האם טסלה היא ה-אפל של המכוניות?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא יודע מה אתה מייחס לעובדות או מה לדיעות. גם שיר ההלל שלך לטסלה היה רווי ברגשות ולאו דווקא עובדות.
לך לנתונים של jD PoWER בנושא אמינות טסלה ואז אולי נוכל להתווכח על עובדות, או דבר עם אילו שנסעו בלי מזגן בארץ באמצע אוגוסט.
מה האושר על אין טיפולים? אתה חושב שרכב זה רק סוללות מנוע וטאבלט?

נכון הייתה בעיה במזגן בארץ ונכון שהמכונית לא מושלמת - אז מה יש מכונית מושלמת ללא תקלות - אין.

כמו שאני לא מבין את משמיצי אפל שמחפשים כל נקודה שאפשר להשמיץ את אפל כך אני לא מבין אותך - מה כל כך בוער לך לרדת על טסלה?

לא אני לא אומר שהיא מכונית מושלמת זו לא הנקודה, הנקודה היא שאתה משקיע הרבה משאבים, כולל חיפוש ברשת אחר נקודות שליליות על הרכב - לכמה סוגי רכבים אתה עושה זאת - זו הנקודה שלי, אתה לא אדיש לחברה

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
אתה ממש לא בכיוון.
אני פשוט מתעניין במכוניות חלק מהתעניינות היא קריאה ברשת של ביקורות וחוות דעת על מכוניות, בינהן גם על טסלה.
הדבר שהכי מפריע לי עם טסלה הוא לא הרכב אלא בעיקר עדת הפאנבוייז שלו בארץ, כפי שהוכחת זאת.

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כרמי,
כתבה משקעת ויפה מאוד :כל-הכבוד:.

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תודה תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה ממש לא בכיוון.
אני פשוט מתעניין במכוניות חלק מהתעניינות היא קריאה ברשת של ביקורות וחוות דעת על מכוניות, בינהן גם על טסלה.
הדבר שהכי מפריע לי עם טסלה הוא לא הרכב אלא בעיקר עדת הפאנבוייז שלו בארץ, כפי שהוכחת זאת.

ואתה מוכיח את מה שכתבתי שלכל עדת הפאנבויז יש גם קהל שחייב לכתוב דברים שלילים- זה שיש דברים שלילים זה ברור, אבל ממש, אבל ממש אתה חיב לציין אותם.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
ואתה מוכיח את מה שכתבתי שלכל עדת הפאנבויז יש גם קהל שחייב לכתוב דברים שלילים- זה שיש דברים שלילים זה ברור, אבל ממש, אבל ממש אתה חיב לציין אותם.
אתה רוצה להחליט בשבילי מה לכתוב ומתי?
אם אתה מעוניין שלא יגיבו למה שאתה כותב, אני מניח שאתה מקורב למפעילי האתר והם יסדרו את זה בשבילך.
ככה אף אחד לא יוכל לכתוב משהו שונה מהאג'נדה שלך.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
209
נקודות
43
טסלה כמכונית היא דבר נהדר, חזקה, מרווחת יחסית, שקטה מאוד ובעיקר חסכונית להחריד בהוצאות תפעול ואחזקה, פחות מרבע ממכונית בהנעה "רגילה". מי שמספר פה על אמינות לא מוכחת וכאלה, פשוט לא מצוי במטריה, אין מה להשוות מבחינה זו בין מכונית חשמלית לאחרות, בגדול אין מה שיתקלקל, גם הבלאי, אפילו של הסוללה שהיא רכיב המאוד יקר שיזקק להחלפה בבוא היום, נמוך מאוד כנראה ( לפחות לפי נסיון במדינות אחרות ) והכל במחיר יחסית מגוחך ( כל מקבילה סבירה עם ביצועים דומים למשל תישא תג מחיר בין כפול למשולש. אבל לא הכל ורוד, מי שיש לו טסלה מתחיל לאמץ מערכת שיקולים וחישובים שבעל מכונית "רגילה" בכלל לא מכיר, ומדובר בחישובי טווח וזמינות ומהירות טעינה. מי שאין לו חניה פרטית או חניה זמינה אחרת עם מטען קבוע וזמין למשך זמן רב, טסלה ( לענין זה כל אוטו חשמלי אחר ), לדעתי פשוט לא בשבילו. מטענים ציבוריים זמינים קיימים, אבל מספרם נמוך יחסית ומשך הטעינה הוא כזה שאם יש תור, גם קטן, צריך סבלנות והרבה ממנה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
כמה חוסר דיוק והבנה, וכמה השוואות לא נכונות, ועוד מכאילו ש"נמצאים במטריה"

את טסלה צריך להשוות למכוניות חשמליות אחרות (ולא לרכבי ICE), ושם מודל 3 לא ממש מרווחת (מושב אחורי כמו של סופר מיני למרות שהיא באורך של מכונית מנהלים).
לעומת מכוניות חשמליות אחרות המחיר שלה בכלל לא נמוך או יוצא דופן (אפילו יקר ממקבילות חשמליות אחרות). גם לא חסכונית יותר בתחזוקה - חוץ מהעלות והטרחה לנסוע לפתח תקוה למוסך היחידי בארץ שמטפל בטסלה.
לגבי האמינות, ולצורך הכנסה מתחת למטריה, כדאי להתחיל בזה (יש עוד הרבה מהמידע הזהלמי שזקוק לעוד עובדות)

https://www.cnbc.com/2021/02/18/tes...al-debut-on-jd-power-dependability-study.html

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה רוצה להחליט בשבילי מה לכתוב ומתי?
אם אתה מעוניין שלא יגיבו למה שאתה כותב, אני מניח שאתה מקורב למפעילי האתר והם יסדרו את זה בשבילך.
ככה אף אחד לא יוכל לכתוב משהו שונה מהאג'נדה שלך.

לא אמרתי לך לא לכתוב, חלילה הודעות לכתבה שלי זה טוב.
רק מציין שאתה מרגיש שאתה חייב לכתוב על החסרונות - אין בעיה שתכתוב כך, בבקשה תמשיך לכתוב על חסרונות.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
אם תקרא את הודעתי הראשונה תראה שכתבתי שטסלה היא הרכב המתקדם ביותר בתחום הצריכה ויעילות הסוללה.
זה חיסרון?

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
398
נקודות
83
כרמי תתחדש ותהנה בתכלס זה הכי חשוב (ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
נהגתי על טסלה עם קרוב ל-500 כ״ס. מדהים! תגובה פסיכית, תאוצה קיצונית.

אבל - זה לא bmw.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,888
נקודות
113
נתחיל בזה שכיף לקרוא את כרמי שקצת נעלם בזמן האחרון…
מכרתי את הרכב שלי ואין לי כוונה לרכוש חדש מגיע ממקום למקום בקורקינט שמשכיר ברחוב, הכי מהר שיש היום בגוש דן, הכי נוח שזה לא שלי ואם צריך רכב משכיר…
לא טסלה ולא bmw יכולים לתת את מה שהם יודעים בכבישים הצפופים בארץ אז מה הטעם?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נהגתי על טסלה עם קרוב ל-500 כ״ס. מדהים! תגובה פסיכית, תאוצה קיצונית.

אבל - זה לא bmw.

לחלוטין הטסלה לא רכב לנהג, אין תחושות לא מההגה לא מהרכב כלום.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
זה לא רק BMW זה רחוק מאוד מעוד מותגי רכב מוכרים

ספר לעצמך את הסיפור הזה כמה שאתה רוצה אין רכב אחר ברמת מחיר של פחות מ 200 אלף שמרגיש טוב יותר מהטסלה שעולה כך.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נתחיל בזה שכיף לקרוא את כרמי שקצת נעלם בזמן האחרון…
מכרתי את הרכב שלי ואין לי כוונה לרכוש חדש מגיע ממקום למקום בקורקינט שמשכיר ברחוב, הכי מהר שיש היום בגוש דן, הכי נוח שזה לא שלי ואם צריך רכב משכיר…
לא טסלה ולא bmw יכולים לתת את מה שהם יודעים בכבישים הצפופים בארץ אז מה הטעם?

תודה,
זה בסדר הטסלה עושה רעש דומה לקורקינט חשמלי :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תודה,
זה בסדר הטסלה עושה רעש דומה לקורקינט חשמלי :)

דרך אגב את הטסלה רכשתי עובר נסיעה לעבודה ברחובות מגבעתיים וכעת אני עובד שני קמ מהבית

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור