שנה טובה לכולם , אין ספק ש...

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
שנה טובה לכולם,
" תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה" - כי תמיד צריך להכיר את העבר אבל... להסתכל קדימה! וזה סוד הקיום היהודי ( בין היתר... ;) אז, בריאות נחת ופרנסה בשפע לכולנו , ב"ה אמן.
שתהיה לנו המון מוסיקה טובה ואיכותית ושנהנה מכל התדרים....
אין ספק שהשנה הפורום עלה רמה באופן וצורת הדיון יחסית לשנים קודמות. .יישר כח לכולם על האיפוק הסבלנות והפרגון ההדדי שצץ כאן בצורה תדירה, שנמשיך ביכולת לקיים פורום שמכבד את קוראיו ומשתתפיו.
ערן

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,615
נקודות
113
שוקרון, זה רק בגלל שהפסקתי לכתוב כמעט :)

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
917
נקודות
113
שנה טובה מלאה בפרסומים ופוסטים התחדשתי ופוסטים של מוזיקה והמון דברים מענינים :)

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
שנה של הופעות מעולות לכולנו. ולמה הופעות? המערכת הביתית היא הנאה נשגבת, אבל כדאי שמדי פעם נצא מהבית לחוות את החוויה הטוטלית של הופעה חיה ואם אתם חובבי מוסיקה קלאסית ואופרות, אז בכלל. בעשור האחרון עברתי פעמיים עוצר הופעות וקונצרטים ממושך - בקורונה כמו כולם וגם במהלך שלוש וחצי שנים בשל נסיבות משפחתיות קשות. מאמצע 2018 התפוצצתי עם כמעט מאה הופעות בארץ ועד לקורונה גם בחו״ל. חוויה שאין כמותה. ומאביב-קיץ 2023 שוב אצא להופעות חו״ל. תוציאו את עצמכם החוצה מהמערכת הביתית, ולא תצטערו.

omi

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
אמן ערן וכולם, שנה טובה של בריאות שמחה ונחת מהסובב אתכם כולל המערכת אודיו.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שנה של הופעות מעולות לכולנו. ולמה הופעות? המערכת הביתית היא הנאה נשגבת, אבל כדאי שמדי פעם נצא מהבית לחוות את החוויה הטוטלית של הופעה חיה ואם אתם חובבי מוסיקה קלאסית ואופרות, אז בכלל. בעשור האחרון עברתי פעמיים עוצר הופעות וקונצרטים ממושך - בקורונה כמו כולם וגם במהלך שלוש וחצי שנים בשל נסיבות משפחתיות קשות. מאמצע 2018 התפוצצתי עם כמעט מאה הופעות בארץ ועד לקורונה גם בחו״ל. חוויה שאין כמותה. ומאביב-קיץ 2023 שוב אצא להופעות חו״ל. תוציאו את עצמכם החוצה מהמערכת הביתית, ולא תצטערו.

באחד הנסיעות לתערוכת מינכן, הלכנו רן ואני להופעה של קרלוס סנטנה באיצטדיון המקומי.
אני חייב לציין, שרן מאוד נהנה מהופעה ואני קצת סבלתי מהעוצמה הגבוהה בה ניגנו הלהקה של סנטנה וקרלוס בעצמו :מלאך:.

שנה טובה לכולם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
באחד הנסיעות לתערוכת מינכן, הלכנו רן ואני להופעה של קרלוס סנטנה באיצטדיון המקומי.
אני חייב לציין, שרן מאוד נהנה מהופעה ואני קצת סבלתי מהעוצמה הגבוהה בה ניגנה הלהקה של סנטנה וקרלוס סנטנה בעצמו :מלאך:.

שנה טובה לכולם.
ברחתי באמצע

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
שנה טובה תומר וגם שנה טובה לדוקטור. יש כאן בלבול קל ובוא נעשה צדק הסטורי: השנה 2006, קנינו כרטיסים לסנטנה באולם האולימפי במינכן במשרד כרטיסים בתוך לשכת התיירות במרינפלאץ, הכיכר המרכזית של מינכן בו נמצא בית העירייה. אומרים לנו במשרד הכרטיסים שההופעה של איגלס למחרת ההופעה של סנטנה היא סולד אאוט. אנחנו הולכים להופעה של סנטנה בציפייה גדולה, כבר בשיר הראשון, להקת החימום של בנו של סנטנה הווליום היה מחריש אוזניים. חשבתי שאני מתעלף, אמרתי - יש תערוכה ואני חייב לשמור על האוזניים כי באתי לסקר את התערוכה. חיכיתי לשיר השני, הווליום עוד הוגבר. אמרתי שאני מרים ידיים, קמתי ויצאתי - וככה לא ראיתי את סנטנה בהופעה. לא ראיתי.

למחרת מסתיימת התערוכה בשש - אני מחליט שעל החיים ועל המוות אני רואה את ה-איגלס, לא יכול להיות שינגנו את הוטל קליפורניה, וואן אוף דיז׳ נייטס, ניו קיד אין טאון, דה לונג ראן, טייק איט איזי ואני לא אהיה שם. נוסע ברכבת התחתית לאולם האולימפי והקופות סגורות, כלומר אין כרטיסים, באתי לעזוב מאוכזב ועצוב, ופתאום בשעה 7 בערב נפתחת בצד קופת הרגע האחרון, רצתי והגעתי שלישי בתור, נשארו כרטיסים ב-97 אירו ורק במזומן. היה לי מזומן 200 אירו, הושטתי לקופאי שני שטרות של 50 אירו, והייתי בעננים עד סוף הערב. המקום היה מקום נפלא באורקסטרה בשורה 20 באמצע בול מול הבמה. ההופעה היתה מעלפת, אחת הטובות שראיתי בחיי. פעם ראשונה בחו״ל ששמעתי סאונד הופעה לא כוחני, נותן כבוד לנשפנים, לקלידנים, לגיטרות, להרמוניות הקוליות הנהדרות של איגלס בשיאם. למחרת, אחרי התערוכה הלכתי לסאטורן במרכז העיר. ירדתי למחלקת הדיוידי ורכשתי את ההופעה של איגלס בינואר 2004 במלבורן אוסטרליה, כמעט קופי של ההופעה המהממת שראיתי ערב קודם. מאז זה הדי וי די ובשלב שני הבלו ריי שמורץ כמעט הכי הרבה במערכת שלי (מקום ראשון בפער - כוורת, המופע האחרון בפארק הירקון, הייתי בכל ההופעות ב-2013).

אפילוג - ביוני 2019 אני נוסע לשטוקהולם כדי לראות את מארק נופלר, פיל קולינס והזמרת הפותחת בהופעה שלו שריל קרו בהופעה כמעט מלאה משלה. עוד בארץ מתברר לי ששלושה ימים לפני ההופעה של נופלר יש בטלהנור ארנה הסמוכה הופעה של איגלס בהרכב החדש שלהם עקב נסיבות מצערות. קניתי כרטיס וקיוויתי לטוב. גלן פריי כבר מת מינואר 2016, הקול של דון הנלי נשחק מאוד, ובמקומו של פריי גוייסו בנו הבכור, דיקון פריי וזמר הקאנטרי המעולה וינס גיל, אבל שני המחליפים לא הצליחו להיכנס באופן קולי וכריזמטי לנעליו העצומות של גלן פריי המנוח. בסך הכל היתה הופעה לא רעה וכפי שאמר דון הנלי בעצמו ״זו לא אותה להקה״ והוא צדק, וזה די עצוב, אבל נשארו הזכרונות מאותו ערב בלתי נשכח באולם האולימפי במינכן. ואגב אני בעד להנציח גם הופעות פחות טובות, ולכן רכשתי את הבלוריי של אותו הרכב חדש של איגלס בהופעה בפורום בלוס אנג׳לס 2018, מידי פעם אני מסתכל בה כדי להעצים את הפרספקטיבה.

ראיתי את איגלס בשיא שיאם, לא ראיתי את סנטנה, שמאז אגב ביטל הופעה אחת בישראל מסיבות פוליטיות, לא ניכנס לזה - אני נהנה מאוד לראות בלו ריי של סנטנה בהופעת מיטב הלהיטים בפסטיבל מונטריי בשווייץ ובמופע בשם ״קוראסון״ שצולם במקסיקו עם תגבורת אמנים מקומיים.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
שנה טובה וחג שמח

למה

חבר משקיען
מעורבות
815
נקודות
113
שנה טובה,בריאה ומוצלחת מלאה בהתחדשויות וכמובן הרבה מוסיקה מרגשת.:שתוי:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
שנה טובה לכולם וחג שמח.

yigal monovich

אוהב את התחום
מעורבות
62
נקודות
28
שנה טובה
המוזיקה מרפאת כל מחלה
מכל מלמדי השכלתי

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
שנה טובה ומתוקה לכולם. בשורות טובות

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
793
נקודות
113
שנה טובה, בריאה ומהנה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור