כיסא האזנה ייעודי

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
143
נקודות
43
כיצד אתה שומע מוזיקה-האם יש לך, כיסא האזנה ייעודי לשמיעת מוזיקה, או שאתה מסתפק בפינת הישיבה הביתית שלך?

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
345
נקודות
83
פינת ישיבה בייתית

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,198
נקודות
113
בדיוק בימים אלו מחפש לרכוש לי את הפינוק הזה:
רק שהמקורי של Eames עולה רק 30K והחיקוי שלו עולה חצי. השאלה היא מה ההבדלים? הולך לבדוק.

Eames chair.jpg

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
רק שהמקורי של Eames עולה רק 30K והחיקוי שלו עולה חצי. השאלה היא מה ההבדלים? הולך לבדוק.

צפה בקובץ המצורף 66422
וואו, במחיר של המתחרים ופחות מזה אפשר למצוא כורסאות חשמליות, כולל אפילו אופציות למסאז' בגב ואולי גם ברגליים, אם כי כנראה הן לא כאלה "יוקרתיות". היו לי כאלה, אבל הן לא כל כך "חברותיות", כי אם אני שם כורסה כזו ב-sweet spot בחדר המוזיקה הייעודי, מול המערכת, ויש אורח, הוא יושב רחוק מהאמצע או שאני יושב רחוק.

אני משתמש בספת עור די צנועה ודי ישנה, שמתאימה לשניים בנוחות ולשלושה פחות, וכשיש אורח, אני יושב משמאל לאמצע והאורח מימין לאמצע, כך ששנינו מרוחקים מהאמצע במידה דומה בלי להפסיד הרבה מאיכות הסאונד. אם יש שני אורחים זה קצת יותר צפוף, אבל עדיין שומעים טוב. לאחרונה אני ממעט מאוד לארח, אז זה פחות שיקול...

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,198
נקודות
113
כל החשמליות הללו, משוכללות ככל שיהיו,
עבורי הן מכוערות ומסורבלות. לא התחברתי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,907
נקודות
113
אני לגמרי מבין ומקבל שבענייני טעם אישי, כמו במקרה הזה, אנשים אחרים מרגישים וחושבים אחרת לגמרי ממני בקשר לאותם דברים, עד כדי ההיפך המוחלט.

אלי אישית, אסתטיקה ויזואלית אינה מדברת כלל, וכל מה שמעניין אותי הוא רק איך שומעים ועד כמה זה נוח. בחדר המוזיקה הייעודי שלי לא הייתה אפילו בחירה אחת שנעשתה משיקולים אסתטיים ויזואליים, אם כי אנשים שזה כן חשוב להם -- כולל כאלה שלא איכפת להם ממוזיקה ומהמערכת המאוד דומיננטית -- אמרו לי שהתוצאה יצאה טוב. אם זה אכן כך ולא סתם מחמאות, זה לגמרי במקרה.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
143
נקודות
43

צפה בקובץ המצורף 66422

צפה בקובץ המצורף 66422
חברת VITRA בשוויץ,היא היחידה שיכולה לייצר קלון של EAMES ברשיון. הביטאט מייצגת אותה בישראל.
מה שאותי מעניין יותר האם היא נוחה באמת ולא רק יפה...אשמח להתרשמותך.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
127
נקודות
43
אולי אתה מתכוון לכורסאות מסאג' וכאלה. כורסאות TV חשמליות "רגילות" (ללא גימיקים נוספים) נראות בדיוק כמו אחיותיהן הידניות.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
127
נקודות
43
כיצד אתה שומע מוזיקה-האם יש לך, כיסא האזנה ייעודי לשמיעת מוזיקה, או שאתה מסתפק בפינת הישיבה הביתית שלך?
אף פעם לא שמעתי על המושג "כיסא האזנה" אבל יש לי תחושה שבקרוב יופיע בשוק מוצר מסוג חדש..

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
143
נקודות
43
כמי ,שצורך מוזיקה מס. שעות ביום-כל יום, יציבות עמוד השדרה והגב התחתון בעיקר, היא בראש מעייניי, לפיכך אשמח לקרוא מנסיונות החברים כאן.
אין כל סיבה שכסא, נוח ותומך ככל שיהיה, לא יהיה גם אסטטי..

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,198
נקודות
113
חברת VITRA בשוויץ,היא היחידה שיכולה לייצר קלון של EAMES ברשיון. הביטאט מייצגת אותה בישראל.
אכן. היות ואני מכיר את הבעלים של הרמן מילר בארץ, צ'יק צ'ק הגעתי להביטט.
אני כרגע בודק אם יש להם בתצוגה ובמקביל חיקוי טוב. נראה ואדווח בשמחה.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,198
נקודות
113
אולי אתה מתכוון לכורסאות מסאג' וכאלה. כורסאות TV חשמליות "רגילות" (ללא גימיקים נוספים) נראות בדיוק כמו אחיותיהן הידניות.
ראיתי גם כמה כאלו שלא נראות כמו כסא של חללית NASA, עדיין אני אישית לא התחברתי.
לגמרי עניין של טעם

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
עוד משהו חשוב לדעתי , האם המסעד גבוה מגובה האוזניים.
כמו כן, כמו כל רהיט, החומר ממנו עשוי הכיסא וכושר הספיגה וההחזרה שלו (בעיקר משנה אם המסעד גבוה מגובה האוזניים)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113

יש שתי חברות לפי מה שאני יודע..

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,198
נקודות
113
לא. יש רק אחת וזו ויטרה שווייץ. שוב, מקורי של EAMES יש רק אחד.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,078
נקודות
113
995 ש"ח באיקאה ...

issi

אוהב את התחום
מעורבות
234
נקודות
43
מי ששומע אנלוגי פטפון צריך כיסא שקל לקום ממנו כל כ 20 דקות להפוך את התקליט או לשים תקליט חדש.
החיים האנלוגיים קשים, מה לעשות:)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
לא. יש רק אחת וזו ויטרה שווייץ. שוב, מקורי של EAMES יש רק אחד.

The Eames Lounge Chair and Ottoman are produced by two main companies: **Herman Miller**, which manufactures for the United States, and **Vitra**, which produces for Europe and the Middle East. The chair, designed by Charles and Ray Eames, was first introduced in 1956 and is known for its modern design and comfort. Both companies ensure that their products maintain the quality and aesthetic intended by the Eameses[1][3][5].

Citations:
[1] Eames Lounge Chair - Wikipedia https://en.wikipedia.org/wiki/Eames_Lounge_Chair
[2] Eames Lounge Chair and Ottoman - Herman Miller https://www.hermanmiller.com/en_lac/products/seating/lounge-seating/eames-lounge-chair-and-ottoman/
[3] Furniture Partners – Authentic Eames https://www.eamesoffice.com/authenticity/furniture-partners/
[4] Eames Chair, Original Eames Chair - Eames.com https://eames.com/en/articles/eameschair
[5] Designers Charles and Ray Eames - Herman Miller https://www.hermanmiller.com/en_lac/designers/eames/

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור