מגבר kora חדש

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
אתמול ביום חופש יצא לי לבקר אצל "סינמארט" בנתניה ,
הם כפי שאתם יודעים נמצאים בעיצומו של הקמת חדר תצוגה , אבל הסיבה שאני ביקרתי שם הוא מגבר חדש שהם קיבלו עם טכנולוגיה מענינת של שלוב שפופרות במגבר ללא מגבלת כוח , המגבר של KORA , חברה חדשה שעברה בעלות מהישנה והמוכרת והחדירה טכנולוגיה מעניינת ואלי פורצת דרך
https://kora.fr/en/homepage/
יש למגבר אפשרות להתאמת גיין בין הקדם לבינו , שזה דבר סופר חשוב בעיקר באם הם אינם מאותה חברה ,
טוב... נכנסנו אני ודן נגר וגם רונן לחדר אחרי קפה , החדר עדיין לא גמור קוסמטית , זוג פרליסטיין הטופ , קדם של MOLA וכמובן הקורה מהדובר ,קצת ניגנו קטעים שאני מכיר הייטב , בתחילה היה טיפה שטות בעיני , נשמע לי מהמהם ונטול דינמיקה ,ואז קם דן ושינה את הגיים מ20 ל13 ,
מה לומר לכם , נפתחו ארובות השמיים , דינמיקה מהחלל , פרוט מטורף , הגבוהים שהיו חסרים הגיעו בטיל , ואני שמכיר היטב הפרליסטיין (היה אצלי חודשיים ) , לא מכיר הרמקול , איזה מן חלקות של שפופרות עם דינמיקה של KRELL ,קצת נסינות בגיין ,בקיצור בין 11 -14 , לא כמו שהיה מכוון בתחילה על 20 ,בקיצור נתקעתי שם לשעתיים לא מאמין למשמע אוזני ,זה מגבר אחר ! לא מה שאנו מכירים בטכנולוגיה ,כעיין שילוב בין שפופרות וכוח מתפרץ של איזה מגבר עתיר ואטים , רק יותר חלק ,הצליל לא קרוב אפילו לטרנזיסטור , באס עוצמתי בצורה שלא תאומן , שקט והפרדה שאני לא מכיר , ובעיקר היתרון של להתאים הקדם לפרה שעושה שינוי דרמטי בצליל ,גם לי יש אפשרות להתאים הגיין דרך ה RC אבל לא ברמה הזו , בקיצור יש שם רמה של TOP HI END במחיר שווה לכל נפש ,(בערך),
זה נכון שדן נגר חבר שלי , ולכן אני מרשה לעצמי להגיע בסכינים שלופות לביקורת לבקשתו ,
תקשיבו !!! פשוט אין שום אולם תצוגה שאני שמעתי ברמה הזו ואם היה לי מה לומר , לא הייתי חוסך שיבתי , אבל אין מה לומר , מדובר ברמת על , ומציע לכם ללכת לשמוע ולו רק בכדי לכייל את האוזניים כיצד ניתן להגיע לרמת על בלי RC ,רק באמצעות ההתאמה בים הרכיבים וטכנולוגיה מודרנית של 2022 ,
ואני בסך הכל הלכתי לרכוש כבל AES\EBU של CLARUS שהוא סיפור בפני עצמו,
תסלחו לי באם אני מבלבל לכם המוח , אבל לכשאני שומע משהו יוצא דופן מרגיש צורך לספר לכם , לכו לשמוע ,לא תאמינו למשמע אזניכם , ודן הוא אברהם אבינו באירוח שלו , ומעניין לו את התחת באם תקנו או לא , החדר תצוגה בין הטובים שיש !!!!!!

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
הCLARUS כבל AES כבל דיגיטלי מהמם , מחובק לכרטיס של PINK AUDIO דרך המחשב , מטורף !!!!!!
תזכיר לי מה שכחת לפני 20 שנה ,יאתולעת !

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
תענוג לקרוא הפוסטים של שניצל,
כנראה שצריך לבקר שוב אצל דן
ולחוות מוסיקה טובה.
(ובכלל דן הוא תופעת סאונד)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
נשמע מגבר מעניין מאוד אלדר.
התאמה בגיין באלקטרוניקה היא קריטית לתוצאה אופטימלית.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
כשאני ניתקל במשהו חריג ביכולותיו אני מספר לכם בלי קשר לחברות עם דן , אם היה חרא הייתי כותב , או לחליפין לא כותב כלום !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
תראו מה זה Merrill audio

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
רק יקר רצח

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
יקיר הפורום , מה?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
מחקתי ההודעה , כי לא נעים לי ( גיא לנדאו )

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
אומרים שחרא עדיף לתת לו להתייבש , כי כשמערבבים מסריח !אבל אם תבקש עימות , אני פה !

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
תודה אלדר על הפידבק - היה כיף.
האמת שממש הגעתי למותג במקרה(או שלא).
התייעצתי עם חברת רמקולים חדשה שאני מביא לשמוע - מה הם ממליצים למוצרים שלהם וכך התחילו החפירות על KORA .אהבתי את החדשנות לצד ההצמדות למה שטוב ומוכח מהעבר .
הגיין המשתנה הוא מבחינתי MUST. אלא אם הולכים על סטים שלמים.
בקורב אעלה פוסט מסודר על החברה.
שבת שלום

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
מצרף פה עוד התרשמות:
עברתי אצל דן ביום שלישי, ושמעתי גם את הקורה/פרליסן -
בתור ג'אנקי של (הרבה) כח וניטרליות, פחות טבעי לי לחשוב מנורות... במקרה הזה, הייתי משוכנע (דן לא אמר בהתחלה) שהרמקול מחובר לSPL-ים הגדולים. החזיק ווליומים/טראקים מאתגרים בקלי קלולה בלי שמץ קימפרוס או צרידות.
נראה כמו יופי של פתרון למי שצריך/רוצה הרבה כח וקשה לו להפרד ממנורות או קלאס A או למי שמחפש איזשהו עידון. אני אישית חוויתי נייטרליות ושליטה (כמו שציפיתי מspl..).
אפילו לא נגענו בגיין (בטח היה על הדיפולט?).

בלי קשר ויותר חשוב - לכו לשמוע את החדר הזה - הדגמה מעולה של חווית פול-ריינג' שתומכת בכל ז'אנר ו-ווליום, עם באס לא נגמר אבל "בשליטה". החלל נותן תחושה של גדול בהרבה מהמציאות הפיזית - בלי rc ובלי סאבים.
רועי

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
לדעתי RB68 , עליך לחזור לשמוע שוב אחרי הליטוש, עולם אחר , במיוחד לאחר שתארת את טעמך !

web

חבר משקיען
מעורבות
492
נקודות
63
בלי קשר ויותר חשוב - לכו לשמוע את החדר הזה - הדגמה מעולה של חווית פול-ריינג' שתומכת בכל ז'אנר ו-ווליום, עם באס לא נגמר אבל "בשליטה". החלל נותן תחושה של גדול בהרבה מהמציאות הפיזית - בלי rc ובלי סאבים.
רועי
בשורות טובות לפחות לחלק מהקהילה האודיופילית בארץ…:שתוי:

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
בשורות טובות לפחות לחלק מהקהילה האודיופילית בארץ…:שתוי:
רציתי להסתפק בלייק אבל הOCD לא נתן לי מנוח...

לא בשביל לקלקל חלילה את הוייב החיובי של הסכם שלום אודיופילי :אצבע מורמת - אכן בלי סאבים ובלי RC, אבל הרבה מדידות והשמה מאוד מושכלת ומדוקדקת של אקוסטיקה פסיבית ורמקול ידידותי לחלל. הקיצר יש המון מה להרוויח מלא לקפוא על השמרים.

:שתוי: (כי מוקדם קצת לויסקי).
ר

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
Kora לזכרוני (היה לי pre שלהם לפני כמה שנים, וותיק יחסית, לדעתי eclipse אולי טועה).
חברה עם VFM מצויין.
גם נשמעים מצויין.

בהצלחה דן.

נבוא בהזדמנות
צריך לפנות זמן.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
הערב זכיתי לשמוע את הפלא הצרפתי בשתי קונפיגורציות, הראשונה מגבר Kora, פרה ודאק של מולה מולה ובקונפיגורציה שנייה מגבר משולב של Kora ודאק של מולה מולה.

הקונפיגורציה הראשונה נשמע טוב, ההבדל בהתאמה בין הרכיבים והסאונד בהתאם לשינוי הגיין גדול מאוד ויכול לקחת את הסטאפ למחוזות שונים.

לאחר מכן ביקשתי מדן להחליף את שרשרת ההגברה/פרה במגבר המשולב של Kora, המטרה היתה לקבל מושג על יכולות הפרה של החברה, כמו גם לשמוע שרשרת שלמה ללא משחקי גיין.
דן עדכן אותנו שהמגבר טרם הופעל ורק הוצא מהקופסה, כך שאין לצפות ליותר מידי.

חלקי ההגברה הוחלפו במשולב שחובר לדאק של מולה מולה ולרמקולי הפרליסטן, אלה האחרונים למי שלא יודע אוהבים לעשות חיים קשים למגברים תוך שהם יורדים לפעמים מתחת ל 1.8 אום....

האינטגרייטד חובר, הודלק והחל בפעולת טסט וחימום מנורות קצרה.
זוכרים שדן עדכן אותנו שמדובר במגבר חדש שטרם הופעל ואין לנו מה לצפות... כמה הוא טעה!

רישמו לעצמכם, מדובר בשילוב מבין הטובים באופן אבסולוטי לו האזנתי עד היום.

הסאונד ממכר, יש לו כל מה שמגבר SS מצוין יודע לעשות בשילוב הטוב שמגבר ופרה מנורות יודעים להביא.

מעולם לא שמעתי את הפרליסטן נשמעים כך, היה שם אויר, מיד, תחום תחתון דינמיקה, פרטים, אטאק, אורגניות...בקיצור הכול!

כל זה גורם לי לחשוב, מה לעזאזל החברה האלה ב Kora מסוגלים להוציא בליין הגבוה שלהם ולמה לעזאזל טרם הוציאו פרה תואם למגברי הכוח של החברה.

לסיכום, במחיר שפוי יחסית לתחביב הזה, ניתן באמצעות רמקולי פרליסטן סדרה S, מגבר משולב של Kora ודאק טאמבקי של חברת מולה מולה בחדר נכון לקבל תוצאה שעולה על מערכות יקרות פי כמה וכמה.

זהו סטאפ עבור אלו המחפשים סאונד (שאינו מתפשר) ולא תג מחיר/מותג להשוויץ בו.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
גיא היקר!
בראשית קומפלימנטים על סגנון הכתיבה והעברית הצחה , תמיד נעים לקרוא את ההודעות שלך , בשנית שמחתי לדעת שגם אתה ותומר מסוגלים
להבחין באיכויות שיש בחדר של "סינמארט" למרות שלשניכם יש מערכות פגז!!!
לא דבר מובן מאיליו ,אנו בדרך כלל באים להאזין אצל חבר עם התכווצות מנטלית שנובעת מההרגלים שלנו בבית והיכולת לבוא עם ראש פתוח ולב משוחרר מנסיון קודם אינה דבר שמובן מאליו ,
אני לא שמעתי את האינטגרגיטד , ומופתע שהתלהבתם ממנו יותר מאשר המגבר כוח של KORA , במיוחד לאור הקושי שיוצר הפרליסטן בירידה שלו באומים ? צריך לנסות שם קדם אחר (אני אנסה לתת לו פסיבי שנאים , נראה?)
בכל מקרה שמח לראות שגם אתה מדווח שיש שם משהו חריג באיכותו , מכייון שעלול להתפרש שהתגובה שלי נובעת מידידות לדן ורונן ,
אין ספק שדן ורונן מביאים לנו משב רוח רענן שקשור יותר לטכנולוגיה מודרנית מאשר מותגים יקרים , וכמובן תמיד טוב שאודיופיל ישתחרר מהמוניטין של המוצר וילך על פי אשר הוא שומע ,

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
הערב זכיתי לשמוע את הפלא הצרפתי בשתי קונפיגורציות, הראשונה מגבר Kora, פרה ודאק של מולה מולה ובקונפיגורציה שנייה מגבר משולב של Kora ודאק של מולה מולה.

הקונפיגורציה הראשונה נשמע טוב, ההבדל בהתאמה בין הרכיבים והסאונד בהתאם לשינוי הגיין גדול מאוד ויכול לקחת את הסטאפ למחוזות שונים.

לאחר מכן ביקשתי מדן להחליף את שרשרת ההגברה/פרה במגבר המשולב של Kora, המטרה היתה לקבל מושג על יכולות הפרה של החברה, כמו גם לשמוע שרשרת שלמה ללא משחקי גיין.
דן עדכן אותנו שהמגבר טרם הופעל ורק הוצא מהקופסה, כך שאין לצפות ליותר מידי.

חלקי ההגברה הוחלפו במשולב שחובר לדאק של מולה מולה ולרמקולי הפרליסטן, אלה האחרונים למי שלא יודע אוהבים לעשות חיים קשים למגברים תוך שהם יורדים לפעמים למתחת ל 1.8 אום....

האינטגרייטד חובר, הודלק והחל בפעולת טסט וחימום מנורות קצרה.
זוכרים שדן עידכן אותנו שמדובר במגבר חדש שטרם הופעל ואין לנו מה לצפות... כמה הוא טעה!

רישמו לכם, מדובר בשילוב מבין הטובים באופן אבסולוטי לו האזנתי עד היום.

הסאונד ממכר, יש לו כל מה שמגבר SS מצויין יודע לעשות בשילוב הטוב שמגבר ופרה מנורות יודעים להביא.

מעולם לא שמעתי את הפרליסטן נשמעים כך.
היה שם אויר, מיד, תחום תחתון דינמיקה, פרטים, אטאק, אורגניות...בקיצור הכול!

כל זה גורם לי לחשוב, מה לעזעזל החברה האלה ב Kora מסוגלים להוציא בליין הגבוה שלהם ולמה לעזעזל טרם הוציאו פרה תואם למגברי הכוח של החברה.

לסיכום, במחיר שפוי יחסית לתחביב הזה, ניתן באמצעות רמקולי פרליסטן סדרה S, מגבר משולב של Kora ודאק טאמבקי של חברת מולה מולה בחדר נכון לקבל תוצאה שעולה על מערכות יקרות פי כמה וכמה.

זהו סטאפ עבור אלו המחפשים סאונד )שאינו מתפשר( ולא תג מחיר להשוויץ בו.
גיא ,

שמח שנהנית .
מודה שזה תפס אותי לא מוכן.(וטעיתי)

עכשיו נחפור על מה למה וכמה לעניין התאמת הפרה .

תודה שבאת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור