מוצרי השיכוך של Franc Audio

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
750
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: מוצרי השיכוך של Franc Audio

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
כתבה נהדרת על מוצרים באמת מעולים.
ממתין להזמנה שלי בכליון אוזניים.

שאפו.:שתוי:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
מה הזמנת? ספר אם בא לך.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
מה הזמנת? ספר אם בא לך.

מה המצב גיא
בקרוב ארשום פוסט התרשמות מביקורי אצל יוהן שבוע שעבר, אז בכיף גם נשתף.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
917
נקודות
113
תודה גיא הייקר תמיד כייף לקרוא את הכתבות שלך ישר כוח :כל-הכבוד:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
כתבה מצוינת. היא ממחישה היטב כמה חשוב להעמיד נכון את הציוד שלנו. ההשפעה של המוצרים הללו יכולים להיות דרמטים על התוצאה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
793
נקודות
113
כתבה מדהימה בעניי, לא מכיר את גיא ברמה אישית, אך תמיד נהנה מלקרוא את הכתבות שלו ולצפות בתמונות של מגזין לצילום.
כתבה זו לדעתי אחת מהטובות ביותר שקראתי לאחרונה ולגמריי ראוייה להיות מתורגמת ומפוצה באתרי אודיו ברשת:)
אישית אני יכול להגיד (וגם אמרתי מקודם) שמוצרי שיכוך של פראנק מדהימים מכול הכיוונים גם ממראה (התאהבתי מייד בלוק שלהם) וגם מבחינת ערך מוסף בהשקעה סבירה למדי.
סתם הוספתי כמה תמונות מהשטח.

תמונות מצורפות

• IMG_5526.JPG
    IMG_5526.JPG
    KB 61.8 · צפיות: 37
  • IMG_5527.JPG
    IMG_5527.JPG
    KB 38 · צפיות: 37
  • IMG_6377.JPG
    IMG_6377.JPG
    KB 42.9 · צפיות: 40
  • IMG_6381.JPG
    IMG_6381.JPG
    KB 82.4 · צפיות: 36
נערך לאחרונה ב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
תודה רבה לכולם על התגובות ועל הפרגון. זה בהחלט מטעין את המצברים לכתוב עוד.
הכתבה הבאה כבר בתהליך... יש למה לצפות!!!

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
כתבה מדהימה בעניי, לא מכיר את גיא ברמה אישית, אך תמיד נהנה מלקרוא את הכתבות שלו ולצפות בתמונות של מגזין לצילום.
כתבה זו לדעתי אחת מהטובות ביותר שקראתי לאחרונה ולגמריי ראוייה להיות מתורגמת ומפוצה באתרי אודיו ברשת:)
אישית אני יכול להגיד (וגם אמרתי מקודם) שמוצרי שיכוך של פראנק מדהימים מכול הכיוונים גם ממראה (התאהבתי מייד בלוק שלהם) וגם מבחינת ערך מוסף בהשקעה סבירה למדי.
סתם הוספתי כמה תמונות מהשטח.

זה מים מלוחים או מתוקים מה שמבצבץ לו שם באחת התמונות שצרפת?
מה מניע את הסקאלות הנפלאות שלך?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
793
נקודות
113
אקוואריאום מים מתוקים - עוד תחביב מילדות:) אומנם פחות מושקע לאחרונה.
הסקאלות מנועים ע״י כבלי אספרי מסדרה גבוהה (גם שווים להתייחסות אגב).
עקב החלפת הרמקולים עניין הכבילה ״חטף״ שינויים גם:)

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
כנ״ל מילדות תודות לאבי ז״ל. מחכה ליום שאחזור לזה עם קיר מים מלוחים.
מה מניע את הסקאלה הכוונה להגברה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
793
נקודות
113
כנ״ל מילדות תודות לאבי ז״ל. מחכה ליום שאחזור לזה עם קיר מים מלוחים.
מה מניע את הסקאלה הכוונה להגברה.
וואו:) קיר מים מלוחים... חלום!
הגברה... חחח נו כעת זה מונע ע״י Perreaux 255i אינטגרייתד שהיה מעולה עם סופרה שלי, אך ברור שעכשיו הכול ראוי לשינוי וזה בתהליך. לצערי אני עם האילוץ חוסר מקום בגלל המזנון, בשוק ממש מעט אופציות (או שאני לא מספיק מכיר) של הגברה (פאואר) במימד קטן ותפוקה גבוהה (לא קלאס D) , אבל אני לא מתייאש :)

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
כן כן, זה יגיע. אין על מים מלוחים.
מה התקציב שלך להגברה? מה מחפש? משולב, פרה פאוור, מונו בלוקים, מה הכיוון? נעזור לך בשמחה. לא נשאיר את הסקאלות הנפלאות ללו ככה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
וואו:) קיר מים מלוחים... חלום!
הגברה... חחח נו כעת זה מונע ע״י Perreaux 255i אינטגרייתד שהיה מעולה עם סופרה שלי, אך ברור שעכשיו הכול ראוי לשינוי וזה בתהליך. לצערי אני עם האילוץ חוסר מקום בגלל המזנון, בשוק ממש מעט אופציות (או שאני לא מספיק מכיר) של הגברה (פאואר) במימד קטן ותפוקה גבוהה (לא קלאס D) , אבל אני לא מתייאש :)

מתי תעיף השידה כבר...
:mad:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
793
נקודות
113
כן כן, זה יגיע. אין על מים מלוחים.
מה התקציב שלך להגברה? מה מחפש? משולב, פרה פאוור, מונו בלוקים, מה הכיוון? נעזור לך בשמחה. לא נשאיר את הסקאלות הנפלאות ללו ככה.
תודה גיא! בטוח שלא ישאר בלי עצה טובה ובטוח לא ישאר בלי הגברה ראויה ליפנונות שלי:)
לצערי אין תקציב קצה, אך ברור לי שהפעם לא אצה בזול, מספיק לי פשרות, רק משלם יותר עבורם. לכן, לא יודע מדוייק, אך חייב להיות מגבר במימד לא גדול ומסוגל להזיז דברים בתוצאה בדגש למוזיקאליות.
בינתיים רואה שתי אופציות: לה רוזיטה וסימפוניק ליין.
שמעתי את שניהם אצלי (אומנם מגברים אינטגרייתד) ותוצאה הייתה ממש מעולה (לטעמי כמובן).
מגברי הספק של החברות אלו בדיוק במימד המתאים, לכן אחד מהם כנראה יהיה תושב הבית שלי.
יש עוד המלצות מסוג דוגמא - אשמח.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
יש. בטח שיש. הראשון שעולה לי זה YBA!!!
יש גם הגל, מיצ'י, לקסמן, mbl, אקיופייז ועוד. שוב, תגדיר תקציב ויהיה הרבה יותר קל לעזור. לך תדע, אולי נמצא לך איזה פרה פאוור נחמדים.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
793
נקודות
113
יש. בטח שיש. הראשון שעולה לי זה YBA!!!
יש גם הגל, מיצ'י, לקסמן, mbl, אקיופייז ועוד. שוב, תגדיר תקציב ויהיה הרבה יותר קל לעזור. לך תדע, אולי נמצא לך איזה פרה פאוור נחמדים.
תודה גיא! אחשוב על זה... למרות שכול מה שציינתה - פסלתי מכול מיני סיבות…

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
בהצלחה.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
יוהן ביקר אצלי היום עם מגוון משכחים, לאחר היכרות קצרה התיישבנו והתחלנו עם ניסיונות של קומבינציות שונות.
כמו עם כבילה, אני בגישה של להוסיף כל פעם משהו אחד (במקרה הזה משכך, עם כבילה החלפת כבל) ולבסוף השוואה של ה "full loom" מול המצב הראשוני...
נבחרו 4 קטעי האזנה:
1. Wish u where hear של פינק פלוייד - בעיקר לבחון את עומק הבמה.
2. Bizet's carmen - habanera - בקטע הזה אני בוחן את הבאס האם הדוק ומפוקס, או מהדהד ובלתי ניתן לשליטה
3. Ella & louis- ווקאל
4. TBM- georgia on my mind- שיר חלום רק להינות.

ראשית, משכח classic מתחת לטרנספורט- התוצאה נשמעה מידית (ולטובה)
אח"כ, הוספנו את ה slim fit 4 מתחת להגברה (pass labs 25a) ו- 4 hd מתחת לdac emm da2x ... התוצאה היתה הטובה ביותר.
לבסוף הוספנו 3 slim מתחת לפרה... לא כל כך הצליח, לא בגלל המוצר , אלא יותר בשל חוסר מקום על המעמד (מדובר בפרה 2 חלקים של pass ממוקם במדף אמצעי)... שגרם לכך שהפרה עמד מעט עקום ולא מפולס.

לאחר הסרת כל המשכחים, ההבדל היה ניכר (תוצאה פחות טובה לטעם שנינו).

מהתרשמות ראשונית, המשכחים הללו משולים למצלמת 4k מבחינתי, הם נותנים תמונה ברורה ונקייה ואת כל "האמת לפרצוף", חושפת את החוזקות של המערכת.
במקרה של המערכת שלי: במה עמוקה, תלת- מימדיות, מיקום הכלים וניקיון הצליל, מעין חוויה צלולה ונקיה (בווקאל לדוגמא הצלחתי לשמוע ניואנסים שלא שמעתי מעולם, או כאלה ששמעתי אולם כעת ברור יותר, כנ"ל בהפרדה ובמיקום הכלים).
ומאידך את החולשות (אין טוב בלי רע), הדגשת גלים עומדים (בתדרים מסויימים בעוצמות האזנה שונות).
אני כמובן, בגישה שעדיף לחשוף את הבעיות ולנסות לטפל בהם ולא "להעלים אותם" (לטוב ולרע). יוהן גם הציע מניסיונו כמה טיפים שכללו הורדת הדיפיוזרים בקיר האחורי בכמה עשרות סנטמטרים, החלפת 2 קולטי בס ב 2 דיפיוזרים נוספים.

לצערי, מפאת חוסר הזמן לא יצא למקם 8 slim מתחת לרמקול (יוהן חושב שזה ישפר את התוצאה אף יותר), לאחר קריאת הכתבה שוב, אני מתחיל לחשוב שאולי דווקא חבל שלא התחלתי עם הslim מתחת לרמקול (אולי ה"ניכוי ליכלוכים" שגיא תיאר היו מניבים אצלי תוצאה עדיפה בחדר הייעודי, אך קטן שאצלי)...

לסיכום, את ה 8 slim אני ארכוש, אתן להם ניסיון ראשון מתחת לרמקולים... בהנחה ויוהן צודק כנראה אצטרך לרכוש סט(ים) נוסף לאלקטרוניקה...

שבת שלום (ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור