XTREAMER - סטרימר קטן וממזר, ביקורת

א

אורח

אורח
אסקטימר

רציתי לדעת האם אוכל להאזין באמצעות המכשיר לקול ישראל המשודר באינטרנט וכיצד?

chico

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
רדיו אסטרימר

האם אוכל לשמוע באמצעות האקסטרימר את שידורי קול ישראל המועברים באינטרנט

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא ידוע לי על דרך כזו. אולי ניתן להוסיף את התחנה לאחד משירותי הרדיו באינטרנט שנתמכים על ידי המכשיר.

morgi23

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מחיר בדיוטי פרי

טוב, אחרי בירור מול באג בדיוטי פרי מסתבר שהם מוכרים את הסטירמר + אנטנה ב - 159$!!
לפי החישוב שלי מחיר הסטרימר + אנטנה מהיצרן עולה 120 יורו ששווים ל-685 ש"ח בערך ואילו בדיוטי פרי 159 דולר ששווים 605 ש"ח בערך, מוזר קצת לא?? המחיר בדיוטי פרי יותר זול מלקנות מהאתר של היצרן ועוד אפילו לפני מיסים.
בקיצור שווה לקנות בדיוטי פרי למי שיש הזדמנות

נ

נדב

אורח
הממשק בצבע ורוד מזעזע
קניתי את האקסטרימא אולם שהוא מחובר ב HDMI כל המסך מרוח בצבע ורוד-סגול מזעזע שגורם לכל הסרטים להיראות רע.
ניסיתי לשנות את ההגדרות יציאה של ה TV ל720 אבל זה לא עזר

דרך ה COMPOSITE אין בעייה כזאת
יש לך רעיון מה זה יכול להיות?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נשמע כמו בעיה, ניסית להחליף כבל HDMI ?

א

אורח

אורח
שאלה של מתחילים

היי ליאור

הסיקור הזה ממש עשה לי חשק לקנות (ואני אקנה!)

רק שאלה וחצי של מתחילים יש לי:

אם לסטרימר יש חיבור רשת חוטי, אני יכול לחבר אותו ישירות לשקע של בזק או שאני צריך לחבר אותו לראוטר ואת הראוטר לחבר לשקע של בזק?

ואחרי שאני מחבר אותו לרשת, מספיק שבמחשב האישי אני מגדיר (בעזרת ווינדוס 7) רשת אלחוטית בבית, ומיד הוא יתווסף בתור מיקום ברשת ואוכל לשתף אליו תיקיות מהמחשב האישי ?

תודה

אסף

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היי,
חיבור רשת צריך לחבר לראוטר (שכולל גם חייגן אינטרנט).
בענין חיבור רשת אלחוטית, ראשית, יש לחבר ל- XTREAMER את הדונגל האלחוטי, יש אפשרות לעבוד כך שה- XTREAMER מופיע כמיקום רשת.
המכשיר יודע לזהות תיקיות שיתופיות ברשת ולהזרים מהן קבצים.

א

אורח

אורח
OK

תודה על התגובה והמענה המהיר

אז אם הבנתי נכון -

עדיף לשים את הראוטר הביתי שלי בסלון (ליד הסטרימר וה TV), ולחבר אליו את הסטרימר בחיבור ישיר בעזרת כבל רשת, והמחשב "יחובר" לראוטר בעזרת אנטנה (ברשת אלחוטית) כמו שהלפ-טופ והאייפון מחוברים לרשת.

(או שבעצם זה לא משנה, אפשר להשאיר את הראוטר ליד המחשב בחיבור קווי והסטרימר יקלוט אותו בעזרת הדונגל האלחוטי ?)

א

אסקטרימיסט

אורח
UPnP media servers: Tversity and TwonkyMedia

רכשתי וממתין לאספקה. באתר של החברה מצויין שהמכשיר תומך ב- UPnP. האם מישהו התנסה בזה? עובד טוב? באיזה תכנים ניתן לצפות? באיזה איכות? תודה! אסקטרימיסט

להלן הטקסט מאתר החברה:
Tversity and TwonkyMedia
The Xtreamer supports UPnP media servers.

The TVersity Media Server lets you manage your Internet and home media and create your personalized lineup of channels, or as we call it your Personal Entertainment Guide (PEG). It then serves this media to a multitude of networked devices in the home or on the go, overcoming their inherent limitations by doing all the necessary conversions on the fly, and thus making your media available anywhere, anytime and on any device. It comes in two editions, a basic edition available for free and supported via user donations and a pro edition available for a small fee.

Folowing few simple steps will allow you to watch on your xtreamer an enormous amount of live videos, live TV channels and thousands of Video casts on both HD and SD quality.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המכשיר תומך UP&P, באיזה תכנים ניתן לצפות? זה תלוי בתוכנת מדיה סרבר שתתקין על המחשב. האיכות יכולה להיות עד 1080p.

לגבי מי ששאל על ראוטר, אתה יכול להתקין את הראוטר ליד המחשב, אבל גם הראוטר צריך להיות עם יכולת אלחוטית בכדי לתקשר עם הדונגל של האקסטרימר.

babayof

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
0
שלום,
האםיש מדריך להתקנת ה- JUKE BOX ?

א

אורח

אורח
שלום ליאור
הורדתי סרט עם תרגום מוטמע בתוך הסרט אבל משום מה שאני לוחץ על SUBTITLE כדי להגיע לתרגום בעברית אין לי את האופציה הזאת אודה לך על העזרה תודה

א

אורח

אורח
בעלי טלוויזיות סוני וסאמסונג מהסדרות החדשות שימו לב!

ישנו באג בfirmware בנוגע לטלוויזיות מהדור החדש של סוני וסאמסונג. ספציפית לי יש את sony kdl40w5500 ובמידה ואני מדליק את הסטרימר כשהטלוויזיה פועלת אני מקבל מסך סגול!

בפורום התמיכה הבאג הנ"ל ידוע. אך מכיוון שאף בטא טסטרים משתמשים בטלוויזיות הנ"ל, המפתחים עדיין לא מצאו פתרון.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה זה תרגום מוטמע? תרגום שהוטבע על הקובץ? אי אפשר לשנות.

R

romasa

אורח
סטימר או XSREAMER מקליט ומאחסן?
שלום ליאור,
האם קיים סטרימר שמסוגל להקליט ולאחסן בתוכו קבצים/תמונות/סרטים מממיר הטלויזיה (YES MAX, YES HD) או
ישירות ממסך הטלויזיה, ומהמחשב?
ואם כן, על איזה מכשיר היית ממליץ ?
תודה, שמוליק

נ

נדב

אורח
בעיות תצוגה באקסטרימר

כשאני מחבר את המכשיר בחיבור HDMI כל התצגה צבועה בורוד מזעזע שמונע אפשרות לצפות בסרטים.
העייה לא קיימת בחיבור קומפוזיט. כשלקחתי את המכשיר לחנות ראיתי שבטלוויזות אחרות אין הבעייה הזאת.
לי יש טלוויזה APEX אבל שאני מחבר אותה לאקסבוקס אין לי בעיות של תצוגה הבעייה קיימת רק עם האקסטרימר.
אגב גם ניסיתי לשנות את ההגדרות של ה TV OUTPUT זה לא עזר.

האם יש לך רעיון?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
romasa, כרגע בישראל, רק ל- TVIX 6600 יש אפשרות הוספת טיונר DVB-T שקולט ערוצי DTT ומקליט אותם.
נדב, האם ניסית להחליף כבל HDMI ?

א

אורח

אורח
שאלות לגבי ה-XTREAMER

זה נראה לי דבר מאוד מעניין שחובה בכל בית....
אבל דבר אחד לא הבנתי לגבי הזיכרון , לפי מה שכתוב בסקירה על המכשיר כתוב שהגבלת הזיכרון הוא עד 500GB אבל באחת התגובות כתבת שניתן לחבר דיסק קשיח לXREAMER????

דבר נוסף, לפי מה שאני מבין מהסקירה על המכשיר זה שהוא בסך הכל מקשר בין הטלווזיה ובין הדיסק הקשיח החיצוני שאני מחבר אליו....

תודה רבה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור