למה כל חובב תקליטים צריך מכונת ניקוי תקליטים?

מצב
הנושא נעול.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
מציע שבמיוחד בתקופה זו - תפסיקו עם האישי .
זה באמת לא מעניין ולא מתאים - במיוחד עכשיו וגם בכללי
כאשר טוחנים בשכל וגם מנסים להכניס לאנשים ש"לא מבינים" או "מטמטמים" ואחר מתבכיינים??

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
יש לי 3 ילדים ,אשה, גר ב 2 דירות מחוברות 240 מטר , לא משתמש בקופונים , מה שלומך ? למי אתה מתכוון ?, יכול לבוא אם תבקש בלקסוס 8 צילינדר ,או בגיפ , לא לרחם עלי , נראה לי שיש לי יותר שנות לימוד מהIQ שלך ,לפי הסגנון , מה שכן זכית הוא להכנס לרשימה מכובדת של חסומים , כך שאל תטרח אפילו לענות !

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
יש לי 3 ילדים ,אשה, גר ב 2 דירות מחוברות 240 מטר , לא משתמש בקופונים , מה שלומך ? למי אתה מתכוון , יכול לבוא אם תבקש בלקסוס 8 צילינדר ,או בגיפ , לא לרחם עלי , נראה לי שיש לי יותר שנות לימוד מהIQ שלך ,לפי הסגנון , מה שכן זכית הוא להכנס לרשימה מכובדת של חסומים , כך שאל תטרח אפילו לענות !
לפי תוכן ההודעה, נראה ש Slim הגיב להודעה #42 של AK1

פרסם בנושא 'למה כל חובב תקליטים צריך מכונת ניקוי תקליטים?'
https://www.dtown.co.il/forum/threads/למה-כל-חובב-תקליטים-צריך-מכונת-ניקוי-תקליטים.66219/post-484789

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
לפי תוכן ההודעה, נראה ש Slim הגיב להודעה #42 של AK1

פרסם בנושא 'למה כל חובב תקליטים צריך מכונת ניקוי תקליטים?'
https://www.dtown.co.il/forum/threads/למה-כל-חובב-תקליטים-צריך-מכונת-ניקוי-תקליטים.66219/post-484789
יתכן , אבל ציטט אותי מתוך שנאה לוהטת , נכון , אני מעצבן !אני גר בכוך ? ,ערירי ? משועמם ? מה זה?

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
שב בשקט ואל תעשה בושות. מי בכלל דיבר עליך?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
כמה עצוב להיות תקוע בכוך מעופש , ללא ילדים ללא משפחה , לבקש צומי מזרים שילטפו את האגו וביום הכי טוב בשנה ללכת למסעדת יפו תל אביב כי יש קופונים.
כמה עצוב שאפסים עוסקים בפסיכולוגיה אינטרנטית בחצי גרוש מנקודת המבט הצרה שלהם, שאינה מסוגלת לראות מעבר לאף הארוך שלהם אנשים עם הרגשות ועדיפויות אחרים משלהם. פתטי לגמרי.

מאז נערותי ידעתי שלא ארצה ילדים, ומאז ילדותי לא אהבתי משפחולוגיה. אני לגמרי מסתפק בלאהוב את אשתי ושהיא אוהבת אותי, ואני מאחל לאוהבי שיהיה להם כוך מעופש כמו שלי, ולשונאי שלא יהיה להם משהו שמתקרב לזה, ולאפס הספציפי בטח שאין :)

עוד אחד מהאפסים שעוסקים בביקורות אישיות בפורום אודיו.

נערך לאחרונה ב:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
כמה עצוב להיות תקוע בכוך מעופש , ללא ילדים ללא משפחה , לבקש צומי מזרים שילטפו את האגו וביום הכי טוב בשנה ללכת למסעדת יפו תל אביב כי יש קופונים.
גבר ,
תתבייש לך !
איכס .
אינך מכיר את האדם ובחירותיו ובכל זאת רוע הלב שנידף מימך - פח זבל .

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
חברה, שברתם את הכלים. מצטער!!
השרשור הזה נסגר.
חג שמח ושקט שיהיה.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
לא מכיר אותך ולא ממש מעניין אותי מה הביא אותך לכתוב כאלו דברים שפלים, אבל ראה בזאת הודעה חגיגית שעוד התבטאות כזו ואתה לא פה!! הפוסט הזה ננעל, בלי עריכות, בלי בקשות סליחה ובלי כלום. לך תבלה עם המשפחה ותהנה מהחג.

תודה.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור