מה קורה לאודיופיל במהלך השנים ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,851
נקודות
113
הרי ידעתי שתמצא מה לענות למרות שבמשך שנים תגובותיך גובלות בקללות ניסתרות בשסווה של איטלקטואל דמיקולו, לא רוצה להרחיב ולהביא ציטטות משלך כמו שאתה עושה חדשות לבקרים , בוא נסכם שבגלל ששנינו מבחילים אחד את השני נחייה בקווים מקבילים כל עוד זה אפשרי עם טיפוס כמוך !
עכשיו רק קיבלת את מה שביקשת, ואפילו בעדינות יחסית. הרי לא באמת חשבת שלא אדע לענות, ובכל זאת בחרת בדרך של קללות והטפות מוסר צדקניות, שהיית צריך להפנות קודם כל לעצמך.

אתה יודע היטב שאם הייתי רוצה לרדת עליך, הייתי יכול לעשות את זה בצורה הרבה יותר קשה -- לא חסרות נקודות תורפה שאתה מפגין באופן בולט כל הזמן -- אבל במקום זה ניסיתי לחזק אותך ולהוריד אותך לצמיתות מהכיוונים של ירירה עצמית והתבהמות, לספר בפומבי כמה שאתה חשוב ותורם לפורום, ולהרגיע אותך בענייני דברים שאתה לא מבין ולאו דווקא אמור להבין -- הרי לא כל הפורום צריך להתאים עצמו למה ששניצל מבין ואוהב.

אבל אצלך זה עובד הפוך: אותי אתה מתקיף ומנסה להקטין, ולמי שקורא לך בהמה וחרש בפרצופך ואולי גם בציבור, אתה מודה עם סימן לב. לא הייתי שם לב לזה אם זה לא היה כל כך הפוך מהצפוי.

אני לא פועל תחת מסווה כלשהו, לא אינטלקטואלי ולא אחר, אבל אולי מה שנראה לך כאינטלקטואליזם וזה שאתה לא מבין גורמים לך להרגיש נחות, בלי שום כוונה כזו מצידי. שום דבר מזה לא מכוון אליך ולא עליך ולא קשור לשום דבר. כך זה טבעי לי לכתוב, מצטער אם זה גורם לך להרגיש שלא בנוח. אולי אתה מרגיש שותפות גורל והזדהות עם הטרול שיורדים עליו, למרות שאתה בטח רואה שהוא מעצבן הרבה אנשים כאן, שחלקם ממש שקטים ונעימים בדרך כלל.

אתה לא מבחיל אותי, רק עצוב לי לראות את זה.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,667
נקודות
113
אל תהייה עצוב נשמה , לא מרגיש בכלל את אשר תיארת , זו מעיין צורה של נימוס , תרגיש בנוח לחשוב כרצונך !

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
רעיון למנהלי האתר:
לאפשר לפותח שירשור למנוע מחברי פורום על פי בחירתו מלהגיב בשירשור הספציפי

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
312
נקודות
83
כל פעם שמגיבים לו חזרה הוא רק מתחזק

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,667
נקודות
113
כל פעם שמגיבים לו חזרה הוא רק מתחזק

הוא לא מתחזק , הוא באמת עצוב , וזה חבל לי , לא בכוונתי להעליב אותו , גם אינני מרגיש שאני "מתבהם" כדבריו , רק שקימים פה חבורת קוקסינלים שאינם מסוגלים לענות מפאת כבודו , או איזה חשש מהתנפלות אין סופית שהוא עושה כהרגלו ,בנוסף ההבדל שלי אין בעיה מללכת מכאן ,ואצלו- אלו הם חייו בחשיבות עליונה , מצידי , תשארו איתו ותהנו מהפנינים וההשתלחות ורוע הלב המובנה של ד"ר גקיל או מיסטר הייד .(קצת בקריזה עליו ,לא?),
מישהו צריך להכניס לפרופוציות את הפורום פה , לא מרגיש כלל שזו שליחות שלי ,אבל מבחינתי הגיעו מיים עד נפש , יש לו גם טענות לעברית שלי כמדומני , או לסגנון המתנצל בכדי לא לפגוע בוא , אז בוא נוריד הכפפות אחי היקר ,ונראה איך מתנהלים הדברים , רק צריך ללמוד לצטט ולענות , ולכתוב מגילות למרות שאני באופיי לא איש של מילים חלולות אלא קצת יותר מעשי .
פספסתי ראיון עם תמיר פרדו בגלל העניין כאן כשנרות שבת דולקות ברקע וכל הילדים לארוחת ערב מחכים שהאבא הזועם שלהם יגמור לכלות את זעמו בכל דבר שזז .
שבת שלום לכולם , ומצטער על המהומה שאתם כל כך אוהבים ונאלץ להפסיק . (אבל האארוחת ערב נגמרת מתי שהוא ) :לב:

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
עמיר תמיד יענה! זה הבנאדם, תמיד תמיד תמיד עונה, גם אם זה להגיד טעיתי הוא יענה, כל עוד לא שכנעת אותו בצורה לוגית שהטענה שלך יותר נכונה משלו הוא יענה, גם אם זה שוב ושוב ושוב…. עמיר תמיד עונה! כמו לשחק טניס עם קיר.
זה הבנאדם וחברי פורום וותיקים לא צריכים להתרגש מזה או לקחת את זה אישית, או לחשוב שזו אלימות. הבנאדם תמיד עונה!
קבלו אותו ותהנו מזה שהוא חופר במקורות אפלים אחר אינפורמציה שקשורה לנושא, לא מסכימים עם טענה של עמיר, אפשר פעם אחת לנסות, לקרוא את התשובה שלו ואם לא משתכנעים שחררו, לכל אחד מותר להחזיק בדעה גם אם הנימוק שלה לא מסתדר עם הלוגיקה של עמיר או עם לוגיקה אחרת בכלל, כל אחד בסוף רוצה לחשוב שאצלו שומעים פגז וסביר להניח שסובייקטיבית זה גם נכון…

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
האם נראה לך שלפתוח ג'ורה ולהתחיל לקלל זו הדרך לתקן את העולם, או אפילו רק את הפורום?
ואיך זה בדיוק מסתדר עם זה שאתה מטיף ל"שתהיה פה תרבות פניה" ול"לשמור על טיפה תרבות"? :)

מקרה קלאסי של "הפוסל במומו פוסל".

ואם כבר אתה הולך לשם, לפחות תאיית נכון את הקללות שלך. זה לא VA FAN CULO אלא VAFFANCULO, שזה FUCK YOU באיטלקית. "ממש תרבות פניה".

ומתנוש לא "נדבק" ממני, יש לו את הסגנון האישי שלו, והוא לא נזקק להשראה חיצונית. כך גם אחרים שמתייחסים לטרול שלא באהדה יתרה, ללא קשר אלי.

מזה שקיימת "מערכת של מיליון שקל מנגנת דומה מאוד למערכת בעשירית מחיר" לא נובע שבכל מקרה לעלות פי 10 במחיר תמיד מביא להבדלים קטנים. במקרה הטוב, זה מראה שתפרת שתי מערכות לטעם הספציפי שלך, ויצא לך דומה, ובמקרה הפחות טוב, שההשקעה שלך במערכת הגדולה לא הייתה אופטימלית :) למשל לא באמת צריך קדם מעבר ל"גודל פרינט של שעון קיר", או קדם בכלל. השקעה מיותרת כשיש RC כמו טרינוב, ואתה הרי שומע דרך RC, אז פרה של 50 קילו וטונה כסף בדרך סתם מיותר.

היית יכול להשקיע את אותם הסכומים בכיוונים אחרים, או חלק מהם בהחלפות, והיה יוצא משהו אחר לגמרי, לא דומה בכלל, ואפילו בפחות מ-9 העשיריות הנוספות. למשל רמקולים פלנאריים, או טוויטרי פזלמה היו משנים את הצליל במידה מאוד משמעותית, שלא לדבר על השקעה בסראונד עבור מוזיקה, שזה כיף בפני עצמו. אם אני לא טועה, אין לך פטפון, אז גם הוא היה יכול לתת צליל אחר לגמרי.

בקיצור, למרות הדוגמה הספציפית של המערכות שלך, הטענה של בן חסותך החדש, שמרגע שמגיעים להיי אנד, צריך להשקיע סכומים עצומים כדי לקבל הבדל של 1%, אינה קרובה להיות נכונה. זה שיש כאלה שאכן משקיעים סכומים מטורפים כדי לקבל שיפורים זניחים -- שלכל היותר הם אומרים עליהם שהם יום ולילה -- לא אומר שזה בהכרח המצב. זה לא.

אל תמחק. עדיף שזה יישאר :)
ברור כי הרי רק אתה תסתור את חוקי הDiminishing returns שכל האודיפילים שמבינים דבר או שניים לגבי סאונד יודעים שהוא קיים
מה לגבי כוח המשיכה ? יש לך השגות כלשהן לגביו ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,851
נקודות
113
ברור כי הרי רק אתה תסתור את חוקי הDiminishing returns שכל האודיפילים שמבינים דבר או שניים לגבי סאונד יודעים שהוא קיים
מה לגבי כוח המשיכה ? יש לך השגות כלשהן לגביו ?
סורי, לא הבנת את ההסבר, או שלא שמת לב שכתבת שינוי של 1% ולא שיפור.

אז שוב, אפשר לשנות לגמרי בלי לעלות בתקציב, וההבדלים יהיו עצומים, לא 1%.

האם זה שיפור, הליכה הצידה או הגרעה זה עניין אחר. בהרבה מקרים, ריענון זה גם שיפור.

ולגבי שיפורים, מישהו עם יכולות מתאימות יכול למקסם את התפוקה בתקציב נתון, אבל יכול להפיק תוצאות טובות ביותר כשהתקציב פחות מוגבל.
זה שיש כאלה שישקיעו פי 10 ולא יקבלו שיפור/שינוי לא אומר שזה בלתי אפשרי לקבל שיפור/שינוי מורגש הרבה מעבר ל-1%, והצבעתי על כמה כיוונים אפשריים.

כפי שאמרתי, אתה תקוע בתיאוריה של התמורה השולית הפוחתת, ולא במציאות האודיופילית :)

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
סורי, לא הבנת את ההסבר, או שלא שמת לב שכתבת שינוי של 1% ולא שיפור.

אז שוב, אפשר לשנות לגמרי בלי לעלות בתקציב, וההבדלים יהיו עצומים, לא 1%.

האם זה שיפור, הליכה הצידה או הגרעה זה עניין אחר. בהרבה מקרים, ריענון זה גם שיפור.

ולגבי שיפורים, מישהו עם יכולות מתאימות יכול למקסם את התפוקה בתקציב נתון, אבל יכול להפיק תוצאות טובות ביותר כשהתקציב פחות מוגבל.
זה שיש כאלה שישקיעו פי 10 ולא יקבלו שיפור/שינוי לא אומר שזה בלתי אפשרי לקבל שיפור/שינוי מורגש הרבה מעבר ל-1%, והצבעתי על כמה כיוונים אפשריים.

כפי שאמרתי, אתה תקוע בתיאוריה של התמורה השולית הפוחתת, ולא במציאות האודיופילית :)
תודה על הדעה שלך שהיא שוות ערך לדעה של כל אדם אחר
אף אחד כאן לא אומר עובדות מול דעות
אך אחד כאן הוא לא אקסיומה שכל מה שנותר זה רק לנסות לסתור את מה שהוא אומר
אז שוב תודה
אבל לא מסכים

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,851
נקודות
113
תודה על הדעה שלך שהיא שוות ערך לדעה של כל אדם אחר
אף אחד כאן לא אומר עובדות מול דעות
אך אחד כאן הוא לא אקסיומה שכל מה שנותר זה רק לנסות לסתור את מה שהוא אומר
אז שוב תודה
אבל לא מסכים
אל תסכים, אבל מה שבאופן מובהק הופך את הדיעה שלך לפחות שווה משל אחרים כאן היא שאתה אף פעם לא מנמק את טענותיך. אתה רק שופך דיעות -- בד"כ קלישאות, כמו גם הפעם -- או אומר שאתה לא מסכים. זה לא מחזיק מים ולא שווה את הדיו האינטרנטי שבו זה נכתב.

חוצמזה, בהיי-אנד אפשר לפעמים גם לרדת במחיר ולקבל שיפור. למשל היה לי פרה מנורתי Audio Research Reference 5 SE שהמחירון שלו היה $13,000 ופרה רב-ערוצי EMM Labs Switchman 3 שהמחירון שלו היה כ-$8,000, ושניהם הוחלפו ב-Trinnov Altitude 16 שאני לא זוכר מה היה המחירון שלו, אולי $17,000, וקיבלתי שיפור עצום, הרבה מעבר ל-1%.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
100
נקודות
43
איזה אנשים.
תרנגולות דרדרלה

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
אל תסכים, אבל מה שבאופן מובהק הופך את הדיעה שלך לפחות שווה משל אחרים כאן היא שאתה אף פעם לא מנמק את טענותיך. אתה רק שופך דיעות -- בד"כ קלישאות, כמו גם הפעם -- או אומר שאתה לא מסכים. זה לא מחזיק מים ולא שווה את הדיו האינטרנטי שבו זה נכתב.

חוצמזה, בהיי-אנד אפשר לפעמים גם לרדת במחיר ולקבל שיפור. למשל היה לי פרה מנורתי Audio Research Reference 5 SE שהמחירון שלו היה $13,000 ופרה רב-ערוצי EMM Labs Switchman 3 שהמחירון שלו היה כ-$8,000, ושניהם הוחלפו ב-Trinnov Altitude 16 שאני לא זוכר מה היה המחירון שלו, אולי $17,000, וקיבלתי שיפור עצום, הרבה מעבר ל-1%.
תודה על הדעה הנוספת שלך

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
לא מוחק.

אני גם אסביר מדוע.

גם שניצל וגם עמיר תורמים המון לפורום, ואין מה לעשות, בין פוסטים חשובים, מלמדים ומלומדים לשניהם יש פליטות פה. האחד בוטה, ״ערס אשכנזי״ עם טורט פורום בלתי נשלט. אבל אם אני עושה שיקולים של יתרונות מול חסרונות היתרונות גוברים. זה בניגוד לכאלה בודדים שחסמתי עם אפס יתרונות ותרומה לפורום.

השני מנומס יותר אבל חד, קוטל מאוד מהר גם שלא תמיד הוא צודק, מצליח להרתיח את הדם לחלק מהגולשים אבל בסוף מבינים שהתרומה שלו, כמו הראשון היא משמעותית לפורום.

אם הראשון היה כותב את ה״ברכה״ בעברית זה היה נמחק מיד. אבל מכיוון שהאינטלגנציה הרגשית שלי סבירה, הסיבה שהוא כתב בלטינית היא שזה היה בשביל לתבל בבוטות אבל לא להגיע למקום של אשכרה לקלל. כלומר, להסתיר את זה מהקהל אבל להוציא את זה מהסיסטם.

עם זאת, היה יותר נחמד אם לא היה נכתב. ולכן אני אתן לשניצל את הכבוד למחוק בעצמו את התוספת הלטינית ולמצוא משהו ״בוטה״ אחר לצורכי תיבול ושחרור עצבים.

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
369
נקודות
83
גם בגילכם, עדיין לא מאוחר ללכת לטיפול, ואם לא פרטני, אפשר לשקול זוגי.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,851
נקודות
113
שלא תמיד הוא צודק
אשמח לדעת לגבי המקרים שאני לא, כדי שאוכל להשתפר :)

במקרים שהבנתי שאני טועה, "הודיתי" מזה מיידית, ותיקנתי את הטעון תיקון.

לא ידוע לי על נושא פתוח שבו טעיתי ולא ראיתי שטעיתי. אתה יכול בבקשה לפרט?

נערך לאחרונה ב:

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
74
נקודות
28
לא מוחק. אני גם אסביר למה.

אני גם אסביר מדוע.

גם שניצל וגם עמיר תורמים המון לפורום, ואין מה לעשות, בין פוסטים חשובים, מלמדים ומלומדים לשניהם יש פליטות פה. האחד בוטה, ״ערס אשכנזי״ עם טורט פורום בלתי נשלט. אבל אם אני עושה שיקולים של יתרונות מול חסרונות היתרונות גוברים. זה בניגוד לכאלה בודדים שחסמתי עם אפס יתרונות ותרומה לפורום.

השני מנומס יותר אבל חד, קוטל מאוד מהר גם שלא תמיד הוא צודק, מצליח להרתיח את הדם לחלק מהגולשים אבל בסוף מבינים שהתרומה שלו, כמו הראשון היא משמעותית לפורום.

אם הראשון היה כותב את ה״ברכה״ בעברית זה היה נמחק מיד. אבל מכיוון שהאינטלגנציה הרגשית שלי סבירה, הסיבה שהוא כתב בלטינית היא שזה היה בשביל לתבל בבוטות אבל לא להגיע למקום של אשכרה לקלל. כלומר, להסתיר את זה מהקהל אבל להוציא את זה מהסיסטם.

עם זאת, היה יותר נחמד אם לא היה נכתב. ולכן אני אתן לשניצל את הכבוד למחוק בעצמו את התוספת הלטינית ולמצוא משהו ״בוטה״ אחר לצורכי תיבול ושחרור עצבים.
אני סבור שבאופן עקרוני זוהי גישה הרסנית - ויתור על עקרונות על מנת לקבל תמורה. האם אדם שמכה את אשתו לא צריך להישפט כי הוא סופר מצליח שכתב ספרים שנחשבים לצאן ברזל של הספרות? האם נוכל פיננסי לא צריך להיעצר כי הוא תורם כספים לאוניברסיטאות? אנשים שנמצאים בעמדה שיכולה לאכוף ערכים אנושיים לא צריכים להסס לעשות זאת גם במחיר של הפסד "כלכלי" או שיקולים פרגמטיים אחרים. אחרת הפרצה בסכר תתרחב לשיטפון.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,070
נקודות
113
אשמח לדעת לגבי המקרים שאני לא, כדי שאוכל להשתפר :)

במקרים שהבנתי שאני טועה, "הודיתי" מזה מיידית, ותיקנתי את הטעון תיקון.

לא ידוע לי על נושא פתוח שבו טעיתי ולא ראיתי שטעיתי. אתה יכול בבקשה לפרט?

וואו, איזה גיבור. תודה רבה על הנכונות המדהימה שלך "להודות" כשאתה טועה. באמת, מרגש. זה פשוט מדהים איך שאתה מצליח להפוך את כל הסיטואציה הזו לאיזה תצוגת נרקיסיזם מרשימה. אני בטוח שכולם פה ממש נפעמים מהיכולת המופלאה שלך לזהות טעויות ולעדכן בהתאם.

אבל בוא נסתכל על המציאות - זה נראה שאתה חי בעולם מקביל שבו אתה תמיד צודק ותמיד עושה הכל בצורה מושלמת. אין בעיה, אני אתן לך את הקרדיט שאתה כל כך משתוקק אליו, למרות שזה ברור לכולנו שהגישה המתנשאת שלך לא באמת עוזרת לאף אחד.

אז הנה לך פידבק - אם היית באמת כל כך פתוח לביקורת ולשיפור, היית אולי מתחיל מלנסות להקשיב יותר ופחות להתפאר ביכולתך "להודות" בטעויות. כי כרגע, זה נשמע כמו עוד דרך שלך להקטין את האחרים ולהתפאר בעצמך.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,070
נקודות
113
יכול לכתוב כמובן מה שעבר ועובר עלי!
משתחרר כקצין צעיר שאוהב מוזיקה , קונה במעות האחרונות שנותרו לו איזה פטפון עם רמקול בפנים וטייפ קסטות , ונהנה מהמוזיקה רצח לא משנה מה האיכות , לוקח המערכת גם למעונות הסטודנטים , קונה דיסקים וקלטות תחנה מרכזית ונהנה כפי שמעולם לא נהניתי .
לא מתעניין לא בבמה ,לא ברזולוציה בעצם לא מעניין כלום חוץ ממוזיקה ,
ואז גומר הלימודים , עובד , ואז נכנס החיידק , אומנם קטן , קונה איזה מערכת מעופשת משופרת ובטוח ששומע נפלא ללא שום הכרות של מושג אודיופילי כל שהוא ,
וכך כולפות להם והחיידק הקטן הופך לאט לאט ל"חיידק טורף " , שגם הוא משתנה במהלך החיים , בהתחלה לכאורה כוותיק יחסית רוצה לשמוע הכל , בפרופורציה של היום , מערכת צורחת עם טויטרים "סיבי זכוכית " כפי שמתבטאים הבת ימים לצליל במכוניות שלהם , בסים שמרעידים הבניין מסאב מחורבן ,
לאט לאט נופל האסימון ואז מעוניין בצליל רך והרמוני בהתאם לאופנה שהיתה באותם שנים , סתם איזה "אמטי " דור ראשון עם מגברים שפופרות 16 לצד (CAT ) , צליל עמום ונפוח ,ואני מפסוט עד השמיים מהפלא שמתחולל אצלי , מאז עברו שנים ארוכות , האופנה (כן קיימת כזו) השתנתה , אבל בינתיים הד"ר הצעיר כבר לא כל כך צעיר , בעל משפחה , וגם נמאס לשניצל לשמוע חוות דעת מכל מיני אנשים ,
וככה נותרתי לבדי עם האוזניים שלי , מכיר כל מושג שאתם מעלים על דעתכם , אבל קובע לבד הכל , גודל במה , כמות בס ,גבוהים , מהירות ועוד ועוד , לא דומה בכלל לשנים עברו , מהערכת נשמעת "רגילה " בלי אנומליות מיוחדות, גם נעלם האגו במהלך השנים , זה מה יש ! ולא חייבת להיות המערכת הטובה בארץ או אפילו לא חושב שהיא כזו ,
זה לא שאני עדיין לא דפקט , אני כן!!!! יש לי שתי מערכות ענקיות אחת ליד השנייה וכל מה שמעניין אותי כרגע שהמערכת ההסטורית (גם גדולה ) שגם היא לא עולה גרושים תתן בראש למערכת המודרנית , גם בעניין החברים השתנה המצב ,פעם כל דכפין היה יכול לבקר אותי ואפילו יזמנו כמה ארועים גדולים אצלי בבית ,היום המצב שונה , שומע בעיקר לבד , ורק לחברים מאוד קרובים שאינם רק חברים של אודיו , אלא בראשית חברים בלב , למרות היותם בין הבודדים שמבינים משהו לטעמי ,
זה היה סיכום בקצרה מאוד על התפתחות אודיופילית שכוללת מכשירים ואביזרים שלרוב אין , אבל הצליל "רגיל " וזה עיקר החן שבסופו מגיע למסקנה אודיופיל עם נסיון , לא רוצה בסים בשמיים , לא גבוהים מפורטים ,לא רוצה זמרות ששרות כמו אריק סיני , הכל רגיל ומאוזן , אתם אולי לא תאהבו , אבל זה שלי .

אם אני לוקח את הדברים שלך אלדר, אחרי שנים של התנסות והתפתחות, מצאת שהחשוב ביותר הוא האיזון והפשטות, וההנאה האישית היא הערך העליון.
אני מניח שזה גלגול שרובנו עוברים/נעבור, עם הזמן, מה שחשוב באמת זה לא הציוד היקר ביותר או הצליל המושלם ביותר לפי דעת אחרים, אלא מה שמספק אותך באופן אישי. לא חייבים להיות הכי טובים או להתרשם מהדעות של אחרים. בסופו של דבר, ההנאה האישית שלך היא החשובה ביותר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,851
נקודות
113
וואו, איזה גיבור. תודה רבה על הנכונות המדהימה שלך "להודות" כשאתה טועה. באמת, מרגש. זה פשוט מדהים איך שאתה מצליח להפוך את כל הסיטואציה הזו לאיזה תצוגת נרקיסיזם מרשימה. אני בטוח שכולם פה ממש נפעמים מהיכולת המופלאה שלך לזהות טעויות ולעדכן בהתאם.

אבל בוא נסתכל על המציאות - זה נראה שאתה חי בעולם מקביל שבו אתה תמיד צודק ותמיד עושה הכל בצורה מושלמת. אין בעיה, אני אתן לך את הקרדיט שאתה כל כך משתוקק אליו, למרות שזה ברור לכולנו שהגישה המתנשאת שלך לא באמת עוזרת לאף אחד.

אז הנה לך פידבק - אם היית באמת כל כך פתוח לביקורת ולשיפור, היית אולי מתחיל מלנסות להקשיב יותר ופחות להתפאר ביכולתך "להודות" בטעויות. כי כרגע, זה נשמע כמו עוד דרך שלך להקטין את האחרים ולהתפאר בעצמך.
כך אמר מי שטועה וטועה כל הזמן, וגם אחרי שמסבירים לו בכפית איפה ובמה הוא טעה, הוא לא קולט.

התרשמתי.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,667
נקודות
113
לא מוחק. אני גם אסביר למה.

אני גם אסביר מדוע.

מחקתי כבקשתך , רק תרשה לי לציין שאינני אשכנזי כלל , בבית הורי דיברו ספניולית , מוצא בולגרי הוא פראנק לא פחות מיונים איטלקים וכדומה , אז מדובר "בארס ספרדי" ואל תשייך אותי למה שאינני , גאה להיות ספרדי !!!!!!!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור