עובי כבל מול מרחק סלילה

explize

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם, ברשותי מגבר דו ערוצי של חברת EXPUSURE 2510 שמשודך לרמקולי DALI ZENSOR 5 . עד כה הם היו מחוברים בכבלים שקיבלתי מהחנות(לבן עם גידים בתוכו שחור ואדום) לא יודע באמת את המפרט שלהם והם הניבו לי צליל מספק., מפרט הרסיבר הוא: 75W RMS per channel into 8 Ohms.

כחלק משדרוג הבית בנינו ארון תקשורת/אודיו שבו יותרנו כל התקני השמע והרסיבר שרחוק מהרמקולים בסלילה של 13 מטר לכל רמקול. בתוכו הושחלו כבלם 0.75MM 20 AWG שבאו כחלק מסט מרנץ שהיה ברשותי.

אני תוהה לעצמי האם הכבלים עצמם טובים, או שצריך להחליף את ההשחלה לכבלים יותר עבים? יש קשר למרחק כפונקציה של עובי הכבל?

שאלה שניה,
ראיתי שיש התקני קיר מסוג קיסטון/גוויס שבעצם מאפשרים לעשות גישור בין הסלילה עצמה לכבל יותר קצר שיוצא מהמגבר ונכנס לשקע.- האם זה מנחית את האיכות גם כן ולוותר על ההתקן ופשוט לסלול קו ישיר עד למגבר?

shmuelsf

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
היי,
יש לך מערכת נחמדה מאד. על מרחק של 13 מ' בין המגבר לרמקול, קנה כבל רמקול בקוטר 2.5 מ"מ מנחושת איכותית OFC על מנת למנוע הנחתה בבאס. בדוק קודם באם תוכל להשחיל כבל זה בתעלות שיש לך בקירות.

explize

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי,
יש לך מערכת נחמדה מאד. על מרחק של 13 מ' בין המגבר לרמקול, קנה כבל רמקול בקוטר 2.5 מ"מ מנחושת איכותית OFC על מנת למנוע הנחתה בבאס. בדוק קודם באם תוכל להשחיל כבל זה בתעלות שיש לך בקירות.
יש לי תעלה 16 פנויה בשביל זה.
מדובר על 14AWG או 12 AWG?
תודה. יש איזה חנות אודיו/חשמל בראשון או שצריך להצפין עד לגבעתיים/אמת השרון/ת"א בשביל זה?

נערך לאחרונה ב:

shmuelsf

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
כ 12 AWG בערך..יש את פיוז בגבעתיים ברח קצנלסון. בדוק שהכבל גמיש שתוכל להשחילו בקלות. כמובן שאפשר לקנות גם באמזון /אלי אקספרס.
קנה תמיד בכמה מטרים יותר מהמדוד. מקסימום ישאר ספייר. בדוק האם צריך בננות לסיום הכבל לחיבור למגבר/רמקולים.

explize

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כ 12 AWG בערך..יש את פיוז בגבעתיים ברח קצנלסון. בדוק שהכבל גמיש שתוכל להשחילו בקלות. כמובן שאפשר לקנות גם באמזון /אלי אקספרס.
קנה תמיד בכמה מטרים יותר מהמדוד. מקסימום ישאר ספייר. בדוק האם צריך בננות לסיום הכבל לחיבור למגבר/רמקולים.
למצוא שם חניה, זה מחט בערמת שחת(יש לי את הבננות שכבר קניתי(יש לי סט של 8). מכיר אולי חנויות דרומיות יותר לקו איילון?

shmuelsf

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
היי, ממליץ שתקנה מאמזון וכו'. כ 30 מטר רץ כבל בעובי הנ"ל בחנויות השמע המובחרות יעלו לך הרבה מאד כסף.
במחשבה שנייה יש לך את אומגה אודיו באיזור התעשייה בחולון, ברח' הבנאי 19 . יצרן רמקולים מקומי לא רע (קשר עבר למוראל) , עם מגוון כבלי רמקולים.
www.omega-audio.co.il

explize

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כבל.jpg

זה פוגע בכיוון של מה שצריך? (גם יש שילוח חינמי...)

explize

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי, ממליץ שתקנה מאמזון וכו'. כ 30 מטר רץ כבל בעובי הנ"ל בחנויות השמע המובחרות יעלו לך הרבה מאד כסף.
במחשבה שנייה יש לך את אומגה אודיו באיזור התעשייה בחולון, ברח' הבנאי 19 . יצרן רמקולים מקומי לא רע (קשר עבר למוראל) , עם מגוון כבלי רמקולים.
www.omega-audio.co.il
הקישור מאמזון פוגע במטרה?

shmuelsf

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
תכל'ס נראה שכן. לי הוא קצת נראה פשוט ...חפש וראה אולי יש כבלים תוצרת גרמניה. אבל זה הכיוון.

explize

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תכל'ס נראה שכן. לי הוא קצת נראה פשוט ...חפש וראה אולי יש כבלים תוצרת גרמניה. אבל זה הכיוון.

יצור גרמני, יוצא אותו מחיר עם שילוח לא חינמי(60 יורו~)
1כבל.jpg

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור