המדובר ,

נערך לאחרונה ב:

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,078
נקודות
113
שלום רוזי ,שבת שלום !
אין לי תשובה שלמה בשבילך ,עופר היה סקרן להפעיל הפאוור הזה (לא אינטגרייטד) ,עם אותו אלגרי שאני משתמש ,חיברנו פרוביזורית כמו שאתה רואה ,נדמה לי שלמגבר הזה יש איזה 50W בסה"כ,ולמרות הכל דחף נהדר את החלק העליון של הרמקול שלי ,עם מיד מצויין וגבוהים חלקים ויפים ,גם הבס היה סביר אבל לא כמו הלקסמנים שלי שיש להם 240W לצד ,
אני חושב שהמונובלוקים שלי מתאימים יותר לגודל של החדר והרמקול למרות נצילותו ,אבל מדהים היה לשמוע צוציק של 15 קילו מזיז בצורה מכובדת בחדר כמו שלי את העסק ,ובצליל יותר מטוב ,
העניין היה לא לפרסום בין שני חברים בכדי להבין מה שווה בכלל הלברדין אם בכלל ,ומחיר המונובלוקים שלי הוא פי 5 מהלברדין ,ההפרש אינו כולל מחיר הכבלים שכמו שאתה רואה בתמונה נטולי ערך כל שהוא ,הקדם הוא האלגרי שעולה עשיריה ,מחיר הכלב לא יסולא בפז ,
לסיכום ,יכולתי לחיות עם הלברדין ,אבל היו אלה חיי כלב.
במערכת קטנה יותר היה מתבטל יתרון העצמה ובטוחני שלא היה צורך בלקסמנים כי גם הטונליות של הלברדין מצוינת ,
האמת ,לטעמי יש משמעות עצומה לעוצמה ,במיוחד אחרי ששמעתי לפני יומיים איזה דינמיקה קורעת יש לסקסופון בסלון רגיל ,
רוצה לקסמנים 3000 W ,אבל אין ,

אלדר, תמיד אפשר להחליף רמקול לאקפלה אקסקליבר...

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
884
נקודות
113
ידע וניסיון אישי ושל אחרים הם מהדברים שתמיד טוב לצבור

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
884
נקודות
113
עופר,
לא בשביל להקניט, אבל זכור לי איזה מגבר שהבאת לפני כמה שנים, ( אפילו לא זוכר את השם), שגם עליו היו ביקורות
והבטחות ליכולות הרבה מעבר למחירו.
מה קרה איתו?

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
איזה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
רוזי.

על כל מגבר מכל יבואן יש הבטחות שזה הטוב ביותר שניתן להביא.
בכל המקרים היבואנים באמת מביאים את מה שנפשם רוצה ואוזניהם אוהבות.
אבל אני לא חושב שזה משהו שיבואן יכול להיות אחראי עליו - הבטיח אז חייב להצליח לא יכול להתרחש כל עוד זה תלוי בכל כך הרבה גורמים.

אני יכול לתת לך עשרות דוגמאות ממוצרים שבחנתי וחשבתי שהם מדהימים והם לא הצליחו. לפעמים בגלל מחיר יקר, אופנה, העדר שלט, העדר dac, העדר 200 וואט או לחלופין בגלל שהיה לו שלט, יותר מידי וואטים ו-dac שיש כאלה שבעד להפריד.

אף יבואן לא יכול לנבא הצלחה של מוצר אלא אם כן הוא מראש מותג בעל שם מוכר ונחשק (נלסון פס לדוגמא). במיוחד כאשר מדובר על מוצר שישראל לא ממש נחשפה אליו טרם היבוא.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
זה לא היבואן, זה היצרנים שחייבים להמציא את המוצר הכי טוב הבא, כדי שנקנה והכסף יזוז.
ככה עובדת הכלכלה.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
רוזי.

על כל מגבר מכל יבואן יש הבטחות שזה הטוב ביותר שניתן להביא.
בכל המקרים היבואנים באמת מביאים את מה שנפשם רוצה ואוזניהם אוהבות.
אבל אני לא חושב שזה משהו שיבואן יכול להיות אחראי עליו - הבטיח אז חייב להצליח לא יכול להתרחש כל עוד זה תלוי בכל כך הרבה גורמים.

אני יכול לתת לך עשרות דוגמאות ממוצרים שבחנתי וחשבתי שהם מדהימים והם לא הצליחו. לפעמים בגלל מחיר יקר, אופנה, העדר שלט, העדר dac, העדר 200 וואט או לחלופין בגלל שהיה לו שלט, יותר מידי וואטים ו-dac שיש כאלה שבעד להפריד.

אף יבואן לא יכול לנבא הצלחה של מוצר אלא אם כן הוא מראש מותג בעל שם מוכר ונחשק (נלסון פס לדוגמא). במיוחד כאשר מדובר על מוצר שישראל לא ממש נחשפה אליו טרם היבוא.

בדיוק כך.

רוזי, אם כוונתך לסנדרס, הם מצאו בית חם אצל בעלי מגנפן.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
* בתגובתי שכחתי להודות,
אז תודה רבה על הביקורת ולמאסטרו אודיו על השאלת המוצר.

סחטיין.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
כתבה מעניינת מאוד . תודה .
אבל מה יש להודות ? זה אינטרנס של היבואן לקבל חשיפה

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
אז שאלרון יספק לנמר סטלה אוטופיה ואקופייז e600 לסקירה...
לבינתיים קיבלנו ממנו רק דיאבלו אוטופיה וגם לא זוכר בדיוק אם זה היה מהוד מעלתו או מחנות מתמחה.

בקיצור, זה לא דבר של מה בכך, גם אם זה אינטרס.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
אנחנו לוקחים מחנות מתמחה רק כאשר היבואן מפנה אותנו.

בשביל להביא אקיופייז לסקירה צריך שיהיה בארץ אקיופיז לסקירה.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
אנחנו לוקחים מחנות מתמחה רק כאשר היבואן מפנה אותנו.

בשביל להביא אקיופייז לסקירה צריך שיהיה בארץ אקיופיז לסקירה.

אני חושב שיש עניין שמוצרי אקופייז יסוקרו... ולדעתי ל- "אבי יפה" יש בתצוגה, לא?

יהיה מעניין לקרוא בעברית על העלית של היפנים...

גם נראה לי שיש סיבה שכמה וכמה מהביקורות על המוצרים שלהם הסתיימו ב"ככל הנראה, כשמדובר cost-no-object, זהו ה____ הטוב בעולם"

לי אישית זה לא משנה. אצלי זה בתהליכים בכל אופן.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
884
נקודות
113
בדיוק כך.

רוזי, אם כוונתך לסנדרס, הם מצאו בית חם אצל בעלי מגנפן.
נכון סנדרס..
והיה גם את ה ci audio.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור