DIY?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט,
את הארגזים הכבדים של המגנטים האלו תניח על משטח יציב עם גולות גדולות של מיסב מתחתיו, על מנת לשחרר את המשקל הזה (DECOUPLE) שלא יחזיק את הבניין במקרה של רעידת אדמה.
משהו סטייל המשקולות-מטוטלות בקומות האחרונות של גורדי השחקים בטוקיו.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
האמת, הפיתוי בהתחלה לבנות גם את הדרייברים היה גבוה.
המגנטים היום חזקים וזולים.
הבעיה שאחרי ההשקעה אתה לא יודע מה אתה מקבל, ומבלי לבנות אני יודע ש fr לא יהיה שטוח.

אם fr שטוח זה הקריטריון לרמקול טוב?
לא בטוח, אבל ספייקים גבוהים ב fr זה לא יכול להיות טוב....

האם דרייבר בבניה ביתית ישמע טוב לפחות כמו דרייבר ב 200$?
לתפישת עולמי בעיות FR פותרים עם אקווליזר .....והיום יש אקווליזרים דיגיטאליים שאתה יכול לכוון אותם ברזולוציות מטורפות מבחינת ה Q שלהם.

צליל של טוויטר ריבון מאלומניום טהור לא ישווה לכלום (לכל חומר של ממברנה יש את הצליל האופייני לו) ו FR כאמור אפשר לתקן.

אם תרצה אני יכול להדריך אותך בבניה של טוויטר כזה אבל שתדע שאם אתה רוצה אותו איכותי במיוחד אז אסור לך לנשום לידו.......ככל שהאלומניום דק יותר הטוויטר איכותי יותר - יכול להגיע עד ל 100-120KHz עם אלומניום בעובי של 5-6 מיקרון .....לא שמישהו שומע תדרים כאלה .

אני בניתי את הטוויטר מאלומניום 8 מיקרון, אני זוכר שהוא הגיע ל 40 KHz ואני לא יודע אם הנפילה הייתה בטוויטר עצמו או במיקרופון ששימש למדידה......היתה לי קפסולה מיוחדת של סנהייזר אבל הם לא סיפקו את המפרט שלה בתדרים שמעל 35 KHz...... אם אני זוכר נכון.

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
משהו סטייל המשקולות-מטוטלות בקומות האחרונות

שם זה קצת אחרת, יש גם דמפרים הידראולים מכויילים לתדר הרזוננס של הבניין...

לני

חבר משקיען
מעורבות
271
נקודות
63
רוברט

אתה לא יכול באמת לתכנן דרייבר כזה.
אין תוכנה שמאפשרת לסמלץ.
זה סוג של מה יוצא אני מרוצה.
וכבר ראיתי fr של ריבונים , זה נראה כמו רכבת הרים.
לא קל לבנות רמקול לבד, להוסיף לתכנון גם את הדרייברים, מסבך בעשרות מונים את מה שכבר מלכתחילה מסובך.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
לתפישת עולמי בעיות FR פותרים עם אקווליזר .....והיום יש אקווליזרים דיגיטאליים שאתה יכול לכוון אותם ברזולוציות מטורפות מבחינת ה Q שלהם.

רוברט, זה לא טוב.
בכדי שאיקוולייזר דיגיטלי לא יגרוס את הצליל מהמעט שנשאר, יש צורך לנהל את מסלול הסיגנל בדומיין הדיגיטלי מהתחלה ועד הסוף, ועל כל המכשור להיות מסונכרן ומשועבד לשעון אחד.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מסכים בהחלט (למעט עניין הסנכרון לשעון אחד).....ומי מונע זאת ממנו בהנחה שאין לו פטיפון?

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור