XTREAMER - סטרימר קטן וממזר, ביקורת

Shisho

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
האם ניתן להגדיר לסטרימר אתר כמו TV-Shack או MEGA VIDEO על מנת שאני אוכל לצפות באמצעותו בתכני סטרימינג מהאינטרנט ?

zuga38

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
Xtreamer

קבלתי השבוע את ה- Xtreamer , התחלתי קצת לבחון אותו. דבר ראשון שראיתי, שצריך לעשות מיד עדכון קושחה, כי אחרת קשה מאד לקרוא את הכתוב (במיוחד בטלביזיה אנלוגית).כמה דברים , עדיין לא ברורים לי: א', כאשר אני רוצה להכנס לתיקיה המשותפת במחשב שלי (דרך הסטרימר), קופצת לי הודעה על כניסה עם שם וקוד !
מהיכן אביא שם וקוד?
ב', חברתי DOK ל- USB עם סרט והמכשיר לא הסכים לנגנו. במה טעיתי ? (את קובץ העדכון קושחה הוא קבל מ ה- DOK )

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תתחדש.
א. מה קורה אם אתה מאשר עם שדות ריקים של ססמה ושם?
ב. באיזה קובץ מדובר?

zuga38

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש.
א. מה קורה אם אתה מאשר עם שדות ריקים של ססמה ושם?
ב. באיזה קובץ מדובר?

א. התשובה תמיד: login faild
ב. ניסיתי קובץ JPG וגם קובץ AVI (שאני רואה אותם בתיקיה המשותפת)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
א. על איזה מערכת הפעלה מדובר?
ב. האם מדובר על דיסק און קי או כונן קשיח חיצוני?

zuga38

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
Xtreamer

א. על איזה מערכת הפעלה מדובר?
ב. האם מדובר על דיסק און קי או כונן קשיח חיצוני?

מערכת ההפעלה XP PRO עם ראוטר
TP LINK WR941 ND
רשת 4 מחשבים.
לאקסטרימר חיברתי DOK עם סרט וגם תמונות. (שהמכשיר מסרב להציג).
הבעיה העיקרית, שאינני מתגבר עליה היא, להכנס לתיקיה המשותפת במחשב (שניראית בסטרימר), מבלי להתעסק עם לוג-אין וסיסמה שנדרשת ממני.

א

אורח

אורח
אותה בעיה, לא מוצא פתרון

את הסטרימר אני לא מכיר אבל המסך הוא מסך הכנסת הסיסמה בHEX ולא ASCII תראה אם יש אפשרות לשנות את המסך לASCII או תרגם את הסיסמה לHEX למשל כאן:
http://www.dolcevie.com/js/converter.html

ירון

שמעון... הצלחת?

מישהו יודע איך אני עובר למסך של כל האותיות או מצליח להקיש את הסיסמא הנכונה כדי להתחבר לרשת שלי?

i_zik

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם ניתן להוריד לו קבצים לכונן הקשיח דרך מחשב?

כלומר:
האם אני יכול לשלוח לסטרימר קובץ ישירות לכונן הקשיח?
והאם אני יכול "למשוך" קובץ מהמחשב לכונן הקשיח, בין אם מדובר בכונן הפנימי או החיצוני, על מנת לנגנו?

הריי מדובר בפתרון לסרטי HD שלא ניתן לנגנם ברשת אלחוטית מתקן G אבל מדובר בפתרון טוב שבו ניתן לשלוח העתק, או למשוך עותק של הסרט.ץ השאלה האם הדבר אפשרי?

תודה.

א

אביששש

אורח
לא מצליח להתחבר לרשת האלחוטית

שלום לבעלי האקסטרימר,
היום קיבלתי את האקסטרימר ומייד חיברתי אותו לטמבליזיה וכבר כשעה אני מנסה להגדיר את הרשת האלחוטית ואינני מצליח! המכשיר מזהה את הרשת בבית, אבל לאחר שאני מקיש את הקוד של הרשת, הוא מנסה להתחבר במשך שניות רבות ולבסוף, לא מתחבר.
יש לי נייד שמתחבר ללא בעיה מכל מקום בבית ומחוץ לבית.
האם למישהו הצעה ?
תודה מראש.

thbyrby

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
חיבור לרשת אלחוטית

שלום,

רכשתי היום XTREAMER.
כשאני מנסה לבצע את החיבור לרשת האלחוטית הקיימת בבית (רואטר של ROTAL),
הסטירמר רושם שהוא לא מוצא SSID.
חשבתי שהבעיה היא בעוצמת קליטת הרשת בסלון, אבל עם הפלאפון / מחשב נייד אני נכנס לרשת בלי בעיה.

תודה.

א

אורח

אורח
WMV

לא מצליח לקרוא קבצי WMV?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איציק, אפשר להעביר קבצים בין המכשירים דרך הרשת.
thbyrby, האם המכשיר מזהה את שם הרשת?

yorshab

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור שבוע טוב
בעיקבות הביקורות הנילהבות באתר היזמנתי לי אחד כזה
קראתי בעיון רב את שנאמר בפורום ובביקורות
מבקש התיחסותך/סיועך להודעה הבאה:
image.php
comment_spacer.gif
אז קיבלתי אותו לפני כמה ימים והוא עובד מצויין הנה כמה דברים חשובים שצריך לדעת 1. קודם כל להוריד גרסת firmware חדשה (בקרוב גרסה 2!!) אבל גם גרסה 1.0.3.1 נחמדה יותר מהגרסה שהוא מגיע איתה ההתקנה פשוטה - מורידים את הקובץ לUSB ומתוך התפריט במכשיר מריצים אותו - פשוט וקל

ניסיתי להוריד את הגירסה מהאתר ללא הצלחה
עם איזה עידכון מגיע המכשיר וכיצד ניתן להוריד את הגירסה ?
תודה רבה

A

Avishhh

אורח
לא מצליח להתחבר לרשת האלחוטית - לבסוף עובד ?

שלום ליאור,
בעקבות הכתבה שבה בדקת את המכשיר החלטתי לרכוש ובאמת קיבלתי אותו אתמול, המהמה ? למרות שאתה רשמת "קישוריות: ניתן להגדיר רשת חוטית או אלחוטית, במקרה שלנו, הגדרת Client ברשת מול ראוטר התבצעה באופן מהיר וללא בעיה." אני ניתקלתי באין ספור תקלות להתחבר איתו לרשת (ואף פירסמתי שאלה, שאף אחד לא ענה עליה).
לבסוף בשעות הלילה, עתה, הצלחתי להתחבר ולדעתי עקב חוסר באותות בבית ומחוצה לו (שעות לילה).
הבעיה הנוכחית: כאשר אני מנסה להתחבר לשיתוף ברשת שלי, אני מקבל מסך הכנסת שם משתמש וסיסמא לרשת ולי אין כזאת. כאשר אני מקיש OK על ריק, אני מקבל את אותו מסך שוב ושוב.
היש פתרון לבעיה ? איזה שם משתמש הוא רוצה ? של איזה יישום ?
בברכת שבוע טוב.

א

אורח

אורח
אחלה סיקור.

קניתי תמכשיר מבאג מקווה שזה באמת טוב כמו שאומרים :)

נמאס מכל הדיסקים האלה כבר!!

shamoo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
למה אתה לא פונה לחברה?

שלום ליאור,
בעקבות הכתבה שבה בדקת את המכשיר החלטתי לרכוש ובאמת קיבלתי אותו אתמול, המהמה ? למרות שאתה רשמת "קישוריות: ניתן להגדיר רשת חוטית או אלחוטית, במקרה שלנו, הגדרת Client ברשת מול ראוטר התבצעה באופן מהיר וללא בעיה." אני ניתקלתי באין ספור תקלות להתחבר איתו לרשת (ואף פירסמתי שאלה, שאף אחד לא ענה עליה).
לבסוף בשעות הלילה, עתה, הצלחתי להתחבר ולדעתי עקב חוסר באותות בבית ומחוצה לו (שעות לילה).
הבעיה הנוכחית: כאשר אני מנסה להתחבר לשיתוף ברשת שלי, אני מקבל מסך הכנסת שם משתמש וסיסמא לרשת ולי אין כזאת. כאשר אני מקיש OK על ריק, אני מקבל את אותו מסך שוב ושוב.
היש פתרון לבעיה ? איזה שם משתמש הוא רוצה ? של איזה יישום ?
בברכת שבוע טוב.

יש לחברה מוקד פניות לטיפול בבעיות ואינספור פורומים לטיפול בכל בעיה שעולה. למה אתה לא פונה אליהם? הם יכולים לעזור לך בצורה הרבה יותר מקצועית ומהירה מכל אחד מאיתנו. גם באיתור הבעיה וגם בטיפול בבעיה.

לפי מה שאתה מתאר כנראה מדובר בהגדרות גישה למערכת ההפעלה שלך (חלונות). אבל אתה חייב לזהות באופן מדויק מה הבעיה כדי להתגבר עליה. היא יכולה לנבוע מסיבות שונות מאוד (ורבות מאוד...).

בהצלחה!

zuga38

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
Xtreamer מבקש לוג אין וסיסמה

שלום,

רכשתי היום XTREAMER.
כשאני מנסה לבצע את החיבור לרשת האלחוטית הקיימת בבית (רואטר של ROTAL),
הסטירמר רושם שהוא לא מוצא SSID.
חשבתי שהבעיה היא בעוצמת קליטת הרשת בסלון, אבל עם הפלאפון / מחשב נייד אני נכנס לרשת בלי בעיה.

תודה.

אצלי הוא מוצא SSID גם מוצא את התיקיה המשותפת, אך לא נותן להכנס ללא לוג-אין וסיסמה!

א

אורח

אורח
לאיזה חברה?! באג?

יש לחברה מוקד פניות לטיפול בבעיות ואינספור פורומים לטיפול בכל בעיה שעולה. למה אתה לא פונה אליהם? הם יכולים לעזור לך בצורה הרבה יותר מקצועית ומהירה מכל אחד מאיתנו. גם באיתור הבעיה וגם בטיפול בבעיה.

לפי מה שאתה מתאר כנראה מדובר בהגדרות גישה למערכת ההפעלה שלך (חלונות). אבל אתה חייב לזהות באופן מדויק מה הבעיה כדי להתגבר עליה. היא יכולה לנבוע מסיבות שונות מאוד (ורבות מאוד...).

בהצלחה!

למי צריך לפנות?

אני עם WIN7 ועדיין לא הצלחתי לגשת לקבצים, וגם לא מצאתי פתרונות בפורומים. מה זה? לאף אחד אין WIN7 ?

א

אורח

אורח
מאוכזב מהאקסטרימר

קניתי סוף סוף את האקסטרימר.....איזה כייף
למזלי לא הזמנתי מראש, ובמקרה מצאתי אחד במלאי באחת מחנויות באג.
לצערי אחרי משחק של כמה שעות ארזתי בחזרה את המכשיר לאריזה
ומחר אני הולך להחזיר אותו לחנות......למה?
אז מבחינת הקרנת סרטי hd 1080 סה"כ אין בעיה רץ חלק דרך כונן חיצוני.
מצפייה ראשונית יש לי הרגשה שאיכות התמונה שהתקבלה על מסך 42 אינץ של LG טיפה יותר נמוכה דרך ה -X
מאשר מהמחשב פנטיום 4 המעפן שמחובר לי לטלויזיה שהתמונה היתה דרכו יותר יפה.
ומדי פעם היו הפרעות דיגיטליות (ריבועים) בתמונה דרך האקסטרימר,
אבל הסיבה החשובה ביותר שבגללה אני מחזיר את האקסטרימר היא היוטיוב שלו.
בעידן של יוטיוב באיכות גבוהה ואפילו סרטונים ב-HD אמיתי ואיכותי ביוטיוב. מכשיר האקסטרימר לא נותן לנו את זה!
איכות הסרטים של היטיוב דרך האקסטרימר היא נמוכה מאוד!!!!!!!!!!! ולא ניתן לשנות את זה!!!!!!!!
וכשמגדילים את התמונה על כל המסך הגדול זה ממש מפוקסל.
מנסיון שלי של מחשב המחובר לטלויזיה הצפייה בקטעי וידאו באיכות גבוהה דרך היוטיוב היא חוויה גדולה ואני מאמין שככול שהזמן עובר כמות הסרטונים באיכות גבוהה ביוטיוב ומהירות האינטרנט זה רק יגדל.
ומכשיר האקסטרימר לא נותן את זה.
בקיצור יקומו אנשים ויגידו שהמכשיר מיועד להקרנת קבצי HD ולא אינטרנט, נכון, אבל אפשר לוותר על חיבור האינטרנט
ולקנות את ה -WD TV ב300 שקל פחות ובלי לחכות למשלוח שיגיע
או פשוט להוסיף עוד קצת כסף ולקנות מחשב בסיסי נייח לסלון וליהנות מכל העולמות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור