דוד וגוליית

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
309
נקודות
63
אוקיי, רבותי, סוף סיפור.

בימים הקרובים אצא - בלוח המסחרי - בהודעה מסודרת על פתיחת מותג כבלים חדש, שישמח רבים מכם.

שבוע טוב לכולם.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מאיפה הגעת לניקל?
ראשית, בכבלי HP מדובר בפיני כסף מצופה רודיום, ובכבלי P ו-Standard מדובר בציפויי זהב.
שנית, מניין דלית את הנתון על קוטר 1.5?
כבלי P ו-Standard הם בקוטר 2.5, והכבל HP בקוטר 4.
וכך גם לגבי שאר הדברים שכתבת.
לפני שאתה בונה לך עולמות תוכן דמיוניים, מה דעתך לברר אתי קודם כל? אני במרחק שיחת טלפון אחת בלבד, שהייתה מונעת ממך את ההבלים שכתבת.
תרגיע, אתה לא צריך לאשרר את האנטיפתיות שלך כל פעם זה רע לעסקים.
כתבתי שלפי התמונות בשחור לבן אי אפשר לדעת וזה לא כתוב באף מקום, לפחות לפי מה שראיתי
לגבי ה 1.5 זה מתייחס לכבל של SL.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מקומו של הפוסט הזה בלוחות שבהם הסוחרים מפרסמים את מרכולתם ולא בדיון בפורום דו ערוצי.
ממש כך. שאר היבואנים כותבים מילים דומות על מוצריהם אבל משתדלים להיות לקוניים ובעיקר נותנים לינקים לביקורות ממקומות אחרים.
כל אחד כבר מכיר את הסופרלטיבים השבלוניים והשחוקים שיבואן כותב על מוצריו המילים הן העתק הדבק ממאה מוצרים דומים, אצלי יש פילטר מובנה במוח לסינון הלהג הזה.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
ממש כך. שאר היבואנים כותבים מילים דומות על מוצריהם אבל משתדלים להיות לקוניים ובעיקר נותנים לינקים לביקורות ממקומות אחרים.
כל אחד כבר מכיר את הסופרלטיבים השבלוניים והשחוקים שיבואן כותב על מוצריו המילים הן העתק הדבק ממאה מוצרים דומים, אצלי יש פילטר מובנה במוח לסינון הלהג הזה.
דווקא הויואלדי לא היה שבלוני. ולא חושב שיש מקום לגרום ליבואנים לחשוש לפני פוסט. חוצמזה, אם יש לך פילטר איך הצלחת לקרוא את הפוסט..?
ובכלל, על מי מגינים פה חלק מהמגיבים? עליי האודיופיל התמים? תנו לכל יבואן לכתוב בטעם ובהנאה וככה הפורום יפרח ויהיה מהנה.

אם יבואן מפריז ומציף וממלא את הפורומים ללא פרופורציה אז יש מקום למנהלי האתר להפנות את תשומת ליבו.

יבואנים הם נכס לקהילה שלנו. ואני אחד שטרם הזדקק אליהם בשום שלב משום אופי המסע האודיופילי שלי. היבואנים נאבקים בשוק קשה ומצליחים להביא לנו לארץ מותגים ואפשרויות בחירה ושמיעה , עפ"ר במחירים דומים ותחרותיים גם עם מיטב שווקי חול ( ואל נשכח שהמיסוי בארץ ויוקר המחייה הוא מהגבוהים בעולם אם לא הכי גבוה).
אז יאללה שחררו , תנו קצת כבוד, ומותר גם לא להגיב.

נערך לאחרונה ב:

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
דווקא הויואלדי לא היה שבלוני. ולא חושב שיש מקום לגרום ליבואנים לחשוש לפני פוסט. חוצמזה, אם יש לך פילטר איך הצלחת לקרוא את הפוסט..?
ובכלל, על מי מגינים פה חלק מהמגיבים? עליי האודיופיל התמים? תנו לכל יבואן לכתוב בטעם ובהנאה וככה הפורום יפרח ויהיה מהנה.

אם יבואן מפריז ומציף וממלא את הפורומים ללא פרופורציה אז יש מקום למנהלי האתר להפנות את תשומת ליבו.

יבואנים הם נכס לקהילה שלנו. ואני אחד שטרם הזדקק אליהם בשום שלב משום אופי המסע האודיופילי שלי. היבואנים נאבקים בשוק קשה ומצליחים להביא לנו לארץ מותגים ואפשרויות בחירה ושמיעה , עפ"ר במחירים דומים ותחרותיים גם עם מיטב שווקי חול ( ואל נשכח שהמיסוי בארץ ויוקר המחייה הוא מהגבוהים בעולם אם לא הכי גבוה).
אז יאללה שחררו , תנו קצת כבוד, ומותר גם לא להגיב.
צודק מאוד. ואני דווקא מ"אסכולת מויאל" בכל האמור בסדרי עדיפויות, חש מבוכה קלה לגבי "אודיו במילים" ומתכסה בשתיקה כל אימת שמדברים על כבילה.
לא מבין מה אתם רוצים משמעון שמדבר בשפה שאתם מקדשים 20 שנה...
אה, וכמו שכתב ערן - ההיפך משבלוני.
כמו-שכתב-ערן 2 - אבוי ליבואן שלא יתלהב מסחורתו.
רועי

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
בחיי, מה דחוף לנסות ולהסביר, ולתאר, ולהזהיר?
פותח יבואן מוצהר פוסט על כבל שהוא מביא. כל אחד יכול להחליט מה שבא לו. לא ראיתי אף יבואן שמכריח באיומי אקדח לרכוש מוצר כזה או אחר.
שולחים הודעה דיסקרטית מבקשים עוד פרטים או שמתעלמים. גם לשתיקה יש אמירה.
סך הכל טוב שיבואנים מביאים ומחדשים כל פעם- תחרות בריאה.
השרשור מתפתח לכיוונים שליליים במקום שירומם את השיח.
והכל לעניות דעתי.

"מה דחוף לנסות להסביר ולתאר ולהזהיר"
אתה לגמריי מפספס את הנקודה ..
לנסות להסביר ולתאר , זה נשמת אפו של הפורום הזה , מקום לאודיופילים להשמיע את דעתם .. !
אם תפיסת עולמי וניסיוני האישי הוא שכבל פותר בעיות של מערכת אקראית בחדר אקראי באופן אקראי בלבד (קזינו כבל..)
(וזה לא קשור בכלל לכבל של ויואלדי , וזה דעתי ותפיסת העולם שלי)
ויש דרכים טובות יותר לפתור בעיות של מערכת+חדר וזה הדרך שאני עברתי זה החוויה שלי והתובנות שלי
אז הפורום זה המקום שבו אני מעוניין לשתף בזה עם החברים שלי בדטאון , מה הבעייה ?

ודרך אגב , אף אחד מכריח אותך "באיומי אקדח" להסכים
ובינינו אתה יכול בכלל סתם לא לקרוא אם קשה לך עם דעות של אחרים שאינם תואמים לדעתך ולא מרוממות את רוחך

"שולחים הודעה דיסקרטית מבקשים עוד פרטים או שמתעלמים. גם לשתיקה יש אמירה."
מדוע אסור לי ולאחרים לשתף בדעה שלנו ?
מדוע אתה מבקש ממני ומאחרים לשתוק ?
או לחילופין להגיד את דעתי רק בדיסקרטיות ?
אני לא חושב שפורום "דו-ערוצי" זה פורום פירסומי בלבד שמיועד ליבואנים בלבד , ולנו אסור לחוות את דעתנו ..
משהו שאני מפספס ?

"סך הכל טוב שיבואנים מביאים ומחדשים כל פעם- תחרות בריאה."
מסכים לגמריי

"השרשור מתפתח לכיוונים שליליים במקום שירומם את השיח."
אוקיי , במילים אחרות , אתה אומר לנו , אם אין משהו טוב להגיד אל תרשום (שהשיח לא יגיע לכיוונים שליליים)
אני מסכים שהשרשור מתפתח לכיוון שלילי , יותר לכיוון של משטרת\צנזורת הבעת-דעה.. חבל ..

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
"מה דחוף לנסות להסביר ולתאר ולהזהיר"
אתה לגמריי מפספס את הנקודה ..
לנסות להסביר ולתאר , זה נשמת אפו של הפורום הזה , מקום לאודיופילים להשמיע את דעתם .. !
אם תפיסת עולמי וניסיוני האישי הוא שכבל פותר בעיות של מערכת אקראית בחדר אקראי באופן אקראי בלבד (קזינו כבל..)
(וזה לא קשור בכלל לכבל של ויואלדי , וזה דעתי ותפיסת העולם שלי)
ויש דרכים טובות יותר לפתור בעיות של מערכת+חדר וזה הדרך שאני עברתי זה החוויה שלי והתובנות שלי
אז הפורום זה המקום שבו אני מעוניין לשתף בזה עם החברים שלי בדטאון , מה הבעייה ?

ודרך אגב , אף אחד מכריח אותך "באיומי אקדח" להסכים
ובינינו אתה יכול בכלל סתם לא לקרוא אם קשה לך עם דעות של אחרים שאינם תואמים לדעתך ולא מרוממות את רוחך

"שולחים הודעה דיסקרטית מבקשים עוד פרטים או שמתעלמים. גם לשתיקה יש אמירה."
מדוע אסור לי ולאחרים לשתף בדעה שלנו ?
מדוע אתה מבקש ממני ומאחרים לשתוק ?
או לחילופין להגיד את דעתי רק בדיסקרטיות ?
אני לא חושב שפורום "דו-ערוצי" זה פורום פירסומי בלבד שמיועד ליבואנים בלבד , ולנו אסור לחוות את דעתנו ..
משהו שאני מפספס ?

"סך הכל טוב שיבואנים מביאים ומחדשים כל פעם- תחרות בריאה."
מסכים לגמריי

"השרשור מתפתח לכיוונים שליליים במקום שירומם את השיח."
אוקיי , במילים אחרות , אתה אומר לנו , אם אין משהו טוב להגיד אל תרשום (שהשיח לא יגיע לכיוונים שליליים)
אני מסכים שהשרשור מתפתח לכיוון שלילי , יותר לכיוון של משטרת\צנזורת הבעת-דעה.. חבל ..
בשום מקום היבואן לא הצהיר על הכבל כפתרון קסם, יותר הזמנה לניסיון.
התמיהה היחידה שהייתה לי היא על הטון , הזלזול, האנרגיה השלילית שהופנו במסווה של ידענות מגוננת. תפיסת היבואן כאוייב העם, מפיסטו.
כל התחום הזה הוא קזינו במידה ולא יורדים לעומקם של דברים.
והנה דעתך המנומקת נאמרה, וגם שלי, ובצורה מכובדת. וגם קיבלת לייק. על כל הקופה הלכת.

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
בשום מקום היבואן לא הצהיר על הכבל כפתרון קסם, יותר הזמנה לניסיון.
התמיהה היחידה שהייתה לי היא על הטון , הזלזול, האנרגיה השלילית שהופנו במסווה של ידענות מגוננת. תפיסת היבואן כאוייב העם, מפיסטו.
כל התחום הזה הוא קזינו במידה ולא יורדים לעומקם של דברים.
והנה דעתך המנומקת נאמרה, וגם שלי, ובצורה מכובדת. וגם קיבלת לייק. על כל הקופה הלכת.

מעולה , שנינו רואים עין בעין את נושא שיתוף הדעות בפורום , ואת החשיבות של התקשורת שנעשית בצורה מכובדת
שורה תחתונה , אנחנו מסכימים , עכשיו רק חסר שהמנהיגים שלנו ילמדו מאתנו איך לא לריב , ואנחנו מסודרים .. :)

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
179
נקודות
43
עייפתם כמה טרחנות.

יבואן פתח שרשור עם מוצר מעניין, בעיקר לאור תמחורו הנמוך. תיאר את השפעתו על מערכת X. לרגע לא טען שכבל זה מתאים לכל מערכת וזה הכבל הכי טוב בעולם.

ברור לכולם שיש אינטרס בעצם היותו היבואן של אותה סחורה. אבל דחילאק בלי עליהום ולמה בחלק מהפוסטים יש גישה ביקורתית. הכל היה ברור ושקוף.

כפי שצויין, מי שירצה להתעניין שירים טלפון ויבדוק/יבחן, ומי שלא וזו זכותו שידפדף הלאה. למה תמיד לחפש את הרע.

ובלי קשר, יישר כח לכל יבואן שמביא מוצרים "צנועים" בתמחורם אבל איכותיים דיים.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
עייפתם כמה טרחנות.

יבואן פתח שרשור עם מוצר מעניין, בעיקר לאור תמחורו הנמוך. תיאר את השפעתו על מערכת X. לרגע לא טען שכבל זה מתאים לכל מערכת וזה הכבל הכי טוב בעולם.

ברור לכולם שיש אינטרס בעצם היותו היבואן של אותה סחורה. אבל דחילאק בלי עליהום ולמה בחלק מהפוסטים יש גישה ביקורתית. הכל היה ברור ושקוף.

כפי שצויין, מי שירצה להתעניין שירים טלפון ויבדוק/יבחן, ומי שלא וזו זכותו שידפדף הלאה. למה תמיד לחפש את הרע.

ובלי קשר, יישר כח לכל יבואן שמביא מוצרים "צנועים" בתמחורם אבל איכותיים דיים.
הפוסט לא היה מושך אליו אש לו היה נפתח בפורום הנכון - פורום סוחרים.
פורום אודיופיליה אינו המקום להודעות בעלות אופי מסחרי.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
פור

ום אודיופיליה אינו המקום להודעות בעלות אופי מס
נו באמת,אחרי קידום המכירות הסמוי שמתרחש פה לאחרונה התגובה שלך הינה צביעות בהתגלמותה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
נו באמת,אחרי קידום המכירות הסמוי שמתרחש פה לאחרונה התגובה שלך הינה צביעות בהתגלמותה.
אתה מצחיק אתה, סוחר כותב הילולים על המוצר שהוא מייבא ולא חלילה חוו״ד של צד שלישי ואתה מנסה לקשור את הדברים לביקורות/עדות חברי הפורום על מוצרים ששמעו באוזניהם , קטונתי מלהיכנס לצורת חשיבה כזו.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
אתה מצחיק אתה, סוחר כותב הילולים על המוצר שהוא מייבא ולא חלילה חוו״ד של צד שלישי ואתה מנסה לקשור את הדברים לביקורות/עדות חברי הפורום על מוצרים ששמעו באוזניהם , קטונתי מלהיכנס לצורת חשיבה כזו.
אל תתרגש .
זה משהו אישי נגדי ככל הנראה .
leni עלי מ day 1. לא יודע למה .

חמוץ פה

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
פורום אודיופיליה אינו המקום להודעות בעלות אופי מסחרי.
כל כך פשוט.

דיסקליימר-פסיכולוגיה בגרוש. נניח שהוא החליט לעשות כך למה זה מציף כאלה רגשות?
אפשר היה לבקש בנימוס, עובדה שזה לא קרה, הרי סוחר אחר יכול להתלונן למה הוא כן ואני לא.
כנראה שחברי הפורום הרגישו סוג של חילול האובייקטיביות של הפורום או, וזאת דעתי האישית המעוותת כמובן, שחובבים שבעו מהבטחות שווא בד"כ על מוצרים שישנו את עולמם, לא תמיד מקבלים לניסיון, מוציאים סכום נכבד ושוב מתבדים וקצו מהדבר הזה וכאשר זה מתפרסם פה זה כנראה נוגע בעצב חשוף.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
כל כך פשוט.

דיסקליימר-פסיכולוגיה בגרוש. נניח שהוא החליט לעשות כך למה זה מציף כאלה רגשות?
אפשר היה לבקש בנימוס, עובדה שזה לא קרה, הרי סוחר אחר יכול להתלונן למה הוא כן ואני לא.
כנראה שחברי הפורום הרגישו סוג של חילול האובייקטיביות של הפורום או, וזאת דעתי האישית המעוותת כמובן, שחובבים שבעו מהבטחות שווא בד"כ על מוצרים שישנו את עולמם, לא תמיד מקבלים לניסיון, מוציאים סכום נכבד ושוב מתבדים וקצו מהדבר הזה וכאשר זה מתפרסם פה זה כנראה נוגע בעצב חשוף.

היכן שאתה רואה ״רגשות״ אני קורא נימוקים מלומדים ורציונליים מול הבטחות לאבקת קסמים לכאורה.
זו אינה הפעם הראשונה ששמעון מנצל את הבמה לפרסום עצמי במקום הלא נכון, בשלב זה היית מצפה מסוחר שילמד איך להתנהל בפורום.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
היכן שאתה רואה ״רגשות״ אני קורא נימוקים מלומדים ורציונליים מול הבטחות לאבקת קסמים לכאורה.
זו אינה הפעם הראשונה ששמעון מנצל את הבמה לפרסום עצמי במקום הלא נכון, בשלב זה היית מצפה מסוחר שילמד איך להתנהל בפורום.
הוא יודע מ-צ-ו-י-ן איך להתנהל בפורום.

הוא בכוונה בחר לפרסם(!) בפורום הנקרא ביותר, מתוך הידיעה שכך יקבל את מירב תשומת הלב והחשיפה, בלי שום סיכון לסנקציות מצד מנהלי האתר.

מה שהיה רצוי כמובן שאם עוסק בתחום מפרסם בפורום הלא נכון, הפוסט יימחק מיידית והוא ייחסם לשבועיים עם אזהרה, אבל לאף אחד מהצדדים אין אינטרס שזה יקרה.

אז זה לא קורה, ועוסקים בתחום מפרסמים ללא בושה ובלי למצמץ בדו-ערוצי. הוא לא הראשון ולא החמישי.
פעם הייתי מדווח על זה מיידית, אבל זה אף פעם לא עזר, אז הפסקתי.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
הוא יודע מ-צ-ו-י-ן איך להתנהל בפורום.

הוא בכוונה בחר לפרסם(!) בפורום הנקרא ביותר, מתוך הידיעה שכך יקבל את מירב תשומת הלב והחשיפה, בלי שום סיכון לסנקציות מצד מנהלי האתר.

מה שהיה רצוי כמובן שאם עוסק בתחום מפרסם בפורום הלא נכון, הפוסט יימחק מיידית והוא ייחסם לשבועיים עם אזהרה, אבל לאף אחד מהצדדים אין אינטרס שזה יקרה.

אז זה לא קורה, ועוסקים בתחום מפרסמים ללא בושה ובלי למצמץ בדו-ערוצי. הוא לא הראשון ולא החמישי.
פעם הייתי מדווח על זה מיידית, אבל זה אף פעם לא עזר, אז הפסקתי.
קראתי את תקנון הפורום, ולצערי אתה צודק. סעיף ד' כמדומני שעוסק בסוחרים ולא מאפשר למעשה השתתפות בפורום דו ערוצי כסוחר ולא על ידי שלוחים.
מצד שני, אכן ויואלדי לא הראשון או האחרון במשתמע או בעקיפין על ידי אחרים שמפרסם את מוצריו.

מצד שלישי, יש אינספור כללי פורום , רבים עוד יותר; על צורת הביטוי המותרת בפורום שגם הם מופרים על ידי חלק מהכותבים.

לדעתי הגיע העת להסיר את החסמים הללו. מי שמזדהה כמסחרי לוקחים את דבריו בערבון מוגבל .

גם ככה רוב היבואנים כבר הפסיקו לשתף פן יבולע להם מנמרי המקלדת.
אגב, יש גם יבואנים קטנים/ חדשים שזוקוקים לחשיפה הזאת, ולראייה היבואנים הותיקים/ הגדולים לא כל כך כותבים כבר בפורום- רובם כנראה כבר לא אודיופילים באמת.
אני מאמין לויואלדי שהסיפור שלו העמיד אותו בדיסונאנס אל מול האודיופיל שבו ולכן הוא שיתף.

יגיע גם זמנו של ויואלדי להתברגן ולהסתכל על התחום כאוסף ברזלים ואז הסיפורים וההתרגשות ייעלמו.

עד אז, אני אישית כמשתתף בפורום לא מרגיש נפגע מהסיפור שהוא סיפר בפורום, והוא מוסיף עניין לטעמי.

בלי קשר אני לא אוהב כקורא להיכנס ולקרוא תגובות רעות ומשמיצות שעושות לא כיף מהתחום.
"שתיקה נאה לחכמים.." תנו רבנן, וכמה שהם שוב צדקו.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
509
נקודות
113
סוחר לא סוחר יבואן לא יבואן, סה"כ כל אחד מביא אלינו מה שמכניס לו יותר, ואותו מנסים להגדיל ולמכור לנו, חלאס כבר כל ההתייפיופיות האלה נו בחייאת כולנו מבוגרים כבר. שכל אחד יקנה מה שהוא רוצה ממי שהוא מחליט. בסופו של יום לאוזן, הכל זה עניין של שילוב נכון, לעיין מה שיותר יקר.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,908
נקודות
113
קראתי את תקנון הפורום, ולצערי אתה צודק. סעיף ד' כמדומני שעוסק בסוחרים ולא מאפשר למעשה השתתפות בפורום דו ערוצי כסוחר ולא על ידי שלוחים.
...
לדעתי הגיע העת להסיר את החסמים הללו. מי שמזדהה כמסחרי לוקחים את דבריו בערבון מוגבל .
לא נראה לי שהשתנה משהו שמצדיק את הסרת החסמים.
סך הכל, יש הבדל בין שטיפת מוח עם הצעה לשים פילטרים לבין איסור שטיפת מוח.

בלי קשר אני לא אוהב כקורא להיכנס ולקרוא תגובות רעות ומשמיצות שעושות לא כיף מהתחום.
"שתיקה נאה לחכמים.." תנו רבנן, וכמה שהם שוב צדקו.
יש שתיקה ויש סתימת פיות.

לפעמים אנשים מדברים שטויות, ואחרים לא שמים לב או מודעים לרמת השטותיות בנאמר, ובעליל מקבלים את הדברים כפי שנאמרו, כך שיש מקום להתריע על כך, גם אם יש כאלה שאינם זקוקים להתראה וחושבים שגם אף אחד מהאחרים אינו זקוק לה, אם הם בכלל חושבים על אחרים.

יש כמובן את עניין סגנון ההתייחסות לשטויות. יש כאלה שמעדיפים התייחסות עדינה ומנומסת, ויש כאלה שלא. כל אחד והסגנון שלו, ואי אפשר להשביע את רצון כולם. כפי שאמר מרפי: if you try to please everybody, somebody won't like it

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור