Magico S3 2023

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
תודה אהרון.
למעט M9 ו M7 שמעתי והאזנתי לכל הרמקולים של מג'יקו במגוון מגברים שונים.

סולושין ו CH הם קצוות שונים של סאונד/וויסינג ממגברים כמו פיליום ו Vitus, בינהם אני מעדיף את הסאונד של האחרונים.

מג'יקו רמקולים שאוהבים הרבה זרם, אצלי עובדים עם שני מגברי לקסמן 900, שמעתי אותם במגוון רמקולי החברה, כולל M6 והשילוב תמיד נשמע מצוין.

כמובן יש מגברים טובים מהלקסמנים, אבל צריך להשכיב הרבה כסף כדי להשיג תוצאה טובה יותר, בהערכה גסה, מעבר לכפול מהסכום של זוג מגברי M10x, הדגם שהחליף את ה 900.

אכן.

כאן צריך כבר ללכת בזהירות בשידרוג הבא, ולהחליט אם נשארים עם אותו רמקול ומוציאים ממנו יותר ע"י אלקטרוניקה טובה יותר, או עולים ברמת הרמקול.

החלטה לא פשוטה.

אישית הייתי הולך לכיוון הגברה כמו פיליום במידה ואהבת אותה.. הגברה מדהימה.

טוב אבל זה העתיד... בינתיים יש לך כ"כ הרבה להינות מהשדרוג הנוכחי! תהנה!

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
56
נקודות
28
ה900 ניאטרלים לגמרי , בין המגברים היותר טובים שיש ,לא צריך לשאוף לצליל של מוניטור אולפני ! אני עדיין מעדיף ה 800 שלי שהם קלאסA , חמים יותר וקצת פחות מפורטים , וגם שפופרות יש לי שגם הם חמים (EL34) , גיא יודע את אשר הוא עושה !
יש רמות של נייטרליות
למשל Benchmark AHB2 הוא הכי נייטרלי שקיים
שקוף לגמרי

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
504
נקודות
113
שקוף לגמרי עוד תיאור הזוי של הביוקר .... שקוף שהוצאנו כ"כ הרבה בשביל צליל נטול חיות או במילים אחרות סאדיזם. ובכלל אם זה כ"כ שקוף אז שקוף שזה משקף את המקור שגם הוא חייב להיות שקוף אחרת הרמקול ייצבע בגוון של המקור, או שהרמקול יודע להפוך גוון צליל לשקוף ע"י קסם כלשהו ... גם התקליט או הדיסק או המדיה צריכה להיות ניטראלית לגמרי ושקופה אחרת היא נותנת גוון לצליל. וגם החדר צריך להיות שקוף כלומר 100% אקוסטי אחרת יש תוספת של החדר על הצליל, בקיצור עוף מכובס ואורז לבן בלי טעם זו השאיפה לצליל המושלם.

נערך לאחרונה ב:

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
56
נקודות
28
שקוף לגמרי עוד תיאור הזוי של הביוקר .... שקוף שהוצאנו כ"כ הרבה בשביל צליל נטול חיות או במילים אחרות סאדיזם. ובכלל אם זה כ"כ שקוף אז שקוף שזה משקף את המקור שגם הוא חייב להיות שקוף אחרת הרמקול ייצבע בגוון של המקור, או שהרמקול יודע להפוך גוון צליל לשקוף ע"י קסם כלשהו ... גם התקליט או הדיסק או המדיה צריכה להיות ניטראלית לגמרי ושקופה אחרת היא נותנת גוון לצליל. וגם החדר צריך להיות שקוף כלומר 100% אקוסטי אחרת יש תוספת של החדר על הצליל, בקיצור עוף מכובס ואורז לבן בלי טעם זו השאיפה לצליל המושלם.
זה אכן הצליל המושלם כי אתה רוצה לשמוע את ההקלטה בדיוק כמו שהיא הוקלטה בלי להוסיף ולגרוע כלום .
מערכת "מוזיקלית "זה כמו לראות סרט בטלוויזיה עם הצבע והניגודיות על 100
זה מגניב בדיוק ל5 דקות
או ששמים את הכל על ניוטרל ואתה צופה כמו שהבמאי התכוון

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,706
נקודות
113
המערכות השקופות קצת בעייתיות , מכיוון שהקלטה לא דומה להופעה חייה ללא הגברה , שמה אין שקיפות מטורפת , מה זה הבננצמרק הזה , למה אני שומע עם מגבר קלאס A , או שפופרות , כבלי פחם , יש לי בבית זוג מגברי קלאס די 2000 W- בלתי ניתנים לקליפינג , שקופים לגמרי , שם אותם לעיתים , אבל ממש לא בקבוע !

shushu

חבר משקיען
מעורבות
827
נקודות
113
הבחור מצטט מה שקורא מפורומים אחרים. אתפלא אם יצא לו לשמוע את הבנצמרק הנ״ל במציאות. ואם כבר הבנצמרק, למה לא ה nad m23? ה nad בין המגברים הנמדדים הכי טוב ביקום.
בנוסף, לטעון טענה כזו בלי להזכיר את הרמקולים שהמגבר דוחף, העכבה המינימלית שלהם, זה לא רציני.
בקיצור, הבחור סתם מחרטט.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,706
נקודות
113
שושו , כמה עולה האקיופייז אם אתה מספיק מטומטם למכור אותו

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,706
נקודות
113
שושו מוכר הקדם אולי הכי טוב בעולם , יש תור ........

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,706
נקודות
113
עובד בשיווק , אבל רוצה אותו ~

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,706
נקודות
113
אין קדם כזה בעולם

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,706
נקודות
113
תעזוב אותי מה NAD המעופש שלך

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,706
נקודות
113
רוצה נשמה בסאונד , תקן !!!!!

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
504
נקודות
113
ברור מחרטטים ממידע בגוגל ויוטיובים שקוף לא שקוף הכי שקוף הכי טוב בעולם כמו שהוקלט באולפן וכל החירטוטים האלה, בנצמארק עוד אופנה שתחלוף לה מהעולם .... ממעללי החופש הגדול צריך לומר תודה זה היה יכול להיות הרבה יותר גרוע.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,706
נקודות
113
הבחור מצטט מה שקורא מפורומים אחרים. אתפלא אם יצא לו לשמוע את הבנצמרק הנ״ל במציאות. ואם כבר הבנצמרק, למה לא ה nad m23? ה nad בין המגברים הנמדדים הכי טוב ביקום.
בנוסף, לטעון טענה כזו בלי להזכיר את הרמקולים שהמגבר דוחף, העכבה המינימלית שלהם, זה לא רציני.
בקיצור, הבחור סתם מחרטט.
בצליל צריך להתקרב למשהו אנושי , שאתה מדבר איתי לא שומע שיניים ויבלות על מיתרי הקול , שומע קול אדם קצת מטומטם , תביא האקיופייז !!!!
גיא אזרועל , תחזיר לי "חבר עצבני " !!!!!! לפני שאני נרגע:p
מתחיל לכתוב כמו עמיר - תשובה -ציוט, תשובה - ציטוט , ננסה להפעיל ה IQ שבדקו לי פעם ומשתמש רק ב10%

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,569
נקודות
113
יתכן שהקדם של שושו היה שלי בשנים 2015 עד 2018 בערך.
קדם מעולה ללא ספק והשידוח הכי טוב שלו זה למעשה מגבר תואם של אותו שנתון (פחות או יותר).
היה לי P600 שלוש פעמים, מגבר פנטסטי. נהניתי ממנו יותר מה"מודרנים" יותר של החברה..

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,706
נקודות
113
פעם היו עושים דברים נפלאים , בוא תראה איך האלטק בן 40 נלחם כתף אל כתף עם ALBEDO סופר יקר (150000 זלוטי ) :D מוזמן בשבת !
מרשה לך לכתוב כרצונך , יראה לך כל האלטרנטיבות . לפחות תראה האפקט .

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,569
נקודות
113
שבת - משפחה - חופש גדול - כאבי ראש - חור בכיס ובראש, חחח

בהזדמנות בכיף.

בעבר בהחלט עשו דברים מופלאים, אבל גם היום.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,706
נקודות
113
לא צריך להיות עם המערכת הכי טובה בארץ !!!!!!
מותגים כבר לא מדברים אלי .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור