למה כל חובב תקליטים צריך מכונת ניקוי תקליטים?

מצב
הנושא נעול.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
שוב אתה מגיב (למרות שכבר מספר פעמים הבטחת שלא תעשה זאת), ושוב לא לעניין, אבל מה הפלא, הרי לא שמת לב לכותרת ופתיח, איך אפשר לפספס דברים כאלה?
כבר התייחסתי לעניין הכותרת. לא נקלט.

אבל מה יכולנו לצפות ממי שעושה חישובי הטילים שעשה רחוקים שנות אור מהמציאות? אולי אתה צריך להתמקד יותר בלהצמיד את הטילים למטרה ופחות בחיפושים לתוך הרצפה. ;)
אתה מקשקש לגמרי.

למרות זאת, ידידי הארוגנטי, אני שמח לשמוע שהפעילות בפורום עוזרת לך להתמודד עם הריחוק בחדר שאתה נעול בו רוב שעות היממה.
הצחקת אותי. תודה! (ורד)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אני שמח לשמוע שהפעילות בפורום עוזרת לך להתמודד עם הריחוק בחדר שאתה נעול בו רוב שעות היממה.
אני בטוח שזה שאתה מנסה בפתטיות לפגוע מתחת לחגורה זה ברור לכולם -- הרי אתה מזכיר דברים שאינם קשורים לדיונים -- אבל פתאום עלה בדעתי שיש כאלה שבאמת חושבים שאני מסכן שכלוא בחדר, ושאני בבעיה בגלל גילי, וחושבים שאני סתם עושה הצגה של משועשע.

בפועל, אין שום דבר שאני אוהב יותר מלהיות בבית. אני יכול לנסוע לחו"ל ככל שארצה -- אשתי מאוד רוצה ואני מסרב ככל שאני מצליח -- וללכת לטיולים ולקונצרטים ולמוזיאונים ולהצגות ולסרטים בחו"ל ו/או בארץ, או כל בילוי אחר שאחרים אוהבים, אבל אני לא אוהב. לי הכי טוב בבית. הנה פוסט בפייסבוק שכתבתי ב‑2015, לא כתגובה לפוסט כזה או אחר כאן, שמסביר למה אני לא אוהב לטוס לחו"ל, ומזכיר דברים אחרים שאני לא אוהב.

מבחינתי, המצב כעת הוא הטוב ביותר שיכול להיות. אני יכול לקום בבוקר וללכת לישון מתי שאני רוצה, יש לי חדר מוזיקה ייעודי מבודד אקוסטית, כך שאני יכול לשמוע מוזיקה מתי שאני רוצה ובאיזה ווליום שאני רוצה, בלי להפריע לאף אחד ובלי שאף אחד יפריע לי. המחשב נמצא ליד ה‑sweet spot, כך שאני יכול לקרוא, לצפות ולכתוב מה שאני רוצה מתי שאני רוצה בלי אפילו להפסיק להאזין. יש לי מערכת לא רעה בכלל, אם להתבטא בעדינות, במידה כזו שאני מעדיף להאזין בבית על פני ללכת לקונצרטים, ויש לי תקליטים ודיסקים בהדפסות והוצאות טובות, שכייף להאזין להם. אני לא צריך ללכת לעבודה, להיות בלחץ בעבודה, להוכיח את עצמי ולא לפשל בעבודה, ואני לא צריך להיות כל יום עם אותם אנשים בעבודה. אפילו מכרתי את האוטו כי לא היה לי צורך בו. בקיצור, ללא תלות באיך זה נראה לאחרים, זה מה שאני אוהב, ומזלי הגדול הוא שאני יכול לעשות מה שאני אוהב במקום שאני אוהב.

ובאשר לגיל, מעולם לא הייתה לי שום בעיה עם הגיל. אולי תהיה בהמשך אם זה יתבטא בריאותית, אבל בינתיים, טפו טפו טפו, הכל בסדר, ואין שום דבר בחיים שאני צריך להספיק לעשות שלא עשיתי. אני מאלה שאחרי שעוברים 6 חודשים מהיומולדת, מעגל את הגיל למעלה.

אז מבחינתי אתה יכול להמשיך חופשי בניסיונות פתטיים לפגוע נמוך ככל יכולתך. זה לא פוגע בשום דבר, אבל זה מראה מי אתה.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
100
נקודות
43
ולמה אתה חושב שזה מעניין אותנו?

עצם השיתוף מביך ותוכן השיתוף ,מביך לא פחות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
ולמה אתה חושב שזה מעניין אותנו?

עצם השיתוף מביך ותוכן השיתוף ,מביך לא פחות.
אתה מדבר בלשון רבים כאילו אתה מייצג מישהו מעבר לעצמך. אתה לא.
אתה מתאר את הנאמר כמביך כאילו מדובר בעובדה אבסולוטית, וזה לא.

וחוצמזה, לא מפריע לי שזה מביך מבחינתך, ואולי עוד כמוך :)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
אני בטוח שזה שאתה מנסה בפתטיות לפגוע מתחת לחגורה זה ברור לכולם -- הרי אתה מזכיר דברים שאינם קשורים לדיונים -- אבל פתאום עלה בדעתי שיש כאלה שבאמת חושבים שאני מסכן שכלוא בחדר, ושאני בבעיה בגלל גילי, וחושבים שאני סתם עושה הצגה של משועשע.

בפועל, אין שום דבר שאני אוהב יותר מלהיות בבית. אני יכול לנסוע לחו"ל ככל שארצה -- אשתי מאוד רוצה ואני מסרב ככל שאני מצליח -- וללכת לטיולים ולקונצרטים ולמוזיאונים ולהצגות ולסרטים בחו"ל ו/או בארץ, או כל בילוי אחר שאחרים אוהבים, אבל אני לא אוהב. לי הכי טוב בבית. הנה פוסט בפייסבוק שכתבתי ב‑2015, לא כתגובה לפוסט כזה או אחר כאן, שמסביר למה אני לא אוהב לטוס לחו"ל, ומזכיר דברים אחרים שאני לא אוהב.

מבחינתי, המצב כעת הוא הטוב ביותר שיכול להיות. אני יכול לקום בבוקר וללכת לישון מתי שאני רוצה, יש לי חדר מוזיקה ייעודי מבודד אקוסטית, כך שאני יכול לשמוע מוזיקה מתי שאני רוצה ובאיזה ווליום שאני רוצה, בלי להפריע לאף אחד ובלי שאף אחד יפריע לי. המחשב נמצא ליד ה‑sweet spot, כך שאני יכול לקרוא, לצפות ולכתוב מה שאני רוצה מתי שאני רוצה בלי אפילו להפסיק להאזין. יש לי מערכת לא רעה בכלל, אם להתבטא בעדינות, במידה כזו שאני מעדיף להאזין בבית על פני ללכת לקונצרטים, ויש לי תקליטים ודיסקים בהדפסות והוצאות טובות, שכייף להאזין להם. אני לא צריך ללכת לעבודה, להיות בלחץ בעבודה, להוכיח את עצמי ולא לפשל בעבודה, ואני לא צריך להיות כל יום עם אותם אנשים בעבודה. אפילו מכרתי את האוטו כי לא היה לי צורך בו. בקיצור, ללא תלות באיך זה נראה לאחרים, זה מה שאני אוהב, ומזלי הגדול הוא שאני יכול לעשות מה שאני אוהב במקום שאני אוהב.

ובאשר לגיל, מעולם לא הייתה לי שום בעיה עם הגיל. אולי תהיה בהמשך אם זה יתבטא בריאותית, אבל בינתיים, טפו טפו טפו, הכל בסדר, ואין שום דבר בחיים שאני צריך להספיק לעשות שלא עשיתי. אני מאלה שאחרי שעוברים 6 חודשים מהיומולדת, מעגל את הגיל למעלה.
שמע, אני מבין שאתה מרוצה מחייך, ומחופש הבחירה להסתגר בבית עם מערכת האודיו, פשוט השראה לכולנו!
אז מבחינתי אתה יכול להמשיך חופשי בניסיונות פתטיים לפגוע נמוך ככל יכולתך. זה לא פוגע בשום דבר, אבל זה מראה מי אתה.
שנים שאתה מגיב בפורום בגסות ועל סף אלימות מילולית. זכית ביושר בתגובות שכתבתי לך השבוע ואמשיך בכך כל עוד תמשיך בדרכך זו. אין לי שום כוונה לחנך איש, אלא לפעול על פי עקרון "נאה דורש, נאה מקיים".

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
שנים שאתה מגיב בפורום בגסות ועל סף אלימות מילולית. זכית ביושר בתגובות שכתבתי לך השבוע ואמשיך בכך כל עוד תמשיך בדרכך זו. אין לי שום כוונה לחנך איש, אלא לפעול על פי עקרון "נאה דורש, נאה מקיים".
אפילו את זה -- שיתוף פשוט בלי שום אספקט טכנולוגי, הצלחת לא להבין.

מה שניסיתי לומר, בחוסר הצלחה כאמור, הוא שאין לי בעיה עם מה שכתבת, ואתה מוזמן להמשיך חופשי, גם אם לא תתעייף לעולם.

ההבדל בינינו הוא שכל מה שכתבתי היה מבוסס על עובדות וקשור לדיונים, אפילו מידת חוסר ההבנה שלך, שהיה לה קשר חזק לנאמר: אחוז גבוה מהנאמר לא היה צריך להיאמר אם היית מבין את הדברים עשרות דפים קודם :)

לעומת זאת, אתה מתייחס בצורה לגלגנית מובהקת לנושאים אישיים שאינם קשורים לדיונים בשום צורה, כך שברור שהם רק בכוונה נטו לפגוע, רק שזה לא פוגע, והסברתי למה, הסבר שאפילו ילדים בגן יכולים להבין, ואתה הצלחת שלא.

אבל כאמור, תמשיך חופשי. זה רק מראה עליך.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אחד הדברים שאני כן אוהב לעשות מחוץ לבית הוא הליכה עם אשתי למסעדות (הלא רבות) ששנינו אוהבים. אשתי קיבלה במתנה תלושים, שהלכנו היום לנצל אותם במסעדת תל אביב יפו, ועדיין היינו צריכים להוסיף יותר ממה שאנחנו משלמים בדרך כלל. אבל מה שמגביל את תדירות ההליכה למסעדות אינו התקציב, אלא העובדה שזה משמין -- אותי -- הסלט לא, הפוקצ'ה יותר, מדליוני פילה בקר אולי לא, אבל הפירה כן, הקפה לא אבל הטירמיסו בהחלט כן :) -- אבל אשתי לא אכלה פירה וטירמיסו :)

בדרך חזרה עברנו בדואר ואספנו שני משלוחים שהגיעו מיפן: כולם SACDs מסדרות Vintage SACD Collection ו‑Definition Series של Tower Records Japan, למעט Ansermet Conducts Lalo, שהוא SHM‑CD של Universal יפן.

ZZ.jpg

ברוב המקרים, האתר של Tower מתאר את תהליך הכנת הדיסקים -- לדוגמה כאן (עדיף לצפות ב-Chrome, עם תרגום אוטומטי) -- שכולל דיגיטציה של הסרטים האנלוגיים ב‑hi‑res, לרוב 24/96 או 24/192, ולפעמים ב‑DSD, שנעשית במדינה בהם נמצאים סרטי המקור האנלוגיים, ותוצאותיה נשלחות ליפן. את התוצאות עורכים ביפן ומכינים מהן דיסקים לפי הבנתם, שהיא בדרך כלל מעולה. להבנתי, תוצאות הדיגיטציה נשלחות גם לאתרי הסטרימינג ‑‑ עד עכשיו תמיד הרזולוציה שדובר בה באתר Tower תמיד הייתה זהה לזו שב‑Qobuz, למעט במקרים של DSD, שאז לרוב/תמיד(?) הרזולוציה היתה 24/88.2.

כל הדיסקים נקנו בתקווה לשיפור ההדפסות שכבר יש לי, בתקליטים ובדיסקים.

את Lalo/Saint‑Saëns עם Artur Grumiaux ואת מנדלסון/צ'ייקובסקי עם Milstein קיבלתי בזמן האחרון בתקליטים, שהיו בין הראשונים שאיתם חנכתי את מכונת הניקוי החדשה.

את ה‑Royal Ballet Gala יש לי כבר גם ב‑LP וגם ב‑SACD של Analogue Productions.

את Three Cornered Hat יש לי כבר ב‑SACD של Esoteric.

ה‑Kogan הוא דיסק כפול, שמכיל את הבראהמס שרואים בחזית, וגם לאלו וצ'ייקובסקי, שיש לי את כולם ב‑LPs של Testament, ואת הצ'ייקובסקי גם ב‑CD יפני.

את ריכארד שטראוס עם Schwarzkopf/Szell יש לי ב‑LP מקורי וב‑CD, אבל יש שם גם את "קרן הפלא של הנער" מאת מאהלר עם Schwarzkopf/Fischer‑Dieskau/Szell, שיש לי גם ב‑LP מקורי וגם ב‑SACD יפני מוקדם יותר של Warner.

את ה‑Kodaly יש לי ב‑LP של 180 גרם בסדרת The Super Analogue Disc של חברת King היפנית, ובדיסק.

את רוב מה שיש ב‑Ansermet Conducts Lalo יש לי ב‑LP.

לאט לאט... :)

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
אחד הדברים שאני כן אוהב לעשות מחוץ לבית הוא הליכה עם אשתי למסעדות (הלא רבות) ששנינו אוהבים. אשתי קיבלה במתנה תלושים, שהלכנו היום לנצל אותם במסעדת תל אביב יפו, ועדיין היינו צריכים להוסיף יותר ממה שאנחנו משלמים בדרך כלל. אבל מה שמגביל את תדירות ההליכה למסעדות אינו התקציב, אלא העובדה שזה משמין -- אותי -- הסלט לא, הפוקצ'ה יותר, מדליוני פילה בקר אולי לא, אבל הפירה כן, הקפה לא אבל הטירמיסו בהחלט כן :) -- אבל אשתי לא אכלה פירה וטירמיסו :)

בדרך חזרה עברנו בדואר ואספנו שני משלוחים שהגיעו מיפן: כולם SACDs מה‑Definition Series של Tower Records Japan, למעט Ansermet Conducts Lalo, שהוא SHM‑CD של Universal יפן.

צפה בקובץ המצורף 65790

ברוב המקרים, האתר של Tower מתאר את תהליך הכנת הדיסקים -- לדוגמה כאן (עדיף לצפות ב-Chrome, עם תרגום אוטומטי) -- שכולל דיגיטציה של הסרטים האנלוגיים ב‑hi‑res, לרוב 24/96 או 24/192, ולפעמים ב‑DSD, שנעשית במדינה בהם נמצאים סרטי המקור האנלוגיים, ותוצאותיה נשלחות ליפן. את התוצאות עורכים ביפן ומכינים מהן דיסקים לפי הבנתם, שהיא בדרך כלל מעולה. להבנתי, תוצאות הדיגיטציה נשלחות גם לאתרי הסטרימינג ‑‑ עד עכשיו תמיד הרזולוציה שדובר בה באתר Tower תמיד הייתה זהה לזו שב‑Qobuz, למעט במקרים של DSD, שאז לרוב/תמיד(?) הרזולוציה היתה 24/88.2.

כל הדיסקים נקנו בתקווה לשיפור ההדפסות שכבר יש לי, בתקליטים ובדיסקים.

את Lalo/Saint‑Saëns עם Artur Grumiaux ואת מנדלסון/צ'ייקובסקי עם Milstein קיבלתי בזמן האחרון בתקליטים, שהיו בין הראשונים שאיתם חנכתי את מכונת הניקוי החדשה.

את ה‑Royal Ballet Gala יש לי כבר גם ב‑LP וגם ב‑SACD של Analogue Productions.

את Three Cornered Hat יש לי כבר ב‑SACD של Esoteric.

ה‑Kogan הוא דיסק כפול, שמכיל את הבראהמס שרואים בחזית, וגם לאלו וצ'ייקובסקי, שיש לי את כולם ב‑LPs של Testament, ואת הצ'ייקובסקי גם ב‑CD יפני.

את ריכארד שטראוס עם Schwarzkopf/Szell יש לי ב‑LP מקורי וב‑CD, אבל יש שם גם את "קרן הפלא של הנער" מאת מאהלר עם Schwarzkopf/Fischer‑Dieskau/Szell, שיש לי גם ב‑LP מקורי וגם ב‑SACD יפני מוקדם יותר של Warner.

את ה‑Kodaly יש לי ב‑LP של 180 גרם בסדרת The Super Analogue Disc של חברת King היפנית, ובדיסק.

את רוב מה שיש ב‑Ansermet Conducts Lalo יש לי ב‑LP.

לאט לאט... :)
ה Royal Ballet Gala ב LP מוקלט נהדר, לגבי השאר אין לי מושג, אומנם ברשותי כ 70 - 80 LP מהז׳אנר הקלאסי, הם עולים על הפטיפון רק כשאני במוד מסויים.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
100
נקודות
43

אהה

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
לעמיר וגיא היקרים !
בראשית איחולים ומחמאות על כתיבתכם השנונה , אין ספק שיש
לשניכם יכולת מעל הממוצע והלוואי והייתי כמוכם עם יכולת להתנסח בבהירות ועם ידע נרחב בתחום שאני בו בור ועם הארץ - קומפלימנטים !!!!!
מצד שני השיטה של התגובה של - צטט -הגב-צטט- הגב -צטט - הגב , וכל זה לאורך מגילות ארוכות יותר ממגילת הציונות, מובילה מטבע הדברים אודיופילים ותיקים כמוני ועוד כמה "לדלג" על סוג כזה של תגובות , מה עוד שמדובר (מכונות ניקוי ) שמעניין אותי כשלג דאשתקד ,
בנוסף , נוצרה כאן מלחמת אגו סמויה שאפשר להבחין בה בין השורות למרות שבטוחני שאתם סבורים שאתם עונים לעניין !!!!
שלא לדבר על הפאן האישי , לדוגמה עמיר כתב לאחרונה - לגיא"אתה מצליח, בכישרון יוצא דופן, שלא להבין את זה, " . , האם זו קללה , לא , האבל האם המשמעות בעברית קלה "אתה מטומטם " ?
אין ספק שאתם גורמים לטרפיק עצום פה כולל השתתפות נלהבת של ARAB ומשה 625 שגם הם חובבי אנלוג ,
עצתי לכם הוא קודם כל לחדול מלהתנצח ביניכם ,וודאי לא לגלוש להערות לגופו של אדם ,
עוד ברצוני להוסיף באם יסולח לי , שהודעות כאלה ארוכות בעיקר בסגנון הזה ומושגים שידועים רק למומחים בתחום ,שדי ברור שהמושגים הללו חולצו מכתבות של מומחים בעולם ומגיעים אלינו בעל כורחנו,
אני מניח שתגובתכם האוטומטית הנה "דלג " .
אבל זה לא מצליח לרובנו בגלל היריבות המדומה ו"הפנינים " שנשלחים אחד כלפי השני (בערך כמו להתערב במכות ), קצת לא נעים לי להעיר לשני אנשים מוכשרים כמוכם , אבל כאודיופיל לא פחות ותיק ממכם למרות תחומי עניין שונים , הרשו לי להעיר לכם למרות הערכה הגדולה שיש לי כלפיכם , ומתנצל באם מישהו חלילה נפגע , זו לא הכוונה .

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
לעמיר וגיא היקרים !
בראשית איחולים ומחמאות על כתיבתכם השנונה , אין ספק שיש
לשניכם יכולת מעל הממוצע והלוואי והייתי כמוכם עם יכולת להתנסח בבהירות ועם ידע נרחב בתחום שאני בו בור ועם הארץ - קומפלימנטים !!!!!
מצד שני השיטה של התגובה של - צטט -הגב-צטט- הגב -צטט - הגב , וכל זה לאורך מגילות ארוכות יותר ממגילת הציונות, מובילה מטבע הדברים אודיופילים ותיקים כמוני ועוד כמה "לדלג" על סוג כזה של תגובות , מה עוד שמדובר (מכונות ניקוי ) שמעניין אותי כשלג דאשתקד ,
בנוסף , נוצרה כאן מלחמת אגו סמויה שאפשר להבחין בה בין השורות למרות שבטוחני שאתם סבורים שאתם עונים לעניין !!!!
שלא לדבר על הפאן האישי , לדוגמה עמיר כתב לאחרונה - לגיא"אתה מצליח, בכישרון יוצא דופן, שלא להבין את זה, " . , האם זו קללה , לא , האבל האם המשמעות בעברית קלה "אתה מטומטם " ?
אין ספק שאתם גורמים לטרפיק עצום פה כולל השתתפות נלהבת של ARAB ומשה 625 שגם הם חובבי אנלוג ,
עצתי לכם הוא קודם כל לחדול מלהתנצח ביניכם ,וודאי לא לגלוש להערות לגופו של אדם ,
עוד ברצוני להוסיף באם יסולח לי , שהודעות כאלה ארוכות בעיקר בסגנון הזה ומושגים שידועים רק למומחים בתחום ,שדי ברור שהמושגים הללו חולצו מכתבות של מומחים בעולם ומגיעים אלינו בעל כורחנו,
אני מניח שתגובתכם האוטומטית הנה "דלג " .
אבל זה לא מצליח לרובנו בגלל היריבות המדומה ו"הפנינים " שנשלחים אחד כלפי השני (בערך כמו להתערב במכות ), קצת לא נעים לי להעיר לשני אנשים מוכשרים כמוכם , אבל כאודיופיל לא פחות ותיק ממכם למרות תחומי עניין שונים , הרשו לי להעיר לכם למרות הערכה הגדולה שיש לי כלפיכם , ומתנצל באם מישהו חלילה נפגע , זו לא הכוונה .
תודה על הקומפלימנטים, אבל אני מצטער לראות שאתה שם אותנו באותה חבילה.

במקרה הזה, גיא הצליח שלא להבין בכוחות עצמו שמכונת ניקוי יכולה לשפר רק מצבים הקשורים ללכלוך (וחשמל סטטי), והפוסט הפותח שלו הוא כמו ברושורת מכירות למכונות ניקוי, שמבטיחה הבטחות שמשמעותן היא שמכונת ניקוי יכולה לטפל גם במצבים שהוויניל נהרס, או שהסאונד הבסיסי שלהם אינו איכותי. גם אחרי הרבה פוסטים של הסברים הוא לא הבין חלק מזה, ולא את העובדה שזו משמעות דבריו.

גיא מגיב בצורה שעטופה יפה, לפעמים תוך היעזרות בבינה מלאכותית, שאינה לגמרי אמינה, והוא לפעמים לא מבין את תגובותיה ולפעמים לא מבין שהם שגויות או לא מתאימות, אבל התוכן, התוכן!!! :(

זה לא התחיל בשרשור הזה. יש לך כמה חברים שמבינים עניין, אולי לא ספציפית בוויניל, אבל בנושאים שדובר עליהם בשרשור האחר, "ANA[DIA]LOG -- קשקשן צמרת" הם כן מבינים, ויכולים להעיד על מידת ה"חוכמה" של תגובותיו. שאל אותם.

הבעיה היא לא רק שהוא לא מבין הסברים, וזה שהוא לא מכיר בטעויותיו, אלא שאפילו אם נדמה לרגע שהתקדמנו, ואולי יש גרגר של הבנה, שוב מגיע פוסט מיופייף שמחזיר הכל למשבצת הראשונה.

אם לא היה לי הקושי להשאיר דברים לא נכונים בלי תגובה, הייתי יכול להניח לדברים אחרי סיבוב אחד, אבל כיוון שיש לי bug כזה, אני ממשיך לנסות מכל מיני כיוונים, להסביר מזווית אחרת, לנסות להגיע איכשהו להבנה, אבל כאן זה תהליך סיזיפי אינסופי, שבשרשור האחר נמשך עשרות דפים.

זה מתסכל מאוד, ומזכיר לי שוב ושוב את אמירתו של פרידריך שילר, שנגד טיפשות, גם האלים עצמם מתמודדים לשווא.

מקרה אבוד.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
אופס! איך שכחתי!! יש עוד מצבים שמכונת ניקוי אינה יכולה לשפר לכדי "סאונד איכותי": תקליטים עקומים, ותקליטים לא ממורכזים...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
עמיר היקר-אם תשים לב , התגובה שלך עמוסה קללות ואגו עצמי , תראה אני קטוטי בלענות לך בעניינים טכנים שאתה דן בהם לצערי , למרות שיש בדעתי הרבה דברים שאינך יודע כמו חייל קרבי לעומת חייל קריה (שזה מה שאתה ) , תפסיק להכנס בגיא !!!!! לא מנומס , לא מגיע לו , ותכבוש טיפה את יצרך הלוהט תחת מסווה של אדם מחונך ועדין ,מכיוון שאינך כזה כלל וכלל ! לא היית רוצה בטוחני שאנשים יראו בך גס רוח למרות ידיעותיך המפליגות בשום דבר בעצם , אנלוג לא ממש מעניין אותי , ודיון על מכונת תקליטים זהה מבחינתי לשרשור על איכויותיו של שואב אבק (אגב , יש לי מכונה אולטראסונית משוכללת ביותר במרפאה לניקוי כלים מנירוסטה בתדר שהייתם יכולים לחלום עליו , אבל החומרים הרבה יותר אגרסיבים )
אני בנוסף משתייך לחוג שאינו מבין את יתרון האנלוג וכל הטירחה שהוא מביא איתו , אתה בעצם "איטגרייטד " באמצע , אבל צורת הפניה שלך לאחרים לא מוצאת חן בעיני , ובקשר "לקומפלימנטים" = אינני אנגלי כלל , נהפוך הוא , מדובר ב"ארס" בת ימי שאיך שהוא הפך למלומד , אבל העימות המתמשך על גיא למרות שהוא יודע שאיננו בבת עיני , לא מוצאת חן בעיני כלל , אנחנו נכנסים לפורום בכדי להנות (כמו ללכת לסרט של גודגילה ) , ואז מופיע צנון שהופך את היוצרות ,להזכירך מדובר בתחביב וזו איננה שליחות חיים , תחסוך לנו את מדבר הציה שאתה משדר חדשות לבקרים ( השתדלתי לכתוב בעברית צחה למרות שמומחה בסלנג ), :לב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
גיא היקר :לב:
שתדע שאני מעריך אותך וכתיבתך למרות השוני האדיר ביננו , אל תפגע מאחרים ( בספרדית אומרים " הדם לא הופך למים " ) למרות שכבר שמעתי ממך שאני חרש , בהמה וכדומה , אבל אינני נפגע כלל ממך , בעיקר מהכרותי את עצמי .

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
עמיר היקר-אם תשים לב , התגובה שלך עמוסה קללות ואגו עצמי , תראה אני קטוטי בלענות לך בעניינים טכנים שאתה דן בהם לצערי , למרות שיש בדעתי הרבה דברים שאינך יודע כמו חייל קרבי לעומת חייל קריה (שזה מה שאתה ) , תפסיק להכנס בגיא !!!!! לא מנומס , לא מגיע לו
אני לא יודע באיזו מידה בין הכל לכלום זה אגו, אבל לא באמת מעניינים אותי הצדדים הפסיכולוגיים של זה.

תמיד יהיו כאלה שיעשו אנליזות פסיכולוגיות באינטרנט -- ברמה שאף פסיכולוג שמכבד את עצמו לא יעשה ללא בדיקה -- ויהיו בטוחים לגמרי שהם צודקים.

זה כמו שאודיופילים מאזינים ומגיעים למסקנות נחרצות, אבל אין משהו/מישהו שיוודא את מידת הנכונות של זה, אז הם בטוחים שהם צודקים, ואפילו נותנים לעצמם ציון +A על יכולות האזנה, שאולי אין להם.

לדעתי, גיא הרוויח לגמרי ביושר את מה שהוא קיבל.

אני יכול לנסות להניח לדברים בשלב מוקדם יותר, שאז התסכול עקב אי-הבנות מתמשכות לא יתגבר במידה כזו. כאן דובר בהרבה עשרות דפים, וצריך שניים לטנגו, אז אל תפיל הכל עלי.

עם זאת, יש לציין שחוסר היכולת להניח לדברים שגויים להיות בלא תגובה הוא bug רציני, שלא בהכרח פתיר באופן קליל וטריוויאלי.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,888
נקודות
113
פעם אחרונה שבדקתי לא היה מחסור בבירה בפיצוציה, גם פרחים לא חסר בתקופה האחרונה לא בבית המרקחת ולא בשוק הפרימיום הביתי ויש פה כמה חברים שלא יזיק להם להיות קצת פחות סאחים, זאת לפחות דעתי…

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
מציע שבמיוחד בתקופה זו - תפסיקו עם האישי .
זה באמת לא מעניין ולא מתאים - במיוחד עכשיו וגם בכללי

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
לא מבין מה אתה רוצה

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
345
נקודות
83
התחביב הזה הוא סופר סאחי ככה שאי אפשר להאשים אף אחד בסאחיות יתר.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
100
נקודות
43
:Dידיעותיך המפליגות בשום דבר בעצם
כמה עצוב להיות תקוע בכוך מעופש , ללא ילדים ללא משפחה , לבקש צומי מזרים שילטפו את האגו וביום הכי טוב בשנה ללכת למסעדת יפו תל אביב כי יש קופונים.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור