התנצחויות בין חברי פורום - הודעות שפוצלו משרשור "נירוונה"

jac23

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
DIZ1 תמשיך לכתוב

אחד המשתתפים פה שאני קורה בעיון את כתיבתו הינו DIZ1.
נכון,אולי הסגנון בוטה והוא אינו עדין ומנומס אך התובנות שלו מעניינות ויש בהחלט מה ללמוד מהן
רואים כאן לא מעט פותחי שרשור "התחדשתי" וכבר 3 שבועות אחרי חלק מהציוד המהולל בלוחות בצנעה רבה ;),זה בסדר ועקומת למידה כזו מאפיינת לא מעט חובבים-אודיופילים אך מדוע להיעלב מהבוטות ולא לנסות לדלות את האני מאמין?
בסה"כ מדובר בתחביב וכל אחד אשאי לפרש לעצמו את התובנות

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
כמובן,עוד לא הגעתי לרמה כזו שיש לי יחצ"ן\ לקוח במשרה מלאה בפורום שמהלל את
מוצריי בלבד תוך כתישת מוצרי אחרים ללא שום חשבון וללא התערבות רצינית של אף אחד
מחברי הפורום לאורך זמן הנותנים לו לגיטמציה ואשראי ללא הפסקה ועל כך אני בטוח
שהיבואן מתגמל את היחצ"ן בעל 4 השמות שממשיך בעבודתו נאמנה ללא מפריע.

לא ראיתי שום ביקורת שלך על כך שהיללתי ושיבחתי את הקדם-מגבר שקניתי ממך, או את הפטפון שקניתי מאיל פור.

אני מציע לך ולכל הסוחרים לרדת מהעניין האישי כאשר מישהו מדווח באופן חיובי על מוצר שהוא קנה.

התרשמותי מהרמקולים שהם נושא השרשור הזה דומה מאד להתרשמותו של שמעון בוזגלו, אם כי כל אחד מאתנו מתאר את התרשמותו בסגנון אחר ובמלים אחרות. האם משום שהתרשמתי מהרמקולים האלה היא חיובית מאד אני "שתול" של עופר שחורי? האם זה שכתבתי שהקדם-המגבר שרכשתי מאמיר ארמה הוא הטוב ביותר שיצא לי לשמוע הופך אותי ל"שתול" של אמיר ארמה? האם זה שכתבתי שהפטפון והפונו-סטייג' שרכשתי מאיל פור הם מעולים בכלל ומעולים למחירם בפרט הופך אותי ל"שתול" של איל פור? אם בעתיד אכתוב התרשמות חיובית מאד ממשטחי השיכוך של SRA זה יהפוך אותי ל"שתול" של עופר שחורי?

האם נראה לך שיש אפשרות שהתרשמות האנשים ממוצרים אלה ואחרים נובעת מהמוצרים עצמם – ולא ממערכת יחסים כזאת או אחרת עם היבואן?

האם העובדה ששמעון בוזגלו בחר בשם משתמש שונה בפורומים שונים אבל בכולם הוא מזדהה גם בשמו האמיתי והמלא פוסלת אותו מבחינה כלשהי? אתם נטפלים לזוטות ואתם נגררים אחרי טרולים כדי להשתלח באנשים.

לדעתי, כולכם, הסוחרים, תעשו שירות טוב יותר לעצמכם אם תחדלו לתקוף משתמשים המשבחים מוצר שהם רכשו אצל סוחר אחר. ההשתלחות שלכם אינה מוסיפה לכם מאום, היא רק גורעת ממעמדכם בעיני הקוראים.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
רואים כאן לא מעט פותחי שרשור "התחדשתי" וכבר 3 שבועות אחרי חלק מהציוד המהולל בלוחות בצנעה רבה ;),

כן, זה קורה. אז מה? האם משום שזה קורה אסור לפתוח שרשור "התחדשתי"? האם משום שזה קורה מותר להשתלח בכל פותח שרשור "התחדשתי", משום שזה יכול לקרות? האם מותר, נכון ויאה להשתלח במישהו גם אחרי שהוא החליף פריט ציוד זה או אחר לאחר מספר שבועות?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
אקוסטיקה

כמי שהיה בביתי יותר מפעם אחת, עליך לדעת שחלל ההאזנה שלי מטופל אקוסטית באופן אופטימאלי. חבל לי שאתה נגרר לספקולציות של אחרים ותוך כך מתעלם ממה שאתה אמור לדעת באופן עובדתי.

יהושוע, אם כל הכבוד אתה טועה לדעתי.

אין דבר כזה חלל האזנה מושלם גם אם הוא מטופל אקוסטית.

חלל ההאזנה בשום חדר - לא שלי , לא שלך , ולא של אף אודיופיל שאני מכיר אינו מטופל באופן מושלם.

גם אם אתה לא מרגיש בבעיה, עדיין יד בעיות שלו היית מצליח להפטר מהן, היית מבין שהן השפיעו.

זו לא ספקולוציה, ואפילו לא בדל של ספקולציה. תעשה מדידה של האמפליטודה מול תדר ברזולוציה גבוהה ותראה בעצמך.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
ועוד

ועוד משהוא ליהושוע,

אף אחד, וודאי שלא אני ולדעתי גם לא אמיר, כתב שאתה שתול.

"שתול" זה מי ש:

1) מהלל ומשבח רק מוצרים של יבואן אחד, כל הזמן , באופן בלתי נלאה וללא הפסקה.
2) המוצרים של אותו יבואן תמיד מושוים למוצרים של יבואנים אחרים ו"קוטלים" אותם
3) קוטל כ"גרועים", "עלובים" וכדומה עשרות מוצרים - שכמובן אינם שייכים ליבואן "שלו", גם ובמיוחד יש להם שם מצוין וגם ובמיוחד אם הם מתחרים ישירות במוצרי היבואן "שלו".
4) אינו דובר אמת, ממציא המצאות, משווה מין לשאינו מינו וכ"ו - למשל משווה שני מוצרים שאחד מהם שמע לפני שנה במערכת אחת ואת השני שמע לפני שבוע במערכת אחרת.
5) מתנהג בגסות, מנבל את פיו ומאיים על כל מי שמעז להטיל ספק בצורת ההשוואה שלו וב"מקצועיותו".

יהושוע לא מתאים לאף אחד מסעיפים אלה, גם לא איתי. מדובר ב"סתם" לקוחות מרוצים.

jac23

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כן, זה קורה. אז מה? האם משום שזה קורה אסור לפתוח שרשור "התחדשתי"? האם משום שזה קורה מותר להשתלח בכל פותח שרשור "התחדשתי", משום שזה יכול לקרות? האם מותר, נכון ויאה להשתלח במישהו גם אחרי שהוא החליף פריט ציוד זה או אחר לאחר מספר שבועות?

ראשית (בהזדמנות זו) תתחדש ותיהנה מהציוד,איני יכול להוסיף דבר כי מעולם לא האזנתי לבוזנדורפר.
שנית - התכוונתי שאין מה להיעלב כל כך,מדובר בתחביב גרידא ולא צריך לקחת את האמוציות לגבהים לא ראויים,בסה"כ תחביב.
ואכן ישנם חברים שסגנונם בוטה יותר אך מקריאת ההערות של DIZ ניתן לקרוא גם על התובנות שלו ביחס לתחום,מה שהוא כותב אינו מסתכם רק בשפיכת לעג ורפש על אחרים,הוא מוסיף הרבה מידע שלפחות עבורי (שככל הנראה לא אכניס לביתי את הציודים המעניינים שלו) מוסיף עניין לתחום.
מקריאת הפוסטים שלך נראה שאתה נוטה להיפגע ולקחת ללב יותר מידי וחבל פרופורצייה ופתיחות לביקורת (במיוחד אם אתה משוכנע שבחרת נכון לצרכיך) זהו בסה"כ פורום אודיו כפי שציינתי.
אני מאמין שהאיש כותב על האמת שלו ולא מתוך רצון מרושע להשתלח בכותבים.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
לא ראיתי שום ביקורת שלך על כך שהיללתי ושיבחתי את הקדם-מגבר שקניתי ממך, או את הפטפון שקניתי מאיל פור.

אני מציע לך ולכל הסוחרים לרדת מהעניין האישי כאשר מישהו מדווח באופן חיובי על מוצר שהוא קנה.

התרשמותי מהרמקולים שהם נושא השרשור הזה דומה מאד להתרשמותו של שמעון בוזגלו, אם כי כל אחד מאתנו מתאר את התרשמותו בסגנון אחר ובמלים אחרות. האם משום שהתרשמתי מהרמקולים האלה היא חיובית מאד אני "שתול" של עופר שחורי? האם זה שכתבתי שהקדם-המגבר שרכשתי מאמיר ארמה הוא הטוב ביותר שיצא לי לשמוע הופך אותי ל"שתול" של אמיר ארמה? האם זה שכתבתי שהפטפון והפונו-סטייג' שרכשתי מאיל פור הם מעולים בכלל ומעולים למחירם בפרט הופך אותי ל"שתול" של איל פור? אם בעתיד אכתוב התרשמות חיובית מאד ממשטחי השיכוך של SRA זה יהפוך אותי ל"שתול" של עופר שחורי?

האם נראה לך שיש אפשרות שהתרשמות האנשים ממוצרים אלה ואחרים נובעת מהמוצרים עצמם – ולא ממערכת יחסים כזאת או אחרת עם היבואן?

האם העובדה ששמעון בוזגלו בחר בשם משתמש שונה בפורומים שונים אבל בכולם הוא מזדהה גם בשמו האמיתי והמלא פוסלת אותו מבחינה כלשהי? אתם נטפלים לזוטות ואתם נגררים אחרי טרולים כדי להשתלח באנשים.

לדעתי, כולכם, הסוחרים, תעשו שירות טוב יותר לעצמכם אם תחדלו לתקוף משתמשים המשבחים מוצר שהם רכשו אצל סוחר אחר. ההשתלחות שלכם אינה מוסיפה לכם מאום, היא רק גורעת ממעמדכם בעיני הקוראים.

יהושוע

לא על כך התרעמתי , ההתרעמות היתה על כך שלא יעלה על הדעת שיבואן זה או אחר
יפליא בשוטו על חבר פורום ויזום את גירושו , רק בגלל שדבריו בהקשר למוצריו לא נשאו
חן בעיניו .

האם דיברתי סרה במוצר חלילה ? ממש לא ! לכולם יש מוצר של יבואן זה או אחר ולכן לעניין השתול של יבואן זה או אחר אין כאן משנה תוקף. ולא זה, ולא המוצר, הוא הנושא כלל וכלל .

אני ממעט להתערב אלא אם כן יש לי מה לתרום לדיון מקצועית ולכן לא התערבתי בדיון זה
עד...שראיתי את " המלצת הגירוש " שמוסרית אילצה אותי להגיב כאשר איזכור שמו של שמעון היה על מנת להראות שלמטבע יש שני צדדים , האחד שמעון בוזגלו שזכותו לכתוב
מה שירצה ו Diz1 שיש לו בדיוק את אותה זכות ! זה הכל.

אני מתנצל שכך הם פני הדברים בדיון שנועד להיתדיין על חווית מוצר שרכשת ושגרם
לך אי נעימות .

אמיר ארמה

malc69

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ועוד משהוא ליהושוע,

אף אחד, וודאי שלא אני ולדעתי גם לא אמיר, כתב שאתה שתול.

"שתול" זה מי ש:

1) מהלל ומשבח רק מוצרים של יבואן אחד, כל הזמן , באופן בלתי נלאה וללא הפסקה.
2) המוצרים של אותו יבואן תמיד מושוים למוצרים של יבואנים אחרים ו"קוטלים" אותם
3) קוטל כ"גרועים", "עלובים" וכדומה עשרות מוצרים - שכמובן אינם שייכים ליבואן "שלו", גם ובמיוחד יש להם שם מצוין וגם ובמיוחד אם הם מתחרים ישירות במוצרי היבואן "שלו".
4) אינו דובר אמת, ממציא המצאות, משווה מין לשאינו מינו וכ"ו - למשל משווה שני מוצרים שאחד מהם שמע לפני שנה במערכת אחת ואת השני שמע לפני שבוע במערכת אחרת.
5) מתנהג בגסות, מנבל את פיו ומאיים על כל מי שמעז להטיל ספק בצורת ההשוואה שלו וב"מקצועיותו".

יהושוע לא מתאים לאף אחד מסעיפים אלה, גם לא איתי. מדובר ב"סתם" לקוחות מרוצים.

(Y)

100% נכון מאד .

מלכיאל

נערך לאחרונה ב:

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0

חלל ההאזנה בשום חדר - לא שלי , לא שלך , ולא של אף אודיופיל שאני מכיר אינו מטופל באופן מושלם.

גם אם אתה לא מרגיש בבעיה, עדיין יד בעיות שלו היית מצליח להפטר מהן, היית מבין שהן השפיעו.

זו לא ספקולוציה, ואפילו לא בדל של ספקולציה. תעשה מדידה של האמפליטודה מול תדר ברזולוציה גבוהה ותראה בעצמך.

חשבתי שאתה מתמצא יותר באקוסטיקה. התבדיתי.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
ראשית (בהזדמנות זו) תתחדש ותיהנה מהציוד,איני יכול להוסיף דבר כי מעולם לא האזנתי לבוזנדורפר.
שנית - התכוונתי שאין מה להיעלב כל כך,מדובר בתחביב גרידא ולא צריך לקחת את האמוציות לגבהים לא ראויים,בסה"כ תחביב.
...
מקריאת הפוסטים שלך נראה שאתה נוטה להיפגע ולקחת ללב יותר מידי וחבל פרופורצייה ופתיחות לביקורת (במיוחד אם אתה משוכנע שבחרת נכון לצרכיך) זהו בסה"כ פורום אודיו כפי שציינתי.

1. לא ענית על השאלות ששאלתי אותך בתגובתי הקודמת אליך.
2. היכן אתה רואה אמוציות שלי?
3. היכן אתה רואה עלבון שלי?

בשורה תחתונה, עדיף שתגיב לעניין. להגיב לעניין זה כולל להגיב בשרשור מסוים על מה שנאמר באותו שרשור, לא על דברים שנאמרו בעבר הרחוק ובמקומות אחרים. זה כולל גם להתייחס לגופו של עניין ולדבריו של אדם – לא לגופו של אדם וללא ניתוחים פסיכולוגיים חובבניים.

מה שאני רואה אצלך, נכון לעכשיו, זה אמונות עיוורות והיגררות.

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בניגוד לממתלהמים שונים בפורום הזה ובאחרים, דיז מיועדנו ניחן באינטלגנציה, כושר אבחנה מצויין, יכולת ביטוי מרשימה, הבנה שהולכת ומעמיקה עם הזמן (אכן אני עוקב אחריו) ועוד כמה וכמה תכונות שהופכות את כתיבתו למעניינת בדכ', ולחשובה כמעט תמיד.

למיטב שיפוטי דיז לא יוצא כנגד מי שלא כותבים שטויות בדכ'. הוא היה אחד הראשונים ש"תפסו" כאן בקלקלתו יבואן מתחיל ומתרברב, שהתקשה לספק קבלות לדבריו, והוא גם זה שתמיד "יתפוס" כל מיני חפיפקנים שיכנסו ויספרו סיפורי אלף לילה ולילה ללא כיסוי. וזו אכן אחת הבעיות שגורמות לכ"כ הרבה תסיסה בפורומים שעוסקים בתחום האודיו בארץ - קל להסחף אחר פנטזיות, להתרברב ולבסס "עובדות" על בסיס של תחושות בטן, משאלות לב, או עיצוב מושך עין של מוצרים. דיז יודע לשים מראה מול פרצופם של כאלה ולעמת אותם עם המציאות.

לדיז יש את היכולת (הדי נדירה) ואת האומץ לומר לנו "המלך הוא עירום" ובדרכו המיוחדת הוא גם אומר את זה בציניות, בשפה מושחזת ובדרך שקשה לפרש אותה לשני פנים.
ומאחר ולא תמיד האמת נעימה לנו לעין ונוחה לנו לאוזן, ומאחר ולא לכולם נוח ומתאים שיאמרו להם את הדברים האלה, ומאחר והרבה פעמים קל יותר להכנס בנושא הבשורה ולא בתוכן דבריו, יש מי שמתפתים לצאת נגד דיז במקום להתמודד עם תוכן דבריו, יהא סגנונו אשר יהא.

ולכן לתפישתי תרומתו של דיז לפורום הינה גדולה וחשובה, גם אם דבריו לעיתים קשים ומנוסחים בסגנון שקשה לחלקנו לשאת. לא מאחל לנו פורום חדגוני, בו כולם מעסים זה את גבו של זה, מהללים ומשבחים מוצרים, בלי לתת דין וחשבון רציני שעיקרו עובדות ולא רק תחושות בטן ומשאלות לב.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
לכל הסוחרים.
פעם נוספת.
ההשתלחויות שלכם בחרי פורום אלה ואחרים, בין אם הן מוצדקות ובין אם לא, רק תורמות להעכרת האווירה בפורום ופוגמת במוניטין שלכם.
את המוניטין שלכם תוכלו לבנות על-ידי דיונים בנושאי מערכות שמע, לא על ידי התייחסויות אישיות פוגעות ומשפילות. תנו קרדיט לחברי הפורום, או למרביתם, שהם בוגרים ואינטליגנטיים דיים כדי לברור את המוץ מהתבן.
בפורומים מופיעות מדי פעם תגובות המחסלות את כל ההנאה שמרבית המשתתפים מוצאים בדיונים בנושאי מערכות שמע. אם נושא מערכות השמע יקר ללבכם, תנו יד לטיהור האווירה, לא להעכרתה. למדו לנשוך שפתיים גם אם מישהו פוגע בכם, או נדמה לכם שהוא פוגע בכם. תנו קרדיט לחברי הפורום, או למרביתם, שהם מסוגלים להבחין בין עיקר לטפל.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
מתיימר נוסף לבעלות על האמת?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113

נכון
אין כזה דבר לא מושלם, ולא אופטימלי.
אולי אם בונים אולפן יעודי..

גם frequency response צריך לעשות
גם waterfalls

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
ארמה ופור, מה קורה לכם? פעם אחת הציוד שלכם לא יצא הכי טוב במבחן, ומאז בשבילכם אני היחצ"ן של הסוחר שהציוד שלו יצא טוב יותר במבחן, ולכן אתם רודפים אותי בכל פורום אפשרי בשמותיכם שלכם או בכינויים אחרים שלכם (ולידיעתכם: סנחריב זה דיז 1).
להזכיר לשניכם, מי שקנה כרגע את הרמקולים וכתב עליהם זה יהושע, לא אני. אז מה אתם רוצים ממני? שאקנה מכם? למה לי? ארמה, אתה הרי יקרן בטירוף וסוחר שלא מרפה מן התמימים שמגיעים אליך. ופור, אתה ממזמן איבדת כל להט ואהבה לתחום. ככל שזה תלוי בך היום, תעדיף למכור נעליים, כדי "להביא פרנסה" הביתה, אם לצטט אותך מהודעה פרטית ששלחת אליי.

אבל בעיניי הגרוע מכל הוא שיתוף הפעולה שלכם עם עבריין המקלדת הסדרתי דיז 1. כפי שאמרו חז"ל, אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה. אחרי הכול, אתם סוחרים עם כל מה שמאפיין סוחרים.

לשאר חברי האתר: הרבה פעמים נהוג להאשים את "השיטה", אבל אף אחד לא יודע להצביע מי זה בדיוק השיטה. כאן יש לנו מקרה יוצא מן הכלל: אם דיז 1 יועף מכל אתרי האודיו, הכל, אבל באמת הכל ייראה אחרת.

אה, כן, ודבר נוסף: מעניין מה ליאור או נמר ימחקו לי הפעם, שכן באתר הזה יש מיוחסים היכולים לומר כל מה שעולה על ליבם, כגון אייל פור... ו... ו... כבר הזכרתי את אייל פור? אה, כן, וגם ארמה בעניין. וכמובן, המיוחס ביותר הוא דיז 1. הנהלת האתר פשוט מתמוססת ממנו.

שימעון בוזגלו

המשך ההכפשות שלך לו יוסיפו לך כלום זולת זה שכפי שאתה מוחק יבואנים ומוצריהם
בנקל , כך אתה נמחק אצלהם .( ולא מדובר רק בי או באייל פור אלא בעוד יבואנים שלא
רוצים לשמוע את שימך , וחבל לך!)

אם אתה חושב שיבואנים נוספים לא רואים את התנהלותך אתה טועה וכאשר תרצה להגיע
אליהם תהיה לך בעייה , מאחר ואף יבואן לא ירצה לקוח לא יציב שביום אחד ירכוש את מוצריו וביום בהיר יעבור למוצר של יבואן אחר וישמיץ את מוצריו. וזה בדיוק מה שאתה עושה עם או בלי לשים לב!

אני מציע לך לשאול את עצמך בתור בן אדם , אודיופיל מצוי ,ומחליף סדרתי האם שווה לך להסתכסך עם כל העולם ? בשביל מה , למען מי ? מאיפא אתה יודע מה יהיה בעוד שנתיים
ואת מי תצטרך , שלא תוכל לפנות אליו בעקבות העבר.

תחשוב רבק , אתה לא התחתנת עם אף אחד זולת אישתך , אז אל תזרע הרס וחורבן שיהיו עם השלכות שלליות על העתיד . החיים לא ניגמרים במכשיר זה או אחר ולא יצא
לך מזה כלום זולת שינאת חינם!

Diz1 הוא לא הבעייה שלך ולא פוגע בך כלכלית , אתה לא יבואן , ולא מקבל משכורת על כך, אז למה?

אמיר ארמה

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
עולם כמנהגו נוהג.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
לא נראה לי תקין שיבואן יפתח במתקפה של מילים גסות הגובלות בקללות וחרפות כלפי משתמש פורום מוכר(כלומר לא מתחזה או טרול) , כאשר לא הוזכר ולא הותקף אישית בעצמו.

העניין תקין עוד פחות, כאשר זוכרים שעופר שחורי מחרף ומגדף כאן מי ש"העז" להטיל ספקות בנכונות בקורות שהללה מוצרים שהוא מייבא.

תגיד, עופר, איפה היית כאשר שמעון בוזגלו, השר שירי הלל למוצריך בכל פורום אפשרי, מקלל פה חופשי ומתנהג בצורה מכוערת ומגעילה?

בקיצור, מה שכתב כאן עופר הוא ב אינטרסנטי ומהווה "סגירת חשבונות" עם מי שמעז למתוח ביקורת על שמעון בוזגלו. הקשר ההדוק מאוד בין שניהם ("מאסטרו, אני בא לשמוע!", "אני הולך למשטרה להגיש תלונה") הוא הסיבה האמיתית לפתיחת המתקפה.

לגבי נשוא המתקפה, DIZ1 מיודענו,, הוא אולי לא עדין, אבל כפי שכולם כנראה מודים, הוא בדרך כלל צודק. כל עוד הוא לא מפר את כללי הפורום, צריך או לחיות איתו או לשנות את החוקים. ואם למישהוא באמת חשוב שישנה את כתיבתו, שידבר איתו אישית - לקרוא לאדם בשמות גנאי על גבי במה ציבורית לעולם לא ישיג שום תוצאה.

אייל אתה טועה טעות גדולה לפי דעתי.
אני חושב שמופע היחצנות שעושה לעופר שמעון-משה בוזגלו עושה הרבה יותר נזק מתועלת.
מהכרותי הקצרה עם עופר אני משוכנע שגם הוא חושב כך.
לא נראה לי שבוזגלו מקבל הנחיות כאלו ואחרות מעופר כפי שאתה רומז.

אגב אני דווקא מחבב את דיז.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
952
נקודות
113
בניגוד לממתלהמים שונים בפורום הזה ובאחרים, דיז מיועדנו ניחן באינטלגנציה, כושר אבחנה מצויין, יכולת ביטוי מרשימה, הבנה שהולכת ומעמיקה עם הזמן (אכן אני עוקב אחריו) ועוד כמה וכמה תכונות שהופכות את כתיבתו למעניינת בדכ', ולחשובה כמעט תמיד.

למיטב שיפוטי דיז לא יוצא כנגד מי שלא כותבים שטויות בדכ'. הוא היה אחד הראשונים ש"תפסו" כאן בקלקלתו יבואן מתחיל ומתרברב, שהתקשה לספק קבלות לדבריו, והוא גם זה שתמיד "יתפוס" כל מיני חפיפקנים שיכנסו ויספרו סיפורי אלף לילה ולילה ללא כיסוי. וזו אכן אחת הבעיות שגורמות לכ"כ הרבה תסיסה בפורומים שעוסקים בתחום האודיו בארץ - קל להסחף אחר פנטזיות, להתרברב ולבסס "עובדות" על בסיס של תחושות בטן, משאלות לב, או עיצוב מושך עין של מוצרים. דיז יודע לשים מראה מול פרצופם של כאלה ולעמת אותם עם המציאות.

לדיז יש את היכולת (הדי נדירה) ואת האומץ לומר לנו "המלך הוא עירום" ובדרכו המיוחדת הוא גם אומר את זה בציניות, בשפה מושחזת ובדרך שקשה לפרש אותה לשני פנים.
ומאחר ולא תמיד האמת נעימה לנו לעין ונוחה לנו לאוזן, ומאחר ולא לכולם נוח ומתאים שיאמרו להם את הדברים האלה, ומאחר והרבה פעמים קל יותר להכנס בנושא הבשורה ולא בתוכן דבריו, יש מי שמתפתים לצאת נגד דיז במקום להתמודד עם תוכן דבריו, יהא סגנונו אשר יהא.

ולכן לתפישתי תרומתו של דיז לפורום הינה גדולה וחשובה, גם אם דבריו לעיתים קשים ומנוסחים בסגנון שקשה לחלקנו לשאת. לא מאחל לנו פורום חדגוני, בו כולם מעסים זה את גבו של זה, מהללים ומשבחים מוצרים, בלי לתת דין וחשבון רציני שעיקרו עובדות ולא רק תחושות בטן ומשאלות לב.

מבלי להתיחס באופן אישי לחבר פורום כזה או אחר, כל ביקורת, קשה ככל שתהיה, יכולה להאמר בשפת רחוב ויכולה להאמר בשפה נאותה.
במיוחד כאשר מדובר באדם אינטליגנטי מעל הממוצע....
אין שום צורך ואין שום סיבה לסלחנות מופלגת כלפי סגנון לא ראוי.

אגב,
מניסיונך, האם ביקורת שקיבלת בעבר (ומי לא קיבל ביקורת?) בשפה נאותה לא הייתה אפקטיבית הרבה יותר מקיטונות שהוטחו על ראשך?

ארז

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שימעון בוזגלו

המשך ההכפשות שלך לו יוסיפו לך כלום זולת זה שכפי שאתה מוחק יבואנים ומוצריהם
בנקל , כך אתה נמחק אצלהם .( ולא מדובר רק בי או באייל פור אלא בעוד יבואנים שלא
רוצים לשמוע את שימך , וחבל לך!)

אם אתה חושב שיבואנים נוספים לא רואים את התנהלותך אתה טועה וכאשר תרצה להגיע
אליהם תהיה לך בעייה , מאחר ואף יבואן לא ירצה לקוח לא יציב שביום אחד ירכוש את מוצריו וביום בהיר יעבור למוצר של יבואן אחר וישמיץ את מוצריו. וזה בדיוק מה שאתה עושה עם או בלי לשים לב!

אני מציע לך לשאול את עצמך בתור בן אדם , אודיופיל מצוי ,ומחליף סדרתי האם שווה לך להסתכסך עם כל העולם ? בשביל מה , למען מי ? מאיפא אתה יודע מה יהיה בעוד שנתיים
ואת מי תצטרך , שלא תוכל לפנות אליו בעקבות העבר.

תחשוב רבק , אתה לא התחתנת עם אף אחד זולת אישתך , אז אל תזרע הרס וחורבן שיהיו עם השלכות שלליות על העתיד . החיים לא ניגמרים במכשיר זה או אחר ולא יצא
לך מזה כלום זולת שינאת חינם!

Diz1 הוא לא הבעייה שלך ולא פוגע בך כלכלית , אתה לא יבואן , ולא מקבל משכורת על כך, אז למה?

אמיר ארמה

ארמה, פששששש, איזה נבואות חורבן. הפכת לירמיהו הנביא? נראה שהמגורים בירושלים עשו לך את זה. אז בוא תשמע נבואה משלי: עבוד עבדת עליי פעם אחת עם נגן מצ'וקמק שמכרת לי, ויותר לא תעבוד עליי, יען כי פניך לא יחזו לעד בפרצופי.
ויש לי עוד נבואה בשבילך: כל המסתופף עם עבריין המקלדת הסדרתי דיז 1, סופו להפוך להיות כמוהו. בני, ראה הוזהרת.

ועוד דבר לכולם: נא זיכרו איך התחילה הרשימה הזאת ומה היתה מטרתה.
בא יהושע וסיפר לנו מה שסיפר,
בא דיז הבריון ושפך כהרגלו את הרעל שלו,
באו הסוחרים הירושלמים הנטושים, ארמה ואייל פור, שדילגו מעליהם בקנייה וזעקו חמס,
וכרגיל, באו כולם והתחילו לצרוח ושכחו בכלל על מה.

נערך לאחרונה ב:

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מסתבר שה - POO אכן מתאים כאן גם בתירגום הסלנגי שלו באנגלית ...כי הרבה חR ה מעופף לכל הכיוונים...וחבל שכך....

POO = גאוות בעלות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור